Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-03-22 11:50:25

LOGOUT.hu

iPhone X termékismertető és GY.I.K.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8201) MasterMark válasza TechN7ne (#8200) üzenetére


MasterMark
titán

Nekem most is megy 2 napig.

Switch Tax

(#8202) dud998 válasza #37841920 (#8198) üzenetére


dud998
őstag

A Pitaka. Nekem az is van, de most kedvet kaptam az évfordulós tokhoz. Majd ha megunom, akkor visszateszem a Pitakát.

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#8203) dud998 válasza MasterMark (#8201) üzenetére


dud998
őstag

+1
Sőt az IOS12 public béta ennél is jobb, komolyan. :K

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#8204) TechN7ne válasza MasterMark (#8201) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Jó nektek ,főleg hogy az én telom még fiatalabb is...

(#8205) MasterMark válasza TechN7ne (#8204) üzenetére


MasterMark
titán

Nem szoktam hagyni 20-25% alá merülni.

Switch Tax

(#8206) #37841920 válasza B-L-A-C-K (#8199) üzenetére


#37841920
törölt tag

Csak az a gond vele, hogy alul-felül kivan vágva. Most easyskinz és gyári szilikon van rajta, és alul feljött a fólia..

(#8207) TechN7ne válasza MasterMark (#8205) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Telon írom általában a szöveget (zenelek) ,mikor studioban vagyok a fülkében es olvasom a szöveget ,nagyobb szükségem van rá hogy aktív legyen a telefon ,mint hogy odafigyeljek a százalékokra...
Így is párszor már cserben hagyott ,mikor szükség volt rá...

[ Szerkesztve ]

(#8208) -secret- válasza TechN7ne (#8207) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Miért nem használsz papírt? Az nem merül le. ;]

(#8209) TechN7ne válasza -secret- (#8208) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

+ munka ,rögtönzés sokat számít ,...
Papír és íróeszköz nem mimdig van nálam ,csak telefon , ihlet bárhol ellkaphat...

[ Szerkesztve ]

(#8210) B-L-A-C-K válasza #37841920 (#8206) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem is úgy volt az X, meg most az i7 is (mármint Pitaka tok meg easyskinz fólia), és egyiknél se jött le a fólia.

[ Szerkesztve ]

(#8211) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Annyi pénzt költötök el tokokra és fóliákra,hogy egy új telefont lehetne belőle venni.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#8212) B-L-A-C-K válasza FIREBLADE78 (#8211) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

De arra megont kell tok...:/

(#8213) dud998 válasza FIREBLADE78 (#8211) üzenetére


dud998
őstag

Ennyire szeretjük a X-et. :P :)) :B

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#8214) dud998 válasza B-L-A-C-K (#8212) üzenetére


dud998
őstag

Hagymát hagymával, tokot tokkal. :DDD

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#8215) skoos válasza Ļantos (#8195) üzenetére


skoos
őstag

Na, előjött. Restart kellett. :DDD

(#8216) SidCorky válasza FIREBLADE78 (#8211) üzenetére


SidCorky
senior tag

Már csak az Amoled kijelző hiányzott a 7-esemből, így hogy megvettem az X-et semmi vágyam nincs, addig tervezek vele amíg meg nem döglik. Vigyázni kell rá :D Nekem is úton van egy easyskinz fólia, megy majd a tok alá.

Black, nem lett annyival vastagabb a telefon a fólia miatt, hogy ne menjen rá a tok? A 7-esemen volt dbrand, pont annyival lett vastagabb tőle, hogy egy Ozaki tok már csak épphogy ráfért, de látszott rajta hogy nyúlnak a vékonyabb részek, például a hangerőszabályzónál. Na meg így is alig bírom lefeszegetni róla a tokot, ha picit vastagabb lenne, lehet le se jönne. :D

[ Szerkesztve ]

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#8217) Lazika válasza dud998 (#8191) üzenetére


Lazika
senior tag

Nekem ez a tok szedte le szépen a chromot a telefonomról!

(#8218) dud998 válasza Lazika (#8217) üzenetére


dud998
őstag

Uh! :Y
Nekem nem csinált vele semmit sem, hibátlan a keret. Nekem fekete verzió van. Még akkor sem sérült meg, amikor le kellett "feszíteni" a Pitaka tokot róla.

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#8219) Sn00k


Sn00k
veterán

UK storeba hogy tudok reggelni? Lehet egyaltalan ?

