Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) petrot válasza petrot (#650) üzenetére


petrot
tag

Közben sikerült felrakni. Nem tudom mi lehetett vele, lehet, hogy a flashelés utáni clear cache segített..

(#652) vampire17 válasza petrot (#651) üzenetére


vampire17
addikt

Orosz oldalon irnak valamit, hogy a navi megy, mert a csavo a 4.2-es ROM bol atmentett egy szukseges fajlt, de nekem az iranytu meg nem akart mukodni...

(#653) petrot válasza vampire17 (#652) üzenetére


petrot
tag

Navit még nem próbáltam, de a gps-rtacking hibátlan. Root nélkül is gyors (nem kellett gps fix), bár azóta a root is megvolt :)

Tetszik a rom, jó, hogy magyar, és a home gombra sincs néha az az extrém várakozás (néha 2-3 mp-et is várt mire kilépett a kezdőképernyőre, bár ez lehet, hogy az Aviate launcher miatt van).

A fényképező jó, úgyhogy egyelőre minden ok :)

(#654) paolinho


paolinho
őstag

Baidu OS ROM Ezt próbálta már esetleg valaki?

(#655) petrot


petrot
tag

Érdekelne valakit egy használt AMOI? 1 éves, karcmentes, tokban tartva. A fólia karcos csak, de lehet, hogy még az is van tartalékban.. Tetszőleges rommal telepítve.

(#656) petrot


petrot
tag

Ha valakit esetleg érdekelne:

eladó AMOI N828

(#657) iMaverick válasza petrot (#656) üzenetére


iMaverick
addikt

Majd írd meg légyszi, mennyiért megy el! (A múltkorjában merengtem rajta én is, hogy lecserélem, de aztán letettem róla.)

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#658) petrot válasza iMaverick (#657) üzenetére


petrot
tag

Nem nagyon tolonganak érte, gondolom mert nem ismert itthon..

(#659) iMaverick válasza petrot (#658) üzenetére


iMaverick
addikt

Nem bántásból írom, de szerintem sokat kérsz érte. (Gari nincs, manapság a MT6589 nem olyan "menő" SOC.)

(Azt, hogy mi lenne a reális, fogalmam nincs! Mielőtt kérdeznéd. ;) )

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#660) petrot válasza iMaverick (#659) üzenetére


petrot
tag

Az ár irányár :)

Én sem vagyok képben, hogy mi lenne érte a reális ár, így egy olyan árat próbáltam megadni, amiből még jó szívvel engedek :)

Páromnak vettünk egy Xiaomi Hongmi 1S-t, teljesen rákattantam. Régen is MIUI fan voltam, most felraktam újra az AMOI-ra is, de itt nem az igazi. Az 1S árát lenne jó nagyrészt pótolni, bár szemezek a 2S-el is, csak az meg 270$ :\ (mi3 túl nagy, mi4 meg horror árú)

[ Szerkesztve ]

(#661) petrot


petrot
tag

Időközben befutott valami 1.1-es rom:

http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=579677&st=1040

(#662) petrot válasza petrot (#661) üzenetére


petrot
tag

N828 KK v1.1.

Felraktam, kíváncsi leszek :)

(#663) iMaverick válasza petrot (#662) üzenetére


iMaverick
addikt

Simán felment a SPFT-szal? A 4PDA-n írta egy gyemek, hogy error-ra futott...

Amúgy? Multilanguages-esnek írják... Magyar? Root?

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#664) petrot válasza iMaverick (#663) üzenetére


petrot
tag

Multilang, minden magyar :)
Kellett a RootKK.zip, meg előtte vissza kellett flashelni a másik recovery-t, de utána az Xposed és a Gravity box is ok, szóval a root is jónak tűnik :)

Eddig hibátlan :)

Közben meg itt a kezemben az ismerősömnek rendelt hongmi 1s... Nem is tudom mi legyen :D

[ Szerkesztve ]

(#665) iMaverick válasza petrot (#664) üzenetére


iMaverick
addikt

Az SPFT-ban levetted a pipát a Recovery elől? Szerintem nem... :D

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#666) petrot válasza iMaverick (#665) üzenetére


petrot
tag

Valóban... :D

Egyelőre hibamentes, de továbbra is szemezek a xiaomival..

