Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Gyufaaa válasza icecave (#200) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Nekem nem mondja. Siri kapcsolva vagy bekapcsolva sem. Ha asszony 12-jére csatlaklzttom ott meg flottul tolja. :W :DDD Ejjj, betyáros, hogy ez se a régi jól megszokott minden is "működikflottul"... persze túlélem csak furcsa.. Már próbáltam esettel is, de sehogy.

(#202) icecave válasza Gyufaaa (#201) üzenetére


icecave
nagyúr

Itt minden ok? Be van kapcsolva az opció, valamint a képernyő lezárt, sötét (nem jelenti be ha épp használod a telefont): [link]

Tudom hol lehet neked ahiba, nem kell bekapcsolni a notifiknél az "announce notificattions-t, meg a settings / siri alatt sem, hanem az "Announce Calls"-t kell, egyel felette.

[ Szerkesztve ]

(#203) Leonardo91


Leonardo91
senior tag

[link] ezt olvastátok?

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#204) s.Oliv3r válasza Leonardo91 (#203) üzenetére


s.Oliv3r
senior tag

Igen igen, jo cucc.

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#205) icecave válasza Leonardo91 (#203) üzenetére


icecave
nagyúr

Perdze, hétfői WWDC előadás alatt volt róla részletesen szó. Majd kiderül élőben hogy és milyen hatékonysággal fog működni. Egyelőre az eszközök közötti váltást meg a pontos akku kijelzést tegyék rendbe :D

(#206) s.Oliv3r válasza icecave (#205) üzenetére


s.Oliv3r
senior tag

En is ezt mondom…

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#207) Gyufaaa válasza icecave (#205) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Hát, igen... Van azért mit csiszolni. Jó-jó a cucc, de van mit csiszolni.
Siri alatt megjött a bemondás is, de azt kikapcsolva továbbra sem. Majd a 17-el :)

(#208) csaba1203 válasza icecave (#205) üzenetére


csaba1203
addikt

Pont ezek miatt vettem meg én is de vannak gondok az automata váltásnál....
Apple Tv használata után nem igazán akar az Ipad-hez kapcsolódni mindig manuálisan kapcsolom be. :D
Az ATV is mumus ahhoz is a távirányító egy gombját megnyomva lehet csatlakozni szóval ennyi pénzért ez alap elvárás lenne nálam.
A hangzása viszont nagyon jó nincs túltolt basszus, minden részlet észrevehető.
Reméljük a következő frissítésekkel minden jobb lesz majd.

(#209) adm


adm
őstag

megtaláltam a matrix-ra a bizonyítékot vagy ilyen szintű a hamisítás?
graz
kaposvár
budapest
SN: HLW49RWG6P

16core - 32thread - 64gb

(#210) icecave válasza adm (#209) üzenetére


icecave
nagyúr

Ilyen szintű, serial numbert is hamisítanak már.

(#211) huan


huan
őstag

Sziasztok,
A készülék-tokban lightning vagy usb-c csatlakozó van? Ha usb-c, akkor a lightning végét milyen adapterbe dugom?
Köszi

(#212) icecave válasza huan (#211) üzenetére


icecave
nagyúr

A tok lightning csatlakozós. Kábel pedig type-c - lightning kábel, mint iPhone-ok esetében.

(#213) adm válasza icecave (#210) üzenetére


adm
őstag

és itt mi a mechanizmus?
ezek eredeti lopottak, és ha valaki megnézi a beállításokban akkor tök más SN-t lát?
vagy eredeti lopottak és a firmware-jük is át van írva?
vagy full hamisítvány és funkcióban is gyengébb?
az az érdekes hogy a SN lookupban 2023 januáriak, és a hirdetések alapján is max februárban kapcsolták be őket, ennyire együtt mozognának?

16core - 32thread - 64gb

(#214) icecave válasza adm (#213) üzenetére


icecave
nagyúr

Nem érdemes rizikózni szerintem. Attól, hogy a serialt is hamisítják olyanra ami lecsekkolható, a termék maga lehet full gagyi funkcióban és hangzásban is.

Ez is egy példa arra, hogy eredetit kell venni megbízható helyről, mert nagyon könnyen átvernek.

(#215) adm válasza icecave (#214) üzenetére


adm
őstag

köszi az lesz, ennyi macerát nem ér.

