Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1651) doc válasza arnyekxxx (#1647) üzenetére


doc
nagyúr

Volt kollegam aki Magyarorszagon szuletett, Magyarorszagon nott fel, magyar az anyanyelve, magyar a felesege. Az apja meg tortenetesen szudani, akkor a 'turbomagyarok' szerint gondolom o sem magyar mert CSAK. De akkor en sem, meg ugy kb a vilagon senki, az utobbi evezredben nagyjabol az osszes kornyekbeli nepet leigaztuk/beolvasztottuk, alapvetoen az o genetikai allomanyukbol all most a magyarsag (erdemes megnezeni a honfoglalo magyarok arcanak rekonstruckiojat, abszolut semmi europai nincs bennuk, szoval ha beloluk indulunk ki, akkor a mongol vendegmunkas magyarabb mint en)

(#1652) consono válasza GEIL (#1650) üzenetére


consono
nagyúr

Akkor viszont miért érdekes, hogy ki a "magyar", ha nincs is olyan a te értelmezésed szerint? :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#1653) Dilikutya válasza consono (#1652) üzenetére


Dilikutya
félisten

Azt mondod, magyarságtagadó? Most felsír valahol egy Kásler Miklós. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1654) GEIL válasza consono (#1652) üzenetére


GEIL
addikt

Mert érdekel mások vélemenye és hogy azt hogyan támasszák alá érvekkel. :C

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#1655) GEIL válasza Dilikutya (#1653) üzenetére


GEIL
addikt

A kis köszöskörmű öreg szerencsére mostanában nem látható a képernyőn...covid alatt még "nagyot ment" az öreg, de azóta eltették parkolópályára a Ceciliával együtt. :C ;] :DDD

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#1656) biker válasza GEIL (#1654) üzenetére


biker
nagyúr

"Mert érdekel mások vélemenye és hogy azt hogyan támasszák alá érvekkel."
ehhez képest engem elküldtél a 3.14-be a véleményemmel, mert nem egyezik a tieddel. most akkor döntsd el érdekel vagy sem, de csak trollkodsz remélem.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#1657) GEIL válasza biker (#1656) üzenetére


GEIL
addikt

Azért érdekel mások véleménye, mert itt a fórumon többen vannak más véleményen mint én :K .

A hit és a vallás eléggé komoly szélsőségeket tud előhozni emberekből. Összességében elmondható hogy végülis minden vallás egy egy jól felépitett "szekta"....pl gyűlölöm és gusztustalannak tartom a katolikus vallást is, hiszen a szegény/elkeseredett ember félelmeire /fájdalmára építve (akár egy szeretett hozzátartozója elvesztése után) kihasználja annak lelki eredetét és így tudat alatt összeköti a lelkileg meggyengült ember tudatában a halottját a "templommal és a temetővel és a szentmisén elhangzott kitalációkkal".......stb stb. A keresztény vallás erre épít és a bevonzott híveket ámítja és altatja a szent történetekkel meg a a hülyeségek mantrázásával.....és millióan vannak akik függnek ettől a rendszertől és kb altatják őket......ettől elvonatkoztatva más területeken is vannak hasonló szisztéma szerint embereket maguk mellé állító csoportok....akár politikailag/gazdaságilag vagy akár tudományos meggyőződésű egységek....legyen akár az ufo/gyíkember hívők, szabadkőművesek, laposföldesek vagy mindent tagadók....vagy fityiszesek :D és más beállítottságúak.
Szóval a véleményeddel nem küldtelek el sehova, elolvastam és csak leirtam utána az enyémet...1:1...és nincs ezzel semmi gond még mindig, csak el kel fogadni hogy más ember máshogy láthatja ugyanazt....még akkor is ha a ti szemszögetekből az hülyeség és ti tisztán látjátok és tudjátok hogy hülyeséget beszélek. :O :o

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#1658) biker válasza GEIL (#1657) üzenetére


biker
nagyúr

"Ne fejtsd ki és ne magyarázd meg ennyire...." egész pontosan nálad ez volt a válasz

A probléma az, hogy kevered a véleményt a tények kiforgatásával és megcáfolásának kísérletével

pl vélemény lehet, hogy tetszik a kék ég, vagy szerinted nem hideg a balaton most sem, mert szereted a hideg vizet
De ha azt mondjuk, az ég nem is ég hanem egy kupola a lapos föld felett, az nem vélemény.

