Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:55:25

LOGOUT.hu

ASUS Padfone 2 - demokratikus átmenet

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6551) dominating válasza ScourgeA (#6550) üzenetére


dominating
tag

köszi, de már leadtam megint gariztatni. vicces volt, mert a szegedi árkádban 4-5mbps le / 0,5-1,5mbps feltöltés volt, mondta a srác, hogy ez normális (2 hete ez meg 10/7 volt de m1) kimentem az árkádból és máris nem volt net a telefonomon, szóval 1 ajtónyitásra (mert szegeden nincs ám fotocellás ajtó :D) mentem is vissza és leadtam megint.

5800x3d + 6900xt

(#6552) anrab válasza dominating (#6551) üzenetére


anrab
addikt

lehet wifin nézte.

(#6553) ScourgeA válasza anrab (#6552) üzenetére


ScourgeA
tag

:)) Tényleg, az a 10/7-es érték nagyon gyanús. 10 Mbps letöltési sebesség mellett 7 Mbps feltöltés mobilneten zárt térben? Combos. A szolgáltatók általában 10/2-őt adnak meg legmagasabb elméleti sávszélességnek. A 4G elméleti max. feltöltése ~20 Mbps, akkor meg a letöltésnek kéne 100 Mps-nak lenni.

(#6554) csursan


csursan
csendes tag

Hali.
Viber működik rendesen a frissítések után?

(#6555) zolmesz


zolmesz
aktív tag

Sziasztok!
Nem tudom, hogy van-e köze a Padfone-hoz, de nekem a Play-en, amikor egy program, vagy játék bemutató videóját szeretném megnézni, mindig azt írja ki, hogy "Megszakadt a kapcsolat a szerverrel" és hiába nyomogatom az újra/frissítés gombot, állandóan ez jelenik meg.
Másnak mennek ezek a videók?
Vagy tudja valaki, mi lehet ennek az oka?

(#6556) anrab válasza zolmesz (#6555) üzenetére


anrab
addikt

szokott ilyent csinálni. nem csak játéknál.
szerintem szerver oldali lehet a hiba.

(#6557) zolmesz válasza anrab (#6556) üzenetére


zolmesz
aktív tag

Az oké, hogy van ilyen, de én már hetek óta nem tudok ilyen bemutató videót megnézni, mert állandóan ezt írja ki. Nemcsak egy alkalmazásról van szó, hanem szinte mind, amelyikre éppen kíváncsi lettem volna, és én meg értetlenül ülök előtte, mert nem tudom, hogy a hiba az én készülékemben van, vagy állandó szerver hiba van folyamatban? :(
Hülye Play!

(#6558) UnChico


UnChico
csendes tag

Sziasztok! Tönkrement a Padfone 2-m töltőcsatlakozója. Milyenek a friss tapasztalatok a Cordon-nal kapcsolatban? Sajnos nem tudom nélkülözni a telefont hetekig; tudnak cserekészüléket biztosítani? Köszönöm előre is!

(#6559) anrab válasza zolmesz (#6557) üzenetére


anrab
addikt

megnéztem én is és nekem se sikerült. és nem csak most hanem ez előtt se.
nem tudom mi lehet.
javaslat: nézd meg a gépeden. :)

(#6560) kiskun968 válasza UnChico (#6558) üzenetére


kiskun968
tag

12 000-ért cserélték nekem anno, kb 1 hét volt,cseretelefont nem adtak.

Angyalföld a világ közepe***Samsung Galaxy S23 Ultra*** Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm *** Suzuki Swift 2017 GL+***

(#6561) UnChico válasza kiskun968 (#6560) üzenetére


UnChico
csendes tag

A garancialevelem vidéken van; 1 vagy 2 év a garancia? Gondolom, erre is ráhúzható a nem rendeltetésszerű használatból fakadó hiba... bár a neten elég sokan panaszkodnak hasonló hibára, szériahiba lehet. Illetve - mivel a T-nél vásároltam - ha náluk adom le, ők vajon adnak cseretelefont? Nekik is írtam, csak szeretnék a lehető leghamarabb választ kapni. És köszönöm az eddigit is. :)

(#6562) kiskun968 válasza UnChico (#6561) üzenetére


kiskun968
tag

2 év a garancia rá. A T is küldi tovább, de nekem akkor Szlovákiába akarták kiküldeni futárral, de a költséget nekem kellett volna állnom. Cseretelefont én nem akartam,mert van egy pár régim. Inkább elvittem a Cordonba személyesen.Tuti nem csinálják meg garanciában, így fizetős lesz a javítás.

