Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Groovebaby válasza Groovebaby (#150) üzenetére


Groovebaby
tag

szerk.: GZoli7 segítségével telepítettük :D - csak hogy az igazat írjam már

Amoi N828

(#152) iMaverick válasza Groovebaby (#150) üzenetére


iMaverick
addikt

Ezért írtam annó, hogy tedd fel az új Samsung-os verziót... :DDD

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#153) Groovebaby válasza iMaverick (#152) üzenetére


Groovebaby
tag

Tudom, de végre most jutottunk el odáig :D
Meg kb a 4. recovery volt használható...az egyiknél vibrált a kijelző, a másik csirkeláb-nyelven volt :D

Amoi N828

(#154) Groovebaby válasza iMaverick (#152) üzenetére


Groovebaby
tag

Sajnos ez sem nyert, a wifivel van valami baj, kapcsolódik, de nincs adatforgalom. Írták a needromon már ketten is előttem ezt a hibát (mondjuk 28 ember meg pozitívra értékelte).

Te most pontosan melyik romot használod a magyarítással?

Amoi N828

(#155) iMaverick válasza Groovebaby (#154) üzenetére


iMaverick
addikt

Ezt: Прошивка от Death-King v5.6 от 23.05.2013: N828-0523-AMOI.rar, описание

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#156) Groovebaby válasza iMaverick (#155) üzenetére


Groovebaby
tag

Rákattintottam a linkre, de nem hoz be semmit, beírtam gugliba, kidobta a fórumot, ott meg is találtam a zip-et.
Recovery van hozzá?
Milyen nyelven van ez a rom? Csirkelábak után ciril? :D

Amoi N828

(#157) iMaverick válasza Groovebaby (#156) üzenetére


iMaverick
addikt

Érdekes, nálam működik... Szerintem várj vele kicsit, gondolom túlterheltek.

SP Flashtools alól felrakós verzió! Viszont a Recovery-t még a besütés közben átcserélheted CWM-re. (Ugye maga a pakk a gyári Recovery-t tartalmazza!)

Maga a rom kínaiul indul...

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#158) Groovebaby válasza iMaverick (#157) üzenetére


Groovebaby
tag

Nem baj ha kínaiul indul, már vágom kínaiul a nyelvbeállítást :D Csak találjak benne angol vagy magyar nyelvet.
Nézegettem a többi romot needromon, csak a legtöbbnél 1 db komment sincs, hogy jó, vagy nem jó....

az oldal nekem még mindig nem jön be :D

Amoi N828

(#159) iMaverick válasza Groovebaby (#158) üzenetére


iMaverick
addikt

Ebben magyar nyelvet akkor fogsz találni, csak ha CWM alól felpattintod neki azt a ZIP-et, amit elküldtem neked korábban.

Egy ideje már tesztelgetem, eddig nem találtam olyasmit, ami ne működött volna.

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#160) Groovebaby válasza iMaverick (#159) üzenetére


Groovebaby
tag

Rendben, nemsokára fel is pattan a telefonra, remélem ez jó lesz.
A samsung-mókolt rom friss változata amúgy nagyon jó, csomó kis hasznos funkcióval...dehát wifi nélkül... :U

Amoi N828

(#161) iMaverick válasza Groovebaby (#160) üzenetére


iMaverick
addikt

Mondjuk ez érdekes, hogy pont a wifi-vel van a gond... :F

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#162) Groovebaby válasza iMaverick (#161) üzenetére


Groovebaby
tag

a needromon 2 felhasználó is írta, hogy rossz a wifi (de a többi, akik letöltötték nem írták - vagy csak nem akarták megírni).
konkrétan azt csinálja, hogy felkapcsolódik a wifire, de nincs adatforgalom :S

vagy van valami egyéb ötlet, hogy mi lehet ez? 3g működik

Amoi N828

(#163) Groovebaby


Groovebaby
tag

Fent van a deathking, amit linkeltél!! Eddig hibátlan ;)
wifi megy, 3g megy, sőőőt, offlineban a gps is megy :D :D
teleraktam alkalmazással is...annyi, hogy otthon van csak a magyarítás, így egyenlőre angolul élvezem :D

Jah, hol a francban van az a menü, hogy a google keresője ne jelenjen meg minden oldalon?? :DD

Amoi N828

(#164) iMaverick válasza Groovebaby (#163) üzenetére


iMaverick
addikt

Örülök! :DD

A Google keresőt nem lehet widget-ként "letörölni"?

