Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Zozzy94


Zozzy94
tag

Nagyon gondolkodom ezen a fülesen, elvégre kb.1,5 évet vártam, hátha valami nagy(obb) újítást tudnak bele tenni és bár szimpatikus, de visszatart 1 kicsit az ára (bár a 2 év jótállás nem lenne hátrány) illetve, hogy olcsóbban a Sony WF-1000XM4 sokkal jobb lehet, még akkor is ha szifonkát használok, viszont még a Sony-nál is jobban bejövős a Sennheiser Momentum TWS 3....a tok kialakítása már képekről is sokkal igényesebb....valakinek tapasztalata ezzel vagy a 2-sel?

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max 256GB & AirPods Pro2

(#52) Luck Dragon válasza Fritz Teufel (#50) üzenetére

És ezt az Apple adapter biztosítani tudja azt a pluszt ami a jobb és minőségi általad kiválasztott fülesed meg bír szólaltatni ? ( Persze ha jack)

Vagy lighting csatlakozóval van ellátva ?
Vagy mint iPhone felhasználó , más eszközön hallgatod a zenét ?

Csak kíváncsiság semmi rosszindulat :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#53) Rossi


Rossi
addikt

1. generációs AirPods Pro-m van, nagyon meg vagyok elégedve vele, 70.000 Ft-ért vettem "szürkeimportból", ennyit nekem bőven megért.

Azonban sem a hivatalos bolti árát nem fizettem volna ki érte, sem a 2. generáció nem keltette fel az érdeklődésemet az "újdonságaival", főleg nem ezen az áron.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#54) xsjado93 válasza Luck Dragon (#52) üzenetére


xsjado93
senior tag

Lehet venni amúgy lightningos dacokat is venni, nem kell feltétlen az apple gazdaságos adapterrel megelégedni. Meg működhet úgy is, hogy type c-s dacot használsz lightning átalakítóval, igaz, hogy ez esetleg nem lesz mindennel kompatibilis. Vagy veszel egy bluetooth dac-t.

Your life is a lie.

(#55) Fritz Teufel válasza Luck Dragon (#52) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Nem is feltételeztem :) Parancsolj, ez elég jól körbejárja a témát:

Hi-Fi avagy Lossless minőség iPhone-on, iPaden, és Mac-en

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#56) DrDoktor


DrDoktor
tag

AAC-125.000huf :DD :)) :DD

[ Szerkesztve ]

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#57) Luck Dragon válasza Fritz Teufel (#55) üzenetére

xsjado93 Ohh köszi az infót .

Fritz Teufel
köszi neked is, ez valahogyan kimaradt az eddigi látókörömből ,
utánna is nézek hátha nekem is megtetszik egy lightning kialakítású dac adapter .

“Nem is feltételeztem”

Inkább oda írom , mert sohasem lehet tudni . Tudod vannak mimóza lelkűek itt , akiknek írásaira is csak picit rosszul nézek rá , már kitör önmagából és Leónidasz spártai király is inkább leül és csendben végig hallgatja kitöréseit. :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#58) hemaka


hemaka
nagyúr

Ennek akkor van értelme, ha van ájfón, ájped, mekbuk, ájmek meg kutyafüle és nem hangszóróval használod őket, akkor a füles automatikusan átcsatlakozi szépen magától éppen amelyiket használodk. MInden más esetben, engedd el kategória. :DDD

(#59) #95462144 válasza Fritz Teufel (#50) üzenetére


#95462144
törölt tag

Én akkor már egy hordozható DAC-ban gondolkodnék. Mert rácsatlakoztatni egy plusz eszközt és a fejest az nem túl praktikulus szerintem, illetve nem is tartom tartósnak. Fiio-használtam egy ideig, hangban ok, de egyszerűen nem kényelmes. Illetve, ha már minőségi zene és a TWS, akkor egy Lypertek Z7 is megfelelő lehet igaz a zajszűrés a Pods-ban jobb, de hangminőségben nem egy szint maradjunk annyiban egy Tidal vagy Apple Music-al is nagyon jó színvinalat hoz minőségben és már itthon is hozzá lehet jutni.