16core - 32thread - 64gb

(#216) csaba1203 válasza icecave (#214) üzenetére


csaba1203
addikt

:K
Kizárólag hivatalos Itthoni forgalmazótól ha meg szeretnéd kímélni magad a későbbi problémáktól....

(#217) petrson


petrson
senior tag

Használja valaki a fülest Android telefonnal?
Ha igen, lehetséges valahogy minden funkcióját kihasználni vele, vagy felejtős?

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#218) csaba1203 válasza petrson (#217) üzenetére


csaba1203
addikt

Használom S10+-al is de korlátos...
Apple ökoszisztémában működik minden funkció.

(#219) MNBT


MNBT
tag

Sziasztok,
A héten vettem egy új Airpods Pro 2 fülest, és nem tudom hogy az mennyire normális, hogy a tokja az gyorsan merül? Feltöltöttem kb 18 órakor 100%-ra, majd este, másnap napközben megbeszélésekhez, telefonáláshoz meg edzéshez használtam a fülest, és 24 órával később már 22%-on volt a tok akksija amit nem hiszek el hogy normális lenne.
Létezik hogy valami új funkció ami folyamatosan megy az merítené a tokot?
Előre is köszi a választ!

(#220) icecave válasza MNBT (#219) üzenetére


icecave
nagyúr

Attól függ, mennyit használtad a podokat és raktad vissza tölteni őket. Plusz mivel ugye meg lehet találni find my-ban, így alapból az is használ valami kakaót, de az elhanyagolható szerintem. Plusz ahogy nézem a beszélgetés amúgy is jobban szívja, mint a zenehallgatás.

Hol vetted, tuti eredeti? Olyan durván hamisítják, hogy még valid serial számot is csinálnak hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#221) csaba1203 válasza MNBT (#219) üzenetére


csaba1203
addikt

Ha többször is visszaraktad tölteni a podokat a tokba és intenzíven használtad őket, akkor normális....
Ha csak egyszer jól lemerítve az nem. Egyébként kérdéses az eredetisége is, ahogy a kollégám is írja.

(#222) MNBT válasza icecave (#220) üzenetére


MNBT
tag

Kb 8 órát ha használhattam összesen a tegnapi napon, és mindig visszatettem a podokat a tokba.
A "Find my" funkciót én kikapcsoltam, mert azt olvastam hogy az is szívja az akksit.

Hardveraprón vettem bontatlanul. Szériaszám alapján, és minden beállításra eredeti a készülék. (úgy olvastam hogy ha nem lenne eredeti akkor a "Find My" nem is működne, vagy nem lehetne bekapcsolni).

@csaba1203: néztem egy tesztvideót ahol egy csajszi napi 5-8 órát használta az Airpodsot, és ígyis 4 nap után merült le a tok. Neki kijött a 30 óra felhasználás, nekem így még annyi sem jön össze. Azt mondta hogy az ANC mindig be volt kapcsolva, meg a Find My funkció is

[ Szerkesztve ]

(#223) csaba1203 válasza MNBT (#222) üzenetére


csaba1203
addikt

Igen ha minden rendben lenne a 4 nap a reális kb nálam is ez van....
Mivel bontatlanul vetted feltételezem van rá garanciád is.
Mindenképp megnézetném a helyedben mi okozza ezt a gyors merülést.
Ha jogos a reklamációd, akkor cserélni fogják a tokot az biztos.

(#224) MNBT válasza csaba1203 (#223) üzenetére


MNBT
tag

Igen van rá garancia. Most lemerítettem 1%-ra, és hagyom töltőn jópár óráig (5Wattos Apple töltővel töltöm) utána tesztelem és ha nem jó akkor visszaviszem egy Apple boltba

(#225) Leonardo91 válasza MNBT (#219) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Nekem pl a balban mindig 10-15%al kevesebb van mint a jobb oldaliban
Októberi vásárlás notebook.hu rol
Nem értem miért..

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#226) MNBT válasza Leonardo91 (#225) üzenetére


MNBT
tag

Azt én is észrevettem hogy a bal 5-6%-al gyorsabban merül valamiért.
Illetve akkor ezekszerint az is normális hogy meetingeknél amikor az ANC be van kapcsolva, meg a mikrofont is használja, akkor jobban merülnek a fülesek.
1 óra zenehallgatás + 1,5 óra meeting után 41-46%-on voltak a fülesek.

