Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Abu85 válasza iMaverick (#150) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Na igen. Ez érdekes. Sajnos az Xbit sosem volt erős ezen a szinten. Iszonyat jó táptesztjeik és monitortesztjeik voltak/vannak, de más szempontból sokan lelépik őket a mérések tényleges értékét tekintve.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#153) Abu85 válasza Enszuke (#152) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Pontosan, csak azt nem veszed figyelembe, hogy amelyik grafikonra utalsz az idle fogyasztás, csak a grafikonon el van írva, de alatta jelzi az Xbit a szövegben, hogy minimal power consumption.


Itt láthatod a valós Load fogyasztást. Egymás mögött sorakoznak. Vajon miért? Basszus tudom már 65 wattos TDP-sek. :)) Azonos termékcsaládon belül még különbséget sem mértek.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#156) Abu85 válasza Enszuke (#154) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Gondolod egy szöveget könnyebb elrontani, mint egy táblázatot? Tapasztalatból mondom, hogy sokkal nehezebb, mivel elolvasod, és kiderül, hogy mit írtál.
Egy 65 nm-en gyártott nulla state energiagazdálkodással bíró procinál ez miért meglepő?

Olyat mutass, ahogy egy CPU termékcsalád van összemérve. Most azzal, hogy több külön fejlesztésű lapka hogy teljesít nem vagyok kisegítve. Csak azt mutatja ez, hogy mennyire nem érted, hogy miről van szó, amire megjegyzem ebben a topokban már többet utaltak.

Egyébként köszi, hogy meghoztad a 2008-as tesztet is. Remélem linkelsz 2007-est is. Az nyilván még közelebb lesz a 2011-es termékek energiagazdálkodási képességeihez. :)

Én nem nyugtatlak meg, de érdemes belegondolni, hogy ha senki sem ért veled itt egyet, akkor talán nem a többi fórumozóval van baj. :R

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#157) Abu85 válasza Enszuke (#155) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Nagyon jó a mérés. Végre látod, hogy miről beszélek, amikor a platformdizájn fogyasztását ecsetelem.

A Core i3 terhelés mellett egyáltalán nem veszi fel a versenyt a low-power megoldásokkal. Ez nem a proci miatt van, mert manapság olyan energiagazdálkodási megoldásokat raknak egy új lapkában, hogy az idle eredmény azonos lehet, de amikor a terhelés elő kerül a low-power dizájnok verhetetlenek. A Llano ugyanezt a képet festené le. Idle-ben tartaná a lépést a kicsikkel (sőt a méréseink alapján a legjobb lenne), de amikor valamit futtatni kell rajta, akkor a Sandy Bridge-hez lenne közelebb, és nem a Brazoshoz, vagy az Atomhoz.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#158) hcl válasza Abu85 (#157) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Pont ezt nem értik sokan. Az újabb procik addig jók, amíg nincsenek terhelve. Ha valami rendesen megdolgoztatja őket, akkor fogyasztanak :S Nem véletlen a 100+ W -os TDP.

Mutogatni való hater díszpinty

(#159) Abu85 válasza hcl (#158) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Erről van szó. De ez így normális, mert gyorsabbak is.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#161) Abu85 válasza Enszuke (#160) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Szerintem ezt ne erőltesd tovább. Nézd meg hányan értettek veled egyet. Talán nem bennem kell keresni a hibát. Részemről ennyi. :R

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#162) Rhino666 válasza Abu85 (#161) üzenetére


Rhino666
őstag

Itt mindenki hülye, egyedül ő a helikopter... :))

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#164) Abu85 válasza Enszuke (#163) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Azért nem válaszolok, mert feleslegesen érvelek. A többiek is rád hagyták, én is ezt teszem. :)

