Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Cutoff válasza paolinho (#249) üzenetére


Cutoff
tag

Én 8 napja rendeltem egy ilyet anyósomnak [link] (unoka fényképnézegetésre + logikai játékokra :) )
4 nap után adták fel, még két nap mire bekerült a nyomkövetésbe. Tegnap már azt írták, hogy úton van tengerentúlra. Remélem nem kapják ki, de ha mégis ez szerencsére nem drága motyó. Majd megírom, hogy mi volt :)

Egyébként ezzel kapcsolatban lenne egy kérdésem:
Ha megnézitek a képernyő mentéseket akkor láthatjátok, hogy a közel 1GB memóriából csak 50MB szabad. Ez hogy lehet? Ennyi felesleges cucc lehet rajta?

(#252) iMaverick válasza Cutoff (#251) üzenetére


iMaverick
addikt

Hát nem tudom mennyire lehet hinni ezeknek a képernyőképeknek...

Ha igaz az az 50MB, akkor az gáz... Ennyi szabad memó (még több is) mindig volt szabad a Galaxy W-mben, pedig azon mókólt CM10 futott, ráadásul az 512MB-ból szedte le a videóchip a saját memóriáját is...

Ha megnézed, akkor a "Memory size" is gyanús: gondolom 4GB ROM (3575MB) lenne benne, abból írja, hogy elérhető 129MB??? Akkor hová fogod telepíteni az anyós programjait?

Szóval gyanús a dolog! Majd ha megérkezett, nézd meg alaposan és kérünk beszámolót.

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#253) Cutoff


Cutoff
tag

N828 vagy N850?
Úgy látom, hogy A Pandawill-en nincs is N828 csak N850. Ránézésre "csak" a kamerában van különbség. Gondolom ugyanúgy jó lehet a 850 is. Van erről valami infótok?

(#254) iMaverick válasza Cutoff (#253) üzenetére


iMaverick
addikt

Én is úgy tudom, hogy csak a kamera a különbség köztük.

Még jó hogy nem akarsz "rom"-olni, mert azt pl. nem tudom, hogy ennyire kompatibilisek-e?

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#255) Groovebaby válasza Cutoff (#253) üzenetére


Groovebaby
tag

Én is úgy tudom, hogy csak a kamera a különbség.
Esetleg nézz szét más webshopokon is.

Amoi N828

(#256) paolinho válasza Cutoff (#250) üzenetére


paolinho
őstag

Azzal én is rendeltem a múltkor egy készüléket a barátnőmnek, egy kicsit lassabb volt mint a Tmallbox, de végül is megérkezett rendben egyéb költségektől mentesen :)

(#257) paolinho


paolinho
őstag

Mostanában az iGo használata során azt tapasztalom, hogy a GPS rendre jóval ammellé teszi a jelet, mint ahol autózom (kb. 20 méterrel). Ennek mi lehet az oka? Volt már valakinek hasonló problémája?

(#258) iMaverick válasza paolinho (#257) üzenetére


iMaverick
addikt

A 3 betűs navigációt nem igazán szabad a fórumon emlegetni, mert w@rez kategóriába esik...

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#259) paolinho válasza iMaverick (#258) üzenetére


paolinho
őstag

Értem, bár az én gondom nem a márkára, mint inkább a GPS-re fókuszált volna. Bocsi

(#260) Groovebaby válasza paolinho (#259) üzenetére


Groovebaby
tag

lehet, hogy szoftveres, mert velem ilyen még nem volt....
más navival nem próbáltad?

Amoi N828

(#261) paolinho válasza Groovebaby (#260) üzenetére


paolinho
őstag

Biztos, hogy szoftveres, mert csak egy néhány hete figyeltem fel erre a problémára. Korábban nem volt ilyen gond vele. De igazad van, ki fogok próbálni más navit is, bár én ezt a "hárombetűst" kedvelem a legjobban a megbízhatóságánál fogva.