[ Szerkesztve ]

(#60) techappleyy válasza Zozzy94 (#51) üzenetére


techappleyy
újonc

1. generációs pro ról váltottam, olyan őrült nagy különbséget én nem érzek a kettő között de mivel 3 éves lett volna már én mindenképp lecseréltem. A tok, hogy tud hangot kiadni az nekem nagy pozitívum mert gyakran elhagytam.

(#61) LurkerSheik


LurkerSheik
senior tag

Airpods Pro 1 tulajként én sem értem mi a nagy trúváj a szoftveres körítésben.
Sőt a transparent mód pl mintha egyre szarabb lenne, ki be kapcsolgat kb azt érzem.
a dinamikus eq szintén idegesítő.
Kikapcsolt anc és transparent módban is szűr valamit tehát tökre nem természetes érzet olyankor sem, hiába állítgatom noti centerben is.
Ear detection is hulla felesleges pl. Több a probléma mint a haszna, ha hívás közben ki kell vennem megigazítani vagy mert viszket tőle a fülem megszakítja ugye.

iOS 16 óta pl már nem indítja el Sirivel pl a Radiot sem, fel kell oldani.
Rengeteg generált igényt akar kiszolgálni a füles.

PS-hez egy 1more bt nyakbaakasztós agybadugós fülest használok és sokkal komfortosabb.

Nem tervezek újra airpodsot venni.

[ Szerkesztve ]

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#62) markknight válasza LurkerSheik (#61) üzenetére


markknight
veterán

Sőt sokszor zenét se enged futás közben váltani, feloldást kér a siri. Vicc.

(#63) kchris78 válasza Rossi (#53) üzenetére


kchris78
veterán

ki tudja hogy az nem kamu másolat-e.. én nem mertem szürkét venni.. már az S/N-eket is másolják kínai Apple dolgozók kiközvetítésével... én vettem 40-ért egy AirPods2-t MMből :). Annak legalább jó a mikrofonja, több nekem nem is kell. Bedobom a fülembe és 1mp-el később már ott jön a hang.. ....ééééssss nem agybadugós. Alig van ilyen..

[ Szerkesztve ]

(#64) Wlac


Wlac
Ármester

Kösz mindenkinek a tippeket, megrendeltem ezt végül.
Annyival nem volt drágább, mint az Airpods 3, és mégiscsak többet tud, úgyhogy teszek egy próbát.
Futós fórumokon is azt mondták, hogy jól fülben marad, illetve láttam, hogy már ehhez is vannak hookok, ha esetleg mégis úgy érezném, hogy kimászik. Zárt pályán szoktam futni, a forgalomtól nem félek, bár erre a problémára amúgy is nyúlt megoldást. Hogy milyet, az majd kiderül.

Nem akartam Haylaut vagy bármilyen egyéb kínai márkát venni, mert nincs jó tapasztalatom velük. Hiába jók papíron, a Xiaomim egyik felének fél év után doboz hangja lett, a jelenleg használt Haylaum pedig azt csinálja, hogy egyszerre csak az egyik oldalt csatlakoztatja. Egy reset megoldja, olyankor általában két hétig jó, utána megint elkezdi, hogy külön kezeli a két oldalt. Oké, ezek olcsóbb fülesek, de annyira nem bizalomgerjesztő a márka szempontjából az ilyen.

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#65) crawshayi válasza Zozzy94 (#51) üzenetére


crawshayi
csendes tag

Sennheiser momentum 2 van és nagyon elégedett vagyok vele. A vezetékes minőséget nem éri el zenében, de amúgy szép tisztán szól. Végül a megfelelő harangokkal (JVC spiral dots, comply ) megbarátkoztam a hangjával. Iphonennal jól együttműködik. Az ANC-t nem használom és nincs is összehasonlítási alapom, szóval nem tudom jó-e vagy sem.
Nekem nagyon fontos volt a telefonálási minőség, mert kb. többet használom arra, mint zenehallgatásra és ebben nagyon jó. Sosem panaszkodtak még a hívásminőségre. De ha jól emlékszem ezért is választottam, mert azt olvastam róla, hogy zenére és hívásra egyaránt jó választás. Igaz akciósan vettem, de nekem megérte az árát.

