Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Tirexi


Tirexi
addikt

Hát ez meg milyen márka? :D
Most már mindenféle nevű telefon kijön de a dizájn az ugyan az. Mutassatok már valami újat is...

(#52) McSpy


McSpy
őstag

Van itt másik Amoi is 170$-rt,igy aztán nem egyke teló gyártó,habár eddig még én sem hallottam róla,de megér egy :)) :K

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#53) pusi1981


pusi1981
aktív tag

Tehát ha megrendelem akkor rootolják meg rárakják a magyar nyelvű droid rendszert??? Mikortól várható hogy essen az ára? Ebay-en rendelhető v. felejtős???

(#54) McSpy válasza pusi1981 (#53) üzenetére


McSpy
őstag

Az ebay-s ár az kicsit több mit 44k :K

[ Szerkesztve ]

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#55) vampire17 válasza McSpy (#52) üzenetére


vampire17
addikt

Amoi

pusi1981: Ebay-en eselytelen hogy olcsobb lesz. Enyiert csak kinai shop-ban tudod megvenni. Igen, Root-oljak, meg magyaritjak is.

(#56) Winchester95


Winchester95
őstag

Olyanféle ilyesmi (kínai, dualsim, alcatel stb.....) Telefont kellene találni ami FULLHD kijelző.Négymagos gyors processzor.Magyar nyelvű android, 2GB Ram (csak hogy biztos legyek) Törésálló Szép kijelző.Minimum 8MP-es ha nem is csodálatos de a normális kereteken belül szép képeket készítsen(élén színvilággal, kontraszttal) lehetőleg 316 feletti ppi vel.kb 16-32gb tárhellyel és microsd kártya bővítéssel.Vagy nem bővíthető de 64gb tárhellyel.Zenehallgatásnak megfelelő hangtechnikával, hangchip-el.
Kijelző annyira nem fontos hogy jó legyen csak FullHD legyen meg.Ha nem is olyan szép a kamera de olcsó akkor az is megfelel.
Körülbelül 80k-s értékben.Lényeg hogy ne akadozzon rajta, lassuljon az android.(Magyarul ne valami gyorsan összedobott ...... legyen.)
Valaki ilyen vagy valami hasonlót nem tud, ismer, @80k-s értékben?
Viszonyításképpen: 70-80k körül már Kapni GalaxyS III-at stb...

(#57) vampire17 válasza Winchester95 (#56) üzenetére


vampire17
addikt

Tess

:)

Durvan juniustol rendelheto.

(#58) blade zte válasza Winchester95 (#56) üzenetére


blade zte
őstag

Bocs csak feleannyiért találtam ;] [link]

Ha biztosra akarsz menni akkor xiaomi m2s-t vegyél. Az nem fullhd(de csakis azért, mert a képernyője kicsi, hogy beleférjen egyenlőre) de a legújabb proci van benne, mint a galaxy s4-ben, és htc one-ban, és kb minden héten frissítés jön hozzá. Ezzel biztos nem jársz rosszul sehogysem.[link] (ugyanezen az oldalon drágábban van a 32gb-s verziója, amit van értelme megvenni, ugyanis nincs sd-kártya helye, meg ennek 13mp-es a kamerája a 16gb-shez képest)
Tulajdonképpen csakis a felbontásban rosszabb, mint a többi csúcsteló, de aki a kompaktabbat szereti, annak ez még pozitívum is.

A dual.simről nem vagyok biztos, de a xiaomi m2s biztos nem tud ilyet.

[ Szerkesztve ]

Oppo find 7 astro black

(#59) bagkri01 válasza Winchester95 (#56) üzenetére


bagkri01
őstag


Az icoean x7 lesz a neked vakó telefon, quad core, 5" fullHD IPS kijelző, 13megapixeles hátlapi 3megapixeles előlapi kamera, 1GB RAM, dual sim és az ára csak 200 dollár+szállítási költség etotalknál.

