Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) whatwhatwhat válasza zsoltiz (#348) üzenetére


whatwhatwhat
aktív tag

Őszintén, én nem is értem, hogy mit jelent az 1:1-es vagy 1:2-es nézet, írtam az előbb is, nem értek a fotózáshoz. Én feltételezem ezt mindkettőnek a sztenderd kamerájával csinálták a képet ugyanakkora távolságból. Tehát a kép ugyanazt ábrázolja. Igen az egyiknek nagyobb a felbontása, de nem értem, hogy ez miért ok arra, hogy jobban belenagyítsunk. Én laikusként pontosan ugyanazt a részletet szeretném látni a két képből, úgy tudom eldönteni, hogy melyik a jobb. Ezt a csúszkával el is értem, és örültem magamnak. :R

Nem kell meggyőznöd, hogy a szélek felé jobb az iphone képe. Azt már az első kommentednél láttam. Azt is elfogadom, hogy összességében jobb az iphone képe. De miután hibavissza kiemelte, hogy a széleken rosszabb a kép, kíváncsi voltam, hogy milyen a közepén. Úgyhogy megnéztem magamnak, és dokumentáltam egy kommentel. Szerintem ott ahol én mutattam szebb a xiaomi, csak ennyit mondtam ezzel. Az tényleg nagyon érdekes, hogy centikkel arrébb mennyit romlik a minőség.

#349Szabi®
Az iphone képe sokkal jobb. Ott mind az 5 piros nyíl látszik, a jobb oldalin meg mintha ott sem lennének! :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.