Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-03-22 11:50:25

LOGOUT.hu

iPhone X termékismertető és GY.I.K.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4301) markknight


markknight
veterán

Mert idáig a press szót használták a rendszerben mindenre? :) Nem egyértelmű.

(#4302) mike710 válasza MasterMark (#4300) üzenetére


mike710
aktív tag

Mondjuk egy érintőképernyős telefonnál ahol mindenhol koppintasz,tényleg logikusabb lenne azt írni hogy telepiíéshez nyomja meg kétszer az oldalsó gombot mert egyáltalán nem szokványos.

(#4303) MasterMark válasza mike710 (#4302) üzenetére


MasterMark
titán

De meg mindig nem koppintas van odairva, hanem az, hogy kattints a jelzett gombbal.

Switch Tax

(#4304) mike710 válasza MasterMark (#4303) üzenetére


mike710
aktív tag

Én ezt értem, nem is értem mire mondod. Annyit írtam hogy egy érintőképernyős telefonnál nagyjából mindig koppintani kell a kijelzőre nem gombot kattintani, ezért nem szokványos és ezért könnyű félre olvasni.

(#4305) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Én sem jöttem rá először,nyomkodtam a kijelzőt. Tapogattam mindent :D

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#4306) gumimokus


gumimokus
tag

Sziasztok! Egy kis segítséget kérnék, sehol nem találom hogy hol hol ehet beállítani az akku százalékos mutatását. Előre is köszönöm. :R

A menyországban jó klíma,de a pokolban több az ismerős...

(#4307) gomez55 válasza gumimokus (#4306) üzenetére


gomez55
tag

Azt, hogy a fokepernyon lasd nem lehet. Csak ugy tudod megnezni ha lehuzod a control centert.

(#4308) gumimokus válasza gomez55 (#4307) üzenetére


gumimokus
tag

Köszi!

A menyországban jó klíma,de a pokolban több az ismerős...

(#4309) MasterMark


MasterMark
titán

Már megint ez a százalékozás. :N Amióta volt róla szó, azóta mindig megtippelem a százalékot az ikon alapján és 5%-nál többet nem szoktam tévedni. :U

Switch Tax

(#4310) B-L-A-C-K válasza MasterMark (#4309) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Azért én se bánnám ha kiraknák, mert ugye megoldható lenne.

(#4311) MasterMark válasza B-L-A-C-K (#4310) üzenetére


MasterMark
titán

Persze nekem sem lenne bajom tőle, meg tényleg kb. 2 perc lenne beigazítani oda egy grafikusnak.
Csak azt mondom, hogy azért nem olyan életbevágó.

Switch Tax

(#4312) mike710


mike710
aktív tag

Az iOS 12 komolyan szeptemberben fog jönni? :W

(#4313) -Ben- válasza mike710 (#4312) üzenetére


-Ben-
veterán

Mi ebben a meglepő? Mindig szeptemberben jön. :U

(#4314) csab2 válasza MasterMark (#4309) üzenetére


csab2
veterán

Szerintem is elég jól meg lehet tippelni. Ha meg kell a pontos adat, akkor az ember lehúzza a vezérlőközpontot. Jó ez így szerintem.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#4315) B-L-A-C-K válasza csab2 (#4314) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Jó de az ikon helyett a % is elfér, és sem tippelni nem kell, és lehúzogatni sem. Persze ez csak egy kis apróság, de változtatni is apróság lenne rajta.

(#4316) markknight válasza mike710 (#4312) üzenetére


markknight
veterán

Ha bátor vagy, akkor júniusban felrakod a bétáját.

(#4317) mike710 válasza -Ben- (#4313) üzenetére


mike710
aktív tag

Nem lenne benne semmi meglepő ha lenne egy stabil verzió a x-re.

markknight: Bátor leszek úgy érzem,lehet jobban járok azzal a bétával mint most a teljessel.