3njoy the Lif3

(#8220) Danny365 válasza Sn00k (#8219) üzenetére


Danny365
őstag

Csinálsz egy UK Apple ID-t, ennyi.

(#8221) stuckart


stuckart
csendes tag

sziaszTOK,

én ezt használom már jó ideje Nillkin-nel és kiválóan megvannak együtt. az egyik legvékonyabb tok, nem karcol, nem áll el és esztétikus is.
noha a Pitaka-t még nem láttam élőben, de számomra az X letisztultságához nem illik a karbon minta. (utóbbi csak az én véleményem, mielőtt bárki is sértőnek gondolná)

(#8222) Sn00k válasza Danny365 (#8220) üzenetére


Sn00k
veterán

Talaltam leirast. Ki is jelentkeztem iPaden az apple storebol majd meg is talaltam azt az appot ami kell es nincs fenn a magyarban, de mikor ranyomok akkor csak az a lehetoseg van hogy meglevo apple id bejeletkezes. Pedig iphone apple storebol is kijelentkeztem :U neztem az iphoneon is ott meg raadasul magyar is maradt az apple store es meg se talalja...

3njoy the Lif3

(#8223) Danny365 válasza Sn00k (#8222) üzenetére


Danny365
őstag

És ha bejelentkezel a frissen kreált angol ID-vel, utána miért nem jó?

Én ha le akarok tölteni valamit, így néz ki: Beállítások - iTunes & App Store kijelentkezés - ugyanitt belépek a külföldi ID-vel - alkalmazás letolt - majd visszalépek az eredeti ID-be és használom az appot.

(#8224) Sn00k válasza Danny365 (#8223) üzenetére


Sn00k
veterán

A leiras amit talaltam, ugy irja jelentkezzek ki az apple storebol: ez pipa , majd nyomj ra egy ingyenes appra es akkor tudod letrehozni az uj apple id-t. De nekem ilyet nem ajanl fel.

[link]

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#8225) univerzita válasza Sn00k (#8222) üzenetére


univerzita
addikt

Esetleg iTunes -ban váltani másikra és letölteni.

(#8226) Danny365 válasza Sn00k (#8224) üzenetére


Danny365
őstag

Szerintem mindegy hol csinálod, weben is lehet. De a Settings - Passwords and Accounts menuben az iCloud-nál is lehet új ID-t csinálni.

(#8227) Sn00k


Sn00k
veterán

Oke, holnap itnesban megnezem...

3njoy the Lif3

(#8228) Sn00k válasza Danny365 (#8226) üzenetére


Sn00k
veterán

Amit irtal az icloudnal tenyleg tudok ujat letrehozni a telefonszamig eljutok de orszagot meg nem ajanlott fel. Tovabb egyelore nem akarok menni mert ha nem tudok orszagot valasztani akkor semmi ertelme...

3njoy the Lif3

(#8229) Danny365 válasza Sn00k (#8228) üzenetére


Danny365
őstag

Bármikor meg tudod változtatni az országot. Sőt, a jelenlegi accountod országát is meg tudod változtatni, ha nincs aktív előfizetésed. Azt viszont nem tudom, hogy ez korlátlanul allitgathato-e, ezért jó, ha van erre egy másodlagos profil.

(#8230) markknight


markknight
veterán

A mostani iOS 11.4.1 nekem is jobban meríti a telefonomat, melóból már 20%-on szakadok haza.

(#8231) #37841920 válasza B-L-A-C-K (#8210) üzenetére


#37841920
törölt tag

Hát nem tudom, nekem az alján a kivágásnál a hátlapon feljött a fólia. Gyári szilikon tok, illetve hangszórónál is fel-feljött a fólia. Szóval egyelőre még keresgélek, hátha van valami hasonló tok a gyári szilikonhoz ill pitakához csak kivágás nélkül.

(#8232) madgie válasza #37841920 (#8231) üzenetére


madgie
titán

Nekem ez van, minőségi, jó a fogása, bélelt belül, mindenütt takar, de nekem egyszerűen túl vastagok ezek a “normális” tokok, ezért a 0.3mm-es vékony izéket szeretem.

[ Szerkesztve ]

(#8233) sztanozs


sztanozs
veterán

Sziasztok! Hogy tudok iphonex-en (illetve iOS 11 alatt, nem tudom melyik a korlát) multitaskolni? iPhone 5-ön ment a jobbról behúzás, iPad-en pedig a tálcáról felhúzás. X-en nem jöttem rá, és az internet sem segített eddig.

