Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) havri1


havri1
félisten

Üdv!

Melóhelyen leadtak egy pro 2 tokitz jobb fülessel. Ütött kopott, szilikon harang is le van esve (sérült).
Hivatalosan tartják egy hónapig, aztán megy a süllyesztőbe. Gondoltam megkeresem a gazdáját.
Olvastam, hogy elvileg lehet rá küldeni üzenetet, ha be van kapcsolva ez a funkció.
Ennek mi a menete? Hogy lehet megnezni?

Köszönöm

havri

(#152) JoceeHunt


JoceeHunt
őstag

Srácok, tudja valaki, hogy az Mm-ben vásárolt Pro 2 esetén mennyi az AppleCare a vásárlást követő 7 napban? Sehol nem találok erről infót.

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#153) Rage47 válasza JoceeHunt (#152) üzenetére


Rage47
veterán

Csak 7 napig lehet venni Applecare-t hozzá?

(#154) JoceeHunt válasza Rage47 (#153) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Nem tudom, valahol olvastam, hogy AppleCare csak a vásárlást követő 7 napon belül lehetséges, fogalmam sincs valós-e.
Hezitálok, hogy helyi raktáron lévő MM-ből vagy Istyle-ból vegyek amihez adnak 3 hónap + ingyenes szolgáltatásokat. Istyle kosárba rakás után nem ad lehetőséget Care-re. Mivel cégre veszem így az 1 év gari miatt érdekes lenne.
Továbbá az is, hogy ha kapok megint 3 hónap "ajcsit" akkor az esetleg hozzá adódik e a meglévő még el nem indított 3 hónapos ajándékhoz (Arcade, Apple TV) amit még a MacBook-hoz kaptam pár hónapja. Bár ez annyira nem is lényeges mert azokat sem váltottam ki. Szóval MM lenne a befutó, mert helyben van és nem dobálja a posta :).

Szerk:
Most nézem 60 nap, Kínában 7.
Apple link, bar itt nem derül ki AirPods-ra köthető-e.

[ Szerkesztve ]

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#155) Rage47 válasza JoceeHunt (#154) üzenetére


Rage47
veterán

Azt hozzá kell tenni, hogy itthon nincs Applecare, szóval trükközni kell.
[link]

UK-ban £29

[ Szerkesztve ]

(#156) JoceeHunt válasza Rage47 (#155) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Elolvastam, hát én ezzel nem módolok, bár lenne német és osztrák ismerős is. Lehet akkor elengedem az Áfa kérdést és magánszemélyként 2 év lesz a gari, bár nem tudom a 2.-ikban ilyen módon mennyire lesz segítőkész a szerviz ha gáz lenne.

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#157) csaba1203 válasza JoceeHunt (#156) üzenetére


csaba1203
addikt

A második év az már bolti vagyis MM garancia lesz....

(#158) JoceeHunt válasza csaba1203 (#157) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Szifon oldalon olvastam egy cikket, hogy a viszonteladók által eladott termékeket (MM is benne van) nem utasítják vissza és úgy kezelik mintha pl Style vásárlás lett volna.

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#159) csaba1203 válasza JoceeHunt (#158) üzenetére


csaba1203
addikt

Akkor az külön jó nekünk én is ott vettem nemrég.....

(#160) JoceeHunt válasza csaba1203 (#159) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Végzek a melóval felmegyek MM-be 20:00-ig nyitva vannak megnézem. Mert fura, hogy 119.000-ért Online áron van a weben. Ha nem adják ennyiért akkor lerendelem ingyen postával Istyleból.

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#161) JoceeHunt válasza csaba1203 (#159) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Na én megvettem bár kicsit fura valami.
Első csatlakozáskor azt írta a modellszám, hogy A2618, néztem apple oldalon A2698-nak kellene lennie, a dobozon is az szerepel. Aztán 3.-ik fülberakáskor már A2698. Meg a korlátozott jótállás mai kicsomagolás és indítással 2024.02.02. Nem tudom hogy lesz ebből 2 év, majd kiderül, talán nem lesz vele gond.

