Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-03-22 11:50:25

LOGOUT.hu

iPhone X termékismertető és GY.I.K.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3701) markknight válasza B-L-A-C-K (#3700) üzenetére


markknight
veterán

Ezt rögtön gondoltam :D Amúgyse használtam, szóval mindegy is

(#3702) Cyberpunk válasza MasterMark (#3698) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja nem látjuk, hogy fél, vagy negyed csík van, így nem lehet következtetni sem. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#3703) Salo


Salo
tag

Érdekes ez a százalék para X esetén. Engem nem zavar... Persze jobb lenne, ha egyből látszana, de szerencsére nagyon ritkán kell ránéznem. :)

(#3704) Fryskitt válasza B-L-A-C-K (#3700) üzenetére


Fryskitt
addikt

Szerinted ez már az új Nillkin üvegfólia?

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#3705) MasterMark válasza Fryskitt (#3704) üzenetére


MasterMark
titán

Kép alapján annak tűnik.

Switch Tax

(#3706) Fryskitt válasza MasterMark (#3705) üzenetére


Fryskitt
addikt

Érdekes, hogy az official Nillkin boltban meg nem lehet kapni.... :F

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#3707) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Megjött a Carbon fóliám Pitaka tok alá, csináltam róla egy kis videót: link

(#3708) RCTiv válasza Fryskitt (#3704) üzenetére


RCTiv
tag

ez mondjuk baxott jól néz ki. :K

(#3709) nbukta77


nbukta77
addikt

Meg annyi ehez az aku temahoz, hogy a widgetekhez ki lehet rakni es akkor csak lapozni kell egyet a kezdokepernyon. Nekem egyszerubb mint fentrol le huzogatni. Es legalabb latom a watch es air pods szintjet is egyszerre.

[ Szerkesztve ]

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#3710) MasterMark válasza nbukta77 (#3709) üzenetére


MasterMark
titán

Én nem látok ilyet, mivel rakod ki?

Egyébként az egyet balra lapozás ugyanannyi, mint a fentről lehúzás. :))

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#3711) nbukta77


nbukta77
addikt

Ugyan annyi. Csak egyszerubb, mint felfele nyulkalni. El huzod balra. Alul szerkesztes es hozza adod az akumlatorok widgetet. Nincs nagy kezem. Nekem igy jobb.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#3712) MasterMark válasza nbukta77 (#3711) üzenetére


MasterMark
titán

Hmm, ez valami új dolog? Mert nekem nem mutat olyan widgetet.

Switch Tax

(#3713) -Ben- válasza MasterMark (#3712) üzenetére


-Ben-
veterán

Szerkeszt>Akkumulátorok

(#3714) nbukta77 válasza MasterMark (#3712) üzenetére


nbukta77
addikt

Nem. Ezer eves.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#3715) MasterMark válasza -Ben- (#3713) üzenetére


MasterMark
titán

Igen, nem vagyok retardált, köszi. :) Nekem nincs:

Switch Tax

(#3716) tboldi válasza MasterMark (#3712) üzenetére


tboldi
nagyúr

Kell hozzá egy olyan BT eszköz, ami ezt támogatja. Csak párosítás után fog megjelenni a widget.

[ Szerkesztve ]

(#3717) MasterMark válasza tboldi (#3716) üzenetére


MasterMark
titán

Köszi, erre tippeltem én is. :R

Switch Tax

(#3718) nbukta77 válasza MasterMark (#3717) üzenetére


nbukta77
addikt

Nekem magaban is mutatja. Csak a telefont.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#3719) tboldi válasza nbukta77 (#3718) üzenetére


tboldi
nagyúr

De ahhoz, hogy egyáltalán ott legyen, előbb kell ez a BT-os móka. Utána már ott lesz úgy is, ahogy írod.

[ Szerkesztve ]

(#3720) Sukta 95 válasza B-L-A-C-K (#3707) üzenetére


Sukta 95
tag

nehez felrakni? en is szemezek egy matt feherrel. valamint mennyire serulekeny a folia?

www.maon.hu Online marketing. Neked.

