Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) draco31 válasza kicsizee (#550) üzenetére


draco31
veterán

Appal kb 3-4 napja szinkronizáltam utoljára.
Most kimentem szabad ég alá, és 13 másodperc után írta, hogy meg van a pozíció.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#552) pusszycat válasza draco31 (#551) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Akkor keres több ideig jelet, ha mondjuk nem volt használva hetek óta a GPS. Van, h 1 percig is.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#553) draco31 válasza pusszycat (#552) üzenetére


draco31
veterán

Ha saját magának nem használta, akkor utoljára január elején használtam a GPS-t az órán :)
Edzéshez én nem használom, csak értesítések, meg pulzus/alvás, néha véroxigén.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#554) draco31


draco31
veterán

Egy dolog ami zavar még, az értesítéseknél van.
Be van kapcsolva az, ha felemelem a kezem, beakpcsol a kijelző.
Viszont ha értesítés jön, kiirja ahogy kell, de a csuklómozdulatra azonnal átvált az óralapra.
Ha nincs mozgatás akkor annyi ideig mutatja, hogy el lehessen olvasni mi volt az.
Erre nem találtam beállitást.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#555) kicsizee válasza draco31 (#554) üzenetére


kicsizee
aktív tag

szervusz. én most leteszteltem értesítéskor felemeltem a kezem, mozgattam meg minden, de nem váltott át, maradt az értesítés. meglesem mim van beállítva. ilyennel igazság szerint még nem találkoztam.

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#556) atosan válasza kicsizee (#555) üzenetére


atosan
addikt

Nálam is úgy van. Zizzen, felemelem, egy pillanatra látszik az értesítés és már át is vált órára.

Maine coon

(#557) mistvan68


mistvan68
tag

Sziasztok! Mivel nem találtam T-Rex 2 prohardver fórumot, ezért itt tenném fela kérdést! Használja valaki iPhonnal? Nekem iPhon6S is és iphon11-n is a Zepp-el csak a hívást a névvel jelzi az óra.Se sms se más nem jelenik meg, de ez volt az Amazfit GTR és az Amazfit GTS minivel is.Bármi van bejelölve csak a hívás van.Még valami a Huawei helth alkalmazással is ez van,mert azzal is csak a hívást jelzi a 2 huawei órám(Huawei watch GT2 és Huawei watch fit elegant).Android alatt jók.Üdv.István

(#558) JoeCockBill válasza mistvan68 (#557) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

13mal használom sima trexet, nálam működik.

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#559) kicsizee


kicsizee
aktív tag

Hali. telefoncserét követően állandóan "leválasztódik a T-rex a redmi note11s-emről. néha megy, de sokszor azt veszem észre, hogy inaktívvá vált, és újra aktiválni kell. zeppben nincs akkumulátor kímélő se és automatikus indításnál is szerepel a zepp. eddigi telefonokon jól működött (redmi note 8, redmi 9t, motorola g32). Hasonló inaktivitás gonddal küzd a mi band5-öm is a motorolával. lehet valami app hiba a zepben és a zepp liteban is? mász találkozott vele?

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#560) pusszycat válasza kicsizee (#559) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem pl. nem szereti ha nincs aktívan a gps.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#561) draco31 válasza kicsizee (#559) üzenetére


draco31
veterán

Nekem Note 9 pro van, és rex pro.
Zepp-nél engedélyek, csak a mikrofon és naptár nincs megadva, még nem kérte őket.
Egyéb engedély Bluetooth, Kezdőképernyő..., Képernyőzár, Állandó értesítés, felugró ablak,
Nincs akkukorlátozás, és automata indítás van.
Illetve GPS, Bluetooth, WiFi, mobilnetem mindig bekapcsolva.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#562) kicsizee


kicsizee
aktív tag

Sajnos a helyzet változatlan. Párosítom/aktiválom a t-rexet, kezemben a teló, pár perc múlva az app írja, hogy a t-rex nincs aktiválva, megszűnt a kapcsolat. Nem értem eddig note 8on, motorola g32-őn hibátlanul működött. Én az appra gyanakszom, a mi band 5öm is vacakaol a zelp lifeval... Csak sajna így értelmét veszti maga az óra legtöbb funkciója... Valamint napok óta nem tudja szinkronizálni az a-gpst. 3%nál folyton elakad