Vagy a föld nem is gömb és nem forog, hanem lapos, ez sem egy vélemény, hanem egy szellemi állapot.

Vagy a covid esetében, egyik szerint mesterséges vírus, másik szerint nem, ez egy vélemény, de az hogy nincs is vírus és a maszk alatt megfulladunk, az nem vélemény. Én csak azt szoktam kérdezni azoktól, aki szerint a maszk alatt CO2 mérgezést kapunk, hogy szerinted miért nem ebből készül az űrruha, ha ennyire jól szigetel?

Remélem érted a különbséget a véleménykülönbség és a tények el nem ismerése közt?!

[ Szerkesztve ]

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#1659) arnyekxxx


arnyekxxx
veterán

(#1660) Dilikutya válasza arnyekxxx (#1659) üzenetére


Dilikutya
félisten

Itt komoly bajok vannak, ha ez komoly. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1661) arnyekxxx válasza Dilikutya (#1660) üzenetére


arnyekxxx
veterán

ez komoly. A fészbukot olvasva elmegy az ember életkedve. Döbbenetes amikkel össze lehet futni

Hihetné az ember, hogy ezek csak viccelődnek, de ott van a saját anyósod akiről tudod, hogy komolyan gondolja

[ Szerkesztve ]

(#1662) Silent77 válasza arnyekxxx (#1661) üzenetére


Silent77
veterán

Belenéztem, kár volt. :O
No komment. :(

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#1663) cappa72 válasza arnyekxxx (#1661) üzenetére


cappa72
nagyúr

Ilyen témánk akkor volt még, amikor '87 környékén punk zenekarban kezdtem dobolni, és az akkori kommunista időszakról gondolkodtam/tunk ilyeformán. Akkor még fogalmunk sem volt a gyíkemberekről.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#1664) consono válasza cappa72 (#1663) üzenetére


consono
nagyúr

Kellene csinálni anti-gyíkember, konteo megerősítő, punk bandát :D

"In God we trust. All others must bring data"

(#1665) V.Milán válasza consono (#1664) üzenetére


V.Milán
tag

Vagyunk már hozzá elegen :DDD

K̵̡̮̬̱̜͙͓̪̄̓͝N̷̪̄̾̈́Ų̵̢̦͕̟̰͇͉͂̓͜X̸͖̀͛͝Ǩ̸̻̲̯͂͌̓̎̂̔͛͘͝Ṋ̷̛̺̍U̵̢̦͔̼̺͉̦̲̖̙̽̈̌̋͒X̶͕͔̗́̓̉̈́̑̾̾͝͝K̴̨̹̯̞̂̏̎Ņ̷̰̻̙́́͐̂̏̄͛U̷̬̺̘̩̺͙̮̙͌̌̈X̴͇̆˜”*°•.˜”*°• E-L-I-T-E •°*”˜.•°*”˜K̵̡̮̬̱̜͙͓̪̄̓͝N̷̪̄̾̈́Ų̵̢̦͕̟̰͇͉͂̓͜X̸͖̀͛͝Ǩ̸̻̲̯͂͌̓̎̂̔͛͘͝Ṋ̷̛̺̍U̵̢̦͔̼̺͉̦̲̖̙̽̈̌̋͒X̶͕͔̗́̓̉̈́̑̾̾͝͝K̴̨̹̯̞̂̏̎Ņ̷̰̻̙́́͐̂̏̄͛U̷̬̺̘̩̺͙̮̙͌̌̈X̴͇̠͓͉̭͉̆

