Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-03-22 11:50:25

LOGOUT.hu

iPhone X termékismertető és GY.I.K.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8901) Syl válasza matyi19 (#8900) üzenetére


Syl
nagyúr

>a 64GB-s változat esetében körülbelül mennyi szbad hely áll rendelkezésre

~58 GB

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#8902) spawn21 válasza matyi19 (#8897) üzenetére


spawn21
veterán

Pedig a nóta jobb.
Jó az x-is, de ha a kettő van porondon inkább a Samu

iPhone 13p

(#8903) csabiks válasza spawn21 (#8902) üzenetére


csabiks
senior tag

Miben jobb?

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#8904) spawn21 válasza csabiks (#8903) üzenetére


spawn21
veterán

Itt nem írok semmit. Csak leírtam a tényeket.
Olvass utána

iPhone 13p

(#8905) martinkeet válasza spawn21 (#8902) üzenetére


martinkeet
aktív tag

Sajnos osztom...
Nálam az X 4 hónap alatt többször is produkálta a lassú reagálást.
Bökök valamire, majd 3-4 mp múlva történik valami, de ezután is szaggatva. Ma is volt egy ilyen.
Újra kellett indítanom.
S8-cal kezdtem a samut, ott nem volt ilyen, sőt semilyen kifagyás, vagy újraindítási kényszer.
...tudom, húzzak vissza akkor!
De már maradni akarok, megszerettem. Komoly paradox!

(#8906) #33762560 válasza martinkeet (#8905) üzenetére


#33762560
törölt tag

Furcsa ezt olvasni, nekem közel 6 hónap alatt az égvilágon semmi problémám nem volt a X -zel :N mikor Samsungom volt na azzal aztán voltak bajok 😅 (igaz nem most volt az S7 edge...) ha váltanék is tuti nem a Note9 -re :N

(#8907) martinkeet válasza #33762560 (#8906) üzenetére


martinkeet
aktív tag

Ma a Deezer, és a Shazam (+ bluetooth a kocsiban) együttes használata vágta padlóhoz a telót. Mintha kifogyott volna a RAM-ból.
A Note engem sem vonz, sőt egyik Droid sem.

[ Szerkesztve ]

(#8908) #33762560 válasza martinkeet (#8907) üzenetére


#33762560
törölt tag

Nálam napi szinten Bluetooth, Wi-Fi hotspot, Spotify megy egyszerre, mellette meg böngészek, vagy esetleg Facebook, Gmail, stb. és soha nem éreztem kevésnek a 3 gigát.. ettől persze elhiszem amit mondasz, csak nem értem, mert én is azért használom rendesen a telefont, nem dísznek van és tényleg soha nem volt ilyen gondom vele

(#8909) kchris78 válasza #33762560 (#8908) üzenetére


kchris78
veterán

ezzel en is igy vagyok. ellenben egy bo oras nyomkodas alatt a nota9 (amit optimalizalassal kezdtem) az tok lagos volt. k gyors volt, abban nincs vita. de a 3rd party appok egyszeruen szarul vannak megirva. elinditok egy gmapset droid alatt es 15-25fpst hoz ha huzigalom a terkepet, akad mikor betolt egy ujabb terkepcsomagot. ugy, hogy 1-2 napja raktak ki a gepet.. ez szamomra a wtf es a vicc kategoria. ios gmapsnal ilyen nincs. de pl beallitasok kontakt lista az lagmentes volt, gondolom arra odafigyeltek.

[ Szerkesztve ]

(#8910) HarleyCustom válasza martinkeet (#8905) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nekem is volt ilyesmi jelenség,amit írsz. De mindegyik iPhone-omnál,7-8-X.
Viszont ugyanez megvolt S9-S9+ nál is nálam anno.
Szóval...
Az,hogy nem mindenkinél jelentkezik például ugyanez a “gond”,az abból adódik,hogy nem egyformán,ugyanúgy hasznàljuk. Mily meglepő! :)
Szerintem az appok,alkalmazások nem mindig jönnek ki egymással. Nincs két egyforma felhasználó! Wow! :)
Valahol van,valahol nincs problem. Ezen kár rugózni szerintem. :)

