Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-03-22 11:50:25

LOGOUT.hu

iPhone X termékismertető és GY.I.K.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4701) ricshard444


ricshard444
veterán

Ma pozitívan csalódtam az akksiban:

Reggel 8-tól délután 3-ig nem nyúltam a telefonhoz és 99%-n volt. Jó a készenléti energia menedzsment még akkor is, ha nem pontos a mérés.

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#4702) markknight


markknight
veterán

Reggel 8:50-kor raktam be a wireless toltobe a telefont fel 1-kor huztam le, akkor lett 100%..

Egesz nap hozza nem nyultam erre ezt irja a statisztika:

https://imgur.com/a/KpaRK

WTF

(#4703) gumimokus válasza B-L-A-C-K (#4696) üzenetére


gumimokus
tag

Ez nem segít, már próbáltam, köszi. Megtennéd hogy megpróbálod Te is?

A menyországban jó klíma,de a pokolban több az ismerős...

(#4704) markknight válasza markknight (#4702) üzenetére


markknight
veterán

Most reggel 17/17 orat ir.. Kiraly..

[ Szerkesztve ]

(#4705) B-L-A-C-K válasza gumimokus (#4703) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem ez van fent, és megy.

markknight: Már sokszor el lett mondva, valami sz@r app ilyenkor beragad, kell neki egy 3 gombos újraindítás.

[ Szerkesztve ]

(#4706) markknight válasza B-L-A-C-K (#4705) üzenetére


markknight
veterán

Csak ebben tudod az a szomoru, hogy toltes elott lett hard reset nyomva rajta :/

(#4707) B-L-A-C-K válasza markknight (#4706) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Töltsd fel teljesen, ne húzd le a töltőről, közbe csinálj egy hard resetet, és utána vedd le. Viszont ha egy app szar valószínű befog ragadni megint, nekem is volt ilyen, de már az iOS is frissült, és szinte minden app amit használok, azóta nincs ilyen.

(#4708) markknight válasza B-L-A-C-K (#4707) üzenetére


markknight
veterán

Thx, kipróbálom :)

(#4709) MésziGab


MésziGab
tag

Remélem szállít mostanában az Apple már Magyarországra is iPhone X-et :O :O :O
Telekomnál nem lehet kapni,nincs raktáron,és nem is tudják mikor fog érkezni új szállítmány :W :W

(#4710) B-L-A-C-K válasza MésziGab (#4709) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Miért akarod ott venni? Részlet, vagy jóval olcsóbban kapnád meg? Csak mert 100 másik helyen tudsz venni.

(#4711) -Ben- válasza MésziGab (#4709) üzenetére


-Ben-
veterán

Tessék? :) Nincs raktáron? Telekomnál csak a 64GB -os space gray -ből van 1186 db raktáron, de ezüst 64-es is volt 300-400 db. iStyle -nál majd' minden üzletben van jelenleg is. Nem értem, hogy miről van szó. :D

(#4712) MésziGab válasza B-L-A-C-K (#4710) üzenetére


MésziGab
tag

Előfizetéssel veszem...

(#4713) -Ben- válasza MésziGab (#4712) üzenetére


-Ben-
veterán

Egyébként, hol és ki mondta, hogy nincs raktáron? Csak nem valamelyik "okos" ügyintéző? ;]

(#4714) MésziGab: Én újra megrendelném február 19 után.

[ Szerkesztve ]

(#4714) MésziGab válasza -Ben- (#4713) üzenetére


MésziGab
tag

Törölték a rendelésem...

7etape Köze lehet a mostani NAGY karbantartásnak?

[ Szerkesztve ]

(#4715) -Ben- válasza MésziGab (#4714) üzenetére


-Ben-
veterán

Ha mostanában rendelted, akkor elképzelhető. Furcsállom, tényleg. Néha kíváncsiságból ránézek a készletre és csak a fekete 64-es verzióból 1186 db -ot mutatott a rendszer. Mindegyikből volt legalább 300 db, ráadásul 1 héttel ezelőtt rendelt az ismerősöm és 48 órán belül ki is szállították neki.

(#4716) MésziGab


MésziGab
tag

Kedden teszek egy új próbálkozást :DD

Az eredeti iPhone X bőrtokról hogy vélekedtek? Megéri az árát?

(#4717) B-L-A-C-K válasza MésziGab (#4716) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem túl vastag volt már vele az X, az itt sokat emlegetett Pitaka tokot nézd meg, azt tudom ajánlani.

