Hirdetés

2024. július 1., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:55:25

LOGOUT.hu

ASUS Padfone 2 - demokratikus átmenet

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7251) korimv6 válasza ISari (#7250) üzenetére


korimv6
aktív tag

Lányoméra, amin 4.2.2 van, simán lejött, az enyém nem találja (4.4) Sztem itt már érzékeli a 7 col feletti méretet és ezért nem engedi.

Körbe zárt villám.

(#7252) zolmesz válasza korimv6 (#7251) üzenetére


zolmesz
aktív tag

Ez most pontosan mire vonatkozott? Mert nekem is 4.4.2-es rendszer van a padfone-on, és simán telepítettem az szülinapi IGO-t tegnap.

(#7253) Kowa válasza zolmesz (#7252) üzenetére


Kowa
tag

En se tudom letolteni play aruhazbol nem is talalja meg aztan ha egy weboldalas linkre nyomok es ugy a google aruhaz akkor betolti de irja nem tamogatott verzio ez mitol lehet?

(#7254) dominating válasza Kowa (#7253) üzenetére


dominating
tag

nekem is "nem támogatott eszköz" van

5800x3d + 6900xt

(#7255) anrab válasza dominating (#7254) üzenetére


anrab
addikt

laptopon a play-ban rányomtam a telepítésre és már töltötte is a teló. 4.4.2

(#7256) korimv6 válasza anrab (#7255) üzenetére


korimv6
aktív tag

Laptopon keresztül nem próbáktam, csak telón. Itt a play egyáltalán nem engedte, webesen pedig kiírta, hogy telepítve lesz, majd megjelent a telepítve gomb az oldalon. Ott van egy gördíthető rész, ahol az összes eddigi androidos készülékem fel van sorolva.

Körbe zárt villám.

(#7257) anrab válasza korimv6 (#7256) üzenetére


anrab
addikt

igen. és a végeredmény? :)

[ Szerkesztve ]

(#7258) tigerk


tigerk
tag

Sziasztok
1 hónapja vagyok padfone tulaj és azóta több gyermekbetegsége is feltűnt (kameralencse alatt szennyeződés,akksi is elég gyengén adja elő,telefonhangszóró recseg) Most viszont új hiba ütötte fel a fejét amitől abszolút használhatatlan lett a teló.Folyamatosan leáll egy csomó alkalmazás és a hibajelentésektől nem lehet hozzáférni a telefonhoz mert folyamatosan jönnek a hibaüzenetek illetve ha mégis abbahagyja valami csoda folytán az alkalmazások tárhely hiány miatt egyszerűen nem indulnak el holott 44 GB ! üres hely van a telón.Nem hajlandó alkalmazásokat törölni mert vagy csak sikertelenül töröl vagy csak simán kikapcsol és újraindul és sohase tölt be ilyenkor nincs más ki kell kapcsolni és újraindítani akkor már betölt a droid.Gondolhatjátok hogy menyire használható így.....Erre van valami megoldás?Illetve kb 10-20 perc játék után is tűzforró lesz a készülék (még mielőtt beütött a droidmageddon) és nem valami hardverigényes játékoktól is átmegy tűzhelybe a telefon mint pl boom beach,little empire.Ez megszokott?Hétfőre megrendeltem a garanciafutárt de addig jó lenne ha használható lenne.
Üdv
Tigerk

(#7259) anrab válasza tigerk (#7258) üzenetére


anrab
addikt

szerintem beletöröltél valami olyanba amibe nem kellett volna. csinálj egy gyári visszaállítást miután lementetted amit kell.
ha így sem áll helyre csak a szerviz. legalább a többi hibát is kijavítják.

(#7260) ISari válasza tigerk (#7258) üzenetére


ISari
tag

Factory reset.
Menj be a boot loaderbe: nyomd a power és a hangerő le gombot folyamatosan. Innen tudod rendesen visszaállítani gyári állapotra.
Egyesével tedd vissza az appokat, és próbálgasd. Akkor talán kiderül, hogy melyik okozott gondot.