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#165) Groovebaby válasza iMaverick (#164) üzenetére


Groovebaby
tag

az előző romban is volt egy olyan menüpont hogy kereső minden oldalon, és mellette a pipát kivéve eltűnt (mert mint widgetet nem lehet törölni) és itt meg nem találom :D

Kelleni fog mégis az a magyar nyelv basszus :D :D :D

Amoi N828

(#166) ben11


ben11
őstag

Sziasztok!

GPS téma hogy áll mostanság? Még mindig nehézkesen talál holdat? GPS tracker progik mennek szépen, pl runkeeper? És navigáció,igo primo?

Köszi szépen!

(#167) Groovebaby válasza ben11 (#166) üzenetére


Groovebaby
tag

Igo primo ment nekem, adathasználattal szépen üzemelt
bár most ezzel az új rommal megy offline módban is, de azért idő kell neki, amég holdat talál, de utána nem engedi el a jelet

Amoi N828

(#168) ObiWan13


ObiWan13
tag

Sziasztok!

Kezdő vagyok a témában, de van pár dolog, amit tudni szeretnék telefon vásárlás előtt:):)

- Amoi N828 vagy
- Amoi N821

esetleg a Lenovo A820-as

Jelenleg ezt a 3 telefont néztem ki:)

Köszönöm a segítséget

(#169) iMaverick válasza ObiWan13 (#168) üzenetére


iMaverick
addikt

Mivel az Amoi 821 régebbi modell, mint a 828, én azt eleve kizárnám. Marad az N828 és a Lenovo... Hmmm. Érdekes kérdés. A magam részéről nem bántam meg az Amoi-t. DE! Azt mindenképp figyelembe kell venni, hogy a Lenovo körül nagyobb a hype: sokkal intenzívebb a főzött rom-ok "piaca" ott. Az N828 most megállt egy szinten és nem mozdul. (Hozzáteszem semmi gondom a szoftver mostani állapotával, de mint tudjuk, optimalizálni mindig lehet és kell is.)

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#170) Groovebaby válasza iMaverick (#169) üzenetére


Groovebaby
tag

Hát én nagyon örülök, hogy erre a Deathking romra rábeszéltél...lehúztam vele egy hétvégét már, nyúztam ahogy szoktam és nagyon stabil, hibamentes, elégedett vagyok vele.
(és :D ugye a gyári androidos értesítési hangok között ott van újra a kedvencem - a doink :D)

De tényleg, gyors, stabil, minden megfelelően működik, kameráztam, fényképeztem, megosztottam, közösségi portál, viber...jól bírja.

Imádom ezt a telefont, mindig meg kell állapítanom :D

Amoi N828

(#171) iMaverick válasza Groovebaby (#170) üzenetére


iMaverick
addikt

:B

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#172) r3muska válasza Groovebaby (#170) üzenetére


r3muska
csendes tag

Én sajnos nem vagyok ennyire megelégedve ezzel a rommal. Nálam a GPS online 8 perc alatt fog jelet, annak ellenére, hogy folyamatosan lát 9-13 műholdat.
Emellett a hotspot sem megy nálam. Felcsatlakozik, de a netet nem osztja.
Érdekes, hogy nálatok jól megy ugyan az a rom nálam meg hibádzik :(

(#173) Groovebaby válasza r3muska (#172) üzenetére


Groovebaby
tag

a hotspotról látod nem tudok nyilatkozni
a gps nálam is lassan talál jelet, de mindegyik rommal ugyanígy van, viszont fog és utána tartja is jól.

Amoi N828

(#174) Groovebaby


Groovebaby
tag

Én is rendeltem most kijelző fóliát ebayről (igaz, hogy az n821-re van, de elvileg egy méret). 6db ultraclear :D volt 541 ft...kíváncsi leszek. Ez az ajándékba kapott sajnos nem olyan tartós, mint amiket régebben is ebayről szereztem be....:(

Amoi N828

(#175) lpburny


lpburny
tag

Sziasztok!

El tudná nekem valaki küldeni a magyarító zip-et? v5.6 Verevka romhoz kellene.

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#176) paolinho válasza lpburny (#175) üzenetére


paolinho
őstag

Ezen az oldalon mindent megtalálsz, és a jBart-ot is le tudod tölten, ami ugye a magyarosítást végzi.

