Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) tknof1871 válasza Predatorr (#250) üzenetére


tknof1871
őstag

Ezt nem hiszem el. Biztos sehogy se lehet megoldani? Az órán Amazfit OS fut, ugye? Nem lehet rá telepíteni egy másik visszaszámláló alkalmazást? Nekem egyszerre több visszaszámlálót kéne elindítani.

gsmarena:
Timer and Countdown are very straight-forward. The latter has a bunch of minute presets. You can also set a custom value of your own, all the way up to 23 hours and 59 minutes.
24 óra 59 percen át semmire se lehet használni az órát. Az szép! Aki elindítja, 1 napig csak nézheti, hogy számol vissza. Oké, alatta pici számokkal még a pontos időt, de ahhoz nem kevés embernek már olvasó-szemüvegre vagy nagyítóra lesz szüksége.
Rengeteg időt rászántam, cikkeket olvastam el, webshopokon a vevők kommentjeit. :W Ez az Amazfit T-Rex is hogy kaphatott itt Tetszett plecsnit?

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#252) Predatorr válasza tknof1871 (#251) üzenetére


Predatorr
őstag

Hát, végül is jól néz ki, strapabíró, napi edzésekkel is elmegy 10-12 napig, az áráért tud még pár dolgot, de ha annyi mindent elolvastál, hogy-hogy nem voltál evvel tisztában? Engem legalább a Xiaomi szívatott meg, amikor tönkrevágta a Startos 3 méréseit és GPS-ét egy frissítéssel. Nekem az lett volna a legjobb, de még belefért a visszaküldési időbe.
Az Amazfit zárt rendszer, nem találsz rá másik programot. Egyébként csak 23:59, A Notify-jal fel tudod javítani kicsit, de ha annyi szolgáltatás kell, akkor GTR2, de azzal meg GPS hibát tömkelete, napi töltés, nem megfelelő védelem, stb. Amúgy ott a telefon mindenre, én azért gondolkodom még a visszatérésre Band-hez, ha tényleg elcseszték a méréseket a frissítéssel, mert csak az érzékelők kellenek. Holnap megint lesz bicajos edzés, majd tesztelem.

Ja, valaki elárulhatná, hogy működik az automata mozgásfelismerés, mert nálam semmiféle mozgástevékenységet nem ismer fel.

[ Szerkesztve ]

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#253) tknof1871 válasza Predatorr (#252) üzenetére


tknof1871
őstag

de ha annyi mindent elolvastál, hogy-hogy nem voltál evvel tisztában?
Sehol se írták. Pl. az english user manual (1.29 MB .pdf) nem tartalmaz ilyen szavak: countdown, timer, alarm. Ez a cég egy vicc.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#254) nagyzsl69


nagyzsl69
lelkes újonc

Sziasztok!
Januárban nekem is lett egy T-rexem jó is de egy ideje elkezdte érdekesen mérni a pulzust az edzésekben. Pl letekerek 33kmt izomból, a szívem majdnem kiugrik otthon nézem átlag pulzus 92....
Vagy, bringázok szintén gyorsan, 20km-nél elhagyta magát a nyereg. Leszálltam megállítottam az órát, megjavítottam a nyerget és tekertem haza. Eredmény, az első 20kmen tv nézős pulzus szerelés után pedig rendesen 170-180 amit éreztem is...
Az első kép a bringázás, a második egy eliptikus amikor leszálltam vizet inni és folytattam.
Van ötlet?

(#255) Predatorr válasza nagyzsl69 (#254) üzenetére


Predatorr
őstag

Van. Nálam 160 fölé is felmegy a pulzus, ma az átlagom amúgy 140-re jött ki, az meg a másik irányban elképzelhetetlen. Volt, amikor csak 83, aztán megint 140, random az egész.
Ma a 23km tekerésem 396 kcal volt, múltkor 780, 42km 1100. A 15km hétközi, edzés utáni levezetés140-800kcal között szintén random. Tegnap 640kcal volt, pedig közben bevásároltam, +15kg cuccal nyomtam le 8 km-t. Kb. úgy "mérhet", mint amikor a telefonjaim az asztalon "mérték" a gyúrást karkötő nélkül. Szerintem csak felhős adatbázisból random letölt valamit az adott edzésre.
A GPS +1/4km után talál helyet, mint a telefon, de Stratos 3-hoz képest ez már megváltás.
Nem néztem vissza, frissítés előtt hogy volt, de szerintem totál átqrás ez az óra. Vagy talán csak azért b.szták el, hogy vedd meg a pro-t. Az enyém szerintem nemsokára (várok egy frissítést) megy jófogásra, aztán veszek vmi Mi Band 6-ot, vagy egyéb szart.

