Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Predatorr válasza SH4D0W2011 (#300) üzenetére


Predatorr
őstag

Ma gondolt egyet, és rendben mérte a futásokat, meg köztük az edzést is. Talán a világítás miatti reboot segített rajta. Ami gáz, hogy ebben a nyári napsütésben max fényerővel is alig látni, ha nem kap valami árnyékot.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#302) Mister X


Mister X
tag

Sziasztok ! Tegnap óta tulajdonosa vagyok egy t rex green camonak amit kizárólag órának vettem. :DDD :D Baromi jól néz ki jó választás volt de egy valamit hiányolok hogy a kijelzőt csak gombnyomásra lehet ébreszteni. Nincs az amit még a galaxy fit karkötőm is tudott hogy magam fele fordítom és már mutatja is az időt. tényleg nincs ilyen funkció benne vagy csak én vagyok béna hogy (még) nem találtam meg ?

" Nem eshet le a telefonod,ha repülőgép üzemmódban van... "

(#303) Mister X


Mister X
tag

Béna voltam :DDD :DDD megvan. :DD

" Nem eshet le a telefonod,ha repülőgép üzemmódban van... "

(#304) komiki21


komiki21
csendes tag

Harmadik napja használom:
Első nap: Párosítás frissítés, gps frissítés majd 10 kmes tempós gyaloglás esőben - gpst már a lakásban jelezte - eddig jó, a POLAR M430 nem csinálja. Visszanézve a térkép- Rendben távolság rendben. Alvás monitor rendben. Messenger Viber üzenetek rendben.

Második nap: 56 km tempós tekerés de nem észnélkül. 2 órával ment az edzés.
Polár M430 : max pulzus 158. Átlag: 138, - 1560 Kcal
T-Rex: Max 128 - átlag 81... 560 Kcal na ez nincs rendben. Térkép ,időtartam rendben.
Valamit mókoltam rajta azóta nem jelez üzenetet. Alvásmonitor rendben.
GSPt azonnal talál....ezt elfelejtettem.

Frissítem ez utóbbit :Levettem róla a MI appot és visszajött az üzenet rezgés... eddig jó.

A ZEPP egyébként rendben van rengeteg infót és tanácsot tartalmaz ha figyelni akarsz az egészségedre. Illetve segítséget is nyújt a napi edzésekhez. Egy dolog fura , hogy véroxigén szintet és vérnyomást nem tud ennyiért - vagy csak nincsen ráokosítva - egy lófütty Blitzwolf 15. ezerért pedig tudja..faternak oda is adtam (szives az öreg, legyen kontroll alatt valamennyire).
Lehetne webes felülete vagy csak én nem figyeltem még rá -ezt majd pótolom.
Az elhalványítás edzés közben rendben van, ez szándékos, nem az óra szar. (egy tesztben ezt jelzik is - monnyuk én edzés közben nem nézegetem csak ritkán)
A hideg : Polárt is megviseli, erősen megy lefelé az üzemideje mint kb mindennek ami akksiról megy és még üzemben is van. Túrán utána kellett tölteni, annyira.

Barométer nem kell rá annak aki a magasságot nézegeti, GPS alapon megy úgyhogy felesleges. Az időjárást meg a telefonon keresztül veszi le.

Amiért megvettem:
Bejön az outdoor dizájn van pár Casio G-Shock a polcon, illtve a Polár lassan elhagyja magát 3 év után a felét sem bírja már. Vagány de kellemes kinézet, kényelmes szíj.
Illetve nem vagyok hajlanó kiadni eszement pénzeket egy egy Garminért vagy egy erősebb Polárért sem, aminek az akksija ugyan úgy megdeglik a használatban mint egy telefoné, aztán az ára soxorosa ennek az órának.

Éredemes pár tesztet elolvasni róla csak adnak plusz infót.

[ Szerkesztve ]

(#305) Predatorr válasza komiki21 (#304) üzenetére


Predatorr
őstag

Senkinek nem volt problémája az edzés közben elhalványulással. :(((
A bringázás a legutóbbi előtti frissítés óta szar. Ma.éppen 15p-ig 140 körüli pulzussal tekertem, aztán az edzés nagy része 61-78bpm (szél ellen, 25-30km/h), majd a végén megint felment 140 fölé. Az óra szerint.
Nállam /pill nem jelez üzenetet, hívást sem, amióta a fényre sötétedés miatt újraindítottam.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#306) padi68 válasza Predatorr (#305) üzenetére


padi68
senior tag

nekem minden rögzítés rendben volt, sőt 50 - 150méteren belül volt a Garmin Fénix 5x pluszhoz képes....