(#177) iMaverick


iMaverick
addikt

Valaki nézte már a Galaxy S4-ről portolt 4.3-as droid-ot? Kiváncsi vagyok, hogy megy-e normálisan? (A kínai és orosz fórumosok kommentjeit ahogy bedobáltam a google fordítóba... Hát írogattak érdekeseket... (Közelségi szenzor nem megy, meg hasonlóak.)

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#178) iMaverick


iMaverick
addikt

Kicsit frissítettem már az Amoi N828-as blog bejegyzésemet. (Gondolván az új játékosokra! ;] )

LINK

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#179) r3muska válasza iMaverick (#177) üzenetére


r3muska
csendes tag

Nem próbáltam, viszont tegnap felraktam N828_alexneoua​_mod_v1.2 romját.
Az eddig tapasztalatom, hogy mintha apró laggok lennének (de lehet hogy csak beképzelem).
Viszont ami nagyon pozitív, hogy ezen nálam megy már a Hotspot és a GPS mintha gyorsabban találna jelet (kb 1 perc ellentétben a Death-king 5.6-os verzióján tapasztalt 8 perccel szemben).

(#180) lpburny válasza paolinho (#176) üzenetére


lpburny
tag

Köszönöm!

(#181) Groovebaby válasza iMaverick (#177) üzenetére


Groovebaby
tag

Még nem, mivel az előző, frissített verzióval voltak gondok, leragadtam a deathkingnél...

Amoi N828

(#182) iMaverick válasza iMaverick (#177) üzenetére


iMaverick
addikt

Hopsz... Szóval revidálnom kell a korábbi hsz-ban írtakat... :D

Tehát nem a Samsung Galaxy S4-ről portoltak és nem a 4.3-as droid-ot, hanem a 4.2.3-at... Amúgy a HDC S4 klónja lehet a páciens (HDC Galaxy S4 I9500 Exynos). Eddig még csak szemezgettem a rommal: kicsit kiírtottam belőle pár sz@rt, még mielőtt egyáltalán felraknám... Meglátjuk. :B

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#183) Groovebaby válasza iMaverick (#182) üzenetére


Groovebaby
tag

én a Jack44 s4 update verzióját próbáltam ugye, de írtam is akkor, hogy a wifi nem ment, de a needrom-on több muki is írta, hogy neki se jó....

ha felrakod akkor mindenképp várjuk a tapasztalatokat!!!

Amoi N828

(#184) paolinho válasza Groovebaby (#183) üzenetére


paolinho
őstag

Sziasztok! Most, hogy idetaláltam némi terelgetésre :) elmondanám, hogy szerintem az v5.6 bázis ROM-nál nincs jobb. Én kipróbáltam már sok mindent, de nekem ez lett a favorit. 13920-as antutu érték mindent elmond. Nekem jobban tetszik a sötét háttér a neveknél ill. az SMS küldésnél. Bármikor tudok a telefonálás közben a kihangosításon túl rögzíteni beszélgetést. Szóval nekem ennél nem kell jobb. (de persze azért jöhetne ilyen :) ) A Samué is szép, de az túl problémás.

(#185) Groovebaby válasza paolinho (#184) üzenetére


Groovebaby
tag

Samu elsőként kiadott romja üzemelt nálam bő 1,5 hónapot, teljesen jól, csak a gps-sel voltak gondok.
Most ez a deathking minden szempontból jó - meg rájöttem hogy az alap android felületet jobban szeretem, mint a samsungot :D
Bár most a nova launcher van rajta...teljesen jó, nem lassítja a telefont, végre a rohadt google sávot ki tudtam szedni :D csak nincs túl sok kiegészítése a launchernek, mint pl anno régen a go-nak volt

Amoi N828

(#186) paolinho válasza Groovebaby (#185) üzenetére


paolinho
őstag

Ezt a Nova Launcher-t én is feltettem, miután írtad, hogy kipróbáltad, szóval nincs vele gond, sehol nem zavar be. Az a gáz, hogy legalább EGY Google keresősávot szeretek kézközelben tudni, márpedig itt vagy minden lapon, vagy sehol alternatíva van. A Deat Kinget illetően egyről beszélünk? Ennek az alap-háttérképe egy országút középen fehér vonallal lemenő, v. felkelő napfény mellett? Mert nekem az van, és azt nagyon megszerettem. Ha nem szükséges ez marad továbbra is.