[ Szerkesztve ]

(#4318) -Ben- válasza mike710 (#4317) üzenetére


-Ben-
veterán

Semmi garancia nincs rá, hogy a 12 jobb lesz a 11-nél. Egy új főverziónak nem lenne értelme jelen pillanatban. Majd jön a 11.3.

(#4319) B-L-A-C-K válasza mike710 (#4317) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem a 11.2.5 teljesen jó, mióta kijött semmi bugot nem tapasztaltam, vagyis de a Voda app kis időre betudja fagyasztani, de az az app mindig is sz@r volt, amúgy más gondom tényleg nincs ezzel az iOS-sel. De persze tisztában vagyok azzal is hogy van akinek ezzel is több gond van.

(#4320) mike710 válasza B-L-A-C-K (#4319) üzenetére


mike710
aktív tag

Nekem a beragadó akksi zabáló app jelenség már többször volt, akkor landspace módban össze bugolt az egész és a Facebook videó is többször befagyott már úgy, hogy hang van kép nincs. Idegesítő na. 6s-el nem volt ilyen.

(#4321) FIREBLADE78 válasza B-L-A-C-K (#4319) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Nálam össze vissza fagy. Plusz nem hallanak állítólag sokszor. De majd eladás előtt csere aztán újként eladom :DD ;]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#4322) paci88 válasza FIREBLADE78 (#4321) üzenetére


paci88
tag

Nálam nincsenek gondok, de ez a nem hallanak dolog viszont már többször előfordult és nem tudom mi okozhatja

(#4324) kchris78 válasza mike710 (#4320) üzenetére


kchris78
veterán

ez nekem is volt mar a 11.2.5-nel is.

(#4325) kchris78 válasza B-L-A-C-K (#4310) üzenetére


kchris78
veterán

ahogy elnezem a benne levo fekete "toltest" hogy a szam meg abban bennelegyen, nagyon picinek kene lenni a szamnak. Az apple meg nem arrol hires hogy ilyeneket valositson meg akar kapcsolhatora is...

(#4326) S e t h válasza #45553408 (#4323) üzenetére


S e t h
nagyúr

Elég régen belengetted a cikket és várjuk is páran a tapasztalatok miatt, magaddal és velünk szemben sem lenne fair, ha nem publikálnád ezek után.
Engem tényleg érdekel a két rendszer közötti differencia az objektívhez legközelebb álló vélemény alapján.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#4327) Fryskitt válasza #45553408 (#4323) üzenetére


Fryskitt
addikt

Én szívesen olvasnám.... :R

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#4329) -secret- válasza #45553408 (#4323) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nánásit hagyjuk. Nem olyan régi videójukban (pl. amikor Ázsiában forgattak) a Nóra is és a Pál is plus-szos iPhone-t nyomkodott, volt amikor több is volt a kezükben szóval ez inkább fizetett promóció. Persze azokkal is videóztak.

[ Szerkesztve ]

(#4330) B-L-A-C-K válasza #45553408 (#4328) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Trollkodások veszekedések lesznek alatta, szóval ez borítékolható, de ez ugye mindig így van így nem kell vele foglalkozni.

Mikor lesz már kint?

(#4329) -secret-:

Igen, azért YouTube-on elég sok nagyobb videós van aki X-et használja erre, pl magyaroknál Handars is, és a minőségével nincs baj.

[ Szerkesztve ]

(#4331) S e t h válasza #45553408 (#4328) üzenetére


S e t h
nagyúr

Már bocs, de az megjegyzésed olyan mintha a kurva a bordélyházban azt mondaná, hogy reméli nem dugják meg nagyon. :)

Ne foglalkozz vele mi történik a cikk alatt, te tapasztalatot osztasz meg, mindenki a saját vérmérséklete szerint fog reagálni.

Aki meg a köszönőmön túl hevesebb megnyilvánulásra készteti magát, azt a moderátorok majd kezelik.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#4332) ricshard444 válasza S e t h (#4331) üzenetére


ricshard444
veterán

Én is sok cikket írtam régen és csak úgy volt kerek, ha oda írtam a hasonló álláspontot, mert különben 5x annyi hülye kötekedő jött, hogy elvakult hülye vagy. Így legalább elmondhatja az ember, hogy leírta amit akart.