(#66) Felesbandi


Felesbandi
senior tag

Tegnap kondiban atraktam hangatereszto modba a fulest, hogy halljam amit mondanak nekem. Ugy ereztem, hogy a hangatereszto mod nagyon felhangositja a teremben bombolo zenet. Aztan kivettem az egeszet a fulembol es kiderult, hogy nem erositi fel, szimplan ennyire bomboltettek a zenet. Szerintem brutal jol kiszurte a zajszuro mod, ha ez odaig nem tunt fel.

(#67) moleculez


moleculez
veterán

Az árát nálam az igazolja, hogy tele vagyok Apple kütyükkel, és az egyszerű váltáshoz nagyon hozzászoktam, ezt más cucc így ebben a formában nem tudja sajna. Pedig nincsenek nagy igényeim zeneileg, hisz úgyis streamelek, szóval nem lossless megy localban. Szóval persze, ennyiért (nálunk 249£) vehetnék sokkal jobban szóló fülest (nem beszélve a fejhallgatókról), de nem jönne ki a különbség.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#68) sompetike


sompetike
aktív tag

Samsung Galaxy Buds pro-t váltott az Airpods pro 2, hangminőségre kb ugyanaz mind2. A Samsung füles nagy előnye az volt, hogy ha elkezdtem beszélgetni valakivel zene hallgatás közben akkor vagy meg állította a zenét vagy halkabbra vette( attól függöen, hogy állítottam be az alkalmazásban). Az Apple füles jobban a fülemben marad, a Samsung kb 1/2-1 óra használat után már ki akart esni a fülemből. A Samsungnak nem volt dedikált alkalmazása ios-re (buds,buds+ alkalmazása nem kezeli.) igy csak sima headsetként kezelte az Iphone. Az ANC + üzemidő viszont sokkal jobb a Apple-nél. Viszonylag sokat utazok igy ez számomra fontos tényező.
Most váltottam platformot Androidról Ios-re, igy értelem szerüen számomra jobb választás az Airpods.

n450-n1610i-e318-e628-e688-n3210-e10-e20-e28-er310-et65-sm35-sme45-n3650-n6220-mv360-n6230-n6230i-mitacmio a701-n5630xm-n8-NEXUS 4-mate7-Honor 7 Samsung Note7-S7edge-Huawei MATE 10 PRO-Samsung Note10–Iphone 13PM

(#69) FabianTomi


FabianTomi
csendes tag

"Amúgy csak mellesleg megjegyzem, mindkettő füles nagyon messze van egy rendes zsinóros HiFi fejhallgatótól vagy komolyabb fülhallgatótól."

No shit, Sherlock!

Miért vannak MINDEN fülesnél ilyenek tömegével?

A fülhallgató egyébként ideális, ha sokat edzel és mindened Apple, jól szól (a Sony a konkurencia hangzásban, viszont annyival nem szól jobban, amennyivel bumszlibb), kényelmes a fülben, egész napos használat után sem érzed, hogy ott lenne, jó a zajszűrés, felnyitod a MacBookot, automatikusan csatlakozik, telefont kezded el nyomkodni, akkor szintén.

Itt mindig van egy réteg, aki soha az életben nem próbálta a tesztelt Apple terméket, de fixre mondja, hogy egy 60 ezres Huawei odaveri (LOL).

Én soha az életben nem éreztem késztetést, hogy Samsung/Dell/Huawei/akármi teszt alá menjek oda írogatni, fordítva ez miért történik meg állandó jelleggel? Komoly kérdés.

(#70) Felesbandi válasza FabianTomi (#69) üzenetére


Felesbandi
senior tag

Ez a kabeles, dedikalt DAC-os open back fejhallgatohoz (meg hasonlo) hasonlithatas kb olyan, mint amikor ranez valaki egy 13 colos ultrabook-ra es razendit, hogy az arabol mennyivel jobb asztali gepet tudna osszerakni.

En is elsosorban edzes kozben hasznalok fulest, az utolso dolog amire olyankor vagyok az az, hogy bumszli legyen (kabeles cuccra meg ra se nezek). A marginalisan jobb hangminoseget a hajamra kenhetem, ha egesz edzes alatt zavaro/kenyelmetlen a nagyobb es nehezebb fulhallgato.