(#667) iMaverick válasza petrot (#666) üzenetére


iMaverick
addikt

Én "könnyű" helyzetben vagyok, hiszen csak az Amoi van. A 4.4 meg kitolta a használati időt... :))

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#668) iMaverick


iMaverick
addikt

A tegnapi esőben sikerült az Amoi-nak beázni... Pöpec. Végülis annyi baja lett, hogy az alsó gombsor háttérvilágítása folyamatosan világított. Aksi ki és várás... Reggelre kiszáradt. :DD

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#669) iMaverick válasza petrot (#664) üzenetére


iMaverick
addikt

Közben én is felraktam a ver1.1-es KK-et. Eddig korrekt. A magyar a második anyanyelve, így az is korrekt. :C Elkezdem szépen visszapakolgatni az app-jaimat, majd meglássuk milyen a "hétköznapokban".

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#670) petrot válasza iMaverick (#669) üzenetére


petrot
tag

Nálam eddig hibátlan :-)

(#671) colonia válasza petrot (#670) üzenetére


colonia
aktív tag

Szerintetek Amoi N850-hez is jó lehet?

Samsung Galaxy S23, Samsung Galaxy Watch6 Classic

(#672) petrot válasza colonia (#671) üzenetére


petrot
tag

Ahhoz külön rom kell, nem?

(#673) colonia válasza petrot (#672) üzenetére


colonia
aktív tag

Elvileg igen de 4.4-es androidot nem találtam még hozzá és hátha.... :)

Samsung Galaxy S23, Samsung Galaxy Watch6 Classic

(#674) iMaverick válasza colonia (#673) üzenetére


iMaverick
addikt

Én nem próbálkoznék... Nehogy tégla legyen! (Bár ez indok lehet egy telefon cserére... :DD )

Ha mégis megpróbálod, a preload elől mindenképp vedd le a pipát! (Így talán még lesz esély visszarakni az arra való rom-ot.)

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#675) colonia válasza iMaverick (#674) üzenetére


colonia
aktív tag

Nem próbálom ki de nem is használom a mobilt úgyhogy annyit nem ér az egész. Talán erre is kidobnak majd hasonló ROM-ot! :)

Samsung Galaxy S23, Samsung Galaxy Watch6 Classic

(#676) paolinho


paolinho
őstag

Ti most erről az N828_GMS.rar -ról beszéltek? Én még mindíg a Walton Primo-t használom. Érdemes váltani erre?

(#677) iMaverick válasza paolinho (#676) üzenetére


iMaverick
addikt

Igen és szerintem igen. :DD

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#678) vampire17 válasza iMaverick (#669) üzenetére


vampire17
addikt

Iranytu is mukodik?? mert akkor kell! :)

(#679) paolinho


paolinho
őstag

Na most meg szívok a root-tal. Ezt a RootKK.zip-et csak CWM-ból lehet feltenni, a CWM-et pedig, ha rootolt.Flash Tools-szal meg hiába rakom fel a Cappa féle recoveryt-t, nem reagál a Hang fel+power -re. Egyszerűen csak bekapcsol. Van esetleg erre ötletetek?

(#680) paolinho válasza vampire17 (#678) üzenetére


paolinho
őstag

Hát...egyelőre azt tapasztalom, hogy nem mén az iránytű, legalább is nálam.
De szívok ezzel a root-tal, és lehet, hogy mindjárt elegem lesz belőle, és megy vissza a Walton. Az legalább tökéletes minden szempontból.

(#681) petrot válasza paolinho (#680) üzenetére


petrot
tag

Iránytű nálam sem megy, de mivel a GPS és a navigáció ok, így nem hiányzik :)

(#682) iMaverick válasza petrot (#681) üzenetére


iMaverick
addikt

Én speicel egyszer nem használtam még az iránytűt. Ezért sem tudtam mit reagálni a kérdésre. :B