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#162) csaba1203 válasza JoceeHunt (#161) üzenetére


csaba1203
addikt

Nem lesz gond….
Most is azt hallgatom Apple Music-al tökéletes. :D

(#163) icecave válasza JoceeHunt (#161) üzenetére


icecave
nagyúr

Mindegy mit mutat, az számít, ami a számlán van.

(#164) csaba1203 válasza icecave (#163) üzenetére


csaba1203
addikt

:K

(#165) No.01 válasza icecave (#137) üzenetére


No.01
őstag

Szia,

Ne haragidj a kerdesert, de anno valoban ez volt a megoldas? Pontosan a leirtak szerint csinaltam es az uj tulaj pontosan a fenti uzenethez hasonlo uzenetet kap.
Sehol nem szerepel az eszkozeim kozott es az iCloudba belepve sem latom.

(#166) icecave válasza No.01 (#165) üzenetére


icecave
nagyúr

Igen, ha úgy választottam le, hogy a tokjában voltak, akkor az új tulajnél kiírta, akkor szűnt meg, ha még a tokból kivéve szüntettem meg a párosítást. Azt hittük ez a tuti megoldás, mert utána már nem írta ki neki (persze ugye eljött, újrapárosítottuk az én ID-hoz, majd leválasztás és ő utána aktiválta az ő ID-jához megint).

(#167) No.01 válasza icecave (#166) üzenetére


No.01
őstag

Akkor tenyleg nem ertem pert rakeresve is hasonlot talaltam amiben a te/ti leirasotok csak megerositett. Nalam sehol sincs ezert is nem ertem, h akkor miert dobja fol neki ugyanugy az uzenetet. (lehet ra kellett volna probalnom a parom ipadjarol...? Keso banat)

Ilyenkor csak a szemelyes tali a megoldas? Nincs valami hard reset vagy tavoli torles opcio? :U

(#168) ittakary válasza No.01 (#167) üzenetére


ittakary
nagyúr

nincs távoli törlés és nincs hard reset

icecave is mindenhol letörölte, minden eszközén, neten, készüléken stb...

1) új tulaj leválasztja tokból kivéve
2) régi tulaj (akinek az icloudja be van ragadva) újra párosít
3) régi tulaj újra leválasztja, de most tokból kivéve (fülbe rakni nem kell, csak állandó kapcsolat kell a telefonnal)
4) új tulaj újra párosítja

nincs más út

(#169) ittakary válasza ittakary (#168) üzenetére


ittakary
nagyúr

...elfelejtettem befejezni a második mondatot és mégis amikor megvettem, nálam sipogott hetekig, hogy követ engem, pedig nem is látta már az eszközt

(#170) Parson


Parson
addikt

Sziasztok, vennék egy ilyen fülest, de mivel enm zsinóros, így felmerül a kérdés: mennyire gyorsan degradálódik az akksija, mik ezügyben a tapasztalatok? Nem nagyon lenne kedvem 2-3 év után kukázni úgy, hogy igazából eléggé ad-hoc jelleggel (mondjuk napi 5-10 percet ha átlagolni akarok) használnám csak... aztán persze az is lehet hogy rákapok, de az már más szitu lenne akkor.

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#171) ittakary válasza Parson (#170) üzenetére


ittakary
nagyúr

pedig pont kb 2-3 évet bírnak normálisan

(#172) Parson válasza ittakary (#171) üzenetére


Parson
addikt

Akkor lehet, hogy hagyom a francba és maradok a kábeles fülesnél... vagy futok még egy kört a sima AirPods 2.nd gen körül... feleannyiba fájna hasonló gyenge használat mellett... kérdés, menynire passzentos a fülembe - és hogy menyire hasonló a sima Earpods-hoz (iPhone8-hoz kapott még megvan), mert azzal tudnám csak tesztelni.

[ Szerkesztve ]

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#173) Gyufaaa válasza ittakary (#147) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Már tárgytalan lett. Vettem mellé egy 14promax-ot :D XS Maxommal a BT kapcsolat nem volt klafa sajnos. Volt vele kisebb bug…

(#174) JoceeHunt válasza icecave (#166) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Én amikor megvettem ezt a 2 Pro-t, akkor páromnak odaadtam a sima Pro-t. Asztalon kinyitottam a tokot (sima Pro), és így eltávolítottam a fiókból. Utána párom már párosította is, lokátor rendben megy nála. Tehát nekem nem kellett kivenni a régi Pro-t.