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#307) Predatorr válasza padi68 (#306) üzenetére


Predatorr
őstag

Ez mennyiben segít azoknak, akiknél nem? :F Nálam is van, hogy jó, és csak bringázásnál csinálja. Mindig ellenőrzöm az óra felfekvését. Másrészt a szívritmusról van szó, nem a megtett útról. :U

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#308) komiki21 válasza Predatorr (#305) üzenetére


komiki21
csendes tag

"Senkinek nem volt problémája az edzés közben elhalványulással. :((("
- JA bocs, nekem egy pillanatra úgy tűnt, de akkor csak gyorsan futottam végig a kommenteket.

"Nállam /pill nem jelez üzenetet, hívást sem, amióta a fényre sötétedés miatt újraindítottam"
-Újra indítottam a telefont meg az órát is, illetve ki és bekapcsoltam a funkciót, azóta rendben van. Gondolom ezeken már túl vagy.

A hétvégén lesz bringa, de elviszem a Polárt is referenciaként.
Azon gondolkodom, hogy van egy talán tanítható viselésfunkció(?) az appban ahová fel lehet tölteni a mozgásformákat illetve felveszi és elmenti, de még a vezetést, felüléseket is. Jobban még nem néztem meg mire való de majd a hétvégén rámegyek..Hátha az seggit :)

Az egyik tesztben azt írják, hogy késik kissé a pulzusmérés , de azért nem ugrik le 1 perc alatt 150-ről 88-ra szóval ennyit ne késsen ha már a Blitzwolf is tudja majdnem harmadannyiért... Jeleztem is a cégnek ha már van az Issue-ra funkció. Mellé tettem a polár adatait is aztán gondoljanak amit akarnak. Mi baj lehet? Max csiszolnak rajta...

(#309) Predatorr válasza komiki21 (#308) üzenetére


Predatorr
őstag

Ne reménykedj. :(((
Lehet feltölteni még a fogmosást is, de semmire nem jó, legalábbis nekünk. Az edzésfelismerés.meg annyi, h akkor aut 1mp a pulzusmérés, ha ritkábbra állítottad.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#310) padi68 válasza Predatorr (#307) üzenetére


padi68
senior tag

:F

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#311) Predatorr


Predatorr
őstag

Fos. Ma megint 40p tekerésig 60-70 bpm. Bementem Aldiba, onnantól hirtelen 140 körül. De tényleg soxor ilyen megállások esetén áll le v indul el.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#312) Predatorr válasza Predatorr (#311) üzenetére


Predatorr
őstag

Ma reggel teljes fényerőn ragadt, rebootig állítani sem lehetett. Auto, kézi, csak full, a csík meg sem.rezzent. Végül is, ez még jobb, nint a besötétedés. Üzeneteket napok óta nem jelzi, pedig zeppben, telón minden beállítva.
Akartam már jekeznu, mekkora kamu az ujjlenyomatok elleni védelem. Pikk-pakk tiszta zsír lesz kézmosás után is pár húzkodástól. A Mi band 4-en tényleg volt.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#313) Predatorr válasza Predatorr (#312) üzenetére


Predatorr
őstag

Mai 1ó, 23km tekerés viharos szélben (gyári visszaállítás után) átlag 65bpm, „relaxed”. Közben lepauzéztam, újraindítottam, hátha, de nem. :(((

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#314) komiki21 válasza Predatorr (#309) üzenetére


komiki21
csendes tag

Ja látom...pénteken meg tegnap tekertem 2 tempósat, 2x60 szélben...mikor megálltam akkor érte utól a valós pulzust...csak ezt tudom felhozni ellene.Persze ez pont elég, de minden más rendesen funkcionál nem jelentkeznek az általad említett dolgok. Szóval nem tudom... a mindennapokban jó de sportra (bringára) marad a Polár vagy a Gárminka, vagy a Bryton egy pulzuspánttal...lehet hogy kipróbálok egy Garmint is de ez qrva jól néz ki.. ebből nehezen engedek.

(#315) Roland861010


Roland861010
addikt

Helló,
Ebben a csodában van ébresztő hang vagy csak rezeg?
Ha van benne hang az kellően hangosan szól?

[ Szerkesztve ]

(#316) Predatorr válasza komiki21 (#314) üzenetére


Predatorr
őstag

Női óra. :DD Legalább jól néz ki.
A zeppből eltűnt a msngr (de mitől?), visszatettem, most üzenget. A fényerő-elb.szódás majd jelentkezik nálad is, ne aggódj. ;)
Leginkább bringázom, azért bosszantó. Más is jelzett korábban ilyen problémát, akkor az enyém míg működött, de aztán jöttek a frissítések... :W Már laza/szoros rögzítést is próbáltam, hátha éppen rossz szögben áll a csuklómon bringán, de nem nyert. Bármilyen kondiban vagyok is, az azért sanszos, hogy nem 55-65bpm pulzussal nyomom le a távot.