[ Szerkesztve ]

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#256) Predatorr válasza Predatorr (#255) üzenetére


Predatorr
őstag

Á, nem jó, utána néztem, a mi band 6 is összevissza "mér".

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#257) Predatorr válasza Predatorr (#256) üzenetére


Predatorr
őstag

És visszamentem zeppbe, minenhol normalizálódott az átlag! :Y 140-ek 128, 117, 83 helyett 94, marha jó.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#258) Predatorr válasza nagyzsl69 (#254) üzenetére


Predatorr
őstag

Na, átböngésztem részletesen. 80 körül mérte a pulzust a 45. percig tegnap, aztán 2p alatt felugrott 160-ra leállásig. Nem álltam meg, csak tekertem mint zállat. Ez volt az egyik 140-es átlag, ami lement 130 köré, aztán lezuhant 94-re. Több rövidebb tekerésnél is történt ilyen, szóval sztem nem én hajtok relaxban 30km/h fölött ellenszélben.
Szintén találtam érdekességet sebességméréseknél, hosszú 0km/h szakaszt (érdekes...), miközben a térkép ok (nincsenek átvágások, leszánítva a grafikont magát), tehát folyamatosan volt gps kapcsokat.
Visszateszem a Mi Healtht tesztképpen.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#259) nagyzsl69 válasza Predatorr (#255) üzenetére


nagyzsl69
lelkes újonc

Nekem valamikor március elején kezdte el. Furcsa volt, hogy meg akartam halni tekerés közben de nem jelzi a magas pulzust. Próbáltam valamihez kötni, akkoriban léptem fel a Notifyre az egyedi kijelzők miatt de melette ment a Zepp is. Vagy lehet tényleg volt egy frissítés. Előtte jó volt, legalább is olyan pulzus és kalória adatokat mutatott mint előtte a Pace órám. Fix útvonalaim vannak amin "versenyzek" magammal. Jobban az zavar, hogy mi történik edzés közben mikor "helyreáll" vagy éppen elkezd hülyeséget mérni.
Nem értem....

(#260) Predatorr válasza nagyzsl69 (#259) üzenetére


Predatorr
őstag

Ghost runnert nem vetít ki, ugye? :U
Ó, a qrwa, ellépett a szarba, 15p gépelés után...
Nálam az ápr. 24-i tekerés még rendben volt.
Na, szóval tegnap teljes hátlap pucolás volt.
Ma 3 +17,7km tekerés (közte 45p köredzés).
Tel: 203 + 1116 kcal.
T-x: 85 + 690 kcal.
T- x 2* gps-t vesztett, és nem találta ki, h nem teleportáltam a pontok között. 1. szakasz 117-197 szokott lenni, 90% ma itt megint nyugalmi pulzusban ment. Oké, csorogtam a forgalommal idióta autósokkal, de 2T nem 70-es pulzussal. 2. szakaszban végig megvolt a pulzus, ki is jött átlag 123, de a kcal érthetetlen, még ha a tel nem is látja. Nyilván miért ismerné fel a T-xet a Mi fit...
Volt nálam Verge, az következetesen mért és gps-t sem vesztett, de most nem tudommással összehasonlítani.
Más szempontból meg mit kapsz 37e Ft-ért? Jobbat semmit.
Ja, Próbáld meg fertőtleníteni a hátlapot, érzékelőket.

[ Szerkesztve ]

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#261) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Sziasztok!

Rendelt esetleg valaki mostanában Banggood-ról T-Rex-et? Az enyémet elvileg 04.20.-án feladták, azóta semmit nem változott a csomagkövetés. EU Priority Line szállítással jön. (Jön? :U) Van ilyesmivel valakinek tapasztalata?

