Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Egy Palm-mal, vagy egy Psion palmtoppal is jól ellettél volna a 2000-es években :) Fél szakdogát írtam egy m505-ösön... :D
De különben ez is egy felhasználása az öreg tableteknek :)

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#2) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Keress használtan egy Galaxy note 10. 1es tabot. Az minden vágyad kielégíti. ;]
Mifelénk egy jobb állapotú darab 50 euró körül van. Mindennapos használatra már (ez is) alkalmatlan, de rajzolni, jegyzetelni nagyon jó.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#3) Steve_Brown


Steve_Brown
aktív tag

Én már 5000mAh óra alá biztos nem mennék. Van egy belpiacos kis Huawei tabletem 5000mAh-val és a telefonom egy Redmi 9T 6000mAh-ás aksival. 4 nap sátorozós fesztivált simán kibírt :)

Nem tudom hogy lehet használni olyan telefonokat amiket naponta használni kell.

(#4) DigitXT válasza Steve_Brown (#3) üzenetére


DigitXT
félisten

"Nem tudom hogy lehet használni olyan telefonokat amiket naponta használni kell."
Hát naponta.:DDD

(#5) hcl válasza Steve_Brown (#3) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nemtom, én olyat szoktam, hogy hazamegyek este, és feldugom töltőre. Ha otthon vagyok, alig nyúlok telefonhoz. Melóban se sokat.

Mutogatni való hater díszpinty

(#6) cinemazealot


cinemazealot
addikt

Én újság szerkesztéshez gondoltam jegyzetelni és a nyomdakész anyagot lektorálni egy méretben A4-hez minél inkább közelítő tabon, de valahogy nem éreztem megtérülni a befektetést (egy kéthavonta megjelenő 12-16 oldalas kiadvány papírra nyomott előnézetéhez képest). Főleg annak fényében, hogy írni nem szeretek érintő képernyőn. :) Pedig a kütyük engem is nagyon vonzanak.

Nem gondoltad a jegyzeteidet vagy az annak alapján létrejött nagyobb volumenű írásaikat kiadvány formájában megjelentetni?

(#7) Algieba válasza cinemazealot (#6) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Beérem az online publikálással. :))

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.