Angyalföld a világ közepe***Samsung Galaxy S23 Ultra*** Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm *** Suzuki Swift 2017 GL+***

(#6563) UnChico válasza kiskun968 (#6562) üzenetére


UnChico
csendes tag

Sebaj, így is jobb, mintha vennék egy újat. Nagyon köszönöm a segítséged!

(#6564) pepetech válasza zolmesz (#6557) üzenetére


pepetech
őstag

Pf2-őn nem megy de az új z1compacton mennek a videók.

Egyre jobban boszant az asus engem is. Pl nincs egy átkozott videó lejátszó... A 4.1-nél volt a gyári mindent lejátszott. De most azt a mesét amit a fiam 1 éve néz hirtelen nem játsza le. De semmi más... Hiába telepitek más lejátszó progit...

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#6565) pepetech válasza pepetech (#6564) üzenetére


pepetech
őstag

Ennek bl nyitás és 4.1 vissza lesz a vége. A pf1-et is igy oltek meg. Jott a pf2 elotte a pf1 megkapta a 4.1-et hogy teszteljek a rendszert. A pf1 hasznalhatatlan lett tole de a pf2 meg teljesen jo lett. Na most q pf2 megkapta ezt szar lett de az infinity tuti hogy jó lesz ezután.

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#6566) ScourgeA válasza pepetech (#6564) üzenetére


ScourgeA
tag

Esetleg nézd meg az MX Player Pro-t, nálam mindent játszik, és lehet hozzá a PF2 SoC-jához illő kodeket letölteni.

MX Player Pro (1500 Ft)
MX Player Pro

Kodek:
Codec

Van ingyenes változat is reklámokkal:
MX Player free

Ha a telepítés és kipróbálás után 2 órán belül eltávolítod, visszakapod a pénzed.

(#6567) ScourgeA válasza pepetech (#6564) üzenetére


ScourgeA
tag

Nem lehet, hogy megsérült a fájl? A #6468, #6469, #6471-ben Anrab kollégának egy törlés, újra felmásolás megoldotta a videó gondját.

(#6568) pepetech válasza ScourgeA (#6566) üzenetére


pepetech
őstag

Pont ezt a programot használom. A prot természetesen.

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#6569) korimv6 válasza pepetech (#6568) üzenetére


korimv6
aktív tag

VLCplayert próbáltad? Nekem az mindent lejátszott.

Körbe zárt villám.

(#6570) adohi


adohi
újonc

Sziasztok!Szervizbe kell vinnem a telót mert recseg a csengő hangszórója.Szerintetek felrakják rá a 4.4-et ha kérem?Egyáltalán érdemes felrakatni?Azért volna jó mert kaptam egy smart órát,és az csak Android 4.2,vagy újabb rendszerrel működik. Köszönöm.

(#6571) zolmesz válasza pepetech (#6564) üzenetére


zolmesz
aktív tag

Akkor úgy látszik ez nem egyedi jelenség nálam, hanem ez is mehet a Padfone hibalistájára, szar ügy.
Végül is el van az ember enélkül is, de akkor bosszantó :(
Videónézéshez meg én is az MXplayer-t ajánlom/használom (egyelőre az ingyenes verziót), eddig plusz kodek nélkül is mindent visz, meg feliratok is vannak, bár nem tudom, milyen formátum a mese, amit a fiad néz.