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#683) paolinho


paolinho
őstag

Nekem olyan jól felheggesztette magát a rom, hogy le sem tudom venni. Nagy erőlködve ugyan sikerült rootolni, de itt a vége. Az még engem sem zavarna, hogy nem megy az iránytű, de sajna a GPS-t sem látja a progi. CWM-ből pedig hiába szeretném a Cappa félét felhelyezni, mindig a korábban felrakott 6.0.3.6 indul a Mobileuncletools alól. Komolyan mondom, mindjárt falhoz vágom a készüléket. Pedig a Walton-nal az ég egy adta világon nem volt semmi bajom. Ja, és nem tudom vissza flash-elni sem, mert megáll a telepítés egy hibaüzenetnél. :W

(#684) iMaverick válasza paolinho (#683) üzenetére


iMaverick
addikt

SPFT-sal sem tudsz valami alap 4.2.X-t felrakni és arra a Walton-t?

szerk: most nézem, hogy a Walton H2 (gondolom Te is azt próbálnád visszarakni) az bizony CWM Recovery-s... Szerintem egy ekkora előre-hátra ugrásnál (verzió) ez nem fog menni. Próbáld amit a hsz elején írtam!

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#685) paolinho válasza iMaverick (#684) üzenetére


paolinho
őstag

Van Isten, az tuti! Az új CWM-mel (6.0.3.6) megpróbáltam egy tegnap előtt készített backup-ot visszaállítani. Nem futott probléma mentesen le, de amikor indítottam volna, akkor már a korábbi változat (4.2.2) töltődött be. Ebből viszont már a Cappa féle CWM korábbi mentését ismét indítva újra jól működik a telcsi.
Én jövőre tervezem eladni, de asszem nem piszkálgatom már többet addig.
Sajna a Flash Tools valami miatt mindig megakad, lehet azért, amit írtál, így azzal nem tudtam semmire jutni.
Mondjuk nem igazán értem, hogy flash-elésnél mit számít a rom kora vagy fajtája, hisz a flash egy totál gyalulás, de mindegy, nem játszom a tűzzel többet.

Pedig bevallom, a KK fordítottsága nagyon tetszett, és iránytű nélkül még el lettem volna, de ezt a GPS-re már nem mondhatom el. Igaz nem napi használat, de gyakran kisegít, ha nem találok valamit a térképen.

[ Szerkesztve ]

(#686) petrot válasza paolinho (#685) üzenetére


petrot
tag

Nekem egyébként úgy tűnik, hogy az 1.0 verzió kamerája mintha jobb lett volna, pedig elvileg ugyanaz.

(#687) paolinho válasza petrot (#686) üzenetére


paolinho
őstag

Én azt hiszem, egyelőre feladom a kisérletezgetést, bár már egy jó ideje nem is foglalkoztam vele. Egy próbát megért, hogy lássam, hogy milyen egy 4.4-es rom, de azok a hiányosságai, amelyekkel talán még fent is maradhatott volna a rom, meggyőztek arról, hogy egy jól beváltat nem érdemes lecserélni egy még csak gyerekcipőben sétálgatóssal.

(#688) paolinho


paolinho
őstag

Nem tudom, itt olvas-e még valaki, mindenesetre találtam egy érdekes videót, ami megmutatja, hogy OTG-kompatibilis a teló, csak egy kis merszre is szükség van. :)

ITT láthatjátok

Nekem nagyon felkeltette az érdeklődésemet.Talán az ünnepek alatt ki is próbálom.

(#689) iMaverick válasza paolinho (#688) üzenetére


iMaverick
addikt

Én még itt vagyok. :DD

Majd jelezz vissza a mod-ról, bár engem nem érint különösebben.

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#690) paolinho válasza iMaverick (#689) üzenetére


paolinho
őstag

Örülök, hogy van még azért, aki kitart a teló mellett. :C Én talán jövőre majd cserélem, noha jelenleg is még maximálisan meg vagyok vele elégedve. Még az is lehet, hogy megkapja a Jiayu G2 helyett asszonykám. Annál azért sokkal többet tud :K

Egyébként majd az ünnepek alatt megpróbálom a tükköt. Engem ugyanis érintene, mert beruháztam a múltkorában egy ILYEN pendrive-ra, ám jelenleg még nem tudtam kapcsolni a telóhoz. Pedig jó lenne, ha sikerülne, meggyorsítaná alkalmanként az adatok telefonhoz történő kapcsolását.
Majd referálok!