Nekem még mindig jobb az iPhone.:)
De kinek mi.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#8911) HarleyCustom válasza matyi19 (#8900) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nekem a 16gb kevès volt. A 32 már elég,de a 64 bőven jó volt.
Egyéni dolog.

spawn21
#8904:
Tények? Tény,hogy jobb? Ne már...:D

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#8912) spawn21 válasza HarleyCustom (#8911) üzenetére


spawn21
veterán

Ez miért fáj?
Gondolom ha jön az új alma....... ;]
Jelenleg sok telefon van ami jobb. Ez a fejlődés.

iPhone 13p

(#8913) HarleyCustom válasza spawn21 (#8912) üzenetére


HarleyCustom
veterán

:D
Nem fàj csak kérdeztem. De jó,elfogadom,bár nem értek egyet.:)
Szerintem az,hogy jobb,az nem helyes megfogalmazás. Inkább az,hogy vannak funkciók,amik pl nincsen a X-ben. De ettől szerintem nem “jobb”. Nekem! Neked meg igen.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#8914) Krisz26 válasza HarleyCustom (#8913) üzenetére


Krisz26
tag

Sziasztok!

Kis segítség kellene. Ti tapasztaltatok olyat Iphone X-nél, hogy nem működött a gps? Már negyedszerre cserélik a telefonomat a iStyle-ban és megint ez a hiba. Az a furcsa, hogy csak egy idő után jelentkezik. Sem Google maps, sem a gyári Apple térkép nem működik, vagy pontatlan nagyon, és a legrosszabb, hogy a Wazze egyáltalán nem talál jelet. Mi lehet a megoldás? Már mindent próbáltam. Visszaállítottam, reset, újratelepítés, de semmi. Esetleg valami megoldás? Már nagyon unom, hogy állandóan az iStyle-ba járok.

(#8915) csabiks válasza Krisz26 (#8914) üzenetére


csabiks
senior tag

szerintem ne eroltesd ezt a vonalat, kizart hogy egymas utan 4 hibas keszuleket kapj, jar egyebkent annyi cserekeszulek? nem csak 2x cserelik? nem lehet szoftveres gond?

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#8916) mugencivic válasza Krisz26 (#8914) üzenetére


mugencivic
tag

Ha négyszer cserélték, az azt jelenti, hogy az 5. X-ed van teljesen ugyanazzal a hibával? Ennek mégis mennyi a matematikai esélye? :Y Itt valami nem kerek...

(#8917) Ļantos válasza Krisz26 (#8914) üzenetére


Ļantos
aktív tag

Persze, nekem a helyalapú emlékeztetés még egyszer se működött.

(#8918) matyi19 válasza HarleyCustom (#8911) üzenetére


matyi19
őstag

Igen, én is úgy gondolom, hogy a 64Gb (ami ugye 5x annyi felhasználható tárhely) bőven elég lesz a 16Gb után.

(#8919) matyi19 válasza spawn21 (#8902) üzenetére


matyi19
őstag

Nem tudom miért lenne jobb? Van pár plusz funkció ami nálam nem feltétlen szempon.
Azt hiszem döntöttem, következő telefonom iPhone X lesz :)
Nekem méretben az 6S is elegendő, a konkurencia Samsung Note9, OnePlus 6 illetve Huawei P20 Pró nekem túlságosan nagy lenne...

(#8920) #33762560 válasza matyi19 (#8918) üzenetére


#33762560
törölt tag

Anno én is 16 gigás 6s -t használtam, hidd el, ha aszon elfértél, jó lesz az a 64 GB 🙃

(#8921) Krisz26 válasza csabiks (#8915) üzenetére


Krisz26
tag

Azt mondták addig cserélik amíg nem lesz jó. Van akinek szintén négyez cseréltek. Én sem értem, de valami nagyon nem jó mert az utcán szabad ég alatt sem jó, egyik alkalmazásnál sem. Már mindent kipróbáltam.