(#262) Groovebaby válasza paolinho (#261) üzenetére


Groovebaby
tag

Én is azt használom pedig...
de nézz szét a playen, biztos vannak még jófajták

Amoi N828

(#263) paolinho válasza Groovebaby (#262) üzenetére


paolinho
őstag

Teszteltem már a Wazze-t, de azon túl, hogy csak online képes a navigálásra számomra teljesen értelmezhetetlen kerülőkkel vitt volna a megadott címre. Szóval le is szedtem. Igaz a GPS jellel nem volt probléma. Na mindegy, keresek valami normális offline is működőt, és még azzal futok egy kört.

(#264) Groovebaby válasza paolinho (#263) üzenetére


Groovebaby
tag

vannak egyebek, én próbáltam mást is, de majd megpróbálom megkeresni, hogy mik voltak...

Amoi N828

(#265) iMaverick válasza paolinho (#263) üzenetére


iMaverick
addikt

Amiket néztem (ingyenesek):

- BE-ON-ROAD
- MapFactor: GPS Navigation

Megeszik a Tom-tom-os térképeket is, de van hozzájuk ez az OpenMaps-es térkép is. (Nekem működött a dolog, bár a házszámot nem ette...)

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#266) paolinho válasza Groovebaby (#264) üzenetére


paolinho
őstag

Oksa, köszi!

iMaverick: Köszi Neked is, ránézek a javasolt alkalmazásaidra is.
Esetleg ezt a gps.conf-t nem kell molyolni valamilyen irányba. Ez nem lehet a ludas a jel elcsámborgásának?

(#267) Groovebaby válasza iMaverick (#265) üzenetére


Groovebaby
tag

iMaverick lenne egy kérdésem hozzád, mint Deathking rom -használóhoz.

Eleinte nem, de az utóbbi időben zavart, hogy pár másodperc inaktivitás után már lekapcsolt a kijelző (főleg, hogy a digis net nem hasít sokszor zavar amég várok) átállítottam a képernyő lekapcsolást 15mp-ről 1 percre. Ok.
Pár nap múlva feltűnt hogy basszus megint olyan gyorsan lekapcsol, nézem, visszaállt 15mpre (pedig újra se indítottam a telót) és ez kb naponta megtörténik, hogy visszaáll....ez a romnak a bug-ja lehet? :D vagy a launcheré esetleg?

Amoi N828

(#268) iMaverick válasza Groovebaby (#267) üzenetére


iMaverick
addikt

Hát ez LOL!!! Gondoltam ránézek erre az általad említett mutatványra... Rábökök a Beállításokra és megfagyott a teló!!!!

(Most ebben a pillanatban indult újra. Természetesen magától...) Döbbenet... :O

szerk:
Ok, közben bebootolt... Nos: nekem megjegyezte az 1 percet... (Hozzáteszem, nem hinném, hogy a Launcher-nek ehhez köze volna.)

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#269) Groovebaby válasza iMaverick (#268) üzenetére


Groovebaby
tag

most még nekem is 1 percen van...:D
nekem még sose fagyott le, vagy lassult volna be....na jó a facebookot egyszer kinyírtam de annyi :D

Amoi N828

(#270) iMaverick válasza Groovebaby (#269) üzenetére


iMaverick
addikt

Pont ez a vicc: eddig nekem sem fagyott le. 1x sem... (Hozzáteszem, fel van rakva az Avast! Antivirus és mit ad a jehova: most a hétvégén jött rá frissítés (na nem a vírusdefiniciós, mert az naponta jön) és írták a kommentekben, hogy csinál furcsaságokat... No lehet ezzel találkoztam most én is... :F

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#271) Groovebaby válasza iMaverick (#270) üzenetére


Groovebaby
tag

én nem használok vírusírtót telefonra, szóval passzolom....