(#4718) agabe válasza MésziGab (#4716) üzenetére


agabe
addikt

Vilagosak elszinezodnk, de sotetkek, fekete kb. ugyanugy eri meg mint az X. Ha van penz ra nem csalodsz benne, es az arat nezni folosleges, mert nem ved jobban mint egy 5-6ezer forintos spigen tok, de fogasra a bor kellemesebb.
Apron talalsz 10ezerert is full ujat. bocsi.. a szilikonbol van 10ezerert.

[ Szerkesztve ]

(#4719) Fryskitt válasza markknight (#4702) üzenetére


Fryskitt
addikt

Azt tapasztalom, hogy a Facebook (különösen a Messenger), Youtube, meg pár ilyen felkapottabb alkotás nagyon húzza az akksit. Nyilván részben az az oka, hogy eléggé aktívak, részben meg gondolom nem nagyon optimalizálják őket, mert anélkül is mindenki használja. Facebookot különösen gyűlölöm, nekem nagyjából az minden, amit utálok az új amerikai gondolkodásban (plusz nagyon pofozni való képe van ennek a Zuckerbergnek - amolyan nyálas cukorhegy, haha), videót meg nem nézek ekkorában, csak ha már végképp szétb. az unalom valahol, ahol nincs nagyobb képernyő és nem is tudok mást csinálni. Szóval, nekem vsz ezért nincs ilyen bajom, mert keveset használom ezeket. Elég az, hogy a Viber nagyon sokat zabál nálam.

MésziGab: csak lesz még... nemsokára én is jelentkezem egyért....

[ Szerkesztve ]

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#4720) HarleyCustom válasza MésziGab (#4716) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nagyon jó a bőrtok. Vagy szilikont,vagy bőrt szoktam hadználni.... vagy ha rámjön,akkor UAG plasma.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#4721) markknight válasza Fryskitt (#4719) üzenetére


markknight
veterán

Én most teszt jelleggel szépen kilőttem a facebook és a messenger előtöltését. Hátha.

(#4722) B-L-A-C-K válasza HarleyCustom (#4720) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én a szilikont nem bírtam, az vastagabb mint a bőr, illetve a szöszöket is nagyon gusztustalanul gyűjti. Persze kinek mi jön be.

markknight: Szerintem nem azzal lesz a baj, azokat én is használom rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#4723) Stef@N


Stef@N
tag

Sziasztok!

Vásárolt mostánban valaki X-et az XXL gsmtől? Sok helyen olvastam hogy 0-ás számlát adnak, annak ellenére hogy honlapon 27% van feltüntetve és ezzel csak személyes átvételkor szembesítik a vásárlót.

(#4724) HarleyCustom válasza Stef@N (#4723) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nagy kamu banda. Kétszer vettem tőlük telót,mindkétszer több volt az ár,mint a honlapon és nullás számlát kaptam. Többet soha nem veszek tőlük semmit. Egyáltalán nem korrektek.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#4725) Stef@N válasza HarleyCustom (#4724) üzenetére


Stef@N
tag

Ettől féltem. Köszönöm!

(#4726) -secret- válasza HarleyCustom (#4724) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Pedig...

"* A termékek árai, a gyártó által a dobozban adott minden tartozékkal, régionként eltérő nyelvezettel, 27%-os ÁFA-s számlával értendőek. Az árak előreutalásos és készpénzes vásárlásra vonatkoznak. Kártyás fizetésnél 2,5% kezelési költséget számolunk fel. A megértésüket köszönjük!"

(#4727) Fryskitt válasza -secret- (#4726) üzenetére


Fryskitt
addikt

Az, aki a kártyás fizetésre rátesz (tkp. kifizetteti a kártyacég jutalékát) az maga a Sátán. Egy közel 400e-res telefonnál ennyinek bele kell férnie. Olyan prusztó balkáni dolog, hogy pusztán erre a kitételre, ha ilyet olvasok egy cégnél, már megyek is tovább, biztos nem kötünk üzletet. A legjobb esetben is szarrágó banda, rosszabb esetben más is előfordulhat náluk. Fúj. És akkor erre még a nullás ÁFA. Nem is értem, hogyan vannak még talpon. Nagy vörös csíkokkal kellene jelezni mindenhol, hogy ne vegyél tőlük semmit.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#4728) B-L-A-C-K válasza Stef@N (#4723) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

GSM Palotát tudom ajánlani, én több iPhone-t vettem már ott, a jelenlegi X-em is onnan van, bontatlan EU töltős telefont kapsz, rendes hivatalos gépi 27%-os számlával, és az áraik is barátiak, valamint több éves cég, nem pár hónapja alapították.

