Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:26:06

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) Acesanyi válasza egabi71 (#400) üzenetére


Acesanyi
tag

Éppen erről beszéltem az előző hsz-omban ;)

Ezek is 7041X-esek? Mert ha igen akkor ez 2 ujjab építési számot jelent az enyém után. :Y

Nálad van vmi hiba észrevétel egyiknél-másiknál?

(#402) draco31 válasza Acesanyi (#401) üzenetére


draco31
veterán

Beszállok 040FHG1-el :)

[ Szerkesztve ]

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#403) #35692544


#35692544
törölt tag

Az enyém 2 hónapos vodás és 030FHG1-es
Foltosodás nincs bevilágítás minimális, akuhasználatot nullázza

[ Szerkesztve ]

(#404) SirKero


SirKero
őstag

7041X - 040FHG1

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#405) #35692544 válasza SirKero (#404) üzenetére


#35692544
törölt tag

Most próbáktam de nem ajánl fel frissítét a 040-re
Amúgy mi ez az építési szám?

(#406) Acesanyi válasza #35692544 (#405) üzenetére


Acesanyi
tag

Nem vagyok biztos benne mi ez, én arra tudok gondolni hogy ezt a számot az első gyártói sorról kikerülve kapja és az ujjabb gyártói sor után már ez eltér. Nagyon úgy néz ki, hogy minőségben is és hibákban is.

Annyit biztosra megmondok neked hogy ez nem frissítés függő, ez állandó. Nem lehet frissíteni.

(#407) vomir1 válasza Acesanyi (#392) üzenetére


vomir1
tag

030FHG1 - 7041X
Foltosodás, bevilágítás minimálisan, Akku nem nullázódik.

(#408) jopont


jopont
senior tag

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2709000 Hátha lesz főzött rom is majd rá. Úgy láttam, cwm már van

(#409) Acesanyi válasza vomir1 (#407) üzenetére


Acesanyi
tag

Nekem ugyanezzel az építési számmal van de nincs foltosodás, az akku minden töltés után nullázódik (valamint ujraindításnál nem nullázza magát ,de ez így van rendben)

A bevilágítás alatt mit értesz?

(#410) jopont


jopont
senior tag

Na az enyém 040FHG1 lett.

[ Szerkesztve ]

(#411) ludla


ludla
őstag

Lenne egy kérdésem, hívás közben nagyon melegszik fent a kamera mellett, ez normális ennél a tipusnál? Másnak is melegszik?

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#412) zragon18


zragon18
tag

Sziasztok esetleg főzött rom van erre a telóra?

(#413) Acesanyi válasza ludla (#411) üzenetére


Acesanyi
tag

Szia! Nekem hívás közben nem szokott jelentősen melegedni. Mint minden telefonnál órás beszélgetéseknél ennél is melegedhet az aksi kicsit.

Viszont Komoly játékoknál a kamera környéke igen,,, felmelegszik de szerintem ez is jellemző mivel hajtja a procit és a gpu-t. Meg a kánikula rátesz rendesen!!! :K

(#414) draco31 válasza Acesanyi (#413) üzenetére


draco31
veterán

Így van, a kamera egyik oldalán vannak a kártyák, a másikon pedig a proci. 2 percnél többet nem beszéltem még vele egyhuzamban, így nem tudom. Játék közben melegedik de ez így normális.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#415) draco31


draco31
veterán

Telefonálás közben nektek is mászkál a menüben? Pedig el sem veszem a fülemtől.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#416) draco31 válasza draco31 (#415) üzenetére


draco31
veterán

Viszont ha lezárom hívás közben, akkor nincs gond.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#417) Tommee válasza draco31 (#415) üzenetére


Tommee
aktív tag

Nekem is mászkál hívás közben a menüben sajnos. Volt olyan is, hogy átment repülő módba :)
Az én építési számom egyébként 030FHG1.

(#418) l86544 válasza draco31 (#415) üzenetére


l86544
aktív tag

Nekem nincs ilyen problémám.
É.sz:030FGH2

Most már jó lenne megtudni mit is jelent ez az építési szám.

https://mowned.com/lajos-szab

(#419) draco31


draco31
veterán

Akkor nem egyedi probléma, csak ennyi a lényeg. :)
Szerintem az építési szám a gyártási időt jelezné valamilyen formában. De megkérdezem az Alcatelt, hátha ők sem tudják. :D