Amoi N828

(#272) iMaverick válasza Groovebaby (#271) üzenetére


iMaverick
addikt

Az a baj, hogy ahogy terjed az Android (márpedig terjed), úgy kerül a vírusírók célkeresztjébe... Döbbenetes módon az Avast talált is trojan-t a telefonon... (A másik döbbenet: mindez a gyári verzió mentésében volt... Tehát a gyári droid-ban már küldtek valami szeretetcsomagot kínai barátaink. :U )

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#273) paolinho válasza iMaverick (#272) üzenetére


paolinho
őstag

Ti most tulajdonképpen melyik verziót használjátok? Nem az 5.6-ost?
Nekem ez van a telómon lassan 4 hónapja, és szerintem hibátlanul teszi a dolgát:
Vagy tudtok valami jobbat ennél?

(#274) Groovebaby válasza paolinho (#273) üzenetére


Groovebaby
tag

én a deathking v5.6-ot használom, ami amúgy hibátlan, csak ez a képernyő-lekapcsolási mizéria van :D de most tegnap óta megjegyezte az 1 percet :))

Amoi N828

(#275) paolinho válasza Groovebaby (#264) üzenetére


paolinho
őstag

Tegnap ismét megcsináltam a Dual SIM-es fórum 1. hsz. szerinti GPS beállításokat és ma, amíg beértem a munkahelyemre (12 km), hibátlanul navigált. A Mobileuncle Tools-ban 5 m-es pontosságot jelzett az alkalmazás, ami nem rossz igazán. Próbáltam tesztképpen a Sygic-et is és az NNG szellemi termékét is. Szóval, gondolom elállítódott valami és ez a megoldása a problémának. Egyébként ehhez kapcsolódóan mi az a gps.conf? Nekünk az Amoi-nál nem kell ezzel b.szakodni?

Ez a Deathking-féle, megegyezik EZZEL? Mert nekem már lövésem sincs, hogy mikor, és melyiket tettem fel, viszont tegnap megint kiraktak a Needrom-ra egy új romot.

[ Szerkesztve ]

(#276) paolinho válasza paolinho (#275) üzenetére


paolinho
őstag

Bocsi, túlléptem az időt, szóval az új rom csak a 2Gb/32Gb-osra vonatkozik. Te jó ég, ilyen is van az n828-ból? Talán még a procija is gyorsabb?

(#277) iMaverick válasza paolinho (#276) üzenetére


iMaverick
addikt

Azt honnan veszed, hogy csak a 2GB RAM-os verzióra vonatkozik?

A másik: Groovebaby-vel egyetemben a "sima" 5.6-ot használjuk, de a Death-King féle főzésben...

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#278) paolinho válasza iMaverick (#277) üzenetére


paolinho
őstag

Hát a Description alatt az van írva Only 2 Gb Ram + 32 Gb Rom. De én ezidáig még nem is találtam ilyen felépítésű készüléket, lehet nincs is.

(#279) iMaverick válasza paolinho (#278) üzenetére


iMaverick
addikt

Fent azt nem nézted, hogy mi a készülék pontos típusa? ;] AMOI N828T

A T gondolom a MD6589T-re utal... Az eleve 1,5GHz-en tekeri a procit is, tehát az valami "más" alváltozata a mi N828-nknak. Az megint más kérdés, hogy ilyet még én sem láttam sehol.

szerk: nem-nem! A T mégsem ezt jelenti... :DD Ezt találtam:

the only difference is that they support different network standard, Amoi N828T can support TD-SCDMA/GSM dual, but is equipped with dual SIM card slot supports dual card standby or not there are not some exactly news. Hardware Specifications Prince Big V Mobile are the same with Unicom version, with 4.5 inches qHD resolution IPS screen, 1.2GHz quad-core processor of the MT6589 (mobile version), 1G RAM and 4G ROM memory, equipped with Android 4.2 version system, the battery capacity is still 2050 mA.

Tehát ez is valami "belső" piacra készített modell lehet. (Másfajta mobilnetes csatlakozást tud.)

