Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-03-22 11:50:25

LOGOUT.hu

iPhone X termékismertető és GY.I.K.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3352) B-L-A-C-K válasza nokia123 (#3350) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Valami app beragadt.

(#3353) nokia123 válasza B-L-A-C-K (#3352) üzenetére


nokia123
aktív tag

Kapcsoljam ki és be?

(#3354) B-L-A-C-K válasza nokia123 (#3353) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

3 gombos újrainítással. Amúgy most nézem nekem is ugyan ez van, nem tudom meilyik app csinálhatja...

(#3355) aujjobba válasza B-L-A-C-K (#3354) üzenetére


aujjobba
addikt

Szerintem az "Apple Play Services" ;]

(#3356) nokia123 válasza B-L-A-C-K (#3354) üzenetére


nokia123
aktív tag

És ez a 3 gombos újraindítás az most hogy is van? De olyan mintha így jobban is merülne.

[ Szerkesztve ]

(#3357) B-L-A-C-K válasza nokia123 (#3356) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Egyszer nyomd meg hangerő fel, majd le, utána hosszan bekapcsoló gomb míg nem látod az alma logót.

(#3358) nokia123 válasza B-L-A-C-K (#3357) üzenetére


nokia123
aktív tag

Ok,köszi megoldódott. De és úgy néz ki hogy valami megnyitott oldal lehetett a bűnös.

(#3359) -Ben-


-Ben-
veterán

Nekem újabban minimum 8, de inkább 10-11% -ot merül egy éjszaka alatt. Az iPhone 7 átlagban 1-2% -ot merült. :N

(#3360) B-L-A-C-K válasza -Ben- (#3359) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Kijelző témával lett valami?

(#3362) -Ben- válasza B-L-A-C-K (#3360) üzenetére


-Ben-
veterán

Nem, ugyanolyan. Csináltam egy teljes visszaállítást, de nem változott. Viszont írta itt valaki, hogy neki is olyan, ha közelről nézi, úgyhogy lehet, hogy nem hiba ez.

(#3363) B-L-A-C-K válasza -Ben- (#3362) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Hogyne lenne hiba, nem csíkozhat sehogy sem a kijelző ha nincs baja, nekem se olyan, én vissza is vinném.

(#3364) B-L-A-C-K válasza #45553408 (#3361) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én is leszoktam, de vissza is rakom tisztítás után. Ez azt mondják elég f@sza fólia, csak 15 ezer körül mozog, annyit nem adok ki érte.

(#3365) -Ben- válasza B-L-A-C-K (#3363) üzenetére


-Ben-
veterán

Hát.. 2-3 hét múlva elvileg megyek Pestre, akkor majd elképzelhető, hogy betérek vele egy iStyle -ba, de nem sok jót várok, elvégre csak egyes appokban és csak szürke felületen látszik. Lefuttatnak néhány tesztet és ha nem látnak semmit, úgyis visszaadják.. :)

Black: nem akarom megmagyarázni, de tényleg eléggé jelentéktelen dolog ez. Leginkább csak az óra appban látni, de ott se mindig. Néha jobban, néha kevésbé.

[ Szerkesztve ]

(#3366) csabiks válasza -Ben- (#3359) üzenetére


csabiks
senior tag

nalam ejszaka 1-2% merul, volt hogy 8-at de restart ota nem.

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#3367) B-L-A-C-K válasza -Ben- (#3365) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

De nem értem miért akarod megmagyarázni ezt leszarják, ez látható hiba, egyértelmű cserés.

(#3369) Cyberpunk válasza -Ben- (#3362) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ismerős sztori ez. Noha azt hittem ma már nem jellemző. Régebben volt ez probléma SAMOLED kijelzőknél Note 1. gen elég erősen ect. És pont a szürkénél. Az AMOLED kijelzők jellemzően hadilábon állnak a szürkével, és annak árnyalataival, általában alacsony fényerőn jelenik meg hosszanti, vagy függőleges csíkozás, esetleg foltosodás, problémák a különböző szürke árnyalatok átmeneteinél.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#3370) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Az Apple megváltoztatná az iPhone X kinézetét

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#3371) szabogabor10 válasza gyuromoj (#3370) üzenetére


szabogabor10
veterán

Kicsit félek én attól az LG OLED paneltől (lásd Pixel 2 XL).