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#175) Gery15


Gery15
addikt

Sziasztok!
Miert nem egyforma a toltottseg a ket oldal kozott?

HyperX

(#176) icecave válasza Gery15 (#175) üzenetére


icecave
nagyúr

Csomó mindentől lehet, optimalizált akku töltés bekavar, kicsit használtad az egyiket amíg a másik a tokban volt, stb. Ha nagy az eltérés, akkor meg nem érintkezett rendesen. Tipp: amikor berakod egyiket, várd meg mív felvillan a led, majd a másikat és utána is meg kell várni a led felvillanást. Akkor biztos érintkezik.

Pár %-os eltérések viszont simán előfordulnak, nem jelent semmit.

[ Szerkesztve ]

(#177) Gery15


Gery15
addikt

Eddig 3% volt mara mar 15% de mindig egyszerre hasznalom. :F

HyperX

(#178) Wlac


Wlac
Ármester

Nekem most három hiba jött elő a héten. Nem tudom, hogy mi okozza, de valszeg garancia lesz belőle, hogyha nem javul meg. Nem volt leejtve, nagyon óvatosan kezelem, mert soha nem volt még ilyen drága fülesem.

- A bal oldali fülest nem mindig tölti fel
- A bal oldali fülesre azt írja, hogy elhagytam, pedig a fülemben van és jön róla a zene
- A tok olyan, mintha max háromnegyedig töltődne csak. Üzemidőben és működésben nem vettem észre változást, szóval valamiféle kommunikációs dolog lesz ez.

Kicsit gáz egy ilyen árú cucctól, de persze a technikai hibák márkától és általános minőségtől függetelnül előfordulnak.

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#179) Gyufaaa válasza Gery15 (#177) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Beszélsz is rajta vagy csak zenét hallgatsz? Simán lehet az aktív mikrofon miatt is különbség.

(#180) Gery15 válasza Gyufaaa (#179) üzenetére


Gery15
addikt

Inkabb csak zene.

HyperX

(#181) ittakary


ittakary
nagyúr

az új FW frissítés óta meghülyült a jobbos fülesem: tokban van, tisztán tartva, jól érintkezik (eddig nem volt vele gond), de ránéztem este, és 70%-on volt (bal 100%)

újra áttörölgettem, újra beleraktam, ma újra ezt csinálta hogy merült 90%-ra (magyarul folyamatosan kapcsolatban volt valamivel)

mi a tökömet csináltak már megint... komolyan mondom ez már egy vicc

(#182) Leonardo91 válasza ittakary (#181) üzenetére


Leonardo91
senior tag

5E133 nekem ezt írja legfrissebbnek de nem találkoztam még ilyen problémával

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#183) icecave válasza ittakary (#181) üzenetére


icecave
nagyúr

Nekem ilyen nincs a 2nd gen pro-val a frissülés után, de az "alap problémák" megmaradtak, tok töltöttségnek köze nincs ahhoz, amit a widget mutat, akkor sem frissül, ha a felugró menüben (mikor kinyitod a tokot) a valósat megmutatja, stb.
Már rég nem a "bugmentesség" tart itt, hanem az, hogy AW-hoz még csak hasonlót sem tudok venni a másik oldalon, ami mind okosóra, mind sportóra hoz egy jó közepes átlagot.

(#184) Gyufaaa válasza ittakary (#181) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Nem rossz cucc, de korántsem olyan patent a működése mint anno az AirPods 1.gen volt... 14ProMaxommal is néha csinál érdekes dolgokat...

(#185) Mark85


Mark85
csendes újonc

Sziasztok! Sikerült vennem egy FAKE Airpods Pro gen 2-t.
A kérdésem az lenne, hogy "sugárzás" szempontjából ez lehet károsabb, mint egy eredeti, vagy ennek semmi köze hozzá? Hangminőségben rosszabb, ez egyértelmű, néha kicsit recseg, de végülis elmegy... köszi

(#186) ittakary válasza Mark85 (#185) üzenetére


ittakary
nagyúr

Csernobilból szerezted, vagy miért kérdezed a sugárzást?

mennyit fizettél érte?