(#8922) Krisz26 válasza mugencivic (#8916) üzenetére


Krisz26
tag

Persze én sem értem de senki sem tudja megmondani hogymi a gond. Gondoltam írok az Apple-nek hogy tsláljanak ki valamit, mert ez így ciki egy ilyen drága telefonnál.

(#8923) kchris78 válasza Krisz26 (#8914) üzenetére


kchris78
veterán

ez tuti szoftveres hiba.. uj telefonnal visszaallsz regi mentesre iCloudbol? 5 keszulek egymas utan... ugyanugy gps.. kizart, kb 0.00001% esely..

(#8924) Jaded válasza Ļantos (#8917) üzenetére


Jaded
senior tag

Én egyszer próbáltam, nekem sem jött össze. Így nem tudom, hogy a Homekit alapú cuccoknál hogyan támaszkodjak majd a helyalapú dolgokra :)

Renault Megane IV Limited

(#8925) szabogabor10 válasza Jaded (#8924) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nálam működnek a helyalapú értesítések HomeKit cuccoknál. :)

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#8926) HarleyCustom válasza Krisz26 (#8914) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nègyszer cserélik?
Ez komoly?
Szerintem kamuzol.
Bizonyítékot akarok,hogy négyszer kicserélték és még ez a hiba és akkor hiszek neked.
Addig nekem ez csak egy feszültségkeltès itt!

Nálam soha nem volt ilyen gond,pedig 5 db.is volt belőle.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#8927) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Ti vesztek új x-et? xs,xxl,xl :DD

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#8928) #33762560 válasza FIREBLADE78 (#8927) üzenetére


#33762560
törölt tag

Megvárom a délutánt, de egyelőre nem látom értelmét :N

(#8929) -secret- válasza #33762560 (#8928) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

+1

(#8930) spawn21 válasza FIREBLADE78 (#8927) üzenetére


spawn21
veterán

Csak ha rajta lesz az S felirat, anélkül senki sem fogja tudni mit vettem ;]

iPhone 13p

(#8931) tboldi válasza FIREBLADE78 (#8927) üzenetére


tboldi
nagyúr

8 Plus-ról a nagyobbik modellre talán, ha sikerül a Face ID “látószögét” szélesebbre venni. Ne kelljen már felemelnem, ha az asztalon hever.

Tudom, first world problems. :D

[ Szerkesztve ]

(#8932) Jaded válasza szabogabor10 (#8925) üzenetére


Jaded
senior tag

Erről írhatnál bővebben ha van kedved. Mit hogyan kivel hányszor? 😃 én is szeretnék belevágni pár dologba, de nem igazán találni infót a neten, se fórumot. Pü pls😊

Renault Megane IV Limited

(#8933) HarleyCustom válasza spawn21 (#8930) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Ez jó!
:D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#8934) Krisz26 válasza kchris78 (#8923) üzenetére


Krisz26
tag

Szia!

A mostaninál, ami megint vacakol, ott teljesen újként lett a telefon beállítva, mivel ezt javasolták. Egy ideig jó is volt, aztán megbolondult megint, de nem tudom mitől, mivel nem lett új szoftver telepítve. Most arra gondoltam, hogy csinálok egy új fiókot és a waze-t ezután újratelepítem. Az segíthet?

(#8935) Krisz26 válasza HarleyCustom (#8926) üzenetére


Krisz26
tag

Szia! Miért kamuznék? Ha nem lenne gond, akkor nem írogatnék, ide se. Előkeresem Neked a jegyzőkönyveket. Szóval senkinek nincs valami ötlete?

(#8936) csabiks válasza Krisz26 (#8935) üzenetére


csabiks
senior tag

keresd elo en is kivancsi vagyok, lehet hogy csak szoftvereztek neked, es a problema beallitasbeli nem hardveres....

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#8937) Krisz26 válasza csabiks (#8936) üzenetére


Krisz26
tag

Nem szoftvereztek, mert mindig új telefont kaptam, új széria számmal. Örülnék neki, ha szoftveres, illetve leginkább annak örülnék, ha valaki megmondaná, hogy mit lehet akkor csinálni, ha egyik térkép alkalmazásban sem talál jelet, vagy nagyon pontatlan (adott esetben 500 m- 1km-s tévedések).