(#691) iMaverick válasza paolinho (#690) üzenetére


iMaverick
addikt

Nekem is az a "problémám", hogy értelmetlennek látom a cseréjét... Nem vagyok hardcore gamer (legalábbis nem telón), nem kódolok divx-et rajta, ilyesmi... Böngészés, levelezés, telefon-sms. Ennél többet nem nagyon csinálok rajta. (Ja, meg MP3.)

Ezekért kár volna lecserélni.

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#692) paolinho válasza iMaverick (#691) üzenetére


paolinho
őstag

Srácok, ez óriási! Működik a dolog!!! :DD :DD :DD
Megcsináltam az átforrasztás az alábbi kép szerintire, és minden f@szán megy. (Mondjuk beszarás kicsi felület volt adva az alaplapon, kellett is tűhegyeznem a pákán.) Na de most van külső- és PC-s töltés, PC-s adatkapcsolat, valamint működik a fájlok beolvasása OTG-n keresztül a pendrive-ról is. Komolyan, az agyam eldobom, hogy mit ki nem találnak kreatív hozzáértők. Ismeretlenül is respect Денис Викторович-nak. Nekem ez volt az egyetlen bánatom a telóval kapcsolatban, és megoldódott ez is.

(#693) iMaverick válasza paolinho (#692) üzenetére


iMaverick
addikt

Ügyi vagy!

+1 év a telónak... :C

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#694) paolinho válasza iMaverick (#693) üzenetére


paolinho
őstag

Jövőre tervezgetem a cserét, de már szemet vetett rá a csajszim, aki ugyan meg van elégedve a G2-jével, de azt hiszem az ő érdeklődési szintjét nézve ez messze többet tud annál, amire neki igénye lehetne, szóval már kezd megbarátkozni a 4.5"-lal, ami egyébként csak alig több, mint a 4" :)
Megjegyzem, ha jobbat nem találok addig, akkor marad ez. A 8 mag csak egy dolog, főleg, ha ki sem használnám. Mondjuk az akku lehetne erősebb, ez végül is lehetne a váltás alapja majdan.

[ Szerkesztve ]

(#695) iMaverick válasza paolinho (#694) üzenetére


iMaverick
addikt

+1

Nálam 2 eshetőség lehetséges:
1, elhagyom-tönkremegy (pl. akksi): értelemszerűen csere
2, ellenállhatatlanul rámtör a "nyalóka" (5.0) utáni vágy ;] és lecserélem. (Ugye már az is egy kisebb csodának számít, hogy jött rá Kit-Kat.)

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#696) paolinho válasza iMaverick (#695) üzenetére


paolinho
őstag

A méret okán én is tervezem a váltást, ami a másik szempont az az, hogy sajna az 1Gb RAM már kezd egy kicsit kevés lenni.
Azonban ha valami gyenge pontja van is a telónak, az sajnos az akku. Az egy picit kevésre sikeredett. A cimbim P780-asa 3-4 naponta lát töltőt, pedig küldi a szuflát a telónak a srác.

(#697) paolinho


paolinho
őstag

Noha nagy élet már nincs itt, azért egy gyors búcsút intek az ittenieknek, ugyanis eddig tartott az Amoi-s pályafutásom, holnap megválok a drágámtól. Jó kezekbe kerül, egy haverom veszi meg, akinek tele lett a töke az S2-jével.
Én maximálisan elégedett voltam az enyémmel az akku probléma ellenére, de sajnos engem is elkapott a gigantománia :) , és beleugrottam egy 5"-os Thl 5000-be. Hogy jó döntés volt-e, azt majd az idő eldönti.
További sok sikert a készülékhez nektek.
Üdv,
P

(#698) iMaverick válasza paolinho (#697) üzenetére


iMaverick
addikt

Sok sikert hozzá!

Én kitartok a kis Amoi mellett! Teljesen jól szuperál, amire használom, azt szikra hiba nélkül produkálja.