(#71) zenit73


zenit73
aktív tag

Van a Sony WF-1000XM4 füles amit mindenki, és minden szakújságíró dicsér, biztos jó, elhiszem, sőt nagyon kíváncsi is vagyok rá, jó lenne meghallgatni, ma már megfordult a fejemben, hogy abból is veszek egyet. Másik topikban többen írták, hogy az 100x jobb, ez az apple csak egy műanyag fröccsöntött ócskaság. Nekem ez az első apple fülesem, de szerintem nagyon jól szól, pont ezért lettem kíváncsi a tesztgyőztes sonyra. Kerestem a sonyról teszteket, pl. ezt is ahol nagyon dicsérik a hangját: [link]
Aztán találtam ezt [link] , és kiderült, hogy ennek is nagyon dicsérik a hangját, sőt írnak olyat is, hogy miben jobb, gazdagabb-testesebb hangja van. Sonyt még nem hallottam, de az applenek tényleg olyan a hangja amilyennek a tesztben írják.

(#72) Gáben81 válasza FabianTomi (#69) üzenetére


Gáben81
senior tag

Ezt már én is fel tettem ezt a kérdést máshol, le is lettem osztva :D . Három évig használtam az első generációt. Valóban nem a legjobb volt a hangzása, főleg, hogy most a 2. megvan.
Viszont bőven hatalmas nagy élményfaktora volt. Az én fülembe is pontosan beleillik, akár szaltózhatok is benne vagy bármi, akkor sem esik ki soha.
Arról nem is beszélve hogy sokszor 5-6 órákat túrázom és ha egyedül vagyok, akkor végig a fülemben van és nem is érzem abszolút. Kíváncsi lennék, hogy melyikkel lehetne még ezt megcsinálni.

A második generációnak a hangzása meg brutális. Semmilyen élményhez nem hasonlítható, mikor futok kint terepen és nem érzem azt, hogy valami egyáltalán lenne a fülembe valami, csak úgy szól, hogy ráz a hideg…igazi telt mélyek halk tartományban is, szép tiszta magasak. Határozottan érezni a javulást.
Szépen együttműködik az órámmal, telefont se kell vigyek, bepattintom a fülembe és megyek.

Én elhiszem, hogy van ennél sokkal jobb hangzásban, azt is elhiszem, hogy van amelyiknek erősebb a zajszűrése, de nekem mint zenebuzi sportolónak, aki naponta két három órákat fut, nincs jobb alternatíva és bőven megéri az árát. Kikérem magamnak mikor lehülyézik itt az embert, mert megmerte venni, egyébként ugyanazon az áron, mint eddig csak hát ugye a forint…

[ Szerkesztve ]

(#73) icecave


icecave
nagyúr

Én is - mint ahogy itt páran - a sima pro-ról váltottam. Sokat használom, meló közben erről hallgatom a zenét, stb.
A hangja - ugyanazokkal a beállításokkal - Spotify alatt nagyon jó, ilyennek kellett volna lennie elsőre is. Egy kicst az EQ-n vissza kellett venni a basszusból, mert az előzőhöz használt itt már túl sok.
Én szeretem a Spatial autio-t is (főleg Apple TV+ sorozatok), de ezt mindkettő tudja.
Az akku érezhetően többet bír, valamint amikor nincs a fülemben és nem teszem vissz a tokba, jóval kevésbé merül.
A tokot eddig sem hagytam el, szóval nekem nem mérvadó,hogy csipog összevissza,hogy megtaláljam.
Számomra megérte, mivel tényleg sokat van a fülemben, nem sajnáltam érte a plusz pénzt (50ért ment el a másik, tehát 75k-ba került az upgrade).
A telefonálási minőség zajos helyen sokat nem fejlődött,ha nem felső kategóriás mobilt hívok, egyszerűen para, nem értenek, visszakérdeznek, csak a szívás van vele. Általában azonban mint írtam zenehallgatása haszálom és telefonálásra is 90%-ban irodai körülmények között, így ez nem akkora porbléma az én esetemben.
Az,hogy nekem megért ennyit, korántsem jelenti azt,hogy másnak is. Sok wireless fülest használtam, ez a legkényelmesebb, órák elteltével sem nyomja a fülem, nem kényelmetlen. Így egyértelmű volt számomra az újabbra váltás.