A kameralencse porosodás és a nagy hangszóró recsegés típus hiba. Gariban javítják, ha van még neki. Ha nincs gari papírod, akkor a szériaszám alapján az Asus ügyfélszolgálat megmondja, hogy mikor adták át a disztribútornak. Onnan 2 év, ha nem volt illetéktelen beavatkozás.

Sok sikert!

Jelezd, hogy mire jutottál.

A borosta nem szúr, csak tudni kell a megfelelő oldalára születni .................. :) A66->A68->A11->A68M>A80->A86->PF400CL->PF451CL->PF500KL + Zenwatch2

(#7261) Huuugo82


Huuugo82
csendes tag

Sziasztok

Eladósorba került szeretett Padfone 2 készülékem. Fekete, 32 Gb-os, júniusig garanciális. Az alsó műanyagja kopott, ennek cseréje egyeztetés tárgya.
A Station hibátlan, minőségi tok van hozzá.
Valamennyi gyári tartozék, doboz megvan, pluszban egy hozzávaló usb adatkábellel.

Ha valakit érdekel, jelezze privátban.

Köszi

(#7262) HoyHoy2


HoyHoy2
tag

tudom, hogy már volt pár oldalt vissza is néztem de nem találom, volt egy kolléga akinek a töltő része igen rosszul viselkedett, konkrétan kicsúszott a töltő akár a széltől is, ez most nálam is fennáll. Illetve a station egyáltalán nem érzékeli a telefont. Ezt orvosolták ? Csinálnak ezzel valamit?

A másik ami az utóbbi időben jött elő, bármit csinálok teljesen forró lesz az aksi.

1,5 éves A68. Köszi.

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#7263) padfone2 válasza HoyHoy2 (#7262) üzenetére


padfone2
újonc

Szia!

Nekem volt már töltő problémám, cserélték, viszont nem azonnal, le kellett adni ugyanúgy a telefont garanciáztatni.
A melegedés nálam is egyre zavaróbb, max fényerőn szaga van a telefonnak...garanciáztatás lesz a vége.
Arról tudtok valamit, hogy ha sokszor volt már szervizben a telefon, nem lehet visszakérni az árát, vagy újra cserélni? Szeretem a telefont, de nem tartom megoldásnak, hogy kéthavonta 2 hétre szervizbe adjam...

(#7264) ISari válasza HoyHoy2 (#7262) üzenetére


ISari
tag

Ha garanciális és nem volt illetéktelen beavatkozás, akkor irány a szerviz.
Töltsd ki az RMA Formot, úgy egyszerűbb. Ha akarod, akkor hozzák, viszik.

A borosta nem szúr, csak tudni kell a megfelelő oldalára születni .................. :) A66->A68->A11->A68M>A80->A86->PF400CL->PF451CL->PF500KL + Zenwatch2

(#7265) ISari válasza padfone2 (#7263) üzenetére


ISari
tag

Ha elég sokszor viszed és kicserélik az alaplapot és az aksit is, akkor talán nem fog melegedni. :))
Az árát nem igazán tudod visszakérni szerintem. :N
Nekem max 3-4 napot állt szervizben a készülék. 2 hetes javításba még nem szaladtam bele.

A borosta nem szúr, csak tudni kell a megfelelő oldalára születni .................. :) A66->A68->A11->A68M>A80->A86->PF400CL->PF451CL->PF500KL + Zenwatch2

(#7266) Nyick válasza padfone2 (#7263) üzenetére


Nyick
tag

3x fődarab csere után jár a pénzvisszafizetés! Többször leírtam itt, nekem hogy történt.

(#7267) pepetech válasza padfone2 (#7263) üzenetére


pepetech
őstag

Például ha tmobilos a készülék akkor a 3. Szervizeltetés után ha megint elromlik akkor az üzletben ahol vetted ott panaszkodhatsz 50% hocy kapsz egy újat vagy ha már nincs akkor az árát kapod meg. De ehez kell mind a 3 garanciáztatásról papír. Hivatalosan ez az eljárás de, hogy mit tesznek a boltban azt nem tudom (hozzáteszem nem csak a tmobilra igaz ez barhol is vetted akkor a 4. Hibásodásnál kérheted az árát. Persze csak ha még garanciás.

