Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:26:06

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) #70516736 válasza draco31 (#350) üzenetére


#70516736
törölt tag


a wazéval használom

(#352) l86544


l86544
aktív tag

Jók az antennák a telcsiben. Nekem előtte XT910 volt de azzal a lakás túlsó sarkában már nem volt wifi vétel, ezzel még filmnézéshez elég a sávszélesség. A GSM jel is stabil szinte mindenütt. A GPS 30s-60s között pozíciót fog.

https://mowned.com/lajos-szab

(#353) domos válasza draco31 (#350) üzenetére


domos
senior tag

POP C7-ben? Teljesen jo. 30mp alatt talal jelet barhol, utana stabilan tartja. Foleg erdoben probalgattam, de ha ott mukodott akkor nem hinnem hogy mashol problema lenne vele.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#354) mckangi válasza draco31 (#350) üzenetére


mckangi
senior tag

Első indítás után kb. 3-4 perc utána már fél perc alatt talál jelet.

12 műholdból 10-et használ 2-3 métetes pontossággal.

(Betongerendás épületben.)

[ Szerkesztve ]

Poco F3

(#355) ludla


ludla
őstag

A párom kapott egyet és lenne kérdése. Lehet vala hogyan a lehuzhato sávra varázsolni a telefon némítást? Elég macerás állandoan a beállításokba belépni.

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#356) Tommee válasza ludla (#355) üzenetére


Tommee
aktív tag

Bekapcsoló gombot hosszan nyomni, majd a megjelenő lehetőségek közül(kikapcsolás,stb.) az áthúzott hangszóró ikonra kell bökni. Egyszerű, gyors így.

(#357) ludla válasza Tommee (#356) üzenetére


ludla
őstag

Koszi ezt a lehetoseget el is felejtettem.

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#358) draco31


draco31
veterán

Érintő csere szempontjából van különbség a különböző változatok között? Konkrétan a voda változatát tudnám olcsón megszerezni, és konkrétan erre gondoltam. Mert ha ilyen szempontból egyformák, akkor azt nem bánnám. :D

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#359) #70516736 válasza draco31 (#358) üzenetére


#70516736
törölt tag

ezek a tipusok vannak

7040A, 7040F, 7041X Single Sim
7040D, 7041D, 7040E Dual Sim

5 Mpxl FF kamera (7040D),
5 Mpxl AF kamera (7041X/7041D),
8 Mpxl FF fotót (7040A/7040F/7040E)

ebből a voda a 7041X
kijelzőjük szerintem egyforma csak a kamerában van eltérés és a vodásban 1gb ram van

[ Szerkesztve ]

(#360) Tufako


Tufako
tag

Érdekes jelenséget produkált a telefon a mai napon. Természetesen utazás közben. :) Egyszerűen nem volt hajlandó csatlakozni a netre a böngészővel, illetve a play áruház sem ment. Ugyanakkor az időkép frissített, illetve a K9 mail is működött, Gmail viszont nem. Szerencse, hogy alapból fent szokott lenni az appsaver, illetve az SMS backup, végső megoldásként út közben egy hard reset, majd a legfontosabb progik gyors újratelepítése oldotta meg a problémát. Rá is ment negyed órám. :) Futott már valaki ilyenbe, és rájött az okára?

A másik kérdés, lehet alapból rögzíteni a telefonbeszélgetést? Ha lehet, hogyan kell?

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok magamnál. Kérem, hagyjon üzenetet.

(#361) mckangi válasza Tufako (#360) üzenetére


mckangi
senior tag

Az első problémára nem tudok választ adni, így még sosem jártam.

A második kérdésre meg, ha elindítod a felvevés vagy a hívásindítás gombot, akkor a tárcsázó képernyőnél alul megnyomod a 3 pöttyöt (menü).
Ott tudod bekapcsolni a hívásrögzítést.

Addig nem aktív, a menüpont,amíg nincs kapcsolat.

[ Szerkesztve ]

Poco F3

(#362) mckangi


mckangi
senior tag

Én egy másik érdekességet vettem észre.