(#74) Tibee86 válasza icecave (#73) üzenetére


Tibee86
veterán

Én pl. a mai napig nem értem miért van az, hogy ha iPhone-nal hívok iPhone-t akkor brutálisan jó a minőség, amint más gyártó telefonját akkor meg érezhetően sokkal rosszabb.

(#75) icecave válasza Tibee86 (#74) üzenetére


icecave
nagyúr

Ezt én sem értem ,de ez egyben meg is magyaráza, miért hangzik nagyon jól néhány tesztben egy-egy próba hívás zajos környezetben... mert iPhone-t hívnak vele.

(#76) Gicz


Gicz
addikt

kb 2 éve használok 1.gen airpods prót. Nem rég váltottam a 2. genre.

Ami nekem feltűnt, és szerintem jó előrelépés:

1, Hangzás. Előtte volt egy Sennheiser Momentum wireless, még nyakpántos. Azt angoyn szerettem, az 1. gen airpods pro szerintem nem szólt olyan jól, középtónusosabb volt, dinamikátlanabb. Akkor úgy voltam vele h tökéletes kombó lenne, haaz airpods úgy szólna mint az a sennheiser. Most mikor már pár napja a 2. gent használtam elővettem a sennheisert, és egyértelműen jobb az új airpods hangzása, ennek örülök.

2, Amikor bent volt a fülemben az airpods 1 gen, ahogy rágsz pl, azt hallottad a füledben, vagy ahogy lépkedtél volt egy ilyen belső "dübbenés", ahogy a lépés hangját hallottam "belülről". Na ez nekem a 2. gennel mondjuk 80%-ban megszűnt. Tényleg minimálisra esett, már nem zavaró. Transparency mód is sokkla jobb, sokkal jobban adja a nincs a fülemben semmi érzést. Nem tudom hogyan mérték az apple keynote-ban h 2x jobb, de legalább annyiszor tényleg jobb :D :D.

3. Airpods gen 1-nél ha kikapcsoltad az anc-t és a transparencyt, és a harmadik "off" állásban voltál, akokr tök máshogy szólt, ellaposodott a hangja, valahogy fakóbb lett. Na ez itt már nincs, pont ugyan úgy szól mindhárom módban, ez azért tök jó, mert off állásba nincs meg az a minimális alapzaj szint amit az ANC meg transparencben talán a mikrofonok okoznak. Halkabb zenéhez otthon odafigyelve hallgatni tökjó ilyen állásban.

Az első gent el lehet adni 50k körül, szerrintem ennyit megért az upgrade, egyáltalán nem bántam meg. Ha nem lenne ilyen fosadék a forintunk meg az áfánk, még olcsóbb is tudott volna lenni. (Vajon mikor jön rá az artisjus, hogy nem cska a tárólókapacitásra kellene kivetni "úgyis ellopod a enét ezért előre megbüntetlek te gyökér" adót. Hiszen azt az ellopott zenét valamin hallgatjuk is....) Tarkónlövés kéne az összes Artisjusos idiótának.

(#77) mati12


mati12
senior tag

Nézegettem a cikk elején ajánlott memóriahabos fülillesztékeket. Egy Comply nevű márkát találtam 4 mértben. Viszont arról nem találtam infót ,hogy az S az M és az L-es méretek mellett mit takar az ASST nevű méret. Esetleg valaki tudja mit is jelenthet ez?

(#78) Zeban58


Zeban58
tag

A töltőtok hangjait hogy lehet kikapcsolni? A beállításoknál ugyanis ki van halványítva ez az opció, nem lehet kikapcsolni.
Illetve a Volume Swipe elvileg kikapcsolható lenne, de ez a memüpont egyáltalán nincs a helyén, ahol screenshotokon másoknál láttam.
Továbbá valamiért csak lefele tudom swipe-olni a hangerőt, felfele csúsztatásra semmit sem reagál. Ez mitől lehet?