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#8234) madgie válasza sztanozs (#8233) üzenetére


madgie
titán

Húzd fel az ujjad alulról, majd hagyd ott kicsit, felugranak a futó programok. Vagy bal oldalt alul húzd fel és húzd be középre (fordított L alakban), akkor is feljön ugyanez. A futó programok között meg úgy tudsz nagyon gyorsan váltani, ha az alsó sávon nem megszokottan felfelé húzol, hanem jobbra-balra.

(#8235) sztanozs válasza madgie (#8234) üzenetére


sztanozs
veterán

Arra gondoltam, hogy PIP lássam az előtérben futó programot, míg a másik a háttérben fut. iPad-en így néz ki (iPhone 5-ön kb ugyanígy nézett ki):

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#8236) madgie válasza sztanozs (#8235) üzenetére


madgie
titán

iPhone tud ilyet? :))

(#8237) MasterMark válasza sztanozs (#8235) üzenetére


MasterMark
titán

iPhone 5 ilyet biztosan nem tud gyárilag.

Switch Tax

(#8238) Sn00k válasza sztanozs (#8235) üzenetére


Sn00k
veterán

Ezt csak iPad tudja igy, telon meg nem lattam ilyet

#8229) Danny365 : HA nem lepek ki az ID bol es valtoztatok orszagot akkor eltudom erni a UK storet ?

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#8239) SidCorky válasza SidCorky (#8216) üzenetére


SidCorky
senior tag

Jelentem úgy felgyűrte az easyskin fóliát a Pitaka hogy majdnem elsírtam magam, aztán hárman próbáltuk leszedni a tokot róla de annyira rászorult hogy csak nagyon berágva és agresszívan sikerült a végén, jól szét is csesztem a keretet néhány helyen, a fólia persze kuka...jó lesz ez fólia nélkül :DD A kamera körüli 2 centis fólia darab viszont egyben maradt, rajta is hagytam, 5 ezerért megérte. :O

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#8240) #04441088 válasza SidCorky (#8239) üzenetére


#04441088
törölt tag

Oh, sajnalatos. :O

(#8241) #37841920 válasza madgie (#8232) üzenetére


#37841920
törölt tag

Köszi!
Tapasztalatok?
Nálam a gyári szilikon fél év után elkezdett szétesni..
Ez a tok kompatibilis a nilkin full kijelzős fóliájával?

(#8242) #37841920 válasza SidCorky (#8239) üzenetére


#37841920
törölt tag

Nekem gyári szilikon kicsit felgyűrte a hátlap alján a fóliát, illetve a lájtning csatinál nincs már fólia.

Ui.: dbrand jobb mint az easyskinz?

(#8243) fatal1ty1984 válasza SidCorky (#8239) üzenetére


fatal1ty1984
őstag

Én a nillkin tokjával jártam igy,hogy alig tudtam letépni.szerencsére a fólia maradt :)

(#8244) fatal1ty1984 válasza #37841920 (#8242) üzenetére


fatal1ty1984
őstag

Totál felesleges a dbrand fólia.ebayről vettem 2000ft körül volt és románból pár nap alatt megjött.4hónapja van fent és sehol sem válik pedig kapott már a tokoktól rendesen,viszont én csak a keret részt használtam fel mert a hátlapra üveget vettem.

(#8245) Ļantos


Ļantos
aktív tag

(#8246) sztanozs válasza Sn00k (#8238) üzenetére


sztanozs
veterán

És tényleg - túl rég játszottam telefonon, és megszépültek az emlékek :DDD

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#8247) FIREBLADE78 válasza SidCorky (#8239) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Nekem is szaggatja néha a kínai tokom. Pedig az nem olyan szoros,mint a pitaka. Nem is veszek olyat. Viszont elég jól bírja ez a fólia. Ha felgyűrődik,akkor felmelegítem és nagyjából vissza lehet nyomkodni.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#8248) Huha81


Huha81
tag

Kb 2 honap hasznalat utan szerintem megtartom, amig el nem pusztul. Ugy hogy engem szemely szerint nem nagyon erdekel, hogy hogy nez ki a tok alatt :)

(#8249) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Sajnos a 11.4.1 alatt az en telefonom is erezhetoen jobban merul, mint a 11.4 alatt. :(

Gondolom mar nem lehet visszamenni 11.4-re, ugye?

(#8250) -Ben- válasza ForRedGlory (#8249) üzenetére


-Ben-
veterán

Még felmegy a 11.4. [link]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.