Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) delta1017 válasza dorika87 (#99) üzenetére


delta1017
aktív tag

Én is az Emagról rendeltem a BF keretén belül.
Dobozon nem volt fólia, de a papírcsík érintetlen volt.
Tehát bontatlan volt.
Garanciát nekem is úgy hozza, ahogy neked.
Én nem foglalkozok vele, mert ott a számla. Azon meg a dátum, hogy mikor volt a vásárlás.
Szerintem az sem korrekt, mert 18.-án készült a számla és a terméket meg 19.-én kaptam meg és kezdtem használni.
Ez így 1 nap mínusz a garancia időben.

(#102) dorika87 válasza delta1017 (#101) üzenetére


dorika87
őstag

Rendben köszönöm a reagálást.
Akkor én sem foglalkozok.
Csak számonra ez azért volt fura, mert még egy Apple termékkel sem jártam így.
De nyilván a számla megvan és az a mérvadó. Azon meg amúgy is 2 év garancia szerepel. :)

(#103) ittakary válasza dorika87 (#99) üzenetére


ittakary
nagyúr

Ha zavar, nyugodtan hívd fel az Apple magyar 0680-as számát és ott korrigáltatni lehet az eltérő dátumot

nagyon pici angoltudás kell, de kb 20 perc alatt megvan

(#104) dorika87 válasza ittakary (#103) üzenetére


dorika87
őstag

Az Apple támogatás appban frissítettem a vásárlási dátumot.

(#105) icecave


icecave
nagyúr

Remélem, nemsokára lesz frissítés, 16.1.1 óta összevissza mutat random töltöségi %-okat a tokra a widget. Aztán, ha beteszem a podsokat, akkor lefrissíti jóra, majd mikor becsukom, újra valami "beragadt" %-ot mutat....

[ Szerkesztve ]

(#106) icecave


icecave
nagyúr

Bízom benne, a 16.2-es frissítés sokkmindenen segít... ahogy írtam, random %-okat mutat a widget, főleg a tokra, de tegnap állandóan jelzett az órám, hogy ott hagytam az airpodsot különböző helyeken, amerre jártam, miközben végig ott volt a hátizsákomban és elő sem vettem :D

[ Szerkesztve ]

(#107) Gyufaaa válasza icecave (#106) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Én is remélem. Bízom benne sikerül megoldaniuk az XS max BT kapcsolatos hibát. Én még ezzel küzdök sajnos. Várom már a válaszukat, hogy mit sikerült kideríteni. :U

Próbáltad már resetelni a pod's-ot? Lehet be van ragadva a FW.

[ Szerkesztve ]

(#108) duckload


duckload
tag

Sziasztok!
Mitől lehet az hogy az egyik füles jobban merül?
Mindig 2-3%-al alacsonyabb a töltöttsége a bal oldalni fülesnek!
És bárhogy állítom, igazítom bal oldali sose szigetel rendesen! Onnan jobban behallatszik a környezeti zaj!
próbáltam mindegyik haranggal! Erre gondolok!
Másnak is van ilyen gondja? Mit tudok vele csinálni? :R

"Gyöztél felettem, mert az végzetem, hogy harcaimban bukjam szüntelen, de új erővel felkeljek megint."

(#109) icecave válasza duckload (#108) üzenetére


icecave
nagyúr

Nem egyforma a két füled, ez sokaknál így van, nálam is a balból előbb kilazul, a jobb fülemben stabilabb.

Pár % nem gond, bármi belolyásolhat ennyit.

(#110) Zsu91


Zsu91
csendes tag

Én imádom, nem cserélném le semmire.. :P

(#111) Gyufaaa válasza Zsu91 (#110) üzenetére


Gyufaaa
veterán

No? Ezt csak úgy? :DDD Bejön nekem is! Főleg a zajszűrés. Nagyon jó találmány! :)

(#112) Zsu91 válasza Gyufaaa (#111) üzenetére


Zsu91
csendes tag

:K

(#113) Timoboy


Timoboy
tag

Sziasztok!

2 napja vettem a MM-ban egy Pro 2-t.
Sajnos tokot nem vettem hozzá azonnal. Mára, tehát két nap alatt tele van karccal a tok. Ez normális? Pedig aztán én mindenemmel úgy bánok, mint a hímes tojással, ezzel is így tettem, mégis úgy néz ki, mintha évek óta használnám.
Lehet ezzel valamit kezdeni?
Amúgy tényleg jó, minden szuper, de ennyi pénzért nem tudják úgy megcsinálni, hogy ne így nézzen ki két nap alatt, ez szörnyű.