Roland: Hát, hallani, h rezeg. :U Asztalon hangos is. De nem véletlenül írják róla, h hangszóró híján nem.lehet beszélgetésre használni.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#317) Predatorr válasza Predatorr (#316) üzenetére


Predatorr
őstag

Jelentem, ma teljesen ismeretlen és érthetetlen okból tökéletesen mérte a bringázásomat, 20km, 777kcal, átlag 133, max 153bpm. :U :C

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#318) Mister X


Mister X
tag

Sziasztok! óra számlapokat hogyan lehet legkönnyebben telepíteni ? a playen vettem egy alkalmazást abban letöltöttem a fájlt és a zepp-ben elvileg látnom kellene de semmi. tudja valaki mi lehet a gond ? más megoldás(ok)?

" Nem eshet le a telefonod,ha repülőgép üzemmódban van... "

(#319) Predatorr válasza Mister X (#318) üzenetére


Predatorr
őstag

Meg kell nyitni külső fájlként. Elméletileg. Amazfacest elszarták (letölt, de nem telepít,.hiába látható az óra), marad a notify, azt meg lapozhatod órákig, mert nincs értelmes keresője. Az „egy alkalmazás” nem sokat mind.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#320) Mister X


Mister X
tag

Köszi ! Ez a notify tényleg szörnyű de legalább találtam egy jobb számlapot mint a gyáriak. :D

" Nem eshet le a telefonod,ha repülőgép üzemmódban van... "

(#321) baitsee23 válasza Predatorr (#319) üzenetére


baitsee23
őstag

Működik az. :K

小米 12 - 8/256GB

(#322) Predatorr válasza baitsee23 (#321) üzenetére


Predatorr
őstag

Régen kiválasztottam a lapot, download, install. Ma letöltés után keresgélni akar, hozzáférést kér szükségtelen dolgokhoz, szóval nem működik, mert nem engedélyezem. :P

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#323) Roland861010 válasza Predatorr (#322) üzenetére


Roland861010
addikt

Sziasztok,
Aki használja az ébresztő részét az órának.
Mennyire erősen rezeg fel lehet rá ébredni?

(#324) Predatorr válasza Roland861010 (#323) üzenetére


Predatorr
őstag

Nem használom, de igen. Rezgéserősséget és.mintát is állíthatsz.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#325) Roland861010 válasza Predatorr (#324) üzenetére


Roland861010
addikt

Köszi!

(#326) basaja válasza Roland861010 (#323) üzenetére


basaja
senior tag

Simán.Erre kelek mindennap

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#327) Predatorr


Predatorr
őstag

Lekopogom, de sztem végre "beakadt". Ma többszöri bevásárlós csillagtúra volt, 15km, pontos pulzuskövetéssel. Bringán 120-135, bevásárlásoknál lement 80 köré. Kop-kop. :U

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#328) baitsee23 válasza Predatorr (#327) üzenetére


baitsee23
őstag

Nekem vásárláskor fel szokott menni... :DD

小米 12 - 8/256GB

(#329) Predatorr válasza baitsee23 (#328) üzenetére


Predatorr
őstag

Én előre számolok. ;) Valahogy mindig akad egy akciós termék teljes áron, vagy sikerül egy drágábbat beütni, hátha mondjuk férfi létemre nem tudom megkülönböztetni az új- és a lila hagymát, stb... Az idegeskedés nem segít. :P

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#330) Roland861010


Roland861010
addikt

Hello,
Melyik app az ajánlott most az órához?
Ébresztés, alvás monitorozásn, pulzus, és lépés számláló a lényeg.

(#331) Roland861010


Roland861010
addikt

.

[ Szerkesztve ]

(#332) Roland861010


Roland861010
addikt

Helló,
Az órát csak felemelésel lehet felébreszteni meg gombnyomásra?
Mert a kijelző érintésére nekem nem reagál!

(#333) Predatorr


Predatorr
őstag

Na, ma az első fél órából 14p-et mért rendesen, aztán beállt relaxra, amikor megálltam. Leállítottam a célnál, hazafelé újraindítottam, relax. Pause, maradt relaxon. Bementem vásárolni, aztán az utolsó ¼ órát mérte. Végig ugyanúgy a csuklómon, mint ezelőtt, ugyanolyan szorosan.
Megy apróra, tele vele a tököm. :W

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#334) Roland861010 válasza Predatorr (#333) üzenetére


Roland861010
addikt

Milyen alkalmazást használsz hozzá?
Mérted már egyszerre több készülékkel is a pulzusod?
Vagy maga a sport mód kiválasztása nem nincs elállitva ?

(#335) Predatorr válasza Roland861010 (#334) üzenetére


Predatorr
őstag

Milyen alkalmazás? Az óra szar! Ott van benne, nem kell app. Bármelyik csak azt olvassa ki. Mitnállítottam volna el? Ugyanaz a program fut rendszeresen! 2 napig jó volt, ma megint nem az.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#336) Roland861010 válasza Predatorr (#335) üzenetére


Roland861010
addikt

Nem tudom elképzelni hogy ugyan az a szoftveres és hardveres környezet egyik pillanatban jól működik a következőkben nem.