(#79) icecave válasza Zeban58 (#78) üzenetére


icecave
nagyúr

Legyen a füledben az airpods, és nyomd hosszan, hogy átkapcsoljon transparency-re majd vissza. Közben nézd a kapcsolót, aktív lesz egyszercsak és tudod kikapcsolni.

(#80) stellaz válasza freeknight (#5) üzenetére


stellaz
addikt

De legalább a kodek beállítás nyűgjétől megkíméltek :DDD

(#81) dorika87


dorika87
őstag

Sziasztok!
Sajnos balesetes lett az Airpods 2-m bal fülese. (Kiesett az ágyban a fülemből és a kutya előbb találta meg mint én.)
Egyébként is gondolkodtam már a cserén, de így most már valóban váltani is fogok.
Apple Airpods Pro 2-t néztem ki.
Van rá némi esély, hogy Black Friday-kor akciózni fogják valahol? Vagy inkább a korábbi szériákat szokták ilyenkor?
Esetleg most tudtok valahol jó ajánlatot?
Köszönöm szépen!

[ Szerkesztve ]

(#82) Wlac válasza Wlac (#64) üzenetére


Wlac
Ármester

Lassan egy hét tesztelés után azt kell hogy mondjam, hogy le a kalappal. Tök jó az üzemidő, tiszta a hang, és remekül a fülemben marad futás közben is.

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#83) zenit73


zenit73
aktív tag

Sziasztok!
Milyen feltételeknek kell teljesülnie, hogy a firmware frissítés megtörténjen az airpodson?
Van új: AirPods Pro (2nd generation): 5B58
Köszi!

(#84) icecave válasza zenit73 (#83) üzenetére


icecave
nagyúr

Rakd töltőre benne az airpodsokkal, és egyszer csak lefrissül.

(#85) zenit73 válasza icecave (#84) üzenetére


zenit73
aktív tag

Ezt már próbáltam, de kb 15 percet vártam. Lehet kevés volt?

(#86) icecave válasza zenit73 (#85) üzenetére


icecave
nagyúr

Lehet, de nem érdemes ezen görcsölni, egyszer csak lefrissül.

[ Szerkesztve ]

(#87) zenit73 válasza icecave (#86) üzenetére


zenit73
aktív tag

Most vissza raktam töltőre, a tetejét lecsukjam, mert akkor meg nem csatlakozik a telóhoz?
Vagy hagyjam nyitva? Görcsölök mert elég gánya az egész (nem a hangja) és hátha rendbe raknák ezt ezt a nagy hányadék összevisszaságot.

Közben frissített, lecsukott kupakkal. Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#88) Ubi


Ubi
tag

Sziasztok! Új Airpods Pro 2 tulaj lettem és meg soha nem volt Apple fülesem. Az normális, hogy az eszközeim közt nem látom ezt az eszközt? Telefon, óra ott van, de a füles sehol. Lokátorban megvan, ott minden rendben.

HTC Desire - HTC Sensation - HTC One S - HTC One (M7) - HTC One (M8) - HTC One M9 - OnePlus 3 - OnePlus 5 - Huawei P10 Plus - OnePlus 6T - OnePlus 8 Pro - iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 7

(#89) icecave válasza Ubi (#88) üzenetére


icecave
nagyúr

Ott nem is fogja mutatni, csak iPad, iPhone, Mac, stb-t.

(#90) Ubi válasza icecave (#89) üzenetére


Ubi
tag

Értem, köszönöm! Akkor így rendben van. :)

HTC Desire - HTC Sensation - HTC One S - HTC One (M7) - HTC One (M8) - HTC One M9 - OnePlus 3 - OnePlus 5 - Huawei P10 Plus - OnePlus 6T - OnePlus 8 Pro - iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 7

(#91) csaba1203


csaba1203
addikt

Sziasztok!
Mivel a topikja halott itt tenném fel a kérdésem. Ha volt itt közületek valakinek AirPods 3 és arról váltott esetleg mennyire marad az stabilan az ember fülében?
Ugye itt a gumiharangok azért adnak valami stabilitást.
Nekem az is bőven jó lenne és 75000 még mindig az MM-ban.