"...néha a kevesebb több..."

(#114) Wlac válasza Timoboy (#113) üzenetére


Wlac
Ármester

Ja, normális sajnos, az enyém is olyan volt egy héten belül, pedig csak a farmerem zsebében volt, mindig egyedül.

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#115) icecave válasza Timoboy (#113) üzenetére


icecave
nagyúr

Sajnos ez ilyen. Mint az iPodok vagy a silver iphoneok rozsdamentes acél hátlap/oldala. Kb. a fingtól is karcolódik. Nekem szerencsére van tok, de pl. silver 14PM esetén hiába a tok és a pár naponként való takarítás, épp néztem, karc van a power gombon már most. Szóval bárhogy véded, csak az időt tolod ki, mennyi idő múlva lesz karcos.

(#116) Gyufaaa válasza Timoboy (#113) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Elejétől kezdve tokban van. Karcos így is. Ez ilyen.

(#117) Leonardo91 válasza Timoboy (#113) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Én ilyet vettem és ugyan úgy karcos pedig hetente kiveszem és takarítom...

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#118) zenit73


zenit73
aktív tag

Ja, én is kiakadtam ezen amikor 1 hetes korában észleltem, hogy karcos.

(#119) ittakary válasza Timoboy (#113) üzenetére


ittakary
nagyúr

az enyém 3 naposan olyan volt, mintha csukott fogak közül húztam volna ki

rettentesen idegesítő, de szerintem nem szabad vele foglalkozni

valószínűleg direkt ilyen sérülékeny anyaggal van tervezve :(

(#120) Revesz


Revesz
aktív tag

Hali,

Comply szivacsból válasszam azt a méretet amit a fülesen használok? Nekem az S a legjobb, de olvastam valahol, hogy comply-ból érdemes egyel nagyobbat venni… :))

(#121) icecave válasza Revesz (#120) üzenetére


icecave
nagyúr

Hát nem tudom... én azt a méretet vettem, amit az airpods-on is használok (ami gyárilag van hozzá) és tökéletes.

(#122) Revesz válasza icecave (#121) üzenetére


Revesz
aktív tag

Végül M-es mellett döntöttem én is mert a sony fülhallgatón is olyat használok(mondjuk azt jó mélyen be lehet dugni). Egyelőre jónak tűnik, kiesni eddig sem tudott egyik szilikonnal fejjel sem.

(#123) ittakary válasza Revesz (#120) üzenetére


ittakary
nagyúr

eddig minden fülesemen M-eset használtam de most Pro-val az S vált be

(#124) Revesz válasza ittakary (#123) üzenetére


Revesz
aktív tag

Sajnos nem tudom kipróbálni, hogy az s méret jobb lenne-e :/. Talán ha valaki hírdet majd hardveraprón akkor veszek belőle, de újra nem adok ki 13k-t :D.

[ Szerkesztve ]

(#125) Kobe


Kobe
veterán

Hi
utobbi napokban kicsit hektikus minoseget tapasztalok a telefonhivasoknal es bar nem ezereve hasznalom a cuccot, az elejen mintha nem lett volna ilyen
az normalis hogy csendes kornyezetben (full passziv irodahaz, semmilyen hatterzajjal a hatterben) is annyira gyengen vesz a mikrofon hogy a vegen at kell allni a telo hasznalatara, folyamatosan panaszkodik a fogado fel hogy semmit nem hall?

[ Szerkesztve ]

(#126) kalanchoe


kalanchoe
senior tag

Lassan 2 éves lesz a 2-es AirPodsom, és gondolkodtam a váltáson, mert az akku már kezd érezhetően gyengébb lenni. Érdemes a 3-as változatra váltani, vagy inkább többért a Pro?

(#127) ittakary válasza kalanchoe (#126) üzenetére


ittakary
nagyúr

inkább a Pro :K alig van árkülönbség, viszont funkcióban rengeteget kapsz

ja és az AirPods 3 rengeteg embernek kényelmetlen, nálunk is jött a 2 helyett egy 3 páromnak, de konkrétan 5 perc után mondta, hogy ez neki nagyon nem lesz jó, mert jó nagy bumszli krumpli a 3 ... el sem kezdte használni

(#128) csaba1203 válasza ittakary (#127) üzenetére


csaba1203
addikt

Sziasztok!
Tegnap frissítettem 12.3-ra és azóta nem mutatja a tok töltöttségét csak a fülesekét kikapcsolt állapotban....
Előtte nem volt ilyen problémám.
Ez valami bug lesz gondolom.