Nekem feloldó mintával van lezárva a kezdőképernyőm.
Na most ha 3-szor rosszul adom meg a mintát, akkor majd negyedikre jól, akkor a vaku kétszer felvillan.

Ilyenkor vajon le is fotóz titokban?
Az eddigi telefonjaimon még nem vettem észre ezt a funkciót.

Igaz, be van kapcsolva a beépített "Find me Back" , és az eszközkezelő is aktív!

Vajon mi célt szolgál a vakuvillogtatás?

[ Szerkesztve ]

Poco F3

(#363) draco31


draco31
veterán

Ma lehet belépek a klubba. Van már root lehetőség? Mivel ezen nincs már gari a repedt érintő miatt, így szabad a babrálás. :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#364) l86544 válasza draco31 (#363) üzenetére


l86544
aktív tag

Igen van. Több módszert is leírnak, nekem a kingo root volt a nyerő.

https://mowned.com/lajos-szab

(#365) botchy válasza l86544 (#364) üzenetére


botchy
csendes tag

jó tudni, hogy ezen is működik. bár egyelőre nem tervezem párom c7-ét rootolni :)

(#366) SirKero


SirKero
őstag

Üdv
Hogy tudom a telefon kijelzőjén lévő képet lementeni ( és pc-re áttenni ) :U
Mintha már valaki kérdezte volna de nem találom :B

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#367) draco31 válasza l86544 (#364) üzenetére


draco31
veterán

Nos kezemben a készülék, hol van erről a root-ról leírás? Kiirtanám a gyári játékokat, meg pár programot.
A menüben nem lehet mappákba rakni a programokat? Az LG-ben ezt szerettem, amit nem használtam, az nem foglalta a helyet.
Ja, picit megviselt, de 15e-ért rendben van, plusz 6000 lesz a javítás. Tökéletesen használható így is. :DDD

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#368) l86544 válasza draco31 (#367) üzenetére


l86544
aktív tag

root: http://www.youtube.com/watch?v=kmWamUP5Jek
cserélj launchert, ami tudja a mappát.

https://mowned.com/lajos-szab

(#369) draco31 válasza l86544 (#368) üzenetére


draco31
veterán

Egyenlőre nem akarja felismerni a program. A driverek települtek, usb hibakeresés be van kapcsolva, mtp módban csatlakozok.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#370) draco31 válasza l86544 (#368) üzenetére


draco31
veterán

Közben sikerült a root, kellett mindenkinek egy restart. El is tűnt 7-8 program egyből. :D
A képernyőmentésre is rájöttem, hangerő le + bekpacs gomb egyszerre nyomni.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#371) botchy válasza botchy (#365) üzenetére


botchy
csendes tag

végül csak lett tegnap root, hogy Tasker tudjon gps-t ki-be kapcsolgatni :)

(#372) mckangi válasza draco31 (#367) üzenetére


mckangi
senior tag

A menüben nem tudsz, de a főképernyőn tudsz mappába rendezést csinálni.

Poco F3

(#373) SirKero válasza SirKero (#366) üzenetére


SirKero
őstag

Erre valaki :U

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#374) draco31 válasza SirKero (#373) üzenetére


draco31
veterán

Vagyis printscreent csinálni? Hangerő le plusz a bekapcs gomb egyszerre, tegnap említettem.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#375) SirKero válasza draco31 (#374) üzenetére


SirKero
őstag

Köszi :R És a képet hová teszi honnan tudom átmásolni a pc-re?

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#376) SirKero válasza SirKero (#375) üzenetére


SirKero
őstag

Meg van köszönöm :C

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#377) draco31


draco31
veterán

Éjszaka 8 óra alatt 2%-ot merült bekapcsolt WiFi-vel, ez nem is rossz!

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#378) SirKero


SirKero
őstag

Az Alcatel oldaláról letölthető Mobile Upgrade S 4.0.6 programot használta már valaki?