(#227) icecave válasza MNBT (#226) üzenetére


icecave
nagyúr

Az mondjuk teljesen jó, mármint az utóbbi. Az meg, hogy van pár % eltérés néha a kettő között, simán előfordul, nem tragédia.

(#228) Leonardo91 válasza icecave (#227) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Na de általában 15 körül? És mindig?:Y

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#229) Maestro45


Maestro45
újonc

Sziasztok. Érdeklődnék hogy törökbe vettem, nyilván hamis airpodsot. De amúgy minden tökéletes vele. Frankón müködik. Csak azt az ide oda csatlakozást nem értem ha kikapcsolom a telón a zenét vagy valami de nem vált át automatikusan a macbookra. És a azoftverfrissitéses rész sem megy sehogy sem.!! Lerakom mellé a telefont de semmi. Esetleg valaki valami??👍😀😡 [kép]

(#230) icecave válasza Maestro45 (#229) üzenetére


icecave
nagyúr

Attól, hogy leállítottad a zenét nem fog a MacBookhoz automatán csatlakozni. MacBookra nálam mindig csak úgy ment, hogy vagy feldobta vagy manuálisan nyomok rá én. Viszont ha MacBookra csatlakozott alapból és valamit elindítok iPhoneon akkor oda átvált.

Szoftvere magától frissül töltés közben, nincs rá opció hogy te nyomj rá, hogy csinálja meg.

(#231) Maestro45 válasza icecave (#230) üzenetére


Maestro45
újonc

Köszönöm. De elvileg ez nem a legujabb szoftver. Mégsem csinálja.? Valaszinü azért mert hamis, bár azt sem értem hogy az apple check oldalán is mast ir, a saját airpods reszen is mást ir garanciára.? A fülesek sorozatszámára is mást ir. Tehát valahogy az apple rendszerében benne van.?? :R

(#232) icecave válasza Maestro45 (#231) üzenetére


icecave
nagyúr

Mert wi-fi kell, töltőn kell lennie, podsok a tokban, mobil a közelben. Ja ez mind megvan, egyszer csak lefrissül. Feltéve, ha eredeti.

(#233) MNBT


MNBT
tag

Sziasztok,
Korábbi bejegyzésem után kíváncsiságból megnéztem mennyit is bír az Airpods Pro 2 fülesem ami még csak 1 hetes ugyebár.
Felhasználást tekintve elég vegyes lett, mert zenehallgatásra, telefonálásra, meg meetingekre is használtam.
Egy teljes feltöltéssel (tehát tok és fülesek 100%) 4 napot bírt, és összesen 19 órát tudtam használni a füleseket, mire a tok 1%-ra, a fülesek 7%-ra merültek.
Ebből a meeting nagyjából 6 óra, 3 óra telefonálás, és a maradék 10 óra zenehallgatás volt.
Ez így reális lenne? Azért valahol reméltem hogy 20-22 órát így is ki fog bírni, de tisztában vagyok vele hogy az Apple zenehallgatással írt 30 órát.

(#234) Parson válasza MNBT (#233) üzenetére


Parson
addikt

Szvsz az elvárt 20-22 óraához képest a 19 is böven az elfogadható tartományban van, föleg 4 napra elosztva. Ha 19 helyett 20-at birna, akkor is ugyanúgy 4 naponta kellene töltened, ergo no problémo. Ha meg az a probléma, hogy pont lemerülésig használtad, ahol jó lett volna még ha tovább tud müködni, akkor 4 nap helyett 3 naponta töltöd és problem solved.

[ Szerkesztve ]

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#235) waccamár


waccamár
senior tag

Sziasztok! Gondolkodok APP2 vásárlásán. Eddig úgy voltam vele, hogy tutibiztos csak official helyről veszek, de ránéztem itt Hardverapróra és vannak már olyan áron fülesek, ami miatt elgondolkoztam.

Kérdéseim:
- Tudtok olyan eladót, aki tuti megbízható és eredeti füleset árul?
- Hogyan tudom megállapítani egy fülesről, hogy eredeti-e? Azt olvastam, hogy a szériaszám-lekérdezés már kijátszható, de jól gondolom, hogy az a feature, hogy kinyitom a tokot és megjelenik a telón az lemásolhatatlan és csak eredeti fülessel működik?