(#3721) madgie válasza MasterMark (#3671) üzenetére


madgie
titán

Mondjuk ahhoz már nem tudom mennyi almát kell megenni, hogy valaki a notch-ot szebbnek mondja. Az olyan, mint egy púp, Palvin Barbi hátán, ti meg azt próbáljátok bemagyarázni, hogy attól szexi.

Nem attól lesz egyedi valami, hogy seggberúgjuk a képernyő esztétikáját és a hülye döntésünket úgy ráerőltetjük a fejlesztőkre, hogy lényegében kevesebb hasznos tartalommal gazdálkodhatnak, mint a sokéves, 750p kijelzőnél (ami már sok éve ciki alapból).

Ez a sziget csak annyira szuper, szép és egyedi, mint a Mac Mighty Mouse-a anno. Vagy a hülye 12-es Macbookjuk, amit úgy gondoltak egyedivé tenni, hogy egy szem USB-C portot raktak rá égen-földön.

De az is nonszensz, hogy nem fért ki az akkuszázalék. Csókolom, az ikonba bele is lehet rakni két számot, nem foglal plusz helyet, úgyis fektetett nézetben van az az ikon, a nagyobb felbontás miatt szépen megoldható... de nem, epöl vagyunk, nulla értelemmel, évek óta.

[ Szerkesztve ]

(#3722) B-L-A-C-K válasza Sukta 95 (#3720) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Annyira nem, ráraksz egy részt pl a szélére, hajszárítóval kicsit felmelegíted, és szépen rányomogatod. Erre a tokot míg ráraktam volt vagy fél óra, olyan passzos ez a tok, és nem enged a sarkaiból semmit fóliát is megérzi, szóval most ha nem lesz a telefon hibás rajta lesz ameddig csak lehet.

[ Szerkesztve ]

(#3723) Cyberpunk válasza madgie (#3721) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Mondjuk a mi szép, és mi nem az erősen szubjektív kérdés már. :)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#3724) madgie válasza Cyberpunk (#3723) üzenetére


madgie
titán

Beleütök a tévé képernyőjébe, lesz mondjuk 20 pixelnyi fekete függőleges sáv. Szubjektív szép lehet az bárkinek? :)

Na nekem ilyen a sziget. Kényszermegoldás, amiben nulla szépség, vagy esztétikai magyarázat van.

(#3725) Cyberpunk válasza madgie (#3724) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Akár, valakinek a modern művészet is tetszik, az absztrakt képekkel. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#3726) Madwe válasza madgie (#3724) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ne keverd a dolgot. Az h mi szép egyedi. Szerintem pl szép a notch esztétikailag. SZERINTEM.

Ugyanakkor semmi értelme, csak bonyolítja a dolgot, mintsem egyszerűsítené, s dolgokat áldoztak be miatta. Használhatóság szempontjából ezért SZERINTEM rossz, felesleges. S értem honnan jössz, techben olyan megoldás, ami praktikusság szempontjából ilyen kényszermegoldás, az NEKED már nem szép. Valahol megértelek.

[ Szerkesztve ]

(#3727) Cyberpunk válasza Madwe (#3726) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ma ennyit tud a technológia, vagy legyen felül egy szélesebb sáv a dolgoknak, azt ennyi. Azt is fikáznák sokan, mert széles káva pfúj!

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#3728) madgie válasza Madwe (#3726) üzenetére


madgie
titán

Odaírtam, hogy nekem, szerintem :)

(#3729) Salo válasza Madwe (#3726) üzenetére


Salo
tag

+1

(#3730) MasterMark válasza madgie (#3721) üzenetére


MasterMark
titán

Azt kéne megérteni, hogy olyan lehetőség nincs, hogy nem létezik. Vagy így van, vagy egybe fekete csík kihasználatlan területtel.

Ezek közül jobb az ahogy most van.