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#379) domos válasza SirKero (#378) üzenetére


domos
senior tag

Nem jo ehhez a telefonhoz.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#380) SirKero válasza domos (#379) üzenetére


SirKero
őstag

Érdekes pedig a telefon oldalán a támogatások között van :U

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#381) draco31


draco31
veterán

Nektek is .3gp-ben vesz fel videót?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#382) domos válasza draco31 (#381) üzenetére


domos
senior tag

Este megnezem.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#383) Tommee válasza domos (#382) üzenetére


Tommee
aktív tag

Nappal is 3gp-ben rögzít!
:D
Gyári kameraszoftverrel.
Más alkalmazással lehet állítani hogy milyen bitrátával, fps-el, felbontással rögzítsen.

(#384) l86544 válasza draco31 (#381) üzenetére


l86544
aktív tag

A gyári cucc 3gp.
Ezért gyorsan le is cseréltem.

https://mowned.com/lajos-szab

(#385) draco31 válasza l86544 (#384) üzenetére


draco31
veterán

Mit ajánlotok helyette?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#386) l86544 válasza draco31 (#385) üzenetére


l86544
aktív tag

Camera MX.

https://mowned.com/lajos-szab

(#387) Trk.Adam87


Trk.Adam87
aktív tag

Nálatok sem jegyzi meg az akku használatot újraindítás után? Nálam mindig lenullázza és elölről számol... Esetleg tud valaki közületek valami megoldást erre a problémára?

További hibák az általam birtokolt példányban:
- Az alsó gombok alatti keret nincs megfelelően illesztve, ezt főleg abból látni, hogy a gombok háttérvilágítása picit kivilágít a keret szélének egy részén is.

- A képernyő alján, az érintőgombok felett lévő kb 1 cm-es sávban pici foltosodás látható (ez inkább csak világos, fehér képernyőn vehető észre). Olyan, mintha nem lenne egységes a fényerő mindegyik képpontnál, hanem valahol minimálisan világosabb, illetve sötétebb lenne. (végül is ez is egyfajta pixelhiba lehet, csak ezek nem halott pixelek, mivel mindenféle színt képesek megjeleníteni, de nem egységes, összehangolt fényerővel.)

- A képernyő sarkaiban enyhe fehér bevilágítást lehet felfedezni (főként fekete háttér esetén)

Érdeklődnék, hogy mennyire gyakoriak az általam felsorolt hibák POP C7 tulajok körében? Ti találkoztatok hasonlókkal? Illetve van olyan ezek közül, ami az összes példányt érinti és ez betudható a készülék alacsony árából adódó gyenge összeszerelési minőségnek és kijelzőnek?

Ami még furcsa, hogy a telefon gyorsabban merül, ha a menüben vagy a launcherben babrálok valamit, mint úgy, ha mondjuk filmet nézek vagy opera mini-n böngészek rajta.
Kipróbáltam, hogy egy kisebb bitráttal rendelkező, de ezen a készüléken még így is megfelelő élességű képet biztosító MP4 formátumú film lejátszása esetén közepes hangerőn 1 óra alatt 16%-ot merült a készülék úgy, hogy a lejátszás folyamatosan ment, nem állítottam le, nem babráltam rajta semmit.
Mindez nem mondható rossznak, tekintve, hogy ez alapján akár 3, esetleg 4 db alacsonyabb minőségű, de 5"on még egész nézhető minőségű másfél órás film is megtekinthető rajta egyetlen feltöltéssel (ezalatt persze mind a wi-fi, mind a 3g kikapcsolt állapotban volt).
Azt viszont végképp nem értem, hogy a menüben való lépkedés miért eszik többet, mint a film lejátszás. Egyik nap fél órát állítgattam a launchert(smart launchert, ami egyébként az egyik legkisebb energiaforrást igénylő launcher) meg ezt azt és ezalatt vagy 15%ot merült, majdnem annyit, mint amennyit videolejátszással 1 óra alatt...
Ti mivel magyaráznátok ezt? (a telefont egyébként kb 10% fényerőn használom)

A leírtaktól eltekintve elégedett vagyok a telefonnal, annyira nem húzzák az agyamat ilyen apróságok, mivel amikre használom (böngészés, gmail, viber, telefonálás, néha játék) azok alatt úgysem figyelek ezekre, hibátlan terméket nem is vártam ennyi pénzért, csupán kíváncsiságból érdeklődöm a hibák(már ha ezek annak számítanak egy ilyen árkategóriájú készülék esetében) és azok esetleges megoldásának kapcsán.