(#6572) ScourgeA válasza adohi (#6570) üzenetére


ScourgeA
tag

Már vártam, hogy ki dobja fel az okosórák kérdését. Van egy olyan sanda gyanúm, hogy közel 2 év várakozás (és folyamatos hitegetés) után nem ám véletlenül most kapták meg a PF2 tulajok a KitKatet. Ősszel jönnek az ASUS okosórái, és azokhoz már nem lett volna jó a JellyBean. A legnagyobb darabszámban eladott ASUS telefon vszínűleg a 2 éve árult PF2. Így a KitKattel mi is célcsoporttá válhattunk. Véletlen egybeesés? Nem hinném. ;]

(#6573) Hegasus válasza ScourgeA (#6572) üzenetére


Hegasus
senior tag

éééés tényleg :C

amúgy érdekes, szervizből visszakapván, az elülső hangszóró recsegett, majd már épp vissza akartam küldeni, erre megjavult, ki érti ezt :F viszont kijelzőt is cseréltek és a régebbi kijelzőmön nem volt vibrálás a mostanin meg van... lehet h egyik kijelző típus vibrál a másik meg nem
neked ugye még nem vibrál a kijelződ? meg lehet valahogy nézni szerinted milyen gyártmány vagy típus?

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#6574) ScourgeA válasza Hegasus (#6573) üzenetére


ScourgeA
tag

Letöltöttem a CPU-Z rendszerelemző programot, hátha az kiírja a képernyő típusát, de a display sornál csak a firmware verziót jeleníti meg.

A hangszórót lehet, hogy csak kipucolták, vhol azt írták, fémpor okozza a recsegést.

Külföldi fórumon olvastam, hogy úgy tapasztalható leginkább a remegés, ha egy sötét háttér előtt egy fehér menüablakot jelenít meg a kijelző, én nem látok ilyen hibát.
Az én készülékem talán a legelsők között lehetett, 2013. január ~10. környékén vettem a Media Marktban, ahová az előző nap érkezett, és ez volt az egyetlen példány. Nem is volt benne a "számítógépben", az eladó meg még nem is hallott róla, de én tudtam, hogy ott van, meg is lett :D Talán még emlékeztek rá, 2012 végén jelent meg készülék, de egyszerűen nem lehetett kapni, én megvettem volna Svájcból vagy Németországból is, de ott sem volt. A kiegészítőkkel (kábelek, töltők, autós tartó) még mindig ugyanez a helyzet, egyszerűen nem hoznak be Európába, csak Ázsiából rendelhető. Szóval az enyém még az első széria.

(#6575) Emirabdul válasza pepetech (#6565) üzenetére


Emirabdul
tag

Én is gondolkodom egy 4.1 re való visszaálláson de nem tudom hogy lehet e, ill. biztonságos e...
Google a barátom általában de most nem segített :)

(#6576) Csarlee


Csarlee
tag

Sziasztok!

Hol lehetne akksit cseréltetni a telóban és mibe fájna?

Köszi,
Csarlee

(#6577) ScourgeA válasza Csarlee (#6576) üzenetére


ScourgeA
tag

Ez egy svéd oldal, van mindenük. asusparts
47,66 € + postaköltség az ár. Mint látható, kétféle akkut árulnak, a 0B200-00210000 és a 0B200-00210100 számút, nem tudom, mi a különbség. A PadfoneClub honlapján sem tudták megmondani, ott azt írta egy csóka, hogy az egyiket megrendelte tőlük. PFClub. Talán egyszerűbb a Cordont megkérdezni.CE

(#6578) Csarlee válasza ScourgeA (#6577) üzenetére


Csarlee
tag

:R Köszi szépen!

[ Szerkesztve ]

(#6579) anrab


anrab
addikt

használ valaki ilyet?
érdemes beruházni erre vagy inkább egy android stick?

(#6580) pepetech


pepetech
őstag

Na ott tart a dolog hogy csináltam faktory resetet és most se megy semmi video. De szó szerint. Amit rá masolok az nem megy. Android player nevü program viszi de az nekem nem kell. Azt akarom hogy belépek a galériában és elinditom a videot... tiszta szar...

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#6581) pepetech


pepetech
őstag

Amennyire szerettem, most annyira utálom... youtube használhatatlan frissítés után állandóan szerver hibát ír ki. Egy németország-magyarország táv közt semmilyen filmet nem tudunk megnézni mert az asus így döntött... a fényerőszabályzás most az utolsó frissítéssel nálam is betette az unalmast. Kezdem azt hinni, hogy jól látom a pf2 helyzetét és az első padfone sorsára jut. egy szar bugos rendszert raktak rá amit nem tudok downgadelni. de ha valaki tud leírást ne tartsa magába! ha az kell hozzá hogy betörjem a kijelzőt hát hajrá! csak tudjam hogy a 4.1 fog futni utána

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#6582) hot dog


hot dog
csendes tag

Üdv srácok!
Épp egy ilyen készülék vásárlásán töröm a fejem, nagyon tetszik.
Használtan venném, és érdekelnének a tipikus hibák amikre figyelni kell mielőtt kicsengetem az összeget.
Olvastam már ezt azt, de ha valami tapasztaltabb felhasználó lenne oly kedves és összeírná nekem nagyon megköszönném.
Az is érdekelne, hogy az egyes hibák javítása lehetséges e, és hogy mennyibe kerül.