Én is gondolkodtam ilyenen a napokban és szimpla telefon tesztről, de kellene egy csúcs android mellé, hogy legyen mások számára is kielégítő a mondanivaló.

Sebaj, várjuk. :R

Vannak dolgok...

(#4333) madgie válasza -secret- (#4329) üzenetére


madgie
titán

Nem is olyan rég? Tavaly április végén indultak Ázsiába, az azért nem most volt, simán lecserélhette a telefonját ennyi idő alatt.

(#4334) -secret- válasza madgie (#4333) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ja igaz, rég voltak csak a vlogjuk került fel nemrég a yt-ra.

[ Szerkesztve ]

(#4335) madgie válasza -secret- (#4334) üzenetére


madgie
titán

A Fuji Magyarország megosztotta anno, onnan emlékszem :D

(#4336) markknight válasza #45553408 (#4323) üzenetére


markknight
veterán

Szerintem mindenkiben van annyi iteligencia, hogy tudja melyik platform miben jó és miért. Viszont vannak az ős Apple és android főpapok, azok majd úgyis elmagyarázzák neked szépen, hogy mindegyikkel meglehet csinálni ugyanazt mint a másikkal és te vagy a hülye amiért nem úgy csinálod ahogy ők. Szóval csak olaj a tűzre.

[ Szerkesztve ]

(#4337) sub71


sub71
aktív tag

"Valoban en is latom ezt. Nem a felbontassal van a baj szerintem, hanem a pixelek elrendezesevel. Csak este szokott kicsit zavaro lenni, ha olvasok 10 centirol, maskulonben nap kozben semmi gond. Valoban elesebbnek hat ugymond az S7 vagy S8 kijelzoje nemely tartalmak mellett es az a vicces, hogy olyankor zavar jobban, ha kicsit megdontom a telefont.
Inkabb legyen ilyen a kijelzo, mintsem akadjon vagy lassuljob valami is."

"Szóval az ezüst karcos a fekete meg hámlik. Parádés."

"Persze nekem sem lenne bajom tőle, meg tényleg kb. 2 perc lenne beigazítani oda egy grafikusnak.
Csak azt mondom, hogy azért nem olyan életbevágó" (százalékos akku)

"Nekem a beragadó akksi zabáló app jelenség már többször volt, akkor landspace módban össze bugolt az egész és a Facebook videó is többször befagyott már úgy, hogy hang van kép nincs. Idegesítő na. 6s-el nem volt ilyen."

"Nálam nincsenek gondok, de ez a nem hallanak dolog viszont már többször előfordult és nem tudom mi okozhatja"

Nem vagyok Troll. Sokáig gondolkodtam, hogy veszek egy Iphone X... Bodrik fórumtárs megjelenés előtt álló, op.rendszereket összehasonlitó cikke kapcsán újraolvastam az utolsó 50 hozzászólást. Csak azokat idéztem itt, akik már megvették az X-et és elégedettek vele, tehát nem kötekedni akarnak! kb még egyszer ennyi kritikus hozzászólást is találtam, de azok már szerintetek nem objektív kommentek, ezért nem is idéztem őket... Mindezek egy közel 400 ezres telefon topikjában az utolsó 50 hozzászólás alatt ! az utolsó idézet a kedvencem: egy telefon, amivel jó párszor nem lehet telefonálni, de semmi gond nincs vele !?!?

[ Szerkesztve ]

(#4338) MasterMark válasza sub71 (#4337) üzenetére


MasterMark
titán

Azzal tisztában vagy, hogy akinek minden működik és tetszik neki, az nem irogatja be azt?
Nagyon torz és rossz konklúzíót lehet ám így kialakítani, ahogy te csinálod...