(#129) icecave válasza csaba1203 (#128) üzenetére


icecave
nagyúr

Biztosan bug, amikor kijött a pro2 akkor vettem meg, a widget is (lockscreen és sima is) mutatta mindig a tokot, meg a podsokat is. Utána frissítésekkel a tokot már vagy csak akkor mikor kinyitottam és benne voltak a podok (mint előző gennél), vagy mutatta mindig, de random %-okkal, akkor sem frissült, hogy az előbb említett módon megvártam, míg kinyitás után felugrik az ablak a százalékokkal.
Most 16.3-al annyit javult a helyzet, hogy mutatja tokot, és a % már pontos, de csak később frissíti, nem azonnal (miután szintén kinyitottam ugye kivenni a podokat). Ez is már haladás, legalább nem random hülyeségeket mutat, csak később frissül.

Bocsánat a sok szóismétlésért, nekem is bántja a szemem.

Egyébként más programmal is előfordul ez a frissítés para, pl. Yazio kalória értékek mindig az előző napin ragadtak, csak reboot frissítette. Most ahogy nézem, jött update, elvileg most jó.

Van itt bug rendesen :D Ez a 16-os iOS kb. .5-.7 körül lesz olyan, amire azt mondom, hogy így kellett volna kijönnie.

(#130) csaba1203 válasza icecave (#129) üzenetére


csaba1203
addikt

Nos úgy néz ki megjavult és mutat mindent lezárt tok mellett is....

(#131) kalanchoe válasza ittakary (#127) üzenetére


kalanchoe
senior tag

köszönöm :R

(#132) zenit73 válasza kalanchoe (#131) üzenetére


zenit73
aktív tag

Enyém egyszer az elején mutatta pár napig, azóta soha, de már nem is foglalkozom vele, vicc, hogy egy 5e kínai dzsunga is jobb ebből a szempontból. Meg legalább 10 féle anomáliát tudnék említeni, de lesz@rom már. Hangja jó, kapcsolat stabil, kényelmes, üzemidő is jó.

[ Szerkesztve ]

(#133) No.01


No.01
őstag

Sziasztok,

Buta kerdes, de meg nem csinaltam ilyet... Eladas elott vagyok (van hozza AppleCare+) mit erdemes/ajanlott csinalnom mielott visszateszem a dobozba?

(#134) Rage47 válasza No.01 (#133) üzenetére


Rage47
veterán

Airpodsról konkrétan nincs infó, de itt hátha találsz hasznosat:
Az iPhone vagy az iPad eladása, elajándékozása vagy becserélése előtti teendők

(#135) icecave válasza No.01 (#133) üzenetére


icecave
nagyúr

Valami rémlik,hogy úgy kell leválasztani, hogy kint vannak a podsok tokból. Ha úgy választod le, hogy a tokban vannak a podsok, akkor az új tulajnál is a régi tulajdonát GPS adatait jelzi, kb. kiirthatatlan. Mi így jártunk ittakary ph-s kollégával, mikor eladtam neki, a megoldás az volt, hogy eljött újra hozzám, ismét párosítottuk, majd "rendesen" leválasztottuk. Ha nem lakunk közel, elég bonyodalmas lett volna.

(#136) No.01


No.01
őstag

Koszonom mindkettotoknek! Sana konkret leirast iphone-szerut nem talaltam azert is batorkodtak kerdezni mert a tavolsagbol lehet nyug. (anno valamit en is elkacsintottam mikor az orat valtottam)

Icecave:
Ez tuti, h igy van? Marmint rakeresve nem talaltam semmit, de ha azt mondod, h igy kell akkor ugy csinalom, csak mivel csekkolni nem fogom tudni igy labon loni sem szeretnem magamat.

(#137) icecave válasza No.01 (#136) üzenetére


icecave
nagyúr

Egy privit dobj rá nyugodtan, ő biztosan emlékszik, mert mindig küldte nekem a shotokat, hogy az én címemen keresi a find my az AirPods-át :D

Visszakerestem közben, úgy kell leválasztani, hogy a füledben vannak a podok, és élő BT kapcsolatnak kell lennie.