Forrás

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#280) iMaverick válasza iMaverick (#279) üzenetére


iMaverick
addikt

Mondom én, hogy ez "belső" piacra lett csinálva! :)) A Wiki-n ezt írják az "újításként" beharangozott TD-SCDMA mobilkapcsolatról:

TD-SCDMA was developed in the People's Republic of China by the Chinese Academy of Telecommunications Technology (CATT), Datang Telecom, and Siemens AG in an attempt to avoid dependence on Western technology.

Tehát a TD-SCDMA-t a Kínai Népköztársaságban fejlesztették ki, hogy megpróbálják elkerülni a nyugati (dekadens? :D ) technológiától való függőséget.

WIKI

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#281) paolinho válasza iMaverick (#280) üzenetére


paolinho
őstag

Végül is az a lényeg, hogy minket akkor ez a rom nem igazán érint.

(#282) iMaverick válasza paolinho (#281) üzenetére


iMaverick
addikt

:K

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#283) Groovebaby válasza paolinho (#281) üzenetére


Groovebaby
tag

Én igazából ezzel a deathking-es változattal maximálisan meg vagyok elégedve, használom már ezt a romot bő 2 hónapja (vagy több is) és soha semmi hibát nem produkált, ezt a képernyő kikapcsolást kivéve, de ezen röhögök kb :D

szóval ha romot akarsz cserélni, ezt ajánlom! alap andorid felülettel teljesen rendben van!!

Amoi N828

(#284) iMaverick válasza Groovebaby (#283) üzenetére


iMaverick
addikt

Az a baj, hogy gyakorlatilag nem is került ki a netre az 5.6 óta értelmes rom... Néha amikor rám jön az 5 perc, akkor nekiesek és felrakom valamelyik főzött rom-ot, de pát óra után megy vissza az 5.6 DK... (Nem megy a GPS, vagy a kedvencem a legutolsónál: az Avast beriasztott, hogy vírusos a Beállítások APK-ja!!! Azt hozzá kell tennem, hogy ez ilyen "szana-szét" mókolt modell volt, nem is csodálom, hogy az Avast bemozdult rá.)

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#285) paolinho válasza iMaverick (#284) üzenetére


paolinho
őstag

Ennek a Deathking-es romnak ez a wallpaper-je?

(#286) iMaverick válasza paolinho (#285) üzenetére


iMaverick
addikt

Ha jól rémlik, akkor igen.

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#287) paolinho válasza iMaverick (#286) üzenetére


paolinho
őstag

Oksa, köszi, akkor én is ezt használom. Antutu 13920.
Csak se nem találom a rendszerben, se nem emlékeztem, hogy ez a neve ennek a romnak.

(#288) Groovebaby válasza paolinho (#285) üzenetére


Groovebaby
tag

valami ilyesmi, bár azt hiszem, hogy egy másik romnak is ez volt.
meg alapból nincs benne magyar nyelv, azt külön rá kell mókolni

Amoi N828

(#289) Scarabeus


Scarabeus
tag

Sziasztok!

Van köztetek olyan, aki rendelkezik eme csodával és látott már testközelből Lenovo A820-at is?

A kettő között variálok,ahogy nézem belsőben nem nagyon különbözik, a LED villanó miatt vonz jobban (hadd csináljak hülye gyenge minőségű fotókat részegen :D) az a kb 4 ezer forint megéri szerintem, kontra, pedig hogy az A820 fórumban nagyobb az élet és még magyar rom buherátor is van.

Mit ajánlotok?

Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

(#290) iMaverick válasza Scarabeus (#289) üzenetére


iMaverick
addikt

Szia!

Itt közülünk mindenki rendelkezik N828-cal, viszont a Lenovo-t élőben nem tudom, hányan látták közülünk...

Viszont én aktívan bejárok az A820-as topic-ba, így van némi lövésem arról is.

