Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

ASUS O!Play és moServices összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2138) jobesz válasza vaksi8 (#2120) üzenetére


jobesz
tag

lehet hogy a lejátszód bootcode 17 az enyém is az volt azokon nyomogathatod a reset gombot nem csinál semmit, azt először bootcode 23 ra frissíteni kell.

a bootcode 23 nak pont ez alényege hogy képes hard resetet csinálni gombbal.

putty telnet csatlakozás, ez+az reboot

fe a fat ra formázott pendrive az stimmel, én is 1 hétvégét játszottam, de megéri azt gondolom.

nekem az X live bejön, az összes mozifilm hivatalos trailere bennevan és mennek mint a bajnok, és frissül a lista, jó nem magyaer trailerek, de pl ott tudtam meg hogy lesz johnny english 2 reborn az is fentvan a movies and trailers alatt,a gyűri firmware be youtube soha nem lesz, azért dobták ki most az o play live ot, abban van.

talán azt lehetne még kipróbálni hogy a live firmware hez hozzáadni moservice és torrent és x live ot, hátha az abban lévő youtube kliens többet tud(belepörgetés,kedvencekhez adás, javaslatok követése)

nincs itt valaki aki a live firmware hez konyítana valamit hogy r1 kompatibilissé tudjuk tenni?

Sonymdr cd550,,mdr-cd580 /AKG k371/ Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.