(#6583) pepetech válasza hot dog (#6582) üzenetére


pepetech
őstag

Ne vegyél olyat amin 4.4.2 fut!!! Csak a régi4.1-est vedd az olyan mint az álom. Bár az új is olyan csak épp rémálom.

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#6584) ScourgeA válasza pepetech (#6581) üzenetére


ScourgeA
tag

Olyan elkeseredettséget éreztem a hozzászólásodban, hogy megnéztem a Youtube hibát :DDD
Mivel én csak ellenőrzött forrásból telepítek appokat, úgy gondoltam, nálam rendben kell lennie mindennek. És hát nem. :((( Ha el akartam indítani egy videót, akkor "connection failed" üzenettel el sem indult a lejátszás. Tízből tízszer nem. Mint már annyiszor megírtam másnak, :) , sorba vettem módszereket. Töröltem a Cachet (semmi eredmény), töröltem az adatokat (még mindig semmi), töröltem a frissítéseket (még mindig rossz), majd az alap 5.7 appot megfrissítettem az aktuális 5.10-re. És bingó! Most jó lett.
Elégedetten hátradőlve elkezdtem videózni, majd eszembe jutott, hogy átváltok tabra. És hát itt egy másik hiba van :P , a videó ugyan elindul, de soronként rosszul tördeli a képet, mintha az interlaced resolution működne rosszul. Telefon módban hasít, tabban meg tördeli a képet :Y . Nem tudom, hogy ez KitKat, Youtube, vagy ASUS hiba-e. Szerintem a flash leváltását hívatott H.264 kodek keverhet be, vagy ezer más dolog.
Persze van megoldás, ha Youtube videót akarsz megnézni, böngészőből kell indítani, így már tabban is ment. :O

(#6585) pepetech válasza ScourgeA (#6584) üzenetére


pepetech
őstag

Mindenre van megoldás. De egy még mindig 100 ezres telefonnál minden működhetne simán. Kezdem úgy érezni, hogy már soha nem lesz a zsebemben az asus. A sony z1 compactom sokkal gördülékenyebb. Pedig 4.1-el imádtam a telefont. Minden hibáját meg tudtam oldani.

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#6586) ScourgeA válasza pepetech (#6585) üzenetére


ScourgeA
tag

Értem, amit mondasz, és abszolút egyetértek. Én le is szoktam a tabletezésről. Egy darabig szórakoztató aztán nagyon bosszantó a rengeteg hiba. Nekem ez az egész Android olyannak tűnik, mint a 10 évvel ezelőtti Linux rendszerek. Programfutási hibák, összeomlások, torpanások, szaggatások és belassulás..Azért az mégsem járja, hogy 2014-ben ne lehessen egy videót megnézni. És igazad van, "mi" megadtuk a magunk részéről, amit kellett, az akkor elérhető legütősebb hardvert vettük meg (nem kevés pénzért), és amit ezért kapunk, az néha a vicc kategória. Éppen most gondolkodom rajta, mi legyen a PF2 utódja. Meglepve látom, hogy az Infinityt (A86) már nem árulják, és éppen tegnap kapta meg a KitKat-et. Most a PFS (PF500KL) az aktuális utód, és az utolsó firmware 17 (!) hibát javított rajta. Milyen szupportja, eszköz-, és alkatrész ellátottsága lesz egy telefonnak, amit egy évig sem árultak (A86)? Engem pl. nagyon bosszant, hogy a PF2-höz szinte semmit sem lehet kapni.
Eddig kategorikusan elzárkóztam az Apple-től. Még 2010-ben jártam náluk, de olyan volt az egész, mintha egy templomban vallásos hívőkkel beszéltem volna. Úgy gondoltam engem nem paliznak be. Most viszont gondolkodom az új iPAD-en Retina kijelzővel. Láttam egy videót, amin a Samsung S5 és az iPhone6 ugyanazokat a taskokat futtatta. A hardver a Samuban jóval erősebb (2 X 1.4 helyett 4+4 X 2.5 GHz processzor, dupla RAM, stb., és az iPhone néha jóval gyorsabb volt. Azt hiszem, ez a szoftveroptimalizálás és kitesztelés.