24p-ben látom a hibát, ha 23,976 fps-es filmet nézek 24 Hz-en. 59/60 Hz-en pedig nem beszélhetünk natív módról, amíg 24 vagy 23,976 fps-re vannak a videók csinálva. Ott állandó hiba van minden terméken, mert a GPU-k képtelenek tökéletesen szinkronizálni, vagyis az legtöbb képkockát kétszer, míg a maradék részüket háromszor rakják ki. Ez is zavaró, és lényegében erre való a natív mód, ami szinkronizálja a képkockák kirakását. Természetesen 24 fps-ben rögzített filmeket 24 Hz-en, míg a 23,976 fps-es filmeket 23,976 Hz-en kell lejátszani. Utóbbiból van sajnos több, jóval több (pl. majdnem az összes Blu-ray), és ez a funkció a HTPC-kben ezért olyan kritikus.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#166) tyaty1


tyaty1
tag

NAS-nak ilyen kell

HP ProLiant N36L Microserver http://logout.hu/cikk/hp_proliant_n36l_microserver_xbmc/hattertar_upgrade.html
http://www.ipon.hu/webshop/product/_hp_proliant_microserver_amd_n36l_633724_421/170548

Ez a ritka esetek egyike, hogy egy markas gép olcsóbbra es jobbra jön ki, mint egy kezzel összerakott.

(#167) alamuszi válasza tyaty1 (#166) üzenetére


alamuszi
senior tag

+1

"Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

(#168) zone válasza bambano (#2) üzenetére


zone
őstag

Most tervezek én is összerakni egy kis ITX gépet, ha már a TV tud DLNA-t.
Nekem a legnagyobb bitrátájú 1080p-s mkv 11.4Mbps, nem lenne elég egy 10/100-as router hozzá, hogy a tv-n lejátsszam, mert szaggatna?

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#169) alamuszi válasza zone (#168) üzenetére


alamuszi
senior tag

A probléma nem ott van, hogy mekkora a sávszélesség, hanem az lesz a probléma, hogy a 10/100-as routerek nagy többségében nem lesz elég a processzor, ami a routerben van, vagy legalábbis elenyésző kivétellel. A másik probléma, hogy ha a művelet mellett amit szeretnél kivitelezni esetleg torrentezel, másolsz miegyebet csinálsz meg fog feküdni a router.

Persze ez magánvélemény.

Nem egyszer jártam teljesítményesés, problémájával WRT54xx gépekkel, és hasonló TP-LINK-ekkel.

Ez nem azt jelenti, hogy nem fog működni, de ez is egy fontos tényező lehet. Meg kell nézni.

"Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

(#170) zone válasza alamuszi (#169) üzenetére


zone
őstag

SMC-7004 VBR a router
A "meg kell nézni" alatt mit értesz? Kezdjek el másolgatni 2 gép között nagyobb fájlokat és várjak hátha lefagy?

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#171) hcl válasza zone (#170) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Szedd le a tetejét, az az alap :)
Ugyanis rettenetesen melegszik az a dög, ami nekem van, az csak úgy működik, ha teteje lent, és a prociján hatalmas hűtőborda van. Ezek nélkül túlmelegszik, és dobálja a hálót.
(Azt már nem is mondom, hogy a tápstabilizátor IC forr.)

Mutogatni való hater díszpinty

(#172) alamuszi válasza zone (#170) üzenetére


alamuszi
senior tag

A másolás nem gondolom, hogy le fogja terhelni a routered. A probléma ott alakul ki, hogyha elkezdesz torrentezni pl. akkor a router elkezd számolni, mivel torrent rengeteg portot használ. És ha itt az adatmennyiség is sok lesz, amit át kell vinni, a routerbe beépített switch a másolás miatt terhelődik, ez is képes terhelni a routert, de ha emellett még sok porton is megy az adatátvitel, amik között gyorsan, és sokszor kell váltogatnia a router processzorának, akkor a router ennyire le lesz terhelve, hogy belassul, ennek az lesz a vége, hogy belassul a hálózatod is.