[ Szerkesztve ]

(#388) Tommee válasza Trk.Adam87 (#387) üzenetére


Tommee
aktív tag

Bevilágítás nálam is jelen van, nálam is kb 4 perc videóval merül 1%-ot.
Újraindítás után viszont megfelelően jelzi az akkuidőt és használatot.

(#389) draco31 válasza Trk.Adam87 (#387) üzenetére


draco31
veterán

Az akkut nekem megjegyzi, most próbáltam ki.
Nekem nincs foltosodás, és alul világítás a keretnél ami neked. Viszont van törött érintőm. :DDD
A merülést nem tudom, nem figyelem annyira.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#390) ludla


ludla
őstag

A páromnak a héten vettünk szilikon tokot és fóliát rá, ha valaki esetleg keres jót olcsón akkor érdemes megnéznie.

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#391) draco31 válasza ludla (#390) üzenetére


draco31
veterán

Én 1000Ft-ból vettem szilikon tokot és 6db fóliát eBay-ről, bár az igaz, hogy kicsit várni kell rá.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#392) Acesanyi


Acesanyi
tag

Üdv mindenkinek!

Már egy jó ideje szótlanul olvasgatok hsz-aitok között és látom jó pár embernek van jó pár gyári (széria) problémája a készülékkel.

KÉRNI szeretnék az eddigi és majd a későbbi hozzászólóktól is egy kis szivességet!!!!! :K

MÉGPEDIG oyat, hogy: aki hibát észlelt eddig az megírná, hogy melyik tipusról van szó pontosan a 6 féle készülék kőzül. Valamint még azon belül milyen ÉPÍTÉSI számmal rendelkezik.

Mivel tudomásomra jutott még olyan infó is, hogy a 7041X- en belül is kiadtak más építési számmal készülékeket! :Y :Y

Ezt azért tartanám jónak és fontosnak, mert ez elsősorban nektek is és a későbbiekben vásárolni akaróknak is jelentős infókat adhat. Plussz kiszűrhetnénk, hogy mellyek a bajosabbak.

Mivel nekem is van még első megjelenéskor vettem vodában 7041X-et ÉPÍTÉSI SZÁMOM: 030FHG1,
de szerencsére csak lesek némelyik hsz-nál, mert nekem nem jelentkeztek ezen hibák. Legalább is még nem.

Ja igen! A gyári rommal szereltekre gondoltam nem a Root-olt vagy ROM-cseréltekre!!!
:R

(#393) domos


domos
senior tag

Kis light bleeding az én készülékemben is van, illetve nagyon gyorsan merül, ezen kívül nincs vele gond.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#394) l86544


l86544
aktív tag

Én nem tapasztaltam egyik jelenséget sem. Nálam az akku is rendben van állandó wifi vagy 3G kapcsolat mellett is meg vagyok vele elégedve.

https://mowned.com/lajos-szab

(#395) Kickass válasza l86544 (#394) üzenetére


Kickass
őstag

Egy kis bevilágítás mintha nálam is lenne viszont az akkuidő az több mint rendben van.

szerk.. nem válasz akart lenni, már mindegy :DDD

[ Szerkesztve ]

(#396) draco31


draco31
veterán

Megérkezett az OTG kábelem is, kár hogy az NTFS fájlrendszert nem kezeli az Android. De a FAT32-vel nincs baja, kezeli is őket rendesen. :D

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#397) draco31 válasza draco31 (#396) üzenetére


draco31
veterán

Megy az egér is, a billentyűzet is, a kártyaolvasó is vele. :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#398) tothjozsi96


tothjozsi96
addikt

Heló!
Erre a telefonra mi a legfrissebb android verzió?
Köszi előre is a választ! :)
Üdv!

(#399) draco31 válasza tothjozsi96 (#398) üzenetére


draco31
veterán

Nálam 4.2.2 van rajta.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#400) egabi71


egabi71
aktív tag

Szasztok A családban két ilyen telefon van.Az egyikben az építési szám:030FHG2 míg a másikban 040FHG1.Tudja valaki,hogy mi a külómbség közötűk?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.