Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#550) etelex válasza norberto9 (#543) üzenetére


etelex
csendes tag

Én is Amoi N828 fan vagyok - pár napja jött meg a harmadik. Ami igazából kettő és fél, mert a második - korábban itt is kerestem a megoldást - alaplapi hanghibával érkezett. Ezért vettem most az asszonynak egy újat. TŐKÉLETES :-)

Nemcsak a mostanra 120 USD-re lement ára, ami még a vámmal együtt is csak 32k, hanem úgy egészben. Még kezelhető méret, gyönyörű kijelző, nekem nagyon jó akku üzemidő, akadásmentes OS...

És a hibás készülék is lehet, hogy újra éled, mert végül csak visszaküldtem Kínába - ingyenes cserét ígértek.

Ez az "ingyenes" ugyan 2100 Ft kifelé és még ki tudja mennyi visszafelé postaköltségbe fog kerülni, de így lesz egy harmadik cool telónk - talán a gyerek is kidobja végre az SGS I-esét :-)

Aztán megjönnek majd az új 4-4,5 collos MT6592-esek OTG-vel, meg egyebek és meglátom mikor kell újat venni - addig biztosan jól ki fog szolgálni :)

Ja, elsőre nem gondoltam, hogy valaha lesz benn két kártya, de most nagyon örülök, mert a cégem megdobott egy 2GB havi SIM-mel (persze hogy távolról is dolgozni tudjak :-) és így nem kell a sticket dugdosni a notebook-ba, csak megosztani a telós netet. Cserébe már nem érdekel mekkora adatforgalmam van a telón, bárhol internetezhetek, miközben megvan a másik kártya ingyenes híváscsoportja is :-) Ha így haladok, a végén még elkezdenek érdekelni a háromSIM-es cuccok is :-)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.