(#262) Predatorr válasza Predatorr (#260) üzenetére


Predatorr
őstag

Próbáltam ma mérni, de 12% töltöttségről 5km után lemerült. 8%-on még le szoktam nyomni egy edzést. Fura.

SH4D0W2011: Nálam hazai rendeléssel majdnem 3 hét volt.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#263) tknof1871 válasza Predatorr (#260) üzenetére


tknof1871
őstag

Üdv!

Észrevettél olyan jelenséget, hogy hidegben pontatlanabb a pulzus mérése? Nekem van egy ilyen sejtésem. Kíváncsi vagyok mi a helyzet a hideggel, de neten nem találtam rá írást, hidegebb környezetben milyen korlátai vannak az optikai pulzusmérésnek. Nem a jeges Duna átúszásra gondolok, csak amivel átlagember találkozik, pl. a hidegebb reggelek.

2. szakaszban végig megvolt a pulzus, ki is jött átlag 123, de a kcal érthetetlen, még ha a tel nem is látja. Nyilván miért ismerné fel a T-xet a Mi fit...
Ez jó hogy feljött. A T-Rex használatához a Zepp alkalmazást kell telepíteni. A Mi Fit alkalmazást törölni kell a telefonról?

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#264) Predatorr válasza tknof1871 (#263) üzenetére


Predatorr
őstag

Nem, nekem pont az a panaszom, hogy mostanában szar az edzésészlelés. Az lehet, hogy nem tapad eléggé a karodhoz. Tegnap reggel egész hidegben mentem el itthonról, de rendben mért. Amióta megpucoltam a hátlapot, ezzel nem jött elő probléma. Ma megint lesz edzeciklizés, majd meglátom, most nem merülhet le 7km után.

Én is tudom, mi kell hozzá, azt is olvashattad, hogy az óra adatainak ellenőrzéséhez telepítettem vissza a mifit. Mivel azonban az óra csak a zeppel működik együtt, az érzékelőkkel nem tudom ellenőrizni. Csak egy Mi Bandet vagy Verge Lite-ot hajlandó felismerni. Ergo nem kell törölni. A G Health anno hasonlókat mért a mifihez, de az meg lezabálta az akkut, ami nem semmi 5060mAh-nál.

Az egyébként tök "érdekes", hogy a Zepp csak GPS-szel hajlandó csatlakozni az órához (aztán kikapcsolhatod), és hiába a bt kapcsolat, az adatok áttöltésénél sír, ha nincs hálózatra kapcsolva. Ennek nyilván semmi köze a kínai telefonok állítólagos kémkedési szokásaihoz. :)

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#265) tknof1871 válasza Predatorr (#264) üzenetére


tknof1871
őstag

Csak arra voltam kíváncsi, ha telepítve van a Zepp, szükség van-e még a Mi Fit-re. Szóval a T-Rex miatt nem kell megtartani.

Hogyan lehet egyszerre használni a T-Rex-et és a Mi Band 3-at?
Ha a T-Rex-et aktiválom a Zepp-ben, a Zepp/Mi Fit eldobja/deaktiválja a Mi Band 3-at. Ha a Mi Band 3-at aktiválom a Mi Fit.ben/Zepp-ben, a Zepp eldobja a T-Rex-et.

Nem értem miért nem engedi a Zepp mindkettőt aktiválni. A T-Rex és a Mi Band méréseivel pontosítani lehetne a méréseket. Ennek van értelme, azt hiszem. Nem mintha értenék hozzá, csak logikusnak tűnik.
BTW szívesebben aludnék a Mi Band 3-al, mint a T-Rex-el. Nagy karóra, kicsit zavar. Viszont este és reggel aktiválni deaktiválni kellene, hát inkább hagyom.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#266) baitsee23 válasza tknof1871 (#265) üzenetére


baitsee23
őstag

Nekem sima MiBand 1s-sel nem ment egyszerre. Ne kérdezd, miért, de szerintem ez nem működik.