(#1666) doc válasza consono (#1664) üzenetére


doc
nagyúr

Ahogy nézem, elég sokan itt vagyunk a gitáros topicbol (minimum négyen), abból már kijön :D

(#1667) consono válasza doc (#1666) üzenetére


consono
nagyúr

Hát, nem pont punkot, de haverjaim csináltak ilyen zenekart :D [link]

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#1668) GEIL


GEIL
addikt

[link] :O ezek kabítószeres tünetek, hatások....de van közte Biden gumiálarc is.... :W

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#1669) arnyekxxx


arnyekxxx
veterán

(#1670) cappa72 válasza arnyekxxx (#1669) üzenetére


cappa72
nagyúr

Sélességi kör.
Kör!
Ééééred!
Nem vonal, hanem kör.
Akkor kör alakú a laposföld?

Déli szélességi kör - ez tényleg csak akkor lehetséges, ha nem lapos, hanem göbölyű jellegű.

Ha lapos, akkor hogy lehet szélességi kör? És akkor mi az az észak, meg dél?

Az ábrán jó lenne értelmezni, hogy mi a dél... meg észak (ahol dalolnak a tengerészak).

Mi a felező?

Négyzet alapú a laposföld, vagy kör alakú, esetleg kűr (mint a jégtáncnál)?

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#1671) homerhamm válasza arnyekxxx (#1669) üzenetére


homerhamm
addikt

De legalább ezen a képen nincs rajta az az állítólagos Balaton ami nem is létezik. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#1672) Dilikutya válasza arnyekxxx (#1669) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ezekben az a legszebb, hogy bedob egy méretes kékeres faszságot forrás nélkül, és nézz te utána, de persze max. hozzá hasonló forrást fogsz találni, meg gagyi honlapokat, ha meg semmit, akkor az is azt bizonyítja, hogy igaz, hiszen eltitkolják előled. Ilyen vitában nem nyerhetsz ésszel, csak erőszakkal. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1673) arnyekxxx válasza Dilikutya (#1672) üzenetére


arnyekxxx
veterán

Igazából ott a forrás a neten, a konkrét Antarktisz egyezmény ami többek között pont a terület szabad kutathatóságát biztosítja

(#1674) NeoPampalini


NeoPampalini
aktív tag

Ismét egy próbálkozó, persze semmit sem sikerült megmagyaráznia. :D

[link]

(#1675) arnyekxxx


arnyekxxx
veterán

(#1676) cappa72 válasza NeoPampalini (#1674) üzenetére


cappa72
nagyúr

Néhány komment pont azt kérdezi, amit én is 4 hsz-szel ezelőtt... na nem mintha marhaokos lennék, csak logikailag nem adja ki.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#1677) V.Milán


V.Milán
tag

Miért lett itt ilyen csönd? Járt erre a titkos rendőrség? Karácsonyi konteó akad?

K̵̡̮̬̱̜͙͓̪̄̓͝N̷̪̄̾̈́Ų̵̢̦͕̟̰͇͉͂̓͜X̸͖̀͛͝Ǩ̸̻̲̯͂͌̓̎̂̔͛͘͝Ṋ̷̛̺̍U̵̢̦͔̼̺͉̦̲̖̙̽̈̌̋͒X̶͕͔̗́̓̉̈́̑̾̾͝͝K̴̨̹̯̞̂̏̎Ņ̷̰̻̙́́͐̂̏̄͛U̷̬̺̘̩̺͙̮̙͌̌̈X̴͇̆˜”*°•.˜”*°• E-L-I-T-E •°*”˜.•°*”˜K̵̡̮̬̱̜͙͓̪̄̓͝N̷̪̄̾̈́Ų̵̢̦͕̟̰͇͉͂̓͜X̸͖̀͛͝Ǩ̸̻̲̯͂͌̓̎̂̔͛͘͝Ṋ̷̛̺̍U̵̢̦͔̼̺͉̦̲̖̙̽̈̌̋͒X̶͕͔̗́̓̉̈́̑̾̾͝͝K̴̨̹̯̞̂̏̎Ņ̷̰̻̙́́͐̂̏̄͛U̷̬̺̘̩̺͙̮̙͌̌̈X̴͇̠͓͉̭͉̆