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#420) draco31 válasza draco31 (#419) üzenetére


draco31
veterán

Én egyenlőre arra jutok, hogy ez a Build Number akar lenni, az pedig mindig szoftver változatot jelent, de az meg fura lenne, hogy ennyi szoftverváltozat legyen forgalomban. Akkor legyen az, hogy ki mikor vette. Az enyém júli. 1 körül lett vásárolva, 040FHG1, meg nézzétek meg van-e frissítés. Szerintem csak egy két hibajavításnyi a különbség. Már ha jól gondolkozom.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#421) DETOX01


DETOX01
csendes tag

Ma tesztelve lesz egy új C7 kíváncsi leszek az mit fog produkálni :))

(#422) draco31 válasza draco31 (#420) üzenetére


draco31
veterán

Igen, Build Number, angolra állítottam a telefont, szóval fordítási hiba.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#423) jopont


jopont
senior tag

Sziasztok. Miért lett fekete az értesítés sávom? Eddig átlátszó volt. Lehet valahol állítani?

(#424) jopont


jopont
senior tag

Sziasztok. Miért lett fekete az értesítés sávom? Eddig átlátszó volt. Lehet valahol állítani? Közbe rájöttem, hogy az Apex launcher miatt .

[ Szerkesztve ]

(#425) jopont


jopont
senior tag

Leszedtem rá az Lg camera prot. Nagyon szuper. A videó is működik és nagyon jó képet csinál.

(#426) mckangi


mckangi
senior tag

Szerkesztve

[ Szerkesztve ]

Poco F3

(#427) draco31


draco31
veterán

Kicsit megizzasztottam, 5 óra alatt sikerült teljesen lemerítenem játékkal. :DDD Jól fel is melegedett, télen nem kell majd kesztyű. Asphalt 8, Dungeon Hunter 4, GT Racing 2. Szépen akadás mentesen mennek. Csak felzabálnak 3Gb-ot a memóriakártyából, de még van 10 giga, így nem olyan nagy gond.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#428) Danykahh90


Danykahh90
csendes tag

Sziasztok!

Én is ma hoztam haza vodáéktól egy ilyen készüléket.
Eddig nagyon megvagyok elégedve azzal amit tapasztaltam.
Jól pörög a teló az 1GB RAM szerintem beosztható, ha NEM esztelenül pakolgatjuk rá az alkalmazásokat.
Viszont egy kis méreg volt bennem, ugyanis gyárilag nincs a kijelzőn fólia (csak amin a One Touch felirat és a speckók fel vannak tüntetve, azon meg ugye nem sok mindent látok át), illetve legalább egy 4GB-os memkarival megdobhattak volna.
Több mint 2 éve vettem az OT 995-öt ami hű kis társam volt idáig, ott gyárilag fólia+kártya is volt (ezen most egy picit meglepődtem)
Viszont olvasva 1-2 kommentet, igazán nem értem azokat az embereket akik azon fröcsögnek, hogy milyen sz_r a készülék, mert nem jó a felbontás+kamera stb. stb.
Igen biztos szebb lenne a fénykép+felbontás ha 150-ért egy S5-öt vettünk volna... :)))))
Azért ne keverjük már a szezont a fazonnal (és tessenek megnézni az árlistát)
Én VodaGo-val hoztam ki, ráadásul kaptam kedvezményt is így kemény 990Ft-omba került....
Ezek után igazából nincs mit mondanom.... :) Nekem TETSZIK!

"Kevés megfigyelés és sok okoskodás tévedésekhez vezet, sok megfigyelés és kevés okoskodás az igazsághoz"

(#429) Danykahh90


Danykahh90
csendes tag

Illetve lenne egy kérdésem felétek.
Csak nekem akadozik néha a kamera? Mármint csinálok 2-4 képet és egyszer csak irgalmatlanul elkezd akadni, gyorsan kilépek, majd vissza és utána megint jó. (a gyári kamera) :((

És még az aggaszt egy picit, hogy ha kilóg a kamera hátlapból nem fog karcolódni? Vagy van olyan tok ami takarja, illetve védi?

[ Szerkesztve ]

"Kevés megfigyelés és sok okoskodás tévedésekhez vezet, sok megfigyelés és kevés okoskodás az igazsághoz"

(#430) mercurytopaz válasza Danykahh90 (#429) üzenetére


mercurytopaz
aktív tag

Nekem szerencsére nem akadozik, tok pedig sokféle van.
Kamerát védő is . :))

Főzött romot próbált már valaki ?