小米 12 - 8/256GB

(#267) Predatorr válasza tknof1871 (#265) üzenetére


Predatorr
őstag

Írtam, h ellenőrzésképpen tettem vissza a mifit. Amúgy ma is 1.5* annyi zsírégetést mért, mit az óra, az megint csak 560-at a 700 kcal fölötti távra, pulzust viszont követte. Ahol csorogtam a forgalommal.lejjebb mért, ahol tekertem, feljebb, átlag 121.
Elméletileg 2 külön app, 2 külön eszköz. :U Elméletileg a zeppnek több eszközt is kezelnie kéne. Gyakorlatilag a xiaomi szoftverei fostalicskák (jelezheted a.problémát a feedbackben, garantáltan megy a qkába). Vagy 2 telefont használsz akkor, v ua. tesztre hol az egyik eszközt, hol a másikat.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#268) nagyzsl69


nagyzsl69
lelkes újonc

Hali, ma tekertem 33kmt teljesen jól mért az óra megint. Előtte levettem a telóról a Notify-t csak a Zepp maradt, reseteltem az órát illetve a Zeppnél volt egy frissítés 04.26i dátmmal azt elindítottam mert valami pulzus mérést írtak, ja és egy lyukkal odébb tettem a szíjat. Hogy melyik hozta a valós eredményt azt nem tudom... 🤷‍♂️
Holnap megint tervezek egy kicsit hosszabb távot, majd kiderül, hogy tartós-e az állapot.

(#269) Predatorr válasza nagyzsl69 (#268) üzenetére


Predatorr
őstag

Én ma reggel kaptam firmware frissítést. Úgy értem, az óra. :B Nem igaz, hogy nem bírják átírni a 6:00-t 12:00-ra délben! :Y :W Pedig már fídbekktem nekik többször.
Nótifáj nem nem lehet, nálam blokkolva van, csak óralapcseréhez használom, mert sehogy nem tudom megvenni. Bankkártyaszámot nem adok meg, telefonos fizetést nem fogad (pedig Telekomos vagyok, csak Blue-n), egyenlegből meg nem lehet.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#270) Predatorr válasza nagyzsl69 (#268) üzenetére


Predatorr
őstag

22km, de csak 700kcal :( , szívritmus szépen felment 120/140, max 161, átlag 141, grafikon szépen kirajzolva.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#271) nagyzsl69 válasza Predatorr (#270) üzenetére


nagyzsl69
lelkes újonc

Nekem most szépen mért az óra 3 óra bringázás, 70km.
Az elején 15km-en bluetoothon zene is ment fülesen a telóról. Volt két megállás, akkor szüneteltetve lett a mérés. Terhelés szerint változott a pulzus mérés. 2803 kalóriát égettem az óra szerint.

(#272) Predatorr válasza nagyzsl69 (#271) üzenetére


Predatorr
őstag

Jó neked. Ma, edzés után (42p, 359kcal foly. köredzés átlag 119bpm, max 140), eleve emelkedett pulzussal kezdve 15km 159kcal. Pulzus átlag 71, max. 118bpm. :Y (3p light, 1p intensive, semmi más.) Teljesen random, vagy "rákap", vagy szar az egész. Direkt megigazítottam az órát, hogy stabilan rajtam legyen. Hulladék.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#273) Predatorr


Predatorr
őstag

Nálatok nem gyorsult fel az óra merülése az új firmware-rel? Nem úszás közben gondolom, hanem a töltés. Nálam pikk-pakk lement a tegnapi 42-ről 23-ra :Y a mai 42p edzéssel és 40p bringázással.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#274) baitsee23 válasza Predatorr (#273) üzenetére


baitsee23
őstag

Nekem 1.4.0.17 van rajta. Nem mutat újabbat. Nem észlelek extrém merülést.

小米 12 - 8/256GB

(#275) Predatorr válasza baitsee23 (#274) üzenetére


Predatorr
őstag

1.4.0.19

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#276) baitsee23 válasza Predatorr (#275) üzenetére


baitsee23
őstag

Én hiába kerestetek. :F Akkor ezt ne is tegyem fel, ha elérhető?