(#1678) arnyekxxx válasza V.Milán (#1677) üzenetére


arnyekxxx
veterán

GEIL elment megkeresni a lapos Föld szélét, megtalálta és leesett így nincs aki pörgesse a topikot.

(#1679) GEIL válasza arnyekxxx (#1678) üzenetére


GEIL
addikt

Azért nem kommenteltem mert ámulok és bámulok, hogy az USA (1972 óta) "újra" a Holdra akar lépni idén karácsony táján :D :D :D 51 évig hegesztették a kotlát, most hétvégén leverik a salakot és rátaknyolnak még ahol lyukas lett, plusz Praktikerből vesznek szélvédőtakaró fóliákat amiket a 3M-es 2 oldalassal felcsapnak előre hogy kibírja majd a légkörbe való forró "visszatérést"......de a sok zűrszemét elkerülése miatti röppályaszámítás és forgások miatt el lesz cseszve....azt már le sem merem írni, hogy az egész bánatos lófűtty már emelkedéskor fel fog robbanni megint és újra és újra, mert a Nasa mérnököket megzavarja majd az esthajnalcsillag fénye karácsonykor napkeleten.......szóval nem sok reményt fűzök hozzá....de majd beszéljünk róla itt 1-2 hét múlva ha már felrobbant :D ;] :O.

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#1680) arnyekxxx válasza GEIL (#1679) üzenetére


arnyekxxx
veterán

Dehát nincs is Hold.

(#1681) homerhamm válasza arnyekxxx (#1680) üzenetére


homerhamm
addikt

Már Hold sincs?? :Y :O

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#1682) GEIL válasza homerhamm (#1681) üzenetére


GEIL
addikt

Ha újra felrobban (ürügy) a tákolmány, akkor ezzel bizonyítják hogy kár elindulni oda, ami valójában nincs is ? :B :U :U :F ;] :O

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#1683) arnyekxxx válasza homerhamm (#1681) üzenetére


arnyekxxx
veterán

A Holdat a Nasa vetíti a Búrára. Néha elfelejtik lekapcsolni, olyankor látod nappal.

(#1684) arnyekxxx


arnyekxxx
veterán

(#1685) Dilikutya válasza homerhamm (#1681) üzenetére


Dilikutya
félisten

Sose volt.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1686) GEIL válasza Dilikutya (#1685) üzenetére


GEIL
addikt

Kb van ehhez egy jó párhuzam ami eszembe jut:

- Vitya kijelenti a híveinek, hogy holnaptól a tej piros !

erre mit válaszolnak a hívek:

- Éljen Vitya....a tej még sosem volt fehér.

De ha fehér tejet ad a tehén, akkor azt is a Soros eteti és manipulálja, de még Brüsszel is ottlehet a háttérben vagy végülis Gyurcsány a hibás, mert még a tehenek is megijedtek amikor a "békés tömegbe" lövetett és azóta adnak fehér tejet. :O :o :N :((
Ez a fajta népámítás és manipuláció nem csak centrálizáltan, de globális méretekben is működik..... :C

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#1687) biker válasza arnyekxxx (#1684) üzenetére


biker
nagyúr

édesjóistengyerele

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#1688) GEIL válasza biker (#1687) üzenetére


GEIL
addikt

Vitya szavaival élve (amikor választ várnál vagy indoklást): :((( :((

"Boldog karácsonyt !" ;] :DDD

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#1689) NeoPampalini válasza biker (#1687) üzenetére