(#8938) MasterMark válasza Krisz26 (#8937) üzenetére


MasterMark
titán

Nem lehet, hogy valamit mindig elállítasz? Bár ezért nem cserélnék ki csak úgy, gondolom ott csak megnézték...

Egyébként hol próbálod? Nem lehet, hogy csak simán nincs jel ott, ahol próbálod? Próbáltad máshol is?

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#8939) Krisz26 válasza MasterMark (#8938) üzenetére


Krisz26
tag

Sok helyen próbáltam, pl.: tegnap Lehel tér közepén. Vagy pl, olyan helyen, ahol egy héttel ezelőtt simán talált jelet. Sőt! Korábban a lakásban is talált jelet (tetőtér) most már az ablak közelében sem. Nem állítok semmit. Eddig úgy is pontos volt, hogy nem volt bekapcsolva a wifi, most wifivel sem teljesen pontos, de azért jobb a helyzet, de waze-nál ebben az esetben sem talál jelet, illetve van amikor mondjuk hét perc után. Azért elég gagyi, ha hét perc kell neki, nyílt terepen, és nincsenek a közelben magas épületek.

(#8940) icecave válasza Krisz26 (#8939) üzenetére


icecave
nagyúr

Ugye nem valami fém tokot,vagy ilyesmit használsz? :D

(#8941) Krisz26 válasza icecave (#8940) üzenetére


Krisz26
tag

Nem. :) most éppen egy iglass üveg van elől és hátul és egy Baseus bumper van rajta, ami szilikon műanyag, de korábban nilkin tokban volt, és ha árnyékolná, akkor nem egy-két hét múlva árnyékolná, hanem rögtön.

(#8942) MasterMark válasza Krisz26 (#8941) üzenetére


MasterMark
titán

Pedig valamit biztosan csinálsz vele amitől elromlik, mivel ilyen gondja másnak nincs.

Arra meg ugye kicsi az esély, hogy 5 telefon is gyári hibás legyen amit kapsz.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#8943) Krisz26 válasza MasterMark (#8942) üzenetére


Krisz26
tag

ok, én ezt megértem, hogy kicsi az esély arra, hogy 5 telefon rossz legyen, de mit lehet elrontani egy telefonon? Elindítom és megy. Gps be van kapcsolva, beállításoknál engedélyezve van az app számára. Mit lehet még elcseszni? Egyik napról a másikra romlik el. Nem állítok semmit, nem telepítettem egy alkalmazást. Ezért sem értem mi lehet a gond, mitől romlik el.

(#8944) MasterMark válasza Krisz26 (#8943) üzenetére


MasterMark
titán

Ne csak beállításra gondolj, hanem fizikai használatra is. Mondjuk valami rezgő helyre teszed, vagy túl melegbe folyamatosan, vagy túl párás helyre, vagy bármi.

Switch Tax

(#8945) -secret- válasza Krisz26 (#8943) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

S hol romlik el? Nem mész ki az országból?!

(#8946) Boss81


Boss81
senior tag

Sziasztok .

Esetleg ha valakit érdekel Iphone hívások , beszélgetések rögzítése , itt megtalálja .
Gondoltam röviden leírom hogy működik a dolog . :R

(#8947) Krisz26 válasza MasterMark (#8944) üzenetére


Krisz26
tag

Amikor végig használtam, akkor melegedett, de ez természetesen ilyen időben. Nem rakom direkt a szélvédő mögé, tűző napra. Belföldön használtam normál körülmények között és működött, aztán szintén normál körülmények között már nem volt jó.

(#8948) Krisz26 válasza -secret- (#8945) üzenetére


Krisz26
tag

Nem mentem ki, belföldön használtam. Amikor elromlott megint, akkor Budapesten.

(#8949) 600700


600700
senior tag

4 napos keszulekhaz recseg ropog... elejtve nem volt..csere...

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#8950) mugencivic


mugencivic
tag

Érdekes, egész hasonló GPS problémákról írnak itt:
[link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.