Hirdetés

2024. július 3., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:55:25

LOGOUT.hu

ASUS Padfone 2 - demokratikus átmenet

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7294) kolesdigt


kolesdigt
csendes tag

Sziasztok!

Azzal kapcsolatban lenne kérdésem, hogy Németországban élek, de most haza is fogok ugrani egy hétre és nem tudom eldönteni, hogy hol lenne célszerű a gariztatást elintézni. Nekem a német címmel nincs problémám, de itt is kicserélnének e mindent, amit beírok a hibajegybe (gondolok itt pl a keret kopására is) vagy csak az otthoniak ilyenek? Esetleg ki tudják küldeni utánam a készüléket, ha már nem lennék otthon (persze azt akár fizetősen) vagy 3-4 munkanap alatt elkészülnek már mindig?
A fő problémám különben, hogy eléggé recseg már a telefon hangszórója, a tabletből meg minduntalan kicsúszik a töltőkábel, illetve megrepedt a kamera előtti plexi, (az fizetős e?) azt is mindenképpen cseréltetném, mert különösen zavaró. Lassan lejár a garancia és az akkumulátor sem az igazi már, 40% alatt drasztikusan esik a töltés, az most garanciálisnak számít e úgy, hogy már elmúlt egy éves? Olvastam, hogy sokaknak kérés nélkül is cserélték majdnem az egész telefont. Én csak azt szeretném, hogy ez után működjön még a lehető legtovább szeretett készülékem, a lehető legkevesebb hibával.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.