[ Szerkesztve ]

(#92) Gyufaaa válasza csaba1203 (#91) üzenetére


Gyufaaa
veterán

AirPods 1-et váltottam Pro2-re. Kinézetre ugyan az a 3 és a Pro. Az én fülembe nem volt atom stabil az 1 a pro viszont nagyon jól illeszkedik. Ha szereti az agybadugusat, akkor szerintem jó döntés.

(#93) Ubi


Ubi
tag

Töröltem a telefonomról az AirPods Pro 2 fülesem, mert néha nem szólt az egyik fele, majd újra szerettem volna csatlakoztatni és egyszercsak az az üzenet fogadott, hogy "Nem, az Ön AirPods Proja" Ez mi? Találkozott már ilyen üzenettel valaki?

HTC Desire - HTC Sensation - HTC One S - HTC One (M7) - HTC One (M8) - HTC One M9 - OnePlus 3 - OnePlus 5 - Huawei P10 Plus - OnePlus 6T - OnePlus 8 Pro - iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 7

(#94) csaba1203 válasza Gyufaaa (#92) üzenetére


csaba1203
addikt

Köszi a válaszod talán bennmarad nekem is remélem...

(#95) ittakary


ittakary
nagyúr

Tenyleg szarabb lett a fw frissites utan a zajcsillapotas

hallom az autokat mellettem, hallom a villamost …

fasza

(#96) ittakary válasza Ubi (#93) üzenetére


ittakary
nagyúr

Igen, nekem is pontosan ugxanez volt

rakoncatlankodott, levalasztottam, ujraparositottam es mondta hogy nem az enyem :D

(#97) icecave válasza ittakary (#95) üzenetére


icecave
nagyúr

Szerintem meg nem lett rosszabb. Akkor most mi van? :D

Biztos okos a "seal"? :D

(#98) Gyufaaa válasza Ubi (#93) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Én már ott tartok, hogy a telefonomat ma járattam meg szervizbe. Nem a telefonom a ludas benne, hogy bejövő hívásnál eldobja a kapcsolatot, majd újból csatlakozik 10mp kiesést követően. Random csinálja, de sűrűn. Van mikor minden klafa.

Holnap megint mehetek vissza gariztatni...

Ilyen jelenség nekem is volt. A teljes telefont legyaktam és újra belaktam. Ez most nem jelentkezett, de az előzmény azóta is fennáll, pedig cserélték garban a podsokat. 3 héten belül 2. alkalommal viszem vissza garba. :(

Leválasztás előtt törölted a nyomkövetését? Ha nem, akkor azért jelezte.

[ Szerkesztve ]

(#99) dorika87


dorika87
őstag

Sziasztok.
Egy kis segítséget szeretnék kérni. Hátha találok még hasonlóan olyan személyt akit úgy járt mint én. November 18-án Black Friday akció keretében vásároltam az Emagtól Apple Airpods Pro 2-t.
Megérkezett ma a termék. Fólia nem volt a dobozon, csak az a kis papírszalag amit a csík mentén le kellett tépni. Nekem már ez fura volt, de mivel már régen vásároltam Apple terméket nem tudom, hogy mostanában mi a szokás, ezért nem nagyon foglalkoztam vele, mivel
ezen kívül minden szépen be volt csomagolva gyárilag, maga a töltőtokon is rajta volt a kis fólia.
Párosítás után a bluetooth beállításokban a következő fogadott a garancia lejárati dátumát illetően: 2023. 10. 25.
(van érvényes garancia levelem az emagtól, azon szerepel, hogy november 18-án vásároltam a terméket.)
Na most ez sehogysem oké, mivel 11. 18-án vásároltam a terméket, ezért bízom a cserében.
Rögtön írtam is az emagnak ezzel kapcsolatban, de kérdés mikor kapok választ.
Más is járt hasonlóan mint én?

(#100) icecave válasza dorika87 (#99) üzenetére


icecave
nagyúr

Már nincs fólia, az a két papír csík van, mint iPhone-ok esetében is.

Garancia: eltérhet, amit ír és amikor vetted, nekem is volt egy ilyen új februárban vásárolt emagos.
Ott a számla, úgyis az lesz a mérvadó.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.