[ Szerkesztve ]

(#4729) Stef@N válasza B-L-A-C-K (#4728) üzenetére


Stef@N
tag

Köszi, lehet rájuk esik a választásom :)

(#4730) HarleyCustom válasza -secret- (#4726) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Akárhányszor kérdeztem tőlük árakat,mindig több volt,mint amit a honlapjukon láttam. Rákérdeztem,hogy miért van ez? Erre válasz nem jött...csak hümmögés.
Áá... sunyi csaló banda...

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#4731) lugosi válasza B-L-A-C-K (#4728) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Hogy ennyire olcsók? Néztem egy 8+-t, 80k-val olcsóbb mint a hivatalos ár. És ebben a 27% áfa benne van? Mert az akkor nagyon baráti. Azért kérdezem, mert az az ár pont úgy néz ki, mint a hivatalos ár nettó ára. (282)

(#4732) kali válasza HarleyCustom (#4730) üzenetére


kali
legenda

Így igaz, a végén mindig jóval drágább, különböző kifogások okán, hogy például nem az EU régiós típus ára van kiírva, ha olyan kell, akkor ennyivel meg annyival kerül többe...stb.

[ Szerkesztve ]

(#4733) Fryskitt válasza B-L-A-C-K (#4728) üzenetére


Fryskitt
addikt

Ne legyen kétséged afelől, hogy 100e forinttal olcsóbb ár a hivataloshoz képest mindenképpen valamilyen ügyeskedést takar. Az lehet, hogy a jobbak közül való és nem a vásárlókat veri át, de akkor az államot, az biztos. Ennyiért sehol sem árulják (mármint hivatalosan, Európában), az Apple viszonteladókat érintő haszonkulcsát meg nem ismerem, de nyilván nem ennyi és ha ennyi lenne se adná meg neked egy cég. Szóval biztosan van benne valami játék, csak max nem tudjuk mi az.

A legjobb hazai nagyker ár, amit tudok most, az 267.800,- plusz áfa. Ez 340 bruttó. Ez alá menni még 50e forinttal nem lehet tiszta.

[ Szerkesztve ]

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#4734) B-L-A-C-K válasza lugosi (#4731) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Az hogy hogy okoskodjak ki ennyiért azt nem tudom, de ez hivatalos számlás ár. X is jelenleg több mint 87 ezerrel olcsóbb ott mint a hivatalos ár. Gondolj bele aki vissza tudja igényelni az ÁFÁ-t, annak mindjárt ~215 ezer körül jön ki az X, ami azért elég baráti.

Fryskitt: Én sose mondtam a háttérben nincs semmi, én csak annyit mondtam az rendes számla, és a cég is rég óta megy, valamint a hivatalos nyílt adatok szerint szépen is termelt, és ebből ugye adóznak, ha nagy gixer lenne már rég becsődöltették volna. De biztos okoskodnak valamit, viszont ez a része engem nem érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#4735) HarleyCustom válasza kali (#4732) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Pontosan....így volt.
:)

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#4736) Fryskitt válasza B-L-A-C-K (#4734) üzenetére


Fryskitt
addikt

Akartam mondani konkrét céget, de inkább nem, mert én szívom meg. Amúgy persze, nem téged vertek át, ebből a szempontból mindenképpen jobb, vannak egészen ordenáré viselkedések is.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#4737) B-L-A-C-K válasza Fryskitt (#4736) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Persze tudok én is negatív történeteket GSM-ekről, de én az említettről konkrétan iPhone vonalon nem hallottam még átverést.

(#4738) Fryskitt válasza B-L-A-C-K (#4737) üzenetére


Fryskitt
addikt

Ezt olvastam anno... nagyon nagyon durva. De nem erre gondoltam, hanem nagykereskedésekre, ahol konkrétan tudom, mit művelnek...