小米 12 - 8/256GB

(#277) Predatorr válasza baitsee23 (#276) üzenetére


Predatorr
őstag

Fura. Nálam vasárnap reggel jelentkezett, fel is tette. Nem tudok mit mondani. Nem extrém a merülés, csak sok. De még az előző firmware-rel 12%-ról 7km alatt lemerült, máskor 8%-kal végig toltam egy edzést. Ha csak nem a GPS-szel van baj, mert a sok csatlakozás nyilván jobban meríti az akkut. Nem jelez vesztést, talán csak aut. váltogat, lehet, 2 műhold között vagyunk. :U
Most elmegyek egyet tekerni, ha a szél vissza nem fúj. Most 17%-ról indulok neki 22km-nek.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#278) Predatorr válasza baitsee23 (#276) üzenetére


Predatorr
őstag

Most megint működött. :U 18,29km, 739 kcal, avg 139, max. 164bpm, max 45.58km/h, szívritmusban vannak kis visszaesések, lejtőn és megállásnál, totál pontos. Épp az ellentéte a tegnapi "mérésnek". Erre írják sztem tesztekben, hogy megbízthatatlanok a xiaomi cuccok.

[ Szerkesztve ]

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#279) Predatorr válasza Predatorr (#278) üzenetére


Predatorr
őstag

Ja, és össz-vissz -4% a töltöttség. :U

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#280) Predatorr


Predatorr
őstag

Ma 300m-t mért a bringázásból. Visszatért az automata sötétítés (értsd: minél nagyobb környezeti fény, annál kisebb fényerő), megérintettem a képernyőt, hogy lássam, de persze rögtön pauzézta. megálltam, nyomtam egy "continue"-t, mire írta, hogy bill védve, oké, megjelent a kép, mentem tovább, bevásárlásnál dettó. Végül maradt a fenti "mérés". Szóval valahol itt van az eb elföldelve a felejtéseknél. Ezek szerint a piros karikában hiába vannak ott az adatok, szarik rá mérni.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#281) padi68


padi68
senior tag

Sziasztok, T-Rex Pro

van már valakinek tapasztalata, főleg a gps rész lenne érdekes...

Köszönöm Á

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#282) Predatorr válasza padi68 (#281) üzenetére


Predatorr
őstag

Addig is nézd meg ezt és ezt
"questionable GPS and sleep tracking performance"

[ Szerkesztve ]

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#283) padi68 válasza Predatorr (#282) üzenetére


padi68
senior tag

köszönöm, ha ennyire lehúzták akkor inkább más mellett döntök

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#284) Predatorr válasza padi68 (#283) üzenetére


Predatorr
őstag

Nehéz, mert alapvetően nem rossz az áráért, akkor meg mit veszel? A Band 6 ugyanazt tudja, de a 4-esnél pl. telón is mennie kellett a GPS-nek az időjárás frissítéshez (+ kis kínai bujkáló program), minden gyártónak csak saját telefonjával működik az órája teljes funkcionalitással, esetleg naponta töltheted, végül mit tehetsz? Hívod a szellemirtókat? :Y Amíg szoftverekre és PC/mobil termékekre nincs olyan törvény, amely védené a vásárlót, semmit. Stratos 3-am volt, ott megtanultam, hogy ha a huami galileo-t és egyebeket is bepakol ezekbe a cuccokba, abból csak szar jöhet ki. Nyilván ugyanaz az ótvar chip. Amazfitet ne is nézz, a GTR2/GTS2 és a többi is ugyanilyen. De legalább nem 6:00 van a szívritmus grafikonon délben. Ezt is qrwa nagy meló lenne javítani.

[ Szerkesztve ]

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#285) padi68 válasza Predatorr (#284) üzenetére


padi68
senior tag

azt hiszem honor GS pro lesz
:R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#286) baitsee23


baitsee23
őstag

Másnak is volt már olyan, hogy az automatikus fényerő szabályzás nem működik, és szabadban alig látszik a kijelző? Mér 2-3x volt ilyen, és rebootolni kellett. :((

小米 12 - 8/256GB

(#287) Predatorr válasza baitsee23 (#286) üzenetére


Predatorr
őstag

Már többször írtam róla. Mostanában minden reggel megcsinálja (bő 1 hete frissült a firmware), talán Zepp csatlakozástól? Ezelőtt random jött elő. Egyébként nem kell reboot, mert csak lekapcsol. Lehúzod a menüt, ismét aktiválod az aut. fényerőt, onnantól jó. A világítás.

padi68: Nem fogsz örülni annak sem. :D "katonai védelemmel és remek üzemidővel megalapoz az extrém túratávoknak vagy az egész napos síelésnek – hogy aztán elhasajlon zárt rendszerével és épp terepen alkalmatlan térképével"