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#3372) B-L-A-C-K válasza #45553408 (#3368) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ez a videóm alapján újra tudod rakni sokszor.

(#3373) agabe válasza szabogabor10 (#3371) üzenetére


agabe
addikt

Attol en is.
Emellett a sziget meretet csokkenteni nem arthat, de remelhetoleg nem csak szelessegben teszik, hanem magassagban is valahogy aranyosan.

(#3374) agabe válasza B-L-A-C-K (#3367) üzenetére


agabe
addikt

Szerintem minden amoledre igaz lehet ez a savosodas ahogy (#3369) Cyberpunk is irta es ezzel egyutt minden X-re is, csupan az a kerdes mennyire lathato.
A mostani jo amoled paneleken nagyon csekely mertekben (vagy akar eszrevehetetlenul, de ott van), es lehet, hogy 7etape kijelzoje valamiert rosszabb. A kerdes mi az amit elfogadnak hibakemt es mi az amit normalisnak mondnank szervizesek.
Nem tul sok joval kecsegtet mar az sem, hogy ugy tunik apple nem vallal garit a beegesre sem amit samsung siman cserel gariido alatt, bar eddig nem sok tulaj jelzett beegest de egy ido utan a technologiabol fakadoan elo fog jonni tobb/kevesebb X kijelzon is.

(#3375) Cyberpunk válasza agabe (#3374) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Egyébként én ezért is szeretem jobban az IPS-t, nyilván a feketéje nem olyan, és a kontraszt arány is elmarad. Tök jó lett volna egy IPS variáns is, igaz a "szigetet" nehéz lenne egy LCD panellel megoldani. És nem csak ez a csíkozás, hanem a fehér elszíneződése.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#3376) B-L-A-C-K válasza agabe (#3374) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

De nekem már ott nem kerek a történet hogy egy szürke háttérképnél nem látja, egy hasonló program által generált háttérnél meg igen. Itt nem arra utalok nem hiszem el neki, mert egyértelmű elhiszem, hanem ott valami gáz van akkor a telefonnal. Ha meg az általad említett kijelző sajátossága lenne, akkor mindenhogy látszana azonos színnél. Illetve ha nálam ilyen lenne egy 4 kilós telefon, biztos kicseréltetném, mert engem ez idegesítene. Enyémen meg akárhogy nézem ahol neki látszik, nálam semmi szerencsére.

[ Szerkesztve ]

(#3378) Cyberpunk válasza B-L-A-C-K (#3376) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Esetleg lehet az adott appban eltérő a színséma/profil, amit hibásan jelenit meg a kijelző. Ez magyarázhatja azt, hogy miért csak itt-ott fordul elő. Ha másnál nincs ott, akkor az lehet egyedi probléma is, ergo hibás széria. Ha tippelnem kéne akkor a kijelző vezérlő elektronikájában kéne keresni. Más kérdés, hogy a szerviz mit mond erre.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#3379) RCTiv válasza B-L-A-C-K (#3360) üzenetére


RCTiv
tag

nekem jön holnap egy nuglas üveg, meglásssuk.

de az a vicces, hogy vettem egy teljesen noname üveget ami egész jól lefed mindent kivéve a hangszórót és a két kamerát, így ez alá nem megy por,,,,

de eddig a nuglas üveget 6s-en nagyon szerettem, remélem a tenre is jü lesz, majd beszámolok mizu.

(#3380) gomez55 válasza -Ben- (#3359) üzenetére


gomez55
tag

Ez nalam is igy van sajnos, meg nem sikerult rajonni mi is okozhatja. En is i7Plusrol valtottam aminel egy ejszaka alatt 1-2%-ot csokkent az akku toltotsege. De ugyanez X-nel olyan 8-12%.

(#3381) Nescafé válasza RCTiv (#3379) üzenetére


Nescafé
őstag

Nekem most spigen fólia van fenn :)

 iPhone 15 Pro

(#3382) Ed Parker válasza -Ben- (#3365) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Én nem látom, hol lehet előhozni?