[ Szerkesztve ]

(#431) Danykahh90


Danykahh90
csendes tag

Esetleg azt tudja valaki, hogy amit rögzítek telefonbeszélgetést, azt hova menti a telefon? :)

[ Szerkesztve ]

"Kevés megfigyelés és sok okoskodás tévedésekhez vezet, sok megfigyelés és kevés okoskodás az igazsághoz"

(#432) draco31 válasza Danykahh90 (#431) üzenetére


draco31
veterán

Nekem a memóriakártya PhoneRecord mappa. Ha nincs memkari, akkor gondolom a telefonban ugyanez a mappa.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#433) #86973952


#86973952
törölt tag

Szerintem több a hátránya, mint az előnye.

Alapvetően az emberek többsége mire is használja a telefont?
- Telefonál
- SMS / Viber
- FB
- Internet
- Fotó
- GPS
- "Akkumulátor"

Nyilván nem mindenki mindegyiket, de próbáltam valamennyire átfogni. Most ebbe a körbe nem vettem bele a "fiatalokat", akiknél erős részét képezi a telefon használatának a játék.

Bárhogy is nézem, a mai igények nem feltétlen vannak arányban azzal, amit valójában ki is használnak a telefonból. Ezeket a felsorolt valós igényeket nézzük, akkor nem feltétlen kielégítő a telefon minősége. Szerintem inkább próbálja áthidalni az alsó és a középső kategória közti erős szakadékot, ami össze is jött.

Telefonálásnál, kapcsolatteremtő alkalmazásoknál, internetnél (ebbe beletartozik a mail is) nagyjából mindegy a kijelző minősége, de mostanában egyre nagyobb szerepet kapott a fényképezés is. Utóbbi talán a telefon esetében igen fontos, hiszen már mondhatni általános dolog az egyes nyaralásokat multifunkciós készülékekkel, vagyis a telefonnal megörökíteni. Én készítettem vele képeket, nagyjából 2 hétig volt nálam egy ilyen próbadarab, és bizton állíthatom, hogy nem ezzel örökítenék meg egy külföldi nyaralást.

Jó, én lényegesen izmosabb telefont használok, de semmiképp nem szerettem volna ahhoz viszonyítani, inkább a köznapi használathoz, amit nem igen elégít ki ez a telefon. Akkumulátor teljesítménye meg szintén nem valami jó, mivel szinte percenként eszi az aksit 1-1 (nagy fogyasztású, pl.: FB, időjárás) alkalmazás.

Vegyük azt is, hogy milyen konstrukciókban lehet hozzájutni. Az emberek többsége előfizetéssel vásárol, a piros szolgáltatónál az alap szerződések elég kevés előnnyel járnak (ahogy máshol is). Gyakorlatilag már hátrányba csap át, ha kiszámoljuk, hogy ezért 3.190 vagy 3.490 vagy 5.990 -et megszorozzuk 24-el. Alaphangon is 76.560 HUF. Rengeteget fizetsz ki a telefonért 2 év alatt és gyakorlatilag semmit nem kapsz érte. Amit megspórolsz a telefon árán, azt többszörösen kifizeted érte később.

Nagyon menő, hogy 5 colos, de ez már később inkább nevetséges lesz, mint előnyös, főleg ilyen minőség mellett. Az egy jópofa dolog, hogy 1 giga ram -val jött a telefon, ez talán az egyik legnagyobb előnye. Sokan olyan stílusbeli jegyekre mennek rá, ami amúgy tök felesleges, vagy ha már ez kell, akkor kellene szánni rá pénzt, esetleg várni. Pl. Iskolakezdés környékén elég nagy akciók szoktak lenni, nem csak korfüggően.

Ezen kívül várhatóan jövő évben forradalmi változás jön a mobilok terén, mivel Samsung -val az élen sok gyártó fogja kidobni legkésőbb az év 2. felében a ténylegesen flexibilis kijelzőket, telefonokat. Nem az ilyen mostanában, illetve hamarosan megjelenő flexi telefonokra gondolok, hanem ennél jóval durvábbakra. Olyan változás lesz ez a telefonok méretét illetően, ami pont az ellentéte lesz annak, amit most előnyösnek tartanak. A kijelző mérete akkor is lényeges szempont lesz, de társul hozzá a praktikusság, a méret csökkentésének lehetősége a felhasználó által.

Persze ha az utóbbi dolog fő szempont lenne, akkor havonta lehetne csilli-villi árú telefonokat vásárolgatni, hogy valamennyire az értékállóságát lehessen követni. De olyan forradalmi változás várható, ami nagyon elavulttá teszi ezeket a típusú készülékeket. Kb. mint most a 3210 -es Nokia. Ebben az évben már várhatóak a 4 giga vagy feletti, illetve a 14-20 mp körüli telefonok is. Ami persze nem mindenkinek irányadó, ez természetes, de az alkalmazások is ezekhez a készülékekhez fognak idomulni.