Vagy szerintetek hagyjam a hardveraprós eladókat és vegyem meg hivatalos helyről a lelki békém és a +1 év gari miatt?

Köszi előre is a segítséget és tapasztalatokat!

(#236) csaba1203 válasza waccamár (#235) üzenetére


csaba1203
addikt

Biztosan hivatalos helyről venném a helyedben.....

(#237) s.Oliv3r válasza waccamár (#235) üzenetére


s.Oliv3r
senior tag

Edyking megbizhato :)

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#238) zapikanka


zapikanka
tag

Sziasztok!

Airpods Pro 2. generációs fülesem a napokban olyan hibával jelentkezik, hogy a bal fülhallgató nem veszi a töltést ha lecsukom a fedelét. Ha nyitva van akkor ha nyomom akkor tölti. Próbáltam resetet, de gondolom ez hardveres hiba lesz, szóval hiába. Tapasztaltatok hasonlót? Lehet vele valamit kezdeni?
Természetesen most májusban járt le a garanciája.. :)

(#239) icecave válasza zapikanka (#238) üzenetére


icecave
nagyúr

Tavaly szeptemberben jelent meg, így még nincs olyan, aminek lejárt a garanciája akkor sem, ha megjelenéskor vetted.

[ Szerkesztve ]

(#240) s.Oliv3r válasza icecave (#239) üzenetére


s.Oliv3r
senior tag

Igen, ezt én is furcsállom. Az vagy 1. Generáció, vagy valami adminisztrációs hiba lépett fel.

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#241) zapikanka válasza icecave (#239) üzenetére


zapikanka
tag

igazatok van, valóban első generáció, rossz topik akkor. köszi.

(#242) kutti


kutti
tag

Hali,

Yettel mennyire minősül hivatalos forrásnak? :) Online kedvezménnyel egész jó áron adják most a Pro 2-t, viszont ha 100 felett venném akkor járna rá a 2 év gari és a 100 feletti különbség se sok.

(#243) s.Oliv3r válasza kutti (#242) üzenetére


s.Oliv3r
senior tag

En 82ert vettem ujonnan , szerintem 85nel tobbet nem is er. :U

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#244) kutti válasza s.Oliv3r (#243) üzenetére


kutti
tag

És hol ruháztál be rá? :)

(#245) s.Oliv3r válasza kutti (#244) üzenetére


s.Oliv3r
senior tag

Itt hardverapron :) bontatlan csomagolasban vettem at, termeszetesen eredeti :)

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#246) ttmk.lac


ttmk.lac
csendes tag

Sziasztok! Felmerült bennem a gyanú, hogy lopott app2 vettem. Bontatlan csomagolásban volt( folia plusz a 2 papír csík is sértetlen). Az első feltűnő jel, hogy párosítás után a bbluetooth menüben nem mutatja a szériaszámot. Utána néztem a lokátorban/ find my appban nem mutatja az eszközök között. Ez így nincs rendben igaz? Széria szám mindehol stimmel, lekérdezve pedig valósnak írja ellenben csak februárig tart a garancia. Véleményeket, tanácsot szívesen fogadok.

(#247) kutti válasza ttmk.lac (#246) üzenetére


kutti
tag

Az mar reg rossz ha folia is volt rajta, az eredetire az Apple nem rak foliat, plane ha a szeriaszamot se mutatja akkor ez inkabb hamisitvany mint lopott. At lettel verve.

(#248) kutti válasza s.Oliv3r (#245) üzenetére


kutti
tag

Szamlat is kaptal hozza? :) Ha ilyen szurkeimportosat vettel es nem kaptal hozza akkor hiaba a korlatozott 1 eves jotallas, itthon az osszes hivatalos Apple szerviz bekeri mar a szamlat az AirPodsokhoz es Apple Watchokhoz is.

(#249) ttmk.lac válasza kutti (#248) üzenetére


ttmk.lac
csendes tag

Szia! Hál isten tartozás fejében hagyták nálam, holnap intézem a visszavételt. :DDD

(#250) s.Oliv3r válasza kutti (#248) üzenetére


s.Oliv3r
senior tag

A gariztatast szamla nelkul is meg tudom oldani halistennek, de ha nincs semmi baja, szimplan ujak kellenek, 20ezerert kicserelik nekem őket :C

Semmi sem igaz, minden megengedett.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.