A vicc az, hogy én is azért választottam az Amoi-t, amiért Te is merengsz rajta: a vaku miatt. No azért ne várj tőle sokat!!! Szóval kínai barátaink jó lett volna, ha nem ezen spórolnak, hanem beletoltak volna egy erősebb LED-et... No most már mindegy is, azért zseblámpának és gyenge vakunak azért elmegy.

A szoftverezettségre: az OK, hogy ott van élet, de ha olvasod a hsz-kat, akkor láthatod, hogy ott még éppen próbálnak rá "normálisan" működő 4.2-t varázsolni, ami az Amoi-n már most meg van... (Gyárilag.)

Ezt a partíció összevonásos őrületet sem értem ami ott megy: azt írják, hogy a telepítés miatt van rá szükség... ? Itt a topic-ban nem rémlik, hogy valaki is sírt volna, hogy valamelyik app-nak nem volt elég a gyári partíció elrendezés.

Így hirtelen ennyi. :DDD

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#291) Groovebaby válasza Scarabeus (#289) üzenetére


Groovebaby
tag

Én is a led miatt választottam, és nagyon nem bántam meg. Sokszor jött jól zseblámpaként és szerintem este akár buliban is lehet elfogadható képeket csinálni vele - akkor is azt mondom, hogy a mobil kamera ennyit tud, jobb képekért tessék fényképezőt használni.

Én nem vennék lenovot, ha újra ott lennék, legalábbis ha így a kettő modell között kell választanom.

Amoi N828

(#292) paolinho válasza Groovebaby (#288) üzenetére


paolinho
őstag

Nekem sem volt benne ebben a romban a magyar nyelv, de ajBart segítségével csak pusztán a fordítás lassúsága okán 30-40 perc alatt megoldottá vált ez is.

Ami a flash-t illeti, nos nekem ezelőtt ZTE V970-em volt (igaz csak két hétig). Hát ha valamin szar a villanó, akkor az ezen a típuson határozottan kijelenthető. Ehhez képest az Amoi-nk azt az igényt, amit Scarabeus fórumtárs is írt, szerintem maximálisan kielégíti.

Én csak jókat tudok írni róla, és ha ez számít, csak ajánlani tudom. Nem véletlenül drágább egy picit az összes hason kategóriás készüléknél, és a mérete (legalább is nekem) még az a pont viselhetően nagy kategória.

(#293) paolinho


paolinho
őstag

Arra van valakinek konkrét infója, hogy, ha egy mobilnet kártyát beteszek, akkor azt kizárólag csak az 1-es foglalatba lehet behelyezni a 3G okán, vagy a 2-es is átállítható erre? Ugyanis jelenleg a kettesben csak E jellel viszi a Net-et (gondolom EDGE), míg az egyesben a 3G felirat, vagy a H+ felirat szokott váltakozni.

(#294) Groovebaby válasza paolinho (#293) üzenetére


Groovebaby
tag

csk az 1-esben, nekem is abban van a net kártya.

Amoi N828

(#295) cappa72 válasza iMaverick (#290) üzenetére


cappa72
nagyúr

Ezt a partíció összevonásos őrületet sem értem ami ott megy: azt írják, hogy a telepítés miatt van rá szükség... ?
A partíciók összevonása lehetőség, nem kötelező beavatkozás.
Atudni kell azt, hogy az említett - itt off - telefon /data partíviója 600MB. Ez azt jelenti, hogy nagyobb játékok telepítésekor hamar elfogy ez a tárhely.
Ráadásul a droid 90%-os telítettségnél már nem nagyon enged telepíteni.
Ezért szokták a /data partícióméretett megnövelni a belső SD kárára, így növelve a lehetőséget a programok telepítésére.
Igen, lehetőség van a belső SD-er is telepíteni. Ez azonban csak ~2GB, ahol viszont a programok adatai is szeretnének elférni. Ez mondjuk egy navi-tracker alkalmazás esetén elég méretes fájlokat tud kérni, tehát a 2GB hamar felemésztődik...
A külső, fizikai SD-re pedig emigyen nem lehet telepíteni.
Tehát a megoldás abban lehet, hogy vagy megcserélni a belső SD és külső SD csatolási pontjait. Ennek hátránya, hogy kártyacserekor elég furmányos visszapakolgatni minden telepített programot (persze meg lehet csinálni).
Vagy pedig az átparticionálás, aminek egyetlen - és tényleg egyetlen - hátránya, hogy fizikai SD nélkül nem lehet kamerát és olyan alkalmazásokat használni, amelyek igénylik az SD kártya jelenlétét.
Hát ezért van az "őrület".