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#7268) padfone2 válasza pepetech (#7267) üzenetére


padfone2
újonc

4x volt már szervizben, de megint be kellene adnom, meglátjuk mi lesz.

(#7269) pepetech válasza padfone2 (#7268) üzenetére


pepetech
őstag

Akkor ne add be vidd ahol vetted. Ha megvan mind a 4 papir rola.

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#7270) pepetech válasza padfone2 (#7268) üzenetére


pepetech
őstag

Na fejlemény? Mi van? Volt? Lesz?

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#7271) levike92


levike92
tag

Sziasztok. Ha nem tudom a telefon kódot, hogyan tudnám kikerülni? Semmit nem tudok vele csinálni csak hívást fogadni. Gyári beállítások visszaállítása vagy mi?

(#7272) pusihusi


pusihusi
addikt

Sziasztok melyik legújabb droid?

Üdv. Feri!!

(#7273) migabi24 válasza pusihusi (#7272) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ugye nem akarod az S5-öt erre cserélni?

(#7274) pusihusi válasza migabi24 (#7273) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia miért nem jó?

Üdv. Feri!!

(#7275) migabi24 válasza pusihusi (#7274) üzenetére


migabi24
nagyúr

A telefon része hatalmas visszalépés, ha fontos a tab csak akkor ajánlom, ha nagyon kell inkább az infinity az már komoly cucc

(#7276) pusihusi válasza migabi24 (#7275) üzenetére


pusihusi
addikt

Lehet hogy vissza lépés, de így el tudom adni a tabom! A telefon tiszta új. A mivel többet tud az S 5, pl. új lenyomat- elég szar. 10-ből 2-szer. Az S 4 százszor jobb volt. Gyorsaság nincs semmi előny hátrány :N :( Az Android 5.0 úgy szar ahogy van az S 5-re, a 4.4.2-vel használtam. Azzal elviselhető volt. :K

Üdv. Feri!!

(#7277) pusihusi


pusihusi
addikt

Padfone Launcher Switcher. Sziasztok ezt honnan lehet letölteni?

Üdv. Feri!!

(#7278) ISari válasza levike92 (#7271) üzenetére


ISari
tag

Pontosan milyen kódot nem tudsz?
A PIN kódit, vagy lezártad valamilyen biztonsági kóddal?

A borosta nem szúr, csak tudni kell a megfelelő oldalára születni .................. :) A66->A68->A11->A68M>A80->A86->PF400CL->PF451CL->PF500KL + Zenwatch2

(#7279) ISari válasza pusihusi (#7277) üzenetére


ISari
tag

A google hoz rá 63 700 találatot.
Abból az elő ez (KLIKK)

Ha ez nem jött be, akkor már csak 63 699 lehetőséged maradt. Remélem elég lesz. :))

A borosta nem szúr, csak tudni kell a megfelelő oldalára születni .................. :) A66->A68->A11->A68M>A80->A86->PF400CL->PF451CL->PF500KL + Zenwatch2

(#7280) avlisz80


avlisz80
tag

Sziasztok!Szerintetek az alsó(nem fém)keret kopását szervizbe orvosolják vagy legyintenek egyet rá mondván hordjad tokba paraszt!2016. 04-ig garis!Küldeném majd vissza mert fél éve mikor először szervizbe volt ugyanúgy recsegett a hangszóró mikor visszakerült hozzám!Most tennék egy 2.próbát gondoltam esetleg a keretkopást is beirom hátha!