És akkor még ott a trükk, hogy az ilyen órák/karkötők bizonyos funkciói csak saját gyártmányú telefonokon elérhetők. De keresgélj csak, én fél év és egy Stratos 3-as hibás döntés után jutottam el a T-Rexig azon az alapon, hogy ennyiért már lehet szar is, legalább pöpec óralapjai (azért a Pro-éra frissíthetnék a gagyi gyárit) vannak, és még érintésérzékenyek is. :D

Ja, a fostalicska. :((( Reggeli gyaloglás, OK. 1. tekerés (3km) OK. Gyúrás OK. 2. tekerés (15km) minden előbbi után az óra szerint 52-73BPM szívritmussal fél óráig (közben ránéztem 2*, ellenőriztem, hogy rendesen feküdjön a karomon), aztán felugrott 130-140-es sávba a maradék bő 10 percre. :W Sebesség közben 25-35km/h (-forgalmi okból megállások), ellenszél, emelkedőkkel. "Mért" is vagy 265kcal-t 6-700 helyett. :((
Vagy én vagyok qrwa kemény, hogy lenyomok fél óra szél ellen tekerést 1ó edzés után, szél ellen 60-70-es pulzussal 28km/h átlaggal, mire működni kezdene a szívem. :Y

[ Szerkesztve ]

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#288) Predatorr


Predatorr
őstag

Ma megint 30p-ig 60-80-as pulzust mért bringázás alatt, aztán ugrott fel 130-140-re, el is égettem szerinte 560kcalt 24km / bő 1ó alatt. VO maxba bele sem nyalt. Lehet, tényleg ilyen lusta a szívem, csak a futás pörgeti föl. :U

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#289) Rellind


Rellind
senior tag

Sziasztok. Erre az órára esett a választásom. GTR 2 volt még ami érdekelt volna de ez olcsóbb. :DDD
Van olyan hiba,feature ami miatt nem kellene ezt választanom? Ami kínál ezen az áron (38ezer) nekem elég. Néztem Youtube tesztet mindenki elégedett volt. (Gondolom fizetett hirdetés :D :D :D ;] ;] ;] )
Köszönöm. :R

(#290) tknof1871 válasza Predatorr (#267) üzenetére


tknof1871
őstag

(Ez a kérdés itt OFF, de az Android alkalmazások kibeszélő topikban nem tudták.)

Elméletileg a zeppnek több eszközt is kezelnie kéne. Gyakorlatilag a xiaomi szoftverei fostalicskák

Üdv!
Mindegy milyen a telefon? Xiaomi/Poco telefonon, MIUI rendszer alatt, is bugosak a Xiaomi appok? El tudom képzelni, a kínaiak direkt csinálják. Terelik a népet a Xiaomi "ökoszisztémába".

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#291) Predatorr válasza Rellind (#289) üzenetére


Predatorr
őstag

Nem kell sokat visszaolvasnod. ;) Az árához képest a védelem és a tudás elfogadható, a hibák meg garantált szolgáltatások a cégnél. Az áráért a GTR2 sem rossz ám, csak mire jó az alvásfigyelés/pulzusmonitor/stb. pl, ha minden nap töltened kell?

tknof1871: Azok, az eszközökön is. Ha utánanézel, a legtöbb hibát vagy javítási megoldást eleve "Xiaomi" topicokban találod. Terelik (a többi gyártó is, lásd más telókkal nem működő funkciók), és avultatják (lásd: Stratos 3, tele az eMag visszküldött készülékekkel), ahogy pl. mi is a legutóbbi előtti frissítéstől szívunk a fényre sötétedő képernyővel (reboot megoldja, egy időre, vagy folyton kapcsolgathatod) vagy a fals pulzusméréssel. De az S8-amon a kései "biztonsági" frissítésekkel is mindig érkezett valami avultatás (wi-fi vagy GPS gyengülés, egyebek), szóval kb. mindegy, mit veszel, mit ígérnek hozzá, 2 évente eldobandó minden mobil eszköz, úgy szánj rá pénzt. De legalább szoftveresen a Samu jó.