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#296) iMaverick válasza cappa72 (#295) üzenetére


iMaverick
addikt

:R

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#297) paolinho válasza Groovebaby (#294) üzenetére


paolinho
őstag

Ennél én sem találtam jobb alternatívát. Köszi.

Más. Ez a GPS kezd egy kicsit az agyamra menni. Ma a Sygic is egy utcányival arrébb kolbászol! Mi ez a 15-20 méterekkel való arrébb navigálás? Hogy tudnám visszakapni a régi, tuti, jól működő navimat? Ezt nem értem, de tényleg.

(#298) Scarabeus


Scarabeus
tag

Sziasztok!

Úgy tűnik ezt a telefont választom, viszont szeretném megkérdezni, hogy milyen negatívumai vannak, amiket tapasztaltok.

Minidealtől rendelném, nem tudom azon alapból milyen rom van, olvastam itt, deathknight 5.6-ról, de van valami screen problémája, ez pontosan mit takar, nem sötétül el?

Nem vagyok egy nagy romoló, olyan romot keresnék, amin minden kifogástalanul működik (már, ha van ilyen) és sebesség ügyileg is gyorsnak mondható.

Mi a tendencia, gyakran jön ki új rom?

Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

(#299) Groovebaby válasza Scarabeus (#298) üzenetére


Groovebaby
tag

Szia!

Minideal-ről nem rendelnék most, mert minden cucca fennakad a vámon állítólag.
Antelife, tmallbox, geekbuying stb jó választás lehet.

semmi negatívuma nincs a telefonnak, a gyári rom is tökéletes lett volna, csak nekem mindig mókolhatnékom van :D a gyári romot 3 napig használtam kfogástalanul, csak egy hülye felület volt rajta, de egy launcherrel megoldható lett volna :D

a deathking-nek semmi screen problémája nincs, csak nekem néha visszaáll a beállítás, hogy hány mp tétlenség után sötétüljön el (1 percről visszaáll az alap 15mp-re) de csak újraindításnál (ezt most megfigyeltem!! :D)

amúgy 1 db negatívumot sem tudnék mondani a telefonra, talán csak annyit, hogy vehettem volna nagyobb méretűt - de ez se a telefon hibája.

a gps nekem jól üzemel, pontos is....

szerk.: ez a deathking eddig a legjobban működő és igen gyors rom, amúgy a needromon kb havonta jönnek ki újak, de nem próbálgattam azóta megmondom őszintén.

[ Szerkesztve ]

Amoi N828

(#300) iMaverick válasza Groovebaby (#299) üzenetére


iMaverick
addikt

ez a deathking eddig a legjobban működő és igen gyors rom, amúgy a needromon kb havonta jönnek ki újak, de nem próbálgattam azóta megmondom őszintén.

Bennem nagyobb a vágy a "mókolásra", néha ki is próbálok egy-egy újabbat, de eddig még mindig visszanyergeltem a Death-King-es 5.6-ra...

szerk.: ha már mókolás... Múlt hét csütörtökön vettem egy Aionol Fire tablet-et... 4.0.4 volt rajta... Gondoltam dobjunk rá fel egy CM10.2-t (4.3-as droid!). No meg is brick-eltem vagy 3x szegénykémet, de legalább van rá megoldás. (Aztán sikerült is a mutatvány! :DD )

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.