Honor magic 6 pro,PS5,LG 77g2,JBL ES90,Klipsch R12SW,Onkyo 9050

(#7281) Marcello83 válasza avlisz80 (#7280) üzenetére


Marcello83
tag

Én is leírtam és ki is cserélték. Még a fém keretet is ;) Headset, töltő zsinór. Minden mehet. ;)

Samsung Galaxy S23 Ultra, Lenovo Legion 5

(#7282) avlisz80 válasza Marcello83 (#7281) üzenetére


avlisz80
tag

Thanks Mr. :R
Hiába vigyázok rá ez mintha magától jönne lefelé az első perctől kezdve!Máshol semmi baja!Remélem a hangszóró 2. alkalomra sikerül jóra kicserélniük,nem értettem már akkor sem hogy maradt ugyanaz a probléma!

Honor magic 6 pro,PS5,LG 77g2,JBL ES90,Klipsch R12SW,Onkyo 9050

(#7283) pusihusi válasza ISari (#7279) üzenetére


pusihusi
addikt

Köszi! Más: hol lehet beállítani, ha belerakom a tablet részébe, ugyanazt mutassa mint amit a telefon! :F :U

Üdv. Feri!!

(#7284) pusihusi válasza pusihusi (#7283) üzenetére


pusihusi
addikt

Megoldódott :C :C :C :U

Üdv. Feri!!

(#7285) pepetech válasza pusihusi (#7284) üzenetére


pepetech
őstag

A forum összefoglalóba leírtam róla mindent anno. Hogy 4.4 alatt hogy fut azt nem tudom. Most a new infinity-n már nem használom.

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#7286) pusihusi válasza pepetech (#7285) üzenetére


pusihusi
addikt

ASUS Launcher 1.4.0.150306 Ezzel megoldódott!

Üdv. Feri!!

(#7287) pusihusi


pusihusi
addikt

[link] Sziasztok, most melyik rom való a mi Padfonénkhoz, mert ami az 1-es hozzászólásban van, olyan nincs a listán?! Köszi előre!

Üdv. Feri!!

(#7288) zolmesz válasza pusihusi (#7287) üzenetére


zolmesz
aktív tag

Szerintem a legfelső a Firmware-ek között, a "PadFone2 Firmware: V11.8.4.23 Only for WW SKU (Android 4.4)", ez a legutolsó, legújabb és 4.4-es hivatalos ROM.

(#7289) pusihusi válasza zolmesz (#7288) üzenetére


pusihusi
addikt

:R

Üdv. Feri!!

(#7290) anrab válasza zolmesz (#7288) üzenetére


anrab
addikt

Igen.

(#7291) pusihusi


pusihusi
addikt

Sziasztok, azt kérdezném, hogy van-e olyan alkalmazás hogyha leveszem a telefon hangját s ha keresnek v.emilt ill. üzenetet kapok akkor villogna v. világítana telefonom. Köszi!

Üdv. Feri!!

(#7292) Hegasus válasza pusihusi (#7291) üzenetére


Hegasus
senior tag

bekapcsolja a kijelzőt ha van valami értesítés (ha zsebben van akkor nem)

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#7293) pusihusi válasza Hegasus (#7292) üzenetére


pusihusi
addikt

Köszi! :R

Üdv. Feri!!

(#7294) kolesdigt


kolesdigt
csendes tag

Sziasztok!

Azzal kapcsolatban lenne kérdésem, hogy Németországban élek, de most haza is fogok ugrani egy hétre és nem tudom eldönteni, hogy hol lenne célszerű a gariztatást elintézni. Nekem a német címmel nincs problémám, de itt is kicserélnének e mindent, amit beírok a hibajegybe (gondolok itt pl a keret kopására is) vagy csak az otthoniak ilyenek? Esetleg ki tudják küldeni utánam a készüléket, ha már nem lennék otthon (persze azt akár fizetősen) vagy 3-4 munkanap alatt elkészülnek már mindig?
A fő problémám különben, hogy eléggé recseg már a telefon hangszórója, a tabletből meg minduntalan kicsúszik a töltőkábel, illetve megrepedt a kamera előtti plexi, (az fizetős e?) azt is mindenképpen cseréltetném, mert különösen zavaró. Lassan lejár a garancia és az akkumulátor sem az igazi már, 40% alatt drasztikusan esik a töltés, az most garanciálisnak számít e úgy, hogy már elmúlt egy éves? Olvastam, hogy sokaknak kérés nélkül is cserélték majdnem az egész telefont. Én csak azt szeretném, hogy ez után működjön még a lehető legtovább szeretett készülékem, a lehető legkevesebb hibával.