[ Szerkesztve ]

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#60) McSpy válasza bagkri01 (#59) üzenetére


McSpy
őstag

Eddig te vagy a nyerő :D

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#61) Winchester95 válasza bagkri01 (#59) üzenetére


Winchester95
őstag

Valami itt nem jó.Túl olcsó......
Mennyi lehet a szállítási költség?Gondolom akkor a gari külföldön érvényes.
Néztem hogy van valami S3-as procival szerelt meg quad core-val szerelt.Lehet hogy ezért kerül csak 43k ba.
Találtam hozzá egy narancs tokot is:
[link]
Nagyon jól néz ki.Fekete,Narancs,Fehér kombó.
Pont ott vannak a színek ahol kell lenniük.Valami buktató csak van hogy ennyibe kerül.

[ Szerkesztve ]

(#62) bagkri01 válasza Winchester95 (#61) üzenetére


bagkri01
őstag

Az a Newman N2 lesz. [link] Itt olvashatsz róla cikket.
Meg kell említsem a zopo c2-t is [link]-nem reklám céllal illesztettem nem ismerem az eladót, csak ezt találtam hirtelen.
De ne rondítsunk bele a fórumtárs cikkébe, a dual simes telefonok topikja lesz neked a megoldás, ott tudnak neked segíteni.

[ Szerkesztve ]

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#63) csibe1 válasza Winchester95 (#61) üzenetére


csibe1
addikt

Android dualsimes telefonok topik .Itt érdeklődj telefon ügyben.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#64) Winchester95 válasza csibe1 (#63) üzenetére


Winchester95
őstag

Nem fogok venni mert már van egy S3 minim ami tökéletes.
Majd 5-6 év múlva.

(#65) csibe1 válasza Winchester95 (#64) üzenetére


csibe1
addikt

Nem is mondtam, hogy vegyél.Egy topik linkjét adtam meg; hogy ott érdeklődj,ha érdekel a dolog.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#66) beefjeez


beefjeez
senior tag

44k? Úristen... :Y

(#67) ADAM1337 válasza Winchester95 (#61) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nem fizeted meg a marketinget, és a márkaboltok fenntartási költségét, illetve fejlesztés stb.
Nagyon minimális haszonkulccsal dolgoznak ők, a support kb nincs sajnos ezeknél.
Barátnőmnek vettünk star x26i+-t (mtk 6577 4colos xperia s másolat, kép1 kép2 és nem egy rossz készülék 33k volt novemberben.)

(#68) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Jó kis készülék ez. Elég komoly alternatívák ma már ezek a kis noname Kínai gyártók. Én most rendeltem egy ilyet egyik haveromnak link. Memória kártyával együtt 53k.;) Ja HTC copy, pont ezért is tetszett neki. ;]
Én magam meg egy Meizu MX2-t tervezek venni, remélhetőleg hamarosan összejön az is. :K

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#69) Winchester95 válasza Cyberpunk (#68) üzenetére


Winchester95
őstag

Megjött már a MIZ telefon?Anyagminőségre stb.. milyen?Mennyi volt a szállítási idő?

(#70) Cyberpunk válasza Winchester95 (#69) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Tegnap rendeltem.;) ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#71) vegyszer válasza Cyberpunk (#70) üzenetére


vegyszer
addikt

Ha extra gyors a posta, már itt is lehetne. ;]

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#72) dilajoska1


dilajoska1
őstag

sziasztok. én pár napja vettem egy ilyen telefont az egyik fórumtárstól. eddig teljesen megvagyok vele elégedve!!!

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#73) lpburny


lpburny
tag

Sziasztok!

Ma jött meg az Amoi n828 telefonom. A problémám az, hogy nem látja az SD kártyát amit beleraktam. Másik telefonban tökéletesen működik. Le is formáztam már, de semmi. :F
Másik kérdés, van -e esetleg erre a telefonra teljesen szűz, 4.2 aosp rom, ami mentes minden kínai cucctól?

Köszi

(#74) iMaverick válasza lpburny (#73) üzenetére


iMaverick
addikt

A "fork"-ok közül eddig én még csak a MIUI-t láttam. (Ki még nem lett próbálva.)

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#75) lpburny válasza lpburny (#73) üzenetére


lpburny
tag

SD kártya gond megoldva.

(#76) lpburny


lpburny
tag

A kínai superuser progit nem lehet lecserélni a rendes superuser-re? Sikeresen letöröltem az eredetit, így most nem tudok root jogot adni semminek, a normál superuser meg nem csinál semmit :( Bocsi a hülye kérdésekért..