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#4739) HarleyCustom válasza ricshard444 (#4701) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nekem is brutál jó lett az akkuidő,hozza a 7-8 plus idejét.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#4740) ricshard444 válasza HarleyCustom (#4739) üzenetére


ricshard444
veterán

Emlékszem anno Galaxy Note 2-nél tudtam MIUI ROM-mal kihozni 0.6-1% / 1 óra merülést, azt nagyon szerettem. Általánosságban kibír egy napot a telefon, ami szintén örvendetes.

Vicc, hogy milyen gyorsan megszokja az ember a jó cuccokat, ezután használni bármilyen másik telefont elég kiábrándító tud lenni.

Érdekesség: Mióta letöröltem minden fölös programot, azóta nem szaggat be az oldalsó sáv sem, amit múltkor említettem és pörög a rendszer.

Vannak dolgok...

(#4741) Gsx-rr válasza B-L-A-C-K (#4737) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Tegnapelőtt egy ismerősöm írt külföldről és megkért hogy vegyek neki egy iPhone 8 +-t felhívtam egy GSM boltos ismerősömet mondta hogy pillanatnyilag nincsen neki jövő héten lesz. Mondtam az nem jó mert legkésőbb péntekre kell. Mondta semmi baj akkor megnézi hogy van-e a nagykerben. Visszahívott Hogy van és ha kell akkor a futár 2-3 orán belül hozza. 239.00 volt a MediaMarkt-ban 299.000.-
Tehat nem kell trukkozniuk (szurkeimport)siman hivatalosan is jóval olcsóbban tudják adni

[ Szerkesztve ]

(#4742) HarleyCustom válasza ricshard444 (#4740) üzenetére


HarleyCustom
veterán

“...Vicc, hogy milyen gyorsan megszokja az ember a jó cuccokat, ezután használni bármilyen másik telefont elég kiábrándító tud lenni...”

Ez így igaz.:). Azért van jó cucc android vonalon,nem mondom hogy nem,de az iphone jobb nekem.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#4743) OCTAMD válasza Gsx-rr (#4741) üzenetére


OCTAMD
őstag

A nagyker kintről rendeli ugyanúgy mint a gsm/webshop.Csak olcsóbban jön ki a gsm/webshopnak ha megrendel napi 60-80db telefont kintről,mint magyarból veszi meg +6000+10000ftért darabját,mert annyit simán rátesz a magyar nagyker.

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#4744) MarKoo válasza B-L-A-C-K (#4737) üzenetére


MarKoo
őstag

Azóta is mindenkit óva intek a kétes eredetű telefonvásárlástó..l. Végül alaplap csere lett, így újra használható a telefon... :U

(#4745) lugosi válasza B-L-A-C-K (#4734) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Igen, ezek az árak tényleg nagyon jók. Csak ilyenkor mindig megszólal bennem a vészmadár, hogy mi lehet ennek a hátulütője.

(#4746) B-L-A-C-K válasza MarKoo (#4744) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Te meg sunyiba itt vagy? ;] Gondolom az se volt olcsó mulatság, bár így lehetett legjobban kijönni belőle.

lugosi: Semmi, mi lehetne? Ha kétes eredetű lenne már a cég ~6 éves pályafutása alatt rég kiderült volna.

[ Szerkesztve ]

(#4747) MarKoo válasza B-L-A-C-K (#4746) üzenetére


MarKoo
őstag

Néhány topikot rendszeresen olvasok, de csak ritkán írok. ;] Legutóbb pont azért bosszankodtam hogy feltolja a gyári bőrtok a Nillkin fóliát... Most a Spigen fóliával szemezek egy ideje, ha ,megveszem leírom a tapasztalatom.

A 7-re visszatérve: Én nem tudtam segíteni az ismerősömnek benne, mert sehonnan nem tudtam alaplapot szerezni, de valaki megcsinálta neki 60.000 Ft-ért (amit keveseltem, de úgy néz működik...).

(#4748) B-L-A-C-K válasza MarKoo (#4747) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Milyen telefonon nyomja fel?

(#4749) Fryskitt válasza Gsx-rr (#4741) üzenetére


Fryskitt
addikt

Trükköznek... ne szürkeimportban gondolkodj. Na de mindegy. Minenki ott vesz, ahol akar. Mondjuk azért azon mindenkinek el kell gondolkodni, hogy ha az amerikai adó nélküli árnál olcsóbban vesz itthon telefont, az hogyan lehet.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#4750) MarKoo válasza B-L-A-C-K (#4748) üzenetére


MarKoo
őstag

Az X-en. [link]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.