Palvin Barbi púpját akarod kiegészíteni az egész hátára...

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#3731) markknight válasza madgie (#3721) üzenetére


markknight
veterán

Tényleg csak azért jó, hogy ha előveszed társaságba akkor mindenki ahhh iphone x-ed van gyerek..

Aki előfizura venné, mert nincs pénze megvenni, azokat én távol tartanám ettől a telefontól, mert ez a forma, így nem lesz életképes, idén változtatni fognak rajta, majd eltűntetni. Akkor meg majd nehezen lehet eladni ezt a készüléket és mindenki köpködni fogja a notch-t, mert már van jobb. Csak addig dicsérí minden Apple fan, ameddig ez a csúcskészülék, ez sok esetben így volt. Amikor jött egy jobb, akkor bizony-bizony podcastekben, meg fórumokon bevallották, hogy nekik ez se tetszett meg az sem, de már van új itt sokkal jobb. Ezért tűnik nekem hiteltelennek bárki állítása aki azt mondja, hogy ez jó megoldás, meg nem zavaró , meg király stb.

[ Szerkesztve ]

(#3733) Cyberpunk válasza markknight (#3731) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Részletre két év, addig meg nem nagyon fog eltűnni. ;) Utána vehet egy másikat 2 év rabságra.

Az esetek többségében tényleg nem zavaró, két sarok a két szélén, videó, játék már az lehet.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#3734) madgie válasza MasterMark (#3730) üzenetére


madgie
titán

Egybe fekete csíkot választom, azt is tettem, az X-nél azt mondtam, hogy jó, ez nekem (az ára mellett) nem fér bele, leszállok az iOS vonatról.

Bármelyik, design-nal foglalkozó ismerősöm hasonló véleményen van, a mai napig, próba után is: egy elbaltázott, ronda kényszermegoldás, ami csak kompomisszumokat hozott magával.

[ Szerkesztve ]

(#3735) markknight válasza Cyberpunk (#3733) üzenetére


markknight
veterán

Nekem az lehangoló mikor screenshotot küldök ismerősömnek és effektíve van a képnek közepe meg jó kis sarkai, én meg nem úgy látom. De a sok sírás mellett, annyi értelme van, hogy ha játszom vagy videót nézek, legalább tudom hol pihentetni az ujjamat. Eddig ezt a szerepet a homegomb része töltötte be :))

(#3736) CSIPÁSKANDÚR


CSIPÁSKANDÚR
tag

Nem tudom mi történt a telóval. Eddig jól működött. Bejövő hívásnál cseng a készülék de magát a hívásfogadás és elutasitás (zöld + piros) gombokat 10-15 másodpercig nem is dobja fel. Igy persze nem is tudom fogadni a hívást. Sokszor már le is teszi a hívó fél és csak azután látom meg a piros és a zöld ikonokat. Mi a megoldás erre? Köszi :W

(#3737) B-L-A-C-K válasza CSIPÁSKANDÚR (#3736) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

3 gombos ujraindítás, amúgy ha megnyomod a telefonon 2x egymás után a kereten lévő jobb oldali gombot, akkor is elutasítja a hívást.

(#3738) MasterMark válasza CSIPÁSKANDÚR (#3736) üzenetére


MasterMark
titán

Amíg le van zárva a telefon, addig nem is lesz ott a piros-zöld gomb, csak a csúszka.