(#3383) -Ben- válasza Ed Parker (#3382) üzenetére


-Ben-
veterán

Üdv itt is! :R

Óra appban, antutu pontlistán.. Leginkább sötétszürke hátterű appokban.

(#3384) #71998208 válasza gomez55 (#3380) üzenetére


#71998208
törölt tag

Detto. Amit megfigyeltem, hogy a progik bezárogatása és/vagy újraindítás (kikapcs, bekapcs) időlegesen, 1-2 éjszakára megoldhatja ezt a dolgot. Gyanítom, hogy a háttérben valami fut/számol/kommunikál(ni próbál), csak nem tudtam rájönni, mi lehet az a valami...

[ Szerkesztve ]

(#3385) Ed Parker válasza -Ben- (#3383) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Ő köszi :R

(#3386) nokia123 válasza B-L-A-C-K (#3354) üzenetére


nokia123
aktív tag

Szia!Szerintem megint hülyeségeket mutat,nem értem.

(#3387) B-L-A-C-K válasza nokia123 (#3386) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Passz, nekem már jó, 95%on vagyok és ítt tartok:

(#3388) nokia123 válasza B-L-A-C-K (#3387) üzenetére


nokia123
aktív tag

A múltkor rosszul értelmeztem amit írtál a 3 gombos újraindítást, mert akkor kikapcsoltam meg be,nem jelent meg az alma lógó.De kíváncsi vagyok mert most úgy csináltam ahogy írtad. Feltöltöm 100%-ra és majd kiderül.

[ Szerkesztve ]

(#3389) gomez55 válasza #71998208 (#3384) üzenetére


gomez55
tag

Ma este majd lefekves elott bezarok minden hatterben levo programot, kivancsi leszek lesz e valami jotekony hatassal az akkura.

(#3390) FIREBLADE78 válasza gomez55 (#3389) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Levan kapcsolva minden? Repülő?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#3391) gomez55 válasza FIREBLADE78 (#3390) üzenetére


gomez55
tag

Nincs lekapcsolva semmi, ugyan azokkal a beallitasokkal hasznalom mint anno az i7P-t.
Wifi, Bt, Mobilnet bekapcsolva van, nincs repulo modba.
Most ejszaka, hogy bezarogattam a programokat 5%ot esett csak.

(#3392) kircsi28 válasza gomez55 (#3391) üzenetére


kircsi28
aktív tag

Most én is megnéztem, este 100% volt, de az ágyban még neteztem kb. 20 percet, nem zárogattam be semmit és most 98%

(#3393) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Én is megnéztem ezt a merülést, nekem is most este sokat szívott le ~15%...Szóval valami tényleg nem kóser a rendszerben.

(#3394) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Hagyjátok a kábelen éjjel azt probléma megoldva. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#3395) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Nálatok is laggol össze vissza,ha legalább 8-10 app megy a háttérben? "megy" :W Mi a faszért nem lehetett 4 gigát rakni a ramból :W :W :W :W

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#3396) -secret- válasza FIREBLADE78 (#3395) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ha 4 lenne akkor meg 6 kellene. :D

(#3397) MasterMark válasza FIREBLADE78 (#3395) üzenetére


MasterMark
titán

Milyen 8-10 app megy a háttérben?

Switch Tax

(#3398) FIREBLADE78 válasza MasterMark (#3397) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Egyik sem játék,most fejből nem tom. faszbuk,safari,sport klubbok appjai,stb

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#3399) MasterMark válasza FIREBLADE78 (#3398) üzenetére


MasterMark
titán

Azt sem tudod mi megy, de az kell akkor gondolom. :D

Switch Tax

(#3400) FIREBLADE78 válasza MasterMark (#3399) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

faszbuk,messenger,lakers,patriots,real,inter,safari,tuneinradio,triplog,tinder. Ilyenek,nem mindegy vazze? :U
Kell,mert úgy viselkedik,mint egy fos 30ezres droidos teló. Ennyi erővel maradhatott vna a 6s,még az is jobb. Plusz néha úgy beszar,hogy nincs hang. Nem hall a másik fél,plusz én sem hallom őt. Valahogy próbálom kihúzni új kiadásig vagy megveszem s9-et és húzok vissza droidra,kezd a tököm kilenni az epöllel.

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.