Az újabb routerekben (Linksys, E2000, E3000, D-Link DIR 825) joval gyorsabb a processzor mint a régebbi routerekben, ott nem jelent ez problémát.

Persze ez magánvéleményem, illetve saját tapasztalat.

"Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

(#173) zone válasza alamuszi (#172) üzenetére


zone
őstag

Mondasz valamit, mert tapasztaltuk, hogy 1-2 netes játék közben a másik gépen leáll néha a torrent, bár én ezt nem bánom, mert ha az tölt, akkor magas a pingem. :)
Szépek azok a routerek, de nem hinném, hogy szánnék rá 20-30 ezret. Nem lenne elég egy olcsóbb TP-Link? Ahogy néztem 400Mhz-es processzor van bennük.

(#171) hcl
Az enyém nem melegszik, most meg is néztem, csak kicsit langyos. Net se szakad, pedig sokszor az egyik gép nonstop megy torrenttel.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#174) hcl válasza zone (#173) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nem melegszik, azt házzal nézted, vagy anélkül? :)
Ha ház nélkül, akkor mákod van :)

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#175) alamuszi válasza zone (#173) üzenetére


alamuszi
senior tag

A TP-LINK is jó, de valahogy a TP-LINK-ek nem az ilyen jellgű terhelésre teremtek. Nekem is van egy 543-am, de összehasonlítva egy Linksys e2000-el ég és föld a különbség, és nem azért mert a TP-LINK rossz lenne, mert a TP-LINK sztem otthonra a legjobb választás, nagyon olcsó, és nagyon jó. Csak éppen a TP-LINK nem is nyújt semmit azon felül, amire gyártották, értsd, mióta megvan a Linksys mögötte van egy szerver, mögötte van 4 munkaállomás, és a szervernek webfunkciói is vannak, ftp, http, szerver is. És megy, erre a TP-LINK csak korlátozottan volt alkalmas, mikor már nagy volt a baj, akkor ledobta a hálózatot, nem lefagyott, csak megadta magát. Szóval nem tudom, de talán egy 1043, igaz TP-Link WR740N-től felfelé már 400 MHz-es proci van a TP-Link - ekben is, de valahogy ilyen dolgokra nem az igazi.

Ez is magánvélemény.

"Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

(#176) zone válasza hcl (#174) üzenetére


zone
őstag

Burkolatra gondolsz? Még soha nem volt szétszedve. Régebben 10/10-es nettel párszor resetelni kellett, ha egyszerre ment 2 gépen a torrent, de most 6/0.5 mellett nagyon ritkán dobja le a torrentet, de olyankor net egyébként van és nem kell újraindítani.

(#175) alamuszi
Közben az is eszembe jutott, hogy egy harmadik gép összerakása helyett inkább csak energiatakarékosabbá teszem a gyengébbik gépet. Én egy Asrock e350m lapon gondolkozom, mellé csak egy memória kellene, a kettő együtt kb. 30e, ezért túlzónak tartom, hogy majdnem ugyanannyit fektessek egy routerbe.
Az működne, hogy a felújított gépbe tennék +1 hálókártyát és az menne a TV felé?

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#177) alamuszi válasza zone (#176) üzenetére


alamuszi
senior tag

Próbáld ki lehetséges, hogy működne.

"Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

(#178) iMaverick válasza zone (#176) üzenetére


iMaverick
addikt

Szerintem menni fog az. Egyszerűen kézzel állítsd be az IP-t a plusz kártyának, meg a TV-nek. Nálam a Samu TV-nek kellene valami program a számítógépre, hogy tudjon vele kommunikálni, de nem ismerem a TV-det (típus), viszont gondolom ott is valami hasonló megoldás lesz.

Kérdés: Nem tudod a TV-hez közel telepíteni a kis számítógépet? Így akár a szg-ről is lejátszhatnád a filmeket. Ez meg sokkal "kompatibilisebb", mint a TV-k beépített szoftvere...