(#6587) Versus válasza pepetech (#6585) üzenetére


Versus
senior tag

Ezek szerint más is váltott Z1 C-re rajtam kívül. Tabletnek meg vettem egy Samsung Tab 10.5-öt , öröm ránézni és öröm használni.

Premium Vintage

(#6588) pepetech válasza Versus (#6587) üzenetére


pepetech
őstag

Oneplus one-ra pályáztam mivel németben élek lett is volna rá esélyem de meghívot nem kaptam. Erre megvettem a z1c-t. Érdekes módon rá egy hétre jött a meghívó... Szidtam mindenkit akit csak lehetett 24 órát kaptam a beváltására szóval lepasszolni se tudtam.

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#6589) zolmesz válasza ScourgeA (#6584) üzenetére


zolmesz
aktív tag

Az elmúlt pár nap nekem is ezekkel ment el, és tanácstalan vagyok, ki a hibás.
Play: nem játsza le a bemutató videókat.
Chrome: szaggat, és olyan lassan veszi be a szöveget, amikor írok, hogy néha azt hiszem nem is érzékelte, beírom újra, így dupla lesz.
Youtube: vagy nem elérhető a video, véletlenszerűen nézhetek meg bármit, vagy kockásodik a kép.
Volt már minden, factory reset, angol nyelvre váltás, cache/adatok törlése, de nem sokat segített.
Azok után, hogy petíció volt a 4.4 miatt, hülyén nézne ki egy másik petíció a 4.1 visszakérésére, de valami javítás kellne valakitől.

(#6590) pepetech válasza zolmesz (#6589) üzenetére


pepetech
őstag

64 gb-os fekete padfonom4.4-el 32gb-osra cserelem amin 4.1 fut :) ha valakit erdekel :D

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#6591) ScourgeA válasza zolmesz (#6589) üzenetére


ScourgeA
tag

Nem hagyott nyugodni a dolog, elveimmel szembemenve kibuheráltam a legújabb Youtube appot innen: APK Mirror, ez már az 5.11-es verzió az 5.10 helyett, de ugyanígy szétesik vele a kép tabon.
Próba szerencse alapon kipróbáltam egy másik programot is a Playről: Video Youtube, az 5 millió feletti letöltésszám azért jelzi, hogy a natív Youtube appal nem mindenki elégedett máshol sem :( .
Ez tökéletesen játssza mind tabon mind telefonon a videókat álló és fekvő nézetben is! De nem adja azt a funkcionalitást, mint az eredeti app.

(#6592) ScourgeA válasza anrab (#6340) üzenetére


ScourgeA
tag

Azt néztétek, hogy kiszivárgott a Nokia Here offline navigációs alkalmazás? Egyelőre béta Androidon, de az első recenziók alapján szépen elfut. A Magyarország térkép 311 MB, de nem a legfrissebb (pl. hiányzik a 4-es metró). Viszont szinte az egész világ offline térképe letölthető.

Itt egy cikk róla: AndoLib

Innen tölthető:
Nokia Here navi

Nem hiszem, hogy az ilyesmi "véletlenül" kerül ki, szerintem csak önkéntes tesztelőket keresnek Androidon egy kis hype-pal megkavarva. Olyasmi ez, mint az autóiparban teleobjektívvel 4 méterről készült "titkos" lesifotók az új típus részleteiről :K .