(#77) vampire17 válasza lpburny (#76) üzenetére


vampire17
addikt

- Tudtommal ez a SoC csak a Super SU-t tamogatja. Probald ki azt.

- Legtisztabb ROM-ban en ezt talaltam csak: [link]

Meg nem teszteltem, szoval nem tudom, hogy milyen!

(#78) lpburny válasza vampire17 (#77) üzenetére


lpburny
tag

Sikerült, köszi!

(#79) csoki98


csoki98
tag

Wow! :Y
Nem gondoltam volna hogy létezik ilyen telefon.
Annyi lenne a kérdésem , hogy a játékokkal hogy bánik(bánt)?
Lehet veszek én is :C

"Gondoltál már arra, hogy az univerzum, amiben élünk, talán egy agysejtje egy ismeretlen lénynek?" Poco F3

(#80) iMaverick válasza vampire17 (#77) üzenetére


iMaverick
addikt

Közben végig zongoráztam a rom-okat és én a magam részéről a "AMOI-N828_alexneoua_mod_v1.1"-t tudom ajánlani!

A szakács nem csinált mást, mint fogta a legutolsó hivatalos Amoi romot (User 5.5), és kicsontozta a sok kínai sz@rt, a kínai root-ot is kicserélte angolra. Plusz belerakott pár saját vackot (oké-oké beletette a Total Commander-t is, az nem vacak, de miért Rendszer App-ként? Így mezei felhasználó le sem tudja szedni.).

Most ez van fent, eddig okés. Mondjuk a GPS-t és a fotózást azóta még nem próbáltam, de bízom benne, hogy nem rontották el.

szerk: a többi főzött közül 2-ben is volt magyar nyelv, de minden más (pl. a rendszer üzenetek) kínai volt!!! Legalább ha angolt lett volna, akkor elmerengtem volna, de így?

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#81) lpburny válasza iMaverick (#80) üzenetére


lpburny
tag

Én nem tudtam felrakni ezt a romot, installation aborted a vége. Mi lehet a gond?

(#82) iMaverick válasza lpburny (#81) üzenetére


iMaverick
addikt

Melyiket? Az AMOI-N828_alexneoua_mod_v1.1-t?

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#83) lpburny válasza iMaverick (#82) üzenetére


lpburny
tag

Igen

(#84) iMaverick válasza iMaverick (#82) üzenetére


iMaverick
addikt

SP Flash Tools-szal ilyet írt ki neked? Hmmmm. :F

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#85) lpburny válasza iMaverick (#84) üzenetére


lpburny
tag

Nem, cwm-ből próbáltam. Sajna nagy szarban vagyok, mókoltam a buildprop fajlt, aztán bootloopot kaptam. Persze én hülye nem csináltam a gyári romról mentést. Szóval csináltam egy wipe-ot és próbáltam feltenni ezt, de nem sikerült. SP flash tool-t még nem próbáltam, kicsit bonyolultnak tűnt. :F

(#86) iMaverick válasza lpburny (#85) üzenetére


iMaverick
addikt

Ajaj. Akkor azért kaptál Abort-ot! Amit ajánlottam, azt az SP-ből kell felrakni. Ha nem mersz nekiállni, akkor esetleg a CWM alól felrakható N828_S4_ROM_by_jack441-et próbáld meg. Előtte-utána csinálj a CWM alól factory reset-et is a biztonság kedvéért.

Amúgy ha már csináltál SP FT-szos update-t, akkor már nem bonyi.

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#87) lpburny válasza iMaverick (#86) üzenetére


lpburny
tag

ment pü :B

(#88) iMaverick válasza lpburny (#87) üzenetére


iMaverick
addikt

Ment vissza pü. is!

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#89) Groovebaby válasza iMaverick (#86) üzenetére


Groovebaby
tag

Ez a rom kiváló, de a gps nem igazán akar jól működni benne sajnos.

Ezzel a rommal megy a gps? "AMOI-N828_alexneoua_mod_v1.1" ??