Ha úgy választod le, hogy a tokban vannak, akkor az új tulajnál gondok lesznek, nála is ez volt:

Hiába választottam le, meg eltávolítottam mindenhonnan, akkor is ezt írta neki. Végül elhozta megint, ismét párosítottuk az én ID-mhez, majd leválasztottuk, ahogy írtam. Akkor jó lett.

(#138) No.01 válasza icecave (#137) üzenetére


No.01
őstag

:R Nagyon koszonom a segitseget!

(#139) JoceeHunt


JoceeHunt
őstag

Sziasztok,

Azt hiszem eljött az idő, hogy AirPods Pro-mat lecseréljem a 2-es szériára. Elég sok eladót látok itt-ott, fb marketplacen. Mi az oka, hogy van aki már 40-ért árulja a szinte alig használt Pro 2-t?
Ebben is vannak hamis verziók? Hogy lehet felismerni?
Még bontatlan állapotban is van 50 körül, nem igazán értem.

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#140) No.01 válasza JoceeHunt (#139) üzenetére


No.01
őstag

En most tervezem eladni, es igaz meg nem neztem meg milyen aron mennek, de a 40 es 50 az nagyon durvan olcsonak tunik.
Egyebkent pedig van hamis is boseggel.

En azert adom el mert nem hasznalom ki vagy legalabbis nem ugy ahogy gondoltam. Ez nyilvan mindenkinek mas es mas, de jobban teszed ha vigyazol ;)

(#141) icecave válasza JoceeHunt (#139) üzenetére


icecave
nagyúr

Rengeteg a hamis még a serial numbert is tudják már…

(#142) JoceeHunt válasza icecave (#141) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Hát ez nem hangzik túl jól....
Akkor gyakorlatilag bármely használt ami mellé még számlát is adnak simán lehet hamis, mert eladja a hamist a számlával?
Hogy lehet kideríteni hogy hamis-e? Funkciók mind működnek?

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#143) icecave válasza JoceeHunt (#142) üzenetére


icecave
nagyúr

Én az Apple-től rendeltem, most megnéztem a számlát, bal alul rajta a sorozatszáma. Ha van eredeti számla, és egyeznek a sorozatszámok, akkor nagyon nem lehet mellé lőni. Feltéve, ha a számla nem hamis.

(#144) JoceeHunt válasza icecave (#143) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Igen, pont ezen agyaltam, elég könnyű manapság bármit gyártani, ráadásul a számla dátumának sem kell egyeznie a gari indulással apple ellenőrző oldalon....

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#145) csaba1203 válasza JoceeHunt (#144) üzenetére


csaba1203
addikt

Erre csak egy megoldás létezik hivatalos viszonteladó partnert kell keresni....
MM-ben vettem én is 1 hónapja 2 év garival és nyugodtan alszom tudom , hogy eredeti a motyó. :D :DD
Ha használtban gondolkodsz ott pedig kérd az eredetiséget igazoló számlát blokkal egyetemben. Ha ez nincs meg tuti hamisított a cucc.

(#146) Gyufaaa


Gyufaaa
veterán

Skacok, van aki XS vagy XS max-al használja a Pro2-őt?

(#147) ittakary válasza Gyufaaa (#146) üzenetére


ittakary
nagyúr

még a tartalék iPhone 7-em is jól működik vele, mi a kérdésed?

(#148) zsolidodd


zsolidodd
senior tag

Most tervezem lecserélni a 3+ éves 1. gen AirPods Pro-mat és több helyen is olvastam, hogy sok a hamis példány, SN, csomagolás, kb. minden lehet hamis. Jól sejtem, hogy akkor járok jól, ha megveszem IStyle-nál 120.000-ért és akkor biztosan eredeti és lesz 2 év garancia is? A másik opciónak a random GSM bolt/Hardverapró tűnik, úgy már 105.000 körül is megvásárolható, de csak 1 év garanciával, illetve az eladó tudta nélkül is lehet, hogy hamisítvány.

(#149) ittakary válasza zsolidodd (#148) üzenetére


ittakary
nagyúr

pont az apróról nem vennék, mert tényleg nem fogod tudni megkülönböztetni és alig spórolsz vele

de egy 20ast tudsz spórolni ha másik boltból veszed [link]

de ha ez nem oszt nem szoroz akkor vedd meg rendes Apple reseller (icentre, istyle) boltban vagy rendeld meg Apple.hu-ról

(#150) zsolidodd válasza ittakary (#149) üzenetére


zsolidodd
senior tag

Pont ez az, hogy az ilyen random GSM boltokban sem bízom...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.