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#563) draco31 válasza kicsizee (#562) üzenetére


draco31
veterán

A sima zepp-el is próbáltad már?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#564) kicsizee


kicsizee
aktív tag

igen, csak azzal. a t-rex zeppel műxik, a mi band zepp liteval, de mindenkettőnél van ez az inaktivitás mizérie.. remélem jön majd valami app frissítés, aztán kiderül az volt e a hiba. kb mibandot azóta használok, hogy kijött az első, lassan 10 éve kezemen fityeg, eddig jobbá kevésbé jól működött mindig, ezért is tippelek az appra

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#565) draco31 válasza kicsizee (#564) üzenetére


draco31
veterán

Nekem is az első bandi meg volt, még most is működik, a színes ledes. De utána én Bip-re váltottam, most meg a Rex Pro.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#566) kicsizee válasza kicsizee (#562) üzenetére


kicsizee
aktív tag

UPDATE

azt hiszem megoldódott a talány, nem az óra a Zepp app a ludas.

Eddig Redmi Note 8on futott a Zepp lite app erre volt rákötve a miband5. A Motorola moto g32-őn futott a zepp app ezen pedig a t-rex. A Note 8 ment a süllyesztőbe, helyette lett egy Redmi Note 11S. Mind a Zeppbe, mind pedig a Zepp lite-ba uganaz a felhasználónév és jelszó volt, tehát egy belépési adattal ment gond nélkül mind a két app.

A Redmi Note 11 S-re került a Zepp és a T-rex, míg a Motorola g32-re az Zepp lite és a miband 5. Valamiért a két külön appnak, de egy felhasználói fióknak most már nem tetszik ez a dolog, így hiába két külön app, két külön teló, de vagy csak a T-Rexet vagy csak a Mibadn5öt engedi használni, egyszerre a kettő nem megy. Amint az egyiket pároítom, a másikat automatikusan ledobja és fordítva. MIóta kilőttem a mibandot, azóta gond nélkül megy a T-Rex. Frissítés volt az appokba, gondolom az kavart be, sőt most nem is írja, hogy mikor volt utoljára feltöltve az órám, hány napja, eddig írta az utolsó töltés óta eltelt időt. Gondoltam leírom nektek, bár kevés ember van aki egyszerre két telóval két okoskarkötőt használ. Köszi az eddigi tanácsokat, észrevételeket.

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#567) draco31


draco31
veterán

Kinek hogy bírja az akku?
Nekem pro változat van, 4 max 5 napot hozok ki belőle, sok sok értesítéssel, a pulzusfigyelés be van kapcsolva, más nincs.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#568) phrenetiX


phrenetiX
junior tag

Sziasztok! T-Rex Pro használókhoz szól leginkább a kérdésem. Ki milyen számlapot használ az óráján? Én perpill a lenti linkeken lévők között váltogatok, de egyik sem jön be igazán. Valami olyasmi kellene, ahol középpontban az óra van és körülötte látom a lépést és a dátumot és persze jól nézzen ki.

[link]
[link]
[link]

3 db Casio óra eladó (2 db G-Shock, 1 db Edifice)

(#569) draco31 válasza phrenetiX (#568) üzenetére


draco31
veterán

Én ezt használom lassan egy éve.
Viszont az always on részét nem, inkább a gyárit.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#570) Tc_81


Tc_81
csendes tag

Nálam egy ideje ez van

[ Szerkesztve ]

A tévedés jogát fentartom!!!

(#571) O.CS


O.CS
aktív tag

Szerntetek megér egy 1.5 éves Trex Pro 20.000FT-ot?

(#572) draco31 válasza O.CS (#571) üzenetére


draco31
veterán

Nekem ez pont az az ár lenne, hogy hmmm. De szerintem venném ennyiért még.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#573) dmon


dmon
aktív tag

Sziasztok !

Edzéshez keresek valami strapabíró órát a sorozatok közti pihenő idők mérésére, a mostani megadta magát és olyan már nem kapható.
A T-REX PRO-n meg lehet oldani hogy a jobb felső gombbal elindítom a timert, amikor véget ér a timer rezeg, majd amikor akarom a gombbal újraindítom anélkül hogy a képernyőt kellene matatnom ?
Ezzel a beállítással ezt meg lehet csinálni rajta ?
[link]
Settings -> Quick startup -> Timer

(#574) draco31 válasza dmon (#573) üzenetére


draco31
veterán

Kicsit máshogy van a menüben, de van ilyen, hogy a jobb felsőre a timer rakható. Settings-Preferences-Quick start up.
Lejár, rezeg. Ez pipa.
Viszont van benne alapból pár beállított, 1-3-5-10-15-20-30-60 perc.
Illetve rakhatsz egyénit. De azt hogy nézem mindig beállítós, ha pl 8 percet akarsz. De megnézem az appot, nem látok módosításra opciót.
Illetve ha random fogom most az órát, jobb felső gomb, első nyomás, feléled, másodikra timer az előre beállított értékekkel, harmadikra behozza azt, hogy állítsak be egyéni időt, itt persze tapizás jön.