Csináltál már gyári vissza állítást?

(#338) nagyzsl69 válasza Roland861010 (#336) üzenetére


nagyzsl69
lelkes újonc

Hello, nekem ugyanez a jelenség van, tekertünk egy 100ast vasárnap addig jól mért amíg nem állítottam meg. Aztán 60-70 pulzusszám... Amikor észrevettem gyorsan megint pause meg start és megint jó lett.
Tegnap 50km tekerés bluetooth fülesen zene, dombok, szél és végig 70-80 pulzus.
Valami nagyon nem oké.

(#339) Roland861010 válasza nagyzsl69 (#338) üzenetére


Roland861010
addikt

Hát nem tudom a kutyával sétáltam egyet nekem jól mért.
Aztán ki tudja.

(#340) nagyzsl69 válasza Roland861010 (#339) üzenetére


nagyzsl69
lelkes újonc

[ Szerkesztve ]

(#341) Roland861010 válasza nagyzsl69 (#340) üzenetére


Roland861010
addikt

Na igen ez így tényleg gáz.

Ez tegnapi este sétáltatás..

[ Szerkesztve ]

(#342) nagyzsl69 válasza Roland861010 (#339) üzenetére


nagyzsl69
lelkes újonc

Azért nekem vannak anomáliák, van egy 33kmes távom kb a fele után kilazult a nyergem. Megállítottam a mérést amíg szereltem és amikor végeztem elindítottam onnantól mért valós pulzust pedig ott már elengedtem a tempót..

(#343) Roland861010 válasza nagyzsl69 (#342) üzenetére


Roland861010
addikt

Próbáltad már olyankor manuálisan mérni ?

(#344) nagyzsl69 válasza Roland861010 (#343) üzenetére


nagyzsl69
lelkes újonc

Azt még nem. De engem az is érdekelne, hogy le lehet-e választani az órát az edzés időtartamára, hogy ne zavarjon be más bluetooth eszköz vagy applikáció.
Mert szoktam zenét hallgatni meg ha magam ellen versenyzek akkor fut a Ghostracer app is.
Gondoltam arra is, hogy ezek zavarhatják-e? 🤔

(#345) Roland861010 válasza nagyzsl69 (#344) üzenetére


Roland861010
addikt

Szerintem a többit enged el és először csak az óra menjen!

(#346) nagyzsl69 válasza Roland861010 (#345) üzenetére


nagyzsl69
lelkes újonc

Futni voltam, még a bluetooth se volt bekapcsolva így mért szépen.

(#347) Roland861010 válasza nagyzsl69 (#346) üzenetére


Roland861010
addikt

Hátha így lesz jó de szerintem a Bluetooth legyen bekapcsolva. Hátha úgy is oké.

(#348) nagyzsl69 válasza Roland861010 (#347) üzenetére


nagyzsl69
lelkes újonc

Hát jah, megpróbálom így. De az biztos hogy a megállítás, elindítás is megzavarja. A vasárnapi 90km tekerés alatt megálltunk a karmacsi domb előtt bevárni egymást, addig jól mért, leállítottam a mérést amíg álltunk. Elindítottam az órát amikor elkezdtünk fölfele tekerni 78as pulzust mért, miközben ki akart ugrani a szivem. Gyorsan leállítottam meg elindítottam a mérést és egyből megindult a pulzus az órán felfele.

[ Szerkesztve ]

(#349) Predatorr válasza nagyzsl69 (#348) üzenetére


Predatorr
őstag

Nálam el sem indult ma. 3 tekerés működött a 7N, ma az 1. szakasz után eldobta. 2km után restartoltam, hiába, onnantól 66-os átlagot tekertem. :Y Szereztem vérnyomérőt, ahhoz képest nyugalmi állapotban is 15-20bpm-mel alulmér, már ha ezt mérésnek lehet nevezni. Ennyit ér az alvásmonitor is. 40e Ft-os szemét. De jól néz ki.
Jeleztem a problémát, de sem válasz, sem javítás. Érdekes, h meló közben, futás, séta, soha nem akad ki. Persze annak sincs sok értelme, ha ennyire alulmér.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#350) Mxtibi


Mxtibi
friss újonc

Sziasztok.Vki tud segíteni abba hogy miért nem fogadja el a Zepp alkalmazás az email cimem és jelszavam?Az eredeti email cimemmel kezdte aztan mondták csin új emailt csinaltam ugy parositani tudtam de most mar ezt se fogadja el.Órámon ott a QR kod csak éppen a telon nem tudok belepni az alkalmazásba.Köszi ha vki tud vmit

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.