(#187) Groovebaby válasza paolinho (#186) üzenetére


Groovebaby
tag

Igen, nekem is ez volt a háttere...
Amúgy ki lehet rakni egy oldalra keresősávot a nova-val, simán a widgetek között megtalálod sima google néven.
Meg a nova-val ki-és bekapcsolható hogy minden oldalra akarsz-e fixen vagy nem (ezt hiányoltam a deathkingből)

Amoi N828

(#188) paolinho válasza Groovebaby (#187) üzenetére


paolinho
őstag

Jaj de jó, köszi! Már át is alakítottam eszerint! :R

(#189) Groovebaby válasza paolinho (#188) üzenetére


Groovebaby
tag

Nincsmit, én is meghagytam az egyik oldalon a keresősávot, de nekem ne figyeljen már ott az összesen :DDD

Amoi N828

(#190) iMaverick válasza Groovebaby (#183) üzenetére


iMaverick
addikt

Felraktam, használtam egy napot, megpróbáltam a GPS-t és... Ment vissza a CWM backup-ból az 5.6-os Death-King... :O

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#191) Groovebaby válasza iMaverick (#190) üzenetére


Groovebaby
tag

Nekem meg megjöttek a fóliák, amit ebayről rendeltem egy német cégtől, n821-re, méretre tökéletesek, de ezek ilyen puha fóliák :S olyan, mint a gyári telefonokon szokott lenni...ilyet még nem próbáltam, csak a rendes keményeket....nem tudom, hogy milyen lesz

Amoi N828

(#192) lpburny válasza Groovebaby (#191) üzenetére


lpburny
tag

Nálam Verevka : AMOI_N828_V5.6 ROM, mióta az új maps települt, a GPS nem pozicionál rendesen. Wifiről megtalálja a helyét, de 3G+GPS-el nem. Mit kellene beállítani, hogy jó legyen? GPS test progival már próbáltam törölni az AGPS adatokat, de nem javult a helyzet. :F

(#193) iMaverick válasza lpburny (#192) üzenetére


iMaverick
addikt

Biztos nem a Maps lett szar? Én még fel sem raktam a frissítést rá: a véleményeknél olvastam, hogy elég rendesen elbaltázta a Google az új verziót...

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#194) Groovebaby válasza lpburny (#192) üzenetére


Groovebaby
tag

Mobiluncle app-pal esetleg? Lehet a gps.conf file-t kéne törölni és újat csinálni, nem?

Amoi N828

(#195) r3muska válasza lpburny (#192) üzenetére


r3muska
csendes tag

Letudod szedni a frissítést a programok kezelésénél és probléma megoldva :)

(#196) paolinho válasza Groovebaby (#191) üzenetére


paolinho
őstag

Hát ez nem túl biztató, én is rendeltem tőlük fóliát. Mindegy egy-két hétig csak kitart egy-egy darab.

(#197) Groovebaby válasza paolinho (#196) üzenetére


Groovebaby
tag

Még nem tettem fel (egyik haver szokta, valahogy ő mérnöki pontossággal tudja a fóliákat a telefonokra applikálni), viszont ilyen tök puha fólia...nem ilyenre számítottam... :(

Amoi N828

(#198) paolinho válasza Groovebaby (#197) üzenetére


paolinho
őstag

Van a Youtube-on egy felvétel, hogy hogyan kell felrakni a fóliát, valaki írta, hogy az alapján simán ment neki. Ha teljesen kifekszik, akkor nem baj, hogy puha, csak ne legyen kilógó rész, mert onnan könnyen felkaphatja bármi a táskában, zsebben. Mennyi idő alatt jött meg?

(#199) lpburny válasza paolinho (#198) üzenetére


lpburny
tag

Én is az alapján csináltam és elsőre tökéletes lett. Nem nehéz egyáltalán.

(#200) Groovebaby válasza lpburny (#199) üzenetére


Groovebaby
tag

Tudom hogy kell felrakni, nem azzal van a baj, méteres hosszúságú körmökkel nekem esélytelen :D egyik haver meg nagyon kis ügyes, az előző telókra is ő tette fel nekem mindig :)

[ Szerkesztve ]

Amoi N828

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.