Így akkor azt mondanám, hogy gyorsan elérhető, de kell állítani is.
Esetleg ha kell, csinálhatok róla kis videót.

[ Szerkesztve ]

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#575) dmon válasza draco31 (#574) üzenetére


dmon
aktív tag

Köszönöm hogy megnézted. :R

Akkor ha jól értelek 2 gombnyomással tudja amit akarok. Elsőre feléled és másodikra elindítja a timert majd a végén rezeg. Utána mikor akarom megint 2 gombnyomás és újra indul a timer ?

(#576) draco31 válasza dmon (#575) üzenetére


draco31
veterán

Így lenne.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#577) dmon válasza draco31 (#576) üzenetére


dmon
aktív tag

Ezt is köszönöm.
Ezek szerint ez nekem nem jó.
Nem tudnám 1 gombnyomással újraindítani a timert sokszor egymás után.

(#578) draco31 válasza dmon (#577) üzenetére


draco31
veterán

Nem találtam rá más beállítást, gombokkal ennyit tud tapizás nélkül.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#579) kicsizee


kicsizee
aktív tag

Sziasztok, a T-Rexem Zepp utolsó frisítése után nem küldi az értesítéseket. Megvolt óra, teló újraíndítva, párosítás törlés, bluetooth ki-be, gyorsítótár törlés, és semmi, írja kapcsolódik a telóhoz, fel is oldja, de értesítés nem akar jönni. másnál is előjött. vagy ez már jelzés ideje új órát vanni :D :DD

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#580) kicsizee


kicsizee
aktív tag

nekm sima t-rexem van. kb 7-8 nap egy két edzéssel, és csak alvásfigyelés, napközbeni pulzusfigyelés nincs. most hogy nem edzettem gps-el és csak alvásfigyelés értesítés legutoljára 12 napot "sajtoltam" ki a 2 éves T-Rexből ;)

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#581) draco31 válasza kicsizee (#580) üzenetére


draco31
veterán

Nekem Rex Pro van, másfél éves talán. Megy a fél óránkénti pulzus, meg sok értesítés, always on is megy egy egyszerűvel, így 4-5 napot alakít.
Esetleg engedélyeket nem vett el tőle a teló? Automata indulás, akármi?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#582) kicsizee válasza draco31 (#581) üzenetére


kicsizee
aktív tag

nem, sajna több minden engedélyezve van, mint ami lehetséges :D ahogy nézem másoknál is más eszközöknél is eltűnt az értesítések, úgyhogy valszeg valami beakadt az appban, meglátjuk kövi frissítés megoldja e. mert órával nincs problémám, nem igazán cserélném le, bár most megmozgatta a fantáziámat az actice edge, és már kapható is nálunk kb 150 €-ért.

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#583) kicsizee


kicsizee
aktív tag

Na most ott tartunk, hogy az értesítések megjelennek az órán (T-Rex), de az óra nem rezeg. Működik a rezgés, ébresztésnél minden nap rezeg. Alakul ez. Hamarosan eldől marad e vagy új óra :D

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#584) draco31 válasza kicsizee (#583) üzenetére


draco31
veterán

Megindul az.
Nekem meg a kettővel ezelőtti frissítés óta sír az app, hogy minden engedélyt adjak meg a stabil és jó működéshez.
Ami meg is van, de neki még akkor is van valami baja. :D

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#585) kicsizee válasza draco31 (#584) üzenetére


kicsizee
aktív tag

csak az a vicces hogy kb 10 nap múlva lesz 2 éves. Nálunk két év a jótállási idő :D tudhat valamit.