Amoi N828

(#90) iMaverick válasza Groovebaby (#89) üzenetére


iMaverick
addikt

Igen! Sőt, ezzel is: Death-King v5.6 от 23.05.2013( версия со слиянием разделов): N828-0523.rar

Most ezt használom. (Azt viszont tudd, hogy egyikben sincs magyar! A hungobongo által készített magyarítással viszont megoldható a dolog. Sőt, ha kívánod, felteszem a magyarítót a netre. CWM Recovery-ből fel lehet rakni.)

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#91) Groovebaby válasza iMaverick (#90) üzenetére


Groovebaby
tag

megköszönném, ha a magyarítót elérhetővé tennéd.
igazából én is ott tartok, hogy nem érdekel a magyar nyelv, csak minden működjön hibátlanul

Amoi N828

(#92) iMaverick válasza Groovebaby (#91) üzenetére


iMaverick
addikt

Toldacuccot-ra felrakom este (természetesen odahaza mosolyog), de most melyikhez?

Az alexnoua-s a gyári 5.5-re épülő főzet, a Death-King-es a gyári 5.6-ra épülő. Mindkettőhöz megtartottam a CWM-ből felrakható frissítést.

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#93) Groovebaby válasza iMaverick (#92) üzenetére


Groovebaby
tag

Ha kérhetem akkor mid a kettőhöz :D

Amoi N828

(#94) iMaverick válasza Groovebaby (#93) üzenetére


iMaverick
addikt

OK! Este fellövöm a toldacuccot-ra és küldöm a linket.

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#95) vegyszer válasza iMaverick (#94) üzenetére


vegyszer
addikt

ide is kirakod?
esetleg elkérhetem privibe?

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#96) iMaverick válasza vegyszer (#95) üzenetére


iMaverick
addikt

Ide a topicba teszem ki a linket! Ezek szerint Neked is kell?

szerk: azt azért tisztázzuk le, hogy ezek nem a komplett rom-ok, hanem "csak" a magyarítás hozzájuk. (Amit CWM Recovery alól lehet ráfleshelni.)

A flash után nem kell megijedni, a billentyűzetre azt fogja írni, hogy összeomlott, de ha átteszitek magyar-ra a nyelvi beállítást, akkor megjavul.

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#97) Groovebaby válasza iMaverick (#94) üzenetére


Groovebaby
tag

:R :R :R
köszönjük

Amoi N828

(#98) lpburny


lpburny
tag

5.5 és az 5.6 között milyen különbségek vannak? Valahogy a kínai oldalról nem igazán sikerült kibányásznom a lényeget a google translate-el :DD

(#99) iMaverick válasza lpburny (#98) üzenetére


iMaverick
addikt

Needrom-on angolul írnak:

ROM features:

The updated 3G signal, change the Bluetooth address random repair pairing failure between two N828 enhance fluency, there are many small details.

A many small details nem tudom, mit takarhat...

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#100) iMaverick


iMaverick
addikt

Viszont alakulunk jelentem alássan! Végre egy "igazi" főzött rom. LINK

Description

ROM Mobile AMOI N828 – ROM Android 4.2.1

Features ROM:

Based on N828_V5.6 last version

1 root permission.
2 replace the apex of the original Desktop Professional Edition Desktop
3 Add busybox instruction set, to avoid the embarrassment of not take some special tools
4 for deodex operations carried out on all apk zipalign operations, optimize memory usage
5 Join Google gsm services and the latest Google shops, game party must
6 Adding third-party software – titanium backup, re manager, Baidu input method, are the everyday needs
7 Modify the switch machine animation, streamlined ringtones and add some personal favorite.
8 power display accurate to 1%, the status bar transparent (55% transparent, personally feel that transparency is the best. Both a sense of transparency in some software in the status bar will not have far to look at the situation)
9 Using Wyatt black font, looked comfortable, beautiful
10 Join boot saving technology, a good experience
11 Join Sony display engine, showing more to the force.
12 Join V4 sound (first start select A9 drive), so long as settings, spike magic sound. (Second floor attached oppo Dolby sound pulse feedback samples and setting method, definitely not the same aural feast.)
13 boot.img kernel optimization.
14 update hosts, block ads.
15 Join CRT screen-off effects.

Language support: EN/CN

Ez jól hangzik... (mondjuk ez a 3rd party software nem tetszik... Titanium Backup, Baidu input...)

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.