(#7295) ISari válasza kolesdigt (#7294) üzenetére


ISari
tag

Szia,
a magyar Asus ügyfélszolgálat megmondja a szériaszám alapján, hogy a garancia területileg korlátozott (pl. csak Német országban tudod érvényesíteni), vagy teljes EU érvényességű. A részleteket itt találod. A telefon a leg1xűbb szerintem.
Ha nincs az EU-n belül korlátozva, akkor van értelme válogatni.
Ha csak Germániában tudod díjmentesen javíttatni, akkor a német oldalon kell kérni az RMA-t.

Hogy mit cserélnek, azt nehéz előre megjósolni.
Általában az akkut és a telefon nagy hangszóróját, mindig cserélik itthon. Valamint a ténylegesen hibás részeket. A töltő csatlakozó cseréje csak akkor esélyes, ha a közepén a műanyag még benne van. Ha teljesen kitört, itthon csak fizetősben vállalják.
A fémes színű műanyagot az alján csak ritkán cserélik. Nekem 3-ból csak egyszer cserélték, akkor viszont a hátlappal együtt. Majdnem karcmentes telefont kaptam vissza. :))
A barátomnak itthon fizetősen cserélték. Kb. egy éve 6 000 Ft (cca. 20 €) volt. Annyit talán megér.

Német javításól most várom vissza az első Infinity Station-t. Arra sajnos nincs komoly tapasztalatom.

Ami tény:
Magyar címmel nem tudsz a német szervizbe regisztrálni. :N
Ez mission Impossible!!! :O
Fizettem volna a szállítási költséget oda-vissza, de nem voltak képesek megérteni. A magyarok a németekhez küldtek, a németek, megy a magyarokhoz. az Asus szervizkígyó a farkába harapott! :C
Írtam angolul a központi ügyfélszolgálatnak, de el sem olvasták (vagy nem akartak foglalkozni vele), továbbították a magyaroknak. A végén egy magyarral leveleztem angolul, de csak azt hajtogatta amit a szájába rágtak. Az az ember sem volt hajlandó értelmezni, hogy mit írtam. :C :W :C :W :C

A végén ki kellett küldenem az osztrák barátomhoz, hogy egyáltalán el tudjam indítani a javítást. :C :C :C

Ha van német címed, ahol a DHL Express fel tudja venni, akkor nem lesz ilyen gondod.

Sok sikert!
És írd meg, hogy mi lett a vége...

Üdv, Stephen

A borosta nem szúr, csak tudni kell a megfelelő oldalára születni .................. :) A66->A68->A11->A68M>A80->A86->PF400CL->PF451CL->PF500KL + Zenwatch2

(#7296) pusihusi


pusihusi
addikt

Helló fiúk a telefonhoz hol lehet Mo. tokot v. hátlapot kapni? Köszi! Linkeket kérek!

Üdv. Feri!!

(#7297) Marcello83


Marcello83
tag

Az mitől függ, hogy nekem HSDPA hálózatom van csak, másnak meg LTE (4G ikon)? Ezt a szolgáltatónál kell kérni?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra, Lenovo Legion 5

(#7298) Szeszkazán válasza Marcello83 (#7297) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Igen toluk fugg.

(#7299) ISari válasza Marcello83 (#7297) üzenetére


ISari
tag

Melyik verziójú OP rendszer (4.1; 4.2; 4.4) fut rajta?

A borosta nem szúr, csak tudni kell a megfelelő oldalára születni .................. :) A66->A68->A11->A68M>A80->A86->PF400CL->PF451CL->PF500KL + Zenwatch2

(#7300) Marcello83 válasza ISari (#7299) üzenetére


Marcello83
tag

4.4 . Miért?

Samsung Galaxy S23 Ultra, Lenovo Legion 5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.