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#586) draco31 válasza kicsizee (#585) üzenetére


draco31
veterán

Nekem korábban más márkával volt így 3 cuccal is, aztán 10 évig nem is engedtem be semmi olyat a házba. :D
Nekem előtte is Amazfitem volt, első generációs Bip, ott szériahiba volt a kijelző ragasztó elengedése, 2 éve elmúlt amikor újra lett ragasztva, de aztán 1 év múlva kb. megint kezdett elengedni, és vizet kapott, egyébként még úgy 3 évesen is simán hozta a 20 nap környékét, szerettem nagyon azt.
A Band-ek is szeretnek olyat csinálni, több is van a családban, hogy egyik másik frissítés után egy kicsit nem működnek normálisan, aztán hirtelen csak helyreállnak.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#587) kicsizee válasza draco31 (#586) üzenetére


kicsizee
aktív tag

Az első generációs Bipem nekem is volt, mai napig megvan és működik, always on displayel simán kibír még 12-14 napot. Nagyon szerettem, első gps-s cuccom. Épp tegnap került a kezembe, mikor kerestem a T-Rex pótszíját. Hajh, nosztalgia :D

Nem az a baj, hogy a frissítésnél beakadt valami, hanem hogy tud róla a Zepp és 2 hete semmit se csinál. Egyszer van egy jó verzió, frissítik, aztán elromlik. És folyamatosan mindig így van. Valamit megjavítanak, ami jó volt azt meg elbarmolják. Nincs két egymást követő frissítés után stabil verzió.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#588) Breki


Breki
veterán

Sziasztok

Tegnap érkezett meg az új
Amazfit T-Rex pro órám, az első kérdésem az lenne miben különbözik a pro, gondolom nincs külön topikja.

Második a Zeep-ben miért fizetősek a számlapok a GTR2-esnél ingyenesek voltak

Harmadik, lehet zenét mp3-at másolni az órára?

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#589) draco31 válasza Breki (#588) üzenetére


draco31
veterán

Szia!

Zenét nem lehet rá másolni, csak vezérelni tudja a telefon zenelejátszóját.

Számlap, itt van pár 1000.
Weboldaluk.

A Pro 100 méterig bírja a vizet, a sima 50-ig, meg még valami, már nem emlékszem, nekem is pro van.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#590) Breki válasza draco31 (#589) üzenetére


Breki
veterán

Köszönöm a gyors választ.

Akkor jó hogy van GTR2 arra lehet zenét is másolni.

Csak gondolom, ha mindkettőt hordom felváltva az adatokat nem lehet összeszinkronizálni.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#591) draco31 válasza Breki (#590) üzenetére


draco31
veterán

A GTR2 is külön profilra menti, és a Rex is, így szerintem csak külön tudod őket nézegetni.
De ilyen jellegű tapasztalatom nincs, így nem tudok biztosat mondani.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#592) Breki válasza draco31 (#591) üzenetére


Breki
veterán

Rendben köszi

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#593) Breki


Breki
veterán

Ilyet érdemes az órára rendelni?

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#594) draco31 válasza Breki (#593) üzenetére


draco31
veterán

Ártani nem árt neki.
Én több mint 1 éve hordom már, igyekszem rá vigyázni, de volt már, hogy kapott, de szerencsére nem lett baja, karcmentes.
Az gondolom sokat segít neki, hogy van a kis pereme körben.
Szerintem én már nem fogok rendelni hozzá.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#595) draco31


draco31
veterán

Frissült a zepp, óra a karomon, szerinte meg épp töltöm.
Na majd javítják :DDD

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#596) pusszycat válasza draco31 (#595) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én most frissítettem, h mondtad, nekem nem írja hogy töltődik, vagy te hol látod? Az appban azt írja 95% van. :)

Utolsó töltés 2 napja.

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#597) draco31 válasza pusszycat (#596) üzenetére


draco31
veterán

Értesitési sávon.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#598) pusszycat válasza draco31 (#597) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ott nekem is úgy írja, lehet úgy érti h 95% töltésen van, mert az appban sehol nem utal rá.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#599) draco31 válasza pusszycat (#598) üzenetére


draco31
veterán

Akkor meg még magyarítsanak rajta kicsit, és írják át töltöttség-re. :) Vagy ne írjanak semmit, csak 40%, és ennyi.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#600) draco31


draco31
veterán

Ahol a szíj csatlakozik az órához, az a tengely. Az egyik nekem kicsit kotyog, a másik meg sem mozdul kb.
Másnak is ilyen, vagy nekem kezd az elfáradni, és kezdjek el jobban figyelni rá.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.