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#179) zone válasza iMaverick (#178) üzenetére


zone
őstag

Samsung LE-32C530, jelenleg külső vinyóról vagy pendrive-ról nézem a filmeket, eddig csak 1-2 mkv-t nem tudott lejátszani. A másolgatás kiváltására tervezem a tévét is hálózatba kötni.
Nem tudom mellé rakni a gépet, mert nem nagyon van hely, egyébként mindkét gép emeleten van.
Ahogy egyre jobban tervezgetem, a gépfrissítés tűnik a legolcsóbb megoldásnak, ha mégsem menne a plusz hálókártyával, jöhet a router csere, bár már az is megérett a cserére.
Először egy kis fogyasztású 3. gépet akartam összerakni, aztán felmerült a router hiányossága és most itt tartok a tervezéssel, remélem előbb-utóbb összejön valami, egyébként is nehezen bírom, hogy ne vegyek legalább 2-3 havonta valami kütyüt. :D

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#180) iMaverick válasza zone (#179) üzenetére


iMaverick
addikt

Csak azért kérdeztem, mert ezek a HTPC-k eléggé kis helyet igényelnek, kicsi a házuk. Én speciel itt az Aprón vettem egy Fujitsu-Siemens Scenic kis házat és abba toltam bele a Brazos-t.

Ha ennyire nincs hely, akkor marad amit írtam. Szerintem mennie kell!

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#182) hcl válasza zone (#176) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Igen, a burkolatra gondoltam :)
Pár ilyen járt nálam, meg mondom, nekem is van egy, kölcsönadós/tarcsi router, az ház nélkül használatos (illetve akarok neki csinálni egy rácsból készült házat, hogy macskabiztos legyen :) )

Mutogatni való hater díszpinty

(#183) Robertored


Robertored
csendes tag

sziasztok!
Segítséget kérek!!!
Ma megtisztitottam a gépemet és 1 órás játék után miután ismét bekapcsoltam a gépet elkezdett csikosodni a kép és utána a videókariról nem ad képet.Be se tölt a gép.Alaplapiról van kép.Valamit nem dugtam vissza?

(#184) hcl válasza Robertored (#183) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Vagy kimozdult a VGA-d, vagy most talált meghalni...

Mutogatni való hater díszpinty

(#185) alamuszi válasza Robertored (#183) üzenetére


alamuszi
senior tag

Mozgasd meg a VGA kártyát a foglalatban. A Képernyő csíkozás, tipikusan VGA memória, vagy ramdac problémáról árulkodik (D-SUB esetén), TMDS hibára, ha DVI-t, vagy HDMI-it használsz.

Esetleg ha ventis, akkor próbáld megtakarítani a ventilátort a VGA-n.

Tápegység? Húzz le mindent a gépről, csak a proci, memória, VGA maradjon benne, nézd meg mit csinál.

Esetleg próbáld ki egy másik gépben is a VGA kártyát, ha a megmozgatás nem segít, hogy nem-e a PCI-e, AGP adta fel. (Nem tudom milyen géped van azért írtam mind a kettőt.)

Több ötletem nincs.

"Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

(#186) ViZion válasza Robertored (#183) üzenetére


ViZion
félisten

Amúgy erre van külön topik, keresgélj a fórumban :)

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#187) Robertored válasza alamuszi (#185) üzenetére


Robertored
csendes tag

köszönöm szépen!Sajnos nem segített a mozgatás.Nem értem mi lehet a gond.A venti megy csak kép nincs.

(#188) hcl válasza Robertored (#187) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Kölcsön VGA, próba...