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#699) paolinho válasza iMaverick (#698) üzenetére


paolinho
őstag

Köszi szépen!
Azt már látom, hogy a GPS-szel nem lesz olyan fényes a helyzetem, mint az Amoi-val volt. Rohadtul nem értem, hogy az MTK egyes készülékekhez miért tud normális GPS-t készíteni, egyes készülékekhez meg miért nem, mert a Thl-t veri az Amoi GPS tudása. Kell még faragnom rajta rendesen, hogy számítani is lehessen rá, mint megbízható navigációs eszköz :(((
Szóval én is további sok sikert kívánok Neked a közös kedvencünkhöz. Igazándiból kíváncsi vagyok, hogy mikor, és főleg. hogy mit fogsz utódul majd egyszer kinevezni. Én Lenovo-t céloztam meg anno, aztán mégis Thl lett belőle. Ide vissza-vissza nézek még, bár sok olvasni való sajna már nincsen, majd azért írj a végeredményről.
Csumi

(#700) iMaverick válasza paolinho (#699) üzenetére


iMaverick
addikt

OK!

Igazából nem tudom, mire lehetne (kellene?) cserélni... Ez a kis Amoi kiszolgálja minden igényemet, éppen csak kávét nem főz. ;]

Azt meg tegnap vettem észre, hogy a 4.4-es Kit-Kat-hez való Gravitybox-ban ismét nem a fizetős szekcióhoz tartozik a gombok háttérvilágítását értesítő LED-nek használó funkció. Szupi. :C

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#701) paolinho


paolinho
őstag

Sziasztok! (Talán még jár ide valaki olvasgatni!) :D

Azért látogattam ide vissza, mert ugyan eladtam már 3 hónapja a készüléket - noha nagyon szerettem - de hát az idő nem áll meg, és méretben egy kicsit nőtt az igényem :)
Viszont a cimbim, aki vevő volt a készülékemre szeretne egy új akkut a telóhoz, mert noha adtam neki anno 2 db-ot is, de azok kapacitásával már nincs megelégedve. Így mielőtt berendelnék neki Kínából egyet, szeretnék itt érdeklődni, hogy nincs valakinek véletlenül elfekvőben egy újszerű aksi?
Köszi előre is a választ!

(#702) iMaverick válasza paolinho (#701) üzenetére


iMaverick
addikt

Hi! Én még szoktam nézni, hogy van-e valami történés a topicban...

Szerintem rendeljetek inkább Kínából: gondolom a topiclakóknak (ha van még egyáltalán ilyen) még az eredetileg a telefonhoz küldött akkujuk lehet, az meg minimum 2 éves... Ezért gondolom, hogy jobb lesz Kínából egy új.

Amúgy közben nekem is befutott az új telefon: kb. azt hozza, mint az Amoi, csak újabb MT SOC-kal, több memó, nagyobb kijelző. Összességében elégedett vagyok vele, de azért van pár fájó pont, amiben trébb a kis Amoi-nál. (Pl. fényképező.) LINK

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#703) paolinho válasza iMaverick (#702) üzenetére


paolinho
őstag

Sajnos itt már sok mozgás nem lesz várható, tudomásul kell vennünk azt, hogy jönnek az újabb, és talán jobb készülékek.

Elolvastam a Kingzone kapcsán készített összefoglalódat, én is gratulálok, szép és alapos munka. Gondolom nem kevés időt töltöttél vele, míg elkészítetted. A készülék igazán pofás, és ha nem lenne az aksija ilyen kis kapacitású, talán nagyobb érdeklődéssel is bírhatna.Tudom, hogy nem mindig hitelt érdemlőek a kínai adatok, de azért ekkorát talán nem kellett volna lódítaniuk.

Visszatérve az Amoi-ra, én is azt tanácsoltam a srácnak, hogy rendeljünk egyet Kínából, de ő még reménykedett abban, hogy hátha itthon is hozzá lehet jutni, még ha egy kicsit drágábban is. Mindegy, ma még berendelem neki, talán 3 héten belül megérkezik majd.

Köszi a segítséget, és a továbbiakban is kitartás a china mobilphones frontján! :C

(#704) iMaverick válasza paolinho (#703) üzenetére


iMaverick
addikt

:R

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#705) lpburny


lpburny
tag

Sziasztok!

Van meg itt valaki akinek van egy amoija elfekvoben, alkatresznek?

koszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.