(#187) Gyufaaa


Gyufaaa
veterán

[kép]

No mit dobott a kismalac. :DDD Ilyet még nem láttam. Ránézésre a két pod detto ugyan az. Ez most fals lehet vagy tipegjek IStyle-ba, hogy a garanciába cserélt fülesek nem egyformák? 🤣

(#188) icecave válasza Gyufaaa (#187) üzenetére


icecave
nagyúr

A fekete csíkokat érdemes figyelni rajta abból látszik melyik melyik generáció. A képen is eltérő.

(#189) Gyufaaa válasza icecave (#188) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Vágom, igen. A padok egyformák és 2. generációsak. Csak fura, hogy ezt kiírta. Nem vágtam miért :)

(#190) tepenzed


tepenzed
őstag

Sziasztok!
Vettem ma a konzolvilágban egy airpods pro 2-t és csak novemberig írja a garit :O
Ez majd frissül vagy velük vegyem fel a kapcsolatot vagy mit lehet tenni?

(#191) ittakary válasza tepenzed (#190) üzenetére


ittakary
nagyúr

Support alkalmazást töltsd le és abban frissítsd a vásárlási dátumot

ha nem sikerült, hívd fel az Apple ingyenes Technikai Támogatás számát és ott segítenek neked magyar nyelven

Technikai támogatás: 06 80 983 435

(#192) icecave válasza ittakary (#191) üzenetére


icecave
nagyúr

Viszont akkor is csak egy évet fog írni az app, számlával lesz meg a 2. év amennyiben 100k felett volt.

(#193) ittakary válasza icecave (#192) üzenetére


ittakary
nagyúr

itt a kulcsprobléma a novemberig tartó garancia volt, miközben ma vásárolta

(#194) icecave válasza ittakary (#193) üzenetére


icecave
nagyúr

Azért írtam, hogy majd ne lepődjön meg.

(#195) csaba1203 válasza ittakary (#191) üzenetére


csaba1203
addikt

Igen ez a helyes megoldás....
Januárban vettem én is és nálam is novemberig írta a garit.
A terméktámogatásban nekem kellett megadnom a vásárlás időpontját és úgy lett 1 év.
A 2. évet a MM adja majd a számla alapján.

(#196) s.Oliv3r


s.Oliv3r
senior tag

Sziasztok,
ma pont ugyan igy jartam. Vettem egy pro2-t, en bontottam ki eloszor, csatlakoztam hozza es novemberig irta a garit. Szamlam nincs sajnos(nagykeres), valamiert datumot sem enged megadni… hetfon hivnak az apple-tol, kivancsi leszek :U

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#197) tepenzed válasza s.Oliv3r (#196) üzenetére


tepenzed
őstag

Én már túl vagyok. Először a magyar support hív, kapsz egy linket amire fel kell töltened a számlát a vásárlásról, amin rajta van a dátum és a szériaszám is. Utána visszahívott az angol support és kb mégegyszer el kell mondani mindent, hol vetted, mikor, szériaszám diktálás és ellenőrzik a számlát is. Valamiért a magyar support nem frissítheti a vásárlási dátumot. Ahogy lerakták a telefont, már az új dátumot láttam.

(#198) s.Oliv3r válasza tepenzed (#197) üzenetére


s.Oliv3r
senior tag

Jo lesz szamla nelkul :C

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#199) Gyufaaa


Gyufaaa
veterán

Aki 14Pro MAX-al használja a Pro2-t, mi a tapasztalatotok, nektek bejelenti a füles a hívó nevét? :U

(#200) icecave válasza Gyufaaa (#199) üzenetére


icecave
nagyúr

Igen, bejelenti. De ha pl. kinyomom mikor megcsörren, akkor is végig mondja, hogy ki hív, és válaszolok-e, pedig már rég ki van nyomva a hívás :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.