Mutogatni való hater díszpinty

(#189) Weißturul


Weißturul
senior tag

grat a cikkhez, de szerintem ez a VIA dolog nem jobb az olcsó Atomoknál. Ugyanezen az áron vannak, nem jelentkeznek inkompaptibilitási hibák és kevesebbet fogyaszt
én az atom mellett voksolok

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#190) Mittu88


Mittu88
senior tag

Én gondolkozom ezen az alaplapon, a barátnőm anyjának szeretnék összerakni egy netezős gépet. Jutyubos videók 480p-ben win7 alatt is akadoztak? Ez a hardveres gyorsítás hiánya aggaszt kicsit :((( Plusz még az lenne a kérdésem, hogy egy SSD lemezzel gyorsulna-e, vagy nem lenne érezhető a gyenge processzor miatt?

(#191) ViZion válasza Mittu88 (#190) üzenetére


ViZion
félisten

SSD mindenképpen jó, viszont videók nagyon lassúak, ezen nem segít. Atom+inteles GPG netbookon tökéletes minden.
Jött ki hozzá már újabb driver csomag, de most nincs HDD-m, csak linuxal megy pendriveról.
Ha van rá több pénzed, akkor érdemes Brazost venni, azon tutira minden fut, akadás nélkül.
Ebből ha nem kell feltétlenül az ITX méret, akkor a másikon van PCI-e csati, amibe tudsz VGA-t venni, ha az IGP kevés.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#192) Mittu88 válasza ViZion (#191) üzenetére


Mittu88
senior tag

Nem fontos az ITX méret, csak az a lényeg, hogy SATAll-t támogassa a lap (SSD miatt), youtube-os videók ne akadjanak azért (meg az xvid-esek, avi-k), plusz minél olcsóbb legyen. És ahogy elnézem, ez az alaplap-videokártya-processzor kombó még a legjobb ár-érték arányú. Használt gépen is gondolkozom, de egyrészt annak az előélete kétes, másrészt régebbi technológia, nagyobb a fogyasztása, stb... Végülis bármire cserélem a jelenleg gépét, hanyatt fog vágódni a sebességtől, mert egy Plll-as 497Mhz-es 200Mb ramos 8Mb-os videokártyás "laptop" a gépe :D

húúú EZT most találtam, ez elvinné a SD videókat, amiket az előbb írtam? 1 magos, de atom... Az inteles videokártyáról tudsz valami biztatót mondani?

[ Szerkesztve ]

(#193) ViZion válasza Mittu88 (#192) üzenetére


ViZion
félisten

Ez a lap is jó, mondjuk DDR II, és a régi atom, ami azért nem egy erőgép. ITX vagy Atom topicban többet tudnak erről a lapról.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#194) Mittu88 válasza ViZion (#193) üzenetére


Mittu88
senior tag

Okés, köszi szépen a türelmed :R

(#195) Anthonyo


Anthonyo
csendes tag

Nekem sikerült szert tennem egy ilyen lapra (ASRock PV530-ITX). :( Sajnos elég rossz lett a tapasztalatom vele. 2*2GB ram és halot a gép! :( Nagyot csalódtam benne.
Ráadásúl nem megy 64 bit-es renszerrel. se XP x64, Se Win7 x64-el "Nem 64 bites támogatású CPU", ezt írja ki 64 bites telepítésnél. :F A 32 bites rendszeren csak 2 és 3 GB RAM -ot ismer fel, és ebbő 512MB-ot a videokártya használ fel, -csak tudnám mire- de semmi értelmét nem látom. Egy PIII-as 1200MHz-es gép 512MB RAMmal és egy 64MB-os VGA-val nagyobb teljesítményt mutat, mint ez a vacak. Játékot még gondolni sem lehet, hogy elindít rajta az ember, netezésnél pedig a 4. fül megnyitása után haldoklik a rendszer. :W Miért tetek bele egyáltalán DDR3-at? A technológia szégyenének tartom ezt a kütyüt. Triplán lekörözi egy Abit alaplap+AMD2800+(1600MHz)és 1GB DDR ram(eből 2256MB-ot az integrált VGA foglal le) Nyugiban elmegy rajta "GTA SA Carbon". Nem vagyok egy játszó típus, de tesztre jó néha elindítani egy konfigon 1-2 játékot. Hát.... Gondoltam, ha már DDR3 foglalat van rajta és 4GB-ig kezeli a ramokat akkor elfut rajta egy 64 bites rendszerm ivel a 32bites csak 3GB-ig kezeli a memóriákat, a boot.ini megpiszkálásával is. Hát a lényeg, hogy NAGYOT CSALDTAM EBBEN A LAPBAN! :(