NeoPampalini
aktív tag

Én már találkoztam "DNS szinten gyógyító" "kanadai tengeri só oldattal", amit erre ajánlottak (persze a gyártó termékleírásában egyik sincs, de hát mit érdekli ez a magyar konteóst), pár hete meg valami "tüskefehérjétől megtisztító szörp" ment nagyot. :D :D :D :D

(#1690) arnyekxxx


arnyekxxx
veterán

(#1691) cappa72 válasza arnyekxxx (#1690) üzenetére


cappa72
nagyúr

Béka van benne? Vagy mi?

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#1692) biker válasza arnyekxxx (#1690) üzenetére


biker
nagyúr

Azt még senki nem tudta nekem elmagyarázni, miért jelölik meg jól láthatóan azt a terméket, amivel titokban mérgeznek. Ezt getzirenemértem.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#1693) arnyekxxx válasza cappa72 (#1691) üzenetére


arnyekxxx
veterán

(#1694) arnyekxxx válasza biker (#1692) üzenetére


arnyekxxx
veterán

Így vernek át. Az a gyanús ami nem gyanús, ezt évtizedek óta tudjuk.

(#1695) cappa72 válasza arnyekxxx (#1693) üzenetére


cappa72
nagyúr

Szóval génmanipulált 3 lábú béka. 😁😈
És nem is tudjuk, miféle manipulációt hajtottak végre rajta.

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#1696) V.Milán válasza cappa72 (#1695) üzenetére


V.Milán
tag

Az az mRNS oltástól ilyen. Ez a titkos jel, hogy nehogy véletlen reptiliánok is megvegyék a fertőzött dolgokat. De én okos leszek, és elkerülöm ezt a jelzést.

K̵̡̮̬̱̜͙͓̪̄̓͝N̷̪̄̾̈́Ų̵̢̦͕̟̰͇͉͂̓͜X̸͖̀͛͝Ǩ̸̻̲̯͂͌̓̎̂̔͛͘͝Ṋ̷̛̺̍U̵̢̦͔̼̺͉̦̲̖̙̽̈̌̋͒X̶͕͔̗́̓̉̈́̑̾̾͝͝K̴̨̹̯̞̂̏̎Ņ̷̰̻̙́́͐̂̏̄͛U̷̬̺̘̩̺͙̮̙͌̌̈X̴͇̆˜”*°•.˜”*°• E-L-I-T-E •°*”˜.•°*”˜K̵̡̮̬̱̜͙͓̪̄̓͝N̷̪̄̾̈́Ų̵̢̦͕̟̰͇͉͂̓͜X̸͖̀͛͝Ǩ̸̻̲̯͂͌̓̎̂̔͛͘͝Ṋ̷̛̺̍U̵̢̦͔̼̺͉̦̲̖̙̽̈̌̋͒X̶͕͔̗́̓̉̈́̑̾̾͝͝K̴̨̹̯̞̂̏̎Ņ̷̰̻̙́́͐̂̏̄͛U̷̬̺̘̩̺͙̮̙͌̌̈X̴͇̠͓͉̭͉̆

(#1697) arnyekxxx válasza V.Milán (#1696) üzenetére


arnyekxxx
veterán

Hogy átbaszod a Háttérhatalmat. Erre nem számítottak.

(#1698) arnyekxxx


arnyekxxx
veterán

(#1699) Soderes válasza arnyekxxx (#1698) üzenetére


Soderes
aktív tag

:DDD
Ez jobb, mint a vicc topic. Pedig csak benéztem ide. Már fel is dobta a napom.
Mágnest javaslok!

(#1700) doc válasza arnyekxxx (#1698) üzenetére


doc
nagyúr

Javaslom EMP alkalmazasat. Fontos hogy a delikvens osszes szamitogepe es telefonja is a kozelben legyen, kulonben ujratelepitik a kiirtott nanorobotokat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.