Akinek jelentkezik a fényre sötétedés: úgy vettem észre, hogy az edzés indításakor kapcsol be. Amíg menü, rendben, aztán ahogy elindítom a mérést, és lekapcsol a kijelző, a következő megjelenítésnél már éjszakai mód, aztán nyomkodhatja az ember találomra egy kellően sötét helyen... talán ki akarnak rabolni? :F (Már azután, hogy kiperkáltam a cucc árát... :U )

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#293) TommyX_


TommyX_
őstag

Nincs 1 éves az óra, nem használtam sportolásra, sima mindennapos normál használat mellett ez lett a szijjal.
Ma esett le a kezemrol úgy, hogy nem akadtam bele semmibe. :W

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#294) Predatorr válasza TommyX_ (#293) üzenetére


Predatorr
őstag

Sportoltál volna. ;) Egy sportkocsi.is tönkrem1, ha nem használod. Jövő év elején tudok erre.pontosabbat mondani. Ha még meglesz. Bár az enyém fekete.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#295) TommyX_ válasza Predatorr (#294) üzenetére


TommyX_
őstag

Feketénél nem lett gond, rendeltem volna másik szíjat hozzá és készen is vagyok. :D
Én pont ezt a verziót vártam, ilyen szíjat meg nem láttam külön még hozzá. :U

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#296) Jumpalaja01


Jumpalaja01
tag

Üdv! Olyan problémába futottam bele, hogy az óra hiába van csatlakoztatva, nem mennek át az üzenetek, hívások stb. Eddig jó volt és egyszer csak bevágta az unalmast.... Töröltem a telefonon a Zepp alkalmazás adatait, hátha megoldodik a probléma. Múltkor bevált, viszont nem tudok azóta visszajelentkezni a felhasználónevemmel és jelszavammal... Hiába kértem emailben új jelszót azzal sem enged be... Kezd a tököm telelenni ezzel az órával.... Esetleg tud valaki segíteni?

(#297) Predatorr válasza TommyX_ (#295) üzenetére


Predatorr
őstag

Veszel +1 órát. :U Vagy befestesz egy fekete szíjat. Pillrag? Én sokat szívtam drága, márkás szarokkal, végül vettem egy bűn olcsó dupla (foly. + gél) pillanatragasztót 200 v 300Ft-ért V Janiban, az még a széttört, majd ragasztással szétesett kerékpáros telefontarzómat is.fogja.

Jumpalaja: Gyári reset az órán, zepp uninst pucolás. A bejelentkezésnél van vmi szarság, én is szívtam vele, de már nem emléxem, mi volt, asszem harmadjára vettem észre. Nálam sem aktiválta az új bejelentkezést, végül bement a régivel. Jogok, rendben? Mert ha kipucoltad a zeppet, azok is törlődtek.
A notify +be tehet, ha fent van, főleg, ha nem a zeppes kapcsolatra állítottad.

Más: most a futást is úgy nérte, hogy 10p után kezdett dolgozni a szívem, pedig nem csak kocogtam. Lehet, van bennem egy elektromotor, ami elvisz az első szakaszon, csak.aztán kezd visszatölteni... :U

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#298) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Sziasztok!

Bekapcsolt Auto DND módban is megjönnek az sms értesítések az órára, miközben alszom, és eddig mindig felébredtem rá, szóval zavaró. Lehetséges, hogy mégsem érzékeli hogy alszom, vagy csak bugos? Van ezzel esetleg valakinek tapasztalata? Vagy csak simán kapcsolgassam manuálisan? Bip-pel nem volt ilyen problémám (illetve más gyártó, de Honor óra sem zargatott ilyenkor). :F

(#299) Predatorr válasza SH4D0W2011 (#298) üzenetére


Predatorr
őstag

Nem jó az alvásmérés, fura dolgokat produkál. Én pl. Tv-nézés közben is alszom, szerinte, máskor meg „ébren vagyok” alvás.közben. lehet, hogy ezen rágódsz, ezért.túl.magas a pulzusod alvás közben. Pulzusmonitor szerint?

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#300) SH4D0W2011 válasza Predatorr (#299) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Most éjjel nem volt rajtam az óra, de akkor mára felteszem és holnap ránézek, milyen pulzus értékeket produkálok. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.