Anthonyo

(#196) ViZion válasza Anthonyo (#195) üzenetére


ViZion
félisten

Hogy nem támogatja a 64 bit OS-t, azt írja is az adatlapja. 32 bites OS kb 3.5 GB-ot címez meg 4 GB-ből (nem 3 GB a limit), de lehet trükközni, de 4 GB feletti ramnak nincs értelme.
Az általad emlytett konfigok azért jóval többet fogyasztanak, még használtan is többe kerülnek ennél :) .
Ez egyáltalán nem játékra lett kitalálva, olcsó netezős-filmnézős konfig.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#197) djfantom


djfantom
tag

Ez a projected ott vérzett el hogy cs 2gb ramot raktál bele a 4gb helyett.Haver nemrég rakott össze egy ilyet 4gb ddr3 ram-al és tökéletesen akadás mentesen fut rajta a win7 és még egy dvb-c tv-kártyát is visz. A win7 mediacenterrel.dvd,divix,avi,xvid,mp3 lejátszására tökéletes .Ha valaki nem full hd-formátumot akatr nézni vele.Internetezésre s normál alap YouTube videókat is akadásmentesen viszi.

(#198) ViZion válasza djfantom (#197) üzenetére


ViZion
félisten

Nem, ez a project ott vérzett el, h nem normális dolog HTPC-re windost rakni. Eltekintve attól, h fizetős, és durva nagy hely kell telepítésre, még lassú is egy htpc-re kihegyezett linuxhoz képest. Nem arra való, persze ettől még lehet így használni.

VIA sajnos nem változott: továbbra is van pár villantós videó a youtube-on, de a fórumokon panaszkodnak, és nem csak erre a chipsetre sajnos. Az milyen már, hogy ~1 év kellett h erre normális driverek legyenek? HW dekódolást sem minden formátumnál (illetve formátumon belül sem mindent) gyorsítja, ez a proci terhelésen is látszott. Jó kis cucc ez, othoni NAS-ra, mobilnetet osztani, ilyesmikre, de sajna videókra kevéske.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#199) djfantom válasza ViZion (#198) üzenetére


djfantom
tag

Havernak minden videót visz hd meg attól komolyabb formátumok kivételével.Win7 1álltalán nem akad nála.

(#200) djfantom válasza djfantom (#199) üzenetére


djfantom
tag

Nekem annó volt egy via c7 1500mhz-es processzorral felszerelt laptopom. 1gb ddr ramal.64mb vga-val.Nagyon jó kis laptop volt.1évig használtam,De elkellett adnom,mert szükségem volt a pénzre.Most egy netbokom van intelatom n455 1,6ghz 2gb ddr3 rammal win7 hd alatti filmformátumok tökéletesen futnak.Viszont semilyen régijáték sem indúl el rajta.128mb vga.A via-s laptopon sok régijáték elindúltak.(pl toca2 colyn ralli2 f1ch/Bútított grafival/)Az atomossal 1ik sem.1dűl nintendo64 emuval n64 játékokkal tudok rajta jáccani.Szóval nem rosszak a via-cuccok.Nővéremnek 6év után most lett alaplaphibás egy via c3 1300mhz-es 256ddr2 ram 64mb vga-s laptop.xp akadásmentesen ment rajta dvd akadásmentesen hibátlanúl ment rajta.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.