Switch Tax

(#4339) ricshard444 válasza sub71 (#4337) üzenetére


ricshard444
veterán

Szerintem nincs jobb telefon a piacon, műszaki boltban dolgozom, szóval ott vannak elöttem a legújabb modellek, de nem érzem, hogy bármelyik is egy szint lenne az X-szel, persze kamerában vannak hasonlóan jók vagy kicsivel jobb modellek. Néha hiányzik a 6.0"+ kijelző, ha sorozatot nézek és ritkán ugyan, de egy Note féle ceruza is jól jönne. Ezeken kívül nem hiányzik semmi amit más telefon tudna nekem nyújtani úgyhogy bátran ajánlom, ha évekre szeretnél egy jó telefont.

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#4340) kchris78 válasza sub71 (#4337) üzenetére


kchris78
veterán

ezzel a következtetéssel nem annyira mennél át egy valószínűségszámítás vizsgán :).

(#4341) India válasza ricshard444 (#4339) üzenetére


India
aktív tag

Volt mar a kezedbe Google pixel 2 XL? Ha nem akkor hajra es mas lesz a velemenyed :)

(#4342) -Ben- válasza India (#4341) üzenetére


-Ben-
veterán

Nem értem, miért sztárolod folyamatosan a Pixel telefonokat. Jelenleg ott tartunk, hogy mindegyik Pixel rendelkezik valamilyen hibával, én nem venném meg, ez biztos.

(#4343) India válasza -Ben- (#4342) üzenetére


India
aktív tag

Szimplan azert van egy iphone x es egy google pixel 2 xl telefonom.Ha beneznel a forumaba nincs ott semmi hiba. Egyebkent meg javitottak azt a hibat ami volt anno.

[ Szerkesztve ]

(#4344) madgie válasza -Ben- (#4342) üzenetére


madgie
titán

"Jelenleg ott tartunk, hogy mindegyik Pixel rendelkezik valamilyen hibával"

Miért, melyik iPhone nem? ;]

(#4345) India válasza madgie (#4344) üzenetére


India
aktív tag

Igy van, ennyit errol :R egyebkent nagyon durvan sok nagy apple fan megy at androidra pixel vonalra , ha nem csinal valamit az apple megborul par ev mulva.

[ Szerkesztve ]

(#4346) kchris78 válasza India (#4341) üzenetére


kchris78
veterán

Elég sok negatív hír és vélemény van az XL kijelzőjének a minőségéről. Ilyesmi nem született az X-ről (pedig születne ha bármilyen negatív tapasztalat az is biztos, de eddig egy cikk volt a beégésről), azért ez engem elgondolkoztatna... mielőtt XL-t veszek. Persze lehet kímélni meg minden hogy ne legyen baja de akkor most én vagyok a telefonért?

(#4347) kchris78 válasza India (#4345) üzenetére


kchris78
veterán

ez még mindig nem mond semmit. Sok droid meg megy át apple-re... milliós szinten nem a "nagy fanok" döntenek semmiről mert az átlagemberek mennyiségéhez képest PORSZEM a mennyiségük.

(#4348) markknight válasza sub71 (#4337) üzenetére


markknight
veterán

A kijelző az nagyon szubjektív dolog ám. Szerintem 10/9 ember nem vesz észre semmit belőle. Attól független, hogy vannak vele szarságok, meg sokat panaszkodom rá, nekem speciel úgy az egész nagyon bejön, nem váltanék más telefonra, az hótziher.

India: Ha az iPhone lenne 150 ezer, a használt, tavalyi pedig 50-60, akkor mindenkinek iPhone-ja lenne, efelől ne legyen kétséged ;)

[ Szerkesztve ]

(#4349) India válasza kchris78 (#4346) üzenetére


India
aktív tag

Nekem javitott uj generacios az 2 xl ott mar ilyen gond nincs.Hidd el nem istenitem csak velemeny , ossze kell szednie magat az apple-nak. Verseny sose art :)

[ Szerkesztve ]

(#4350) kchris78 válasza India (#4349) üzenetére


kchris78
veterán

Hát ezzel csak egyet tudok érteni!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.