(#6593) ScourgeA válasza Versus (#6587) üzenetére


ScourgeA
tag

Csak ugye így feladja az ember az eredeti koncepciót, hogy tab és telefon egyben. Nekem anno megtetszett az ötlet, és azóta is tetszik. Már annyi kütyüje van az embernek, céges gép/telefon, privát gép/telefon/tab, a családtagok másik gépe/telefonja/tabja, hogy az adatok mozgatása már problémás. Tegnap pl. elementünk sétálni, lőttem pár képet a telefonnal, otthon betoltam a tabba, és körbemutogattam.
Nálam pont az a kérdés, hogy vegyek-e minden feladatra egy célszerszámot, csilivili telefon, gyors tab, gémer laptop, stb. vagy legyen egy sok mindenre használható svájci bicskám.
De hogy a svájci bicskával egy sörösüveget se lehessen kinyitni... :U
Engem továbbra is érdekel as ASUS koncepciója (új PadFone), de ha belegondolok, hogy ott is 2 évet kell majd egy verzióváltásra, lehet, hogy szóba jöhet a Samu vagy Apple. :F

(#6594) ScourgeA


ScourgeA
tag

Ha már szóba került a fényképezés és a KitKat, akkor azt el kell mondani, hogy ezzel az új firmware-rel lényegesen jobb képeket lő a telefon. Én egy Samsung S4 minivel tudom otthon összehasonlítani, és nem egy ligában játszik a két telefon. A PF2 képes nagyon jó képeket csinálni rossz megvilágítási viszonyok, éjszaka vagy borult ég mellett is. Napfényben meg kicsit hunyorítva egy 3 méterről készült csoportkép szinte megkülönböztethetetlen egy kompakt gép által lőttől, és ez egy ekkora objektív mellett remek mérnöki munka. :C

(#6595) Versus válasza ScourgeA (#6593) üzenetére


Versus
senior tag

Persze, igazad van az alapötlet nagyon jó és én is szerettem de a kivitelezés tragikus. Mikor már telefonként sem tudod normálisan használni akkor bizony el kell gondolkodni hogy mit kezdj vele. A Z1C-t arra az időre vettem míg legaranciázom a PF2 hibáit, de egy nap után rájöttem hogy köröket ver a PF-re és maradt. Elkezdtem a PF2-t tabletként használni de akkor meg megláttam a 10.5-ös Tab-et az MM-ben és szerelmes lettem ! :) A kijelzője döbbenetes és pont fotók igazítására tökéletes !

Premium Vintage

(#6596) ScourgeA válasza Csarlee (#6576) üzenetére


ScourgeA
tag

Megkérdeztem a Cordont, mibe kerülne az akku csere. Ezt a választ kaptam:

"Árajánlatot csak a készülék bevizsgálása után áll módunkban adni, melynek feltétele a készülék itt léte. Ezért kérjük, hogy amennyiben szeretné tudni a javítás költségét, juttassa el hozzánk készülékét, amit megtehet személyesen ügyfélszolgálatunkon nyitvatartási időben (H-P 9:00-16:00ig) vagy postai úton az 1045 Budapest Széchenyi tér 9.-es címen. A bevizsgálás díjja Br. 2500Ft."

Visszaírtam:
"Köszönöm gyors válaszukat, de nem szeretném egy akkucsere miatt napokra nélkülözni a telefonom. Ki tudnánk indulni abból, hogy mindenképpen cserélni kell az akkumlátort? Az ajánlatukhoz nyugodtan számolják hozzá a 2500,- Ft-os díjat."

Erre már nincs válasz...

(#6597) Csarlee válasza ScourgeA (#6596) üzenetére


Csarlee
tag

Köszi szépen! :R

Akkor ez nem fog megállni 25k alatt :F :F :F
akksi: ~15k
bevizsgálás: 2,5k
munkadíj: ~5k

Lehet, hogy hagyom a francba az egészet és eladom.... :-(

[ Szerkesztve ]

(#6598) anrab válasza ScourgeA (#6596) üzenetére


anrab
addikt

hát ezek kö...ök!

(#6599) lmano


lmano
tag

A múlt héten még működöt a youtube nálam. Most nem. Adatok törlése, frissítések eltávolítása, kényszerített leállítás után újra elindítottam, most jó.
És a Play-ban is lejátsza a videókat. Ezek szerint az is youtube apk alatt megy.

[ Szerkesztve ]

(#6600) lmano


lmano
tag

5.5.27 működik, az 5.10.3.5 a legújabb nem. Kérdés, hogy melyik a legutolsó működő.
S4 minin működik a legújabb is.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.