Switch Tax

(#3739) Ed Parker


Ed Parker
nagyúr

Ezzel az egésszel csak annyi baj van hogy az óra került balra.
Ha az bekerülne a hangszóró alá ahol eredetileg is volt,akkor a térerő, wi-fi mehetne is balra a bt ikonnal együtt, jobb oldalt meg minden más elférne, Hold,akksi stb

(#3740) Cyberpunk válasza markknight (#3735) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Én úgy vagyok vele, hogy ha megveszem, akkor nem nyafogok már e miatt. Persze lehet olyan, aki úgy van vele majd csak megszokja, aztán mégsem, de ilyen dilemmával már inkább másfelé nézelődnék, vagy várnék egy évet ki tudja mit lép rá az Apple. Videón, meg a bemutatót látva nekem is furcsa volt, de élőben nekem nem gáz. Szerintem a legszebb mobil jelenleg a piacon, de ez szvsz persze. :DDD Engem az ár ami zavar, nyilván meg lehet venni, de azért vicces hova jutottunk néhány év alatt, nemrég még a Porsche design és a Swarovski kristályos mobilok mentek ennyiért. :)

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#3741) Fryskitt válasza Cyberpunk (#3740) üzenetére


Fryskitt
addikt

Na, aki üveg gyöngyökért ad telefonra százezres felárat, az meg is érdemli. 😀

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#3742) Cyberpunk válasza Fryskitt (#3741) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát ja, akkor már drágakövek, de az meg giccs, bár kinek mi. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#3743) markknight


markknight
veterán

A telekomnál kamatmentes a cucc. Ha tehettem volna inkább úgy hoztam volna ki, csak sajna nem volt kedvem kb az egész telefon árát befizetni előlegnek.

(#3744) Cyberpunk válasza markknight (#3743) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja én is néztem. Kamatmentesre iPad Pro 10.5 64 GB akarok egyet venni, aztán fizessek be 260 ezret előleg gyanánt. :D Hülyének néznek! ;]

Mondjuk ott függetlenek, de ki a franc vesz ott új előfizetéssel készüléket, ha 90%-ot fizettetnek ki, ami nem számít bele a részletbe.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#3745) markknight válasza Cyberpunk (#3744) üzenetére


markknight
veterán

De, állítólag beleszámít. Csak nem vágom, hogy 10 éves telekomos előfizuval miért kérik be a 344-ezret az iPhone x-hez :D

(#3746) Cyberpunk válasza markknight (#3745) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Valahol pedig ezt olvastam a feltételeknél. Vicc ez így. Telenor meg hűségidőn belül pénzt kér, nekem például 24.400 lenne pluszban az X. :D Egyik jobb, mint a másik. :(

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#3747) markknight válasza Cyberpunk (#3746) üzenetére


markknight
veterán

Igazából én azon röhögtem egy jót, hogy ugyebár a webshopjuk az a nyilvántartási rendszerrel kommunikál. Ahogy leadod az igényt, már tudja, hogy mennyit keresel, hol van hátralékod és az alapján kalkulálja. Na most én speciel nem 2k-t keresek és kölcsönöm sincs. Mikor mondtam a nőnek azt mondta, hogy jól van haver, ez van. Nem tudunk mit csinálni, amit a rendszer ott mond, az végleges. Így aztán összeraktam az X-re inkább.

Telenorhoz nem mentem volna vásárolni, mert brutál ára lett volna, nem is szerettem volna szolgáltatót váltani készülékért.

[ Szerkesztve ]

(#3748) Fryskitt válasza markknight (#3747) üzenetére


Fryskitt
addikt

Kiváncsi vagyok mit mondanak majd nekem.... két éve is kb ilyen áron vettem telefont, nem kellett előleg. Mondjuk nekem a fizetésem nem érdekelt senkit a telekomnál. Nálatok ezt kérdezték?

[ Szerkesztve ]

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#3749) Cyberpunk válasza markknight (#3747) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nekem vagy független, vagy Telenor játszik csak, igaz elég gyér a kínálat, es kedvezmény sem sem valami sok, csak a Blue XL-re az meg nem megfelelő nekem. T-nél +10k/hó a korlátlan net az sok. Én meg szinte nem is telefonálok, de a mobilnet nagyon kell. :D

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#3750) markknight válasza Fryskitt (#3748) üzenetére


markknight
veterán

Nekem sem kérdezték, én voltam felháborodva, hogy mire föl van ez :D Érted, én megyek részletre kérni, és én verem az asztalt :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.