Ilyen árkategóriában (ami persze jó), már kisebb kijelzővel, jobb minőségű hardwerrel is lehet készüléket venni. Lényegesen jobban megéri. Nem kell elvágódni az 5 colos mérettől, ha hardweresen, illetve akkumulátorral ez nincs megtámogatva és nem 1 év múlva, de már 1-2 hónap múlva egy nagyon elavult készülék lesz.

(#434) Tommee válasza #86973952 (#433) üzenetére


Tommee
aktív tag

Köszönjük! Nem neked való ez a készülék :D

(#435) #86973952


#86973952
törölt tag

Nem arról szólt amit írtam, hogy nekem való-e vagy nem. Szerintem ez elég világos.

(#436) Danykahh90 válasza draco31 (#432) üzenetére


Danykahh90
csendes tag

Koszi szepen, tenyleg ott volt :)

"Kevés megfigyelés és sok okoskodás tévedésekhez vezet, sok megfigyelés és kevés okoskodás az igazsághoz"

(#437) coyotex válasza #86973952 (#433) üzenetére


coyotex
tag

Szia.Nem rossz iràs,de egy kicsi baj van vele azèrt.Az előfizetői dij akkor is mondjuk 6000 ha màsik telefont veszek.Ezt a beszèlèsèrt ès az adatforgalomèrt fizetem.Igy 1 ft volt a kèszülèk.Egy P6-os ugyanilyen havidìjèrt 60000.Persze jobb annyival de itt nem ez a lènyeg.A havidìj ott is 6000.Azt nem a telefonèrt fizetem. Csak ennyi.A flexibilis telefonok pedig jövőre mèg igen dràgàk lesznek.

(#438) #86973952


#86973952
törölt tag

Piros szolgáltatót néztem jelen esetben, mivel előzőleg több ízben erről volt szó. Jelenleg 4.990 -be fut náluk, ha netről rendeled 2.990:
https://shop.vodafone.hu/lakossagi/keszulek_kereso/elofizeteses#1

Kéknél sem ez a C7, sem pedig a P6 nem fut már:
http://www.telenor.hu/mobiltelefon/huawei-keszulekek#manufacturer[]=23&manufacturer[]=2&tarifa=&order=popularity+desc&order=rating+asc&category=mobil

Természetesen nem is úgy értettem, mivel összességében gondoltam értelmezni azt a részt. Előfizetés, tehát a szolgáltatás és a telefon költségét együtt érdemes értelmezni, mivel a mobilcégek is már erre építik az üzletpolitikájukat. Ezzel fogják meg az embereket, hogy különböző konstrukciókban, különböző áron, illetve kedvezménnyel vásárolható meg a telefon. Valaki telefont vásárol előfizetéssel, akkor átlagban 2 évre vállal kötelezettséget. A telefon azért kerül annyiba amennyi, mert olyan előfizetést választasz hozzá, tehát nehezen lehetne különválasztani a 2 költséget, szerintem.

Alap, családi használatra persze az alap csomagok is tökéletesek, de akkor sem adnak szinte semmit, szinte csak kötöttséget. Ez is a céljuk, hogy az embereknek kevés választási lehetősége legyen és ezzel hosszú időre elkötelezzék a vásárlót. Alap csomagok kevés vagy szinte semmi kedvezménnyel, másik oldalon meg a drága havidíjas korlátlan előfizetések.

Flexiről szerintem annyit, hogy a mobilszolgáltatók ügyesen rá fognak arra állni, hogy legyen olyan csomag, amiben elérhetően hozzá lehet jutni. De ebben igazad van, hogy talán még az első 6 hónapban, 1 évben biztos rendesen meg kell fizetni az árát. Viszont a technikai különbségek eléggé le fogják szorítani a nem flexi telefonok árát. Hidd el 2 év és mindenki ilyet fog gyártani.

Ezért is az a véleményem, hogy aki most akar telefont venni, még ha csábító is az 5 col szerintem nem igazán éri meg. Inkább érdemesebb türelemmel lenni, mivel már talán 1 hónapot sem kell várni a szokásos iskolakezdős akcióig, amit nem minden esetben kötnek korhoz.

(#439) Acesanyi


Acesanyi
tag

Ejj micsoda "PROPAGANDA" került be ide közénk!!! :Y

Mindig akad egy ember aki leakarja beszélni szegény telóról a kevés keresetű de viszonylag jó telefonra vágyót. :(
2 hét alatt nem ismertem még én sem ki a telót megmondom neked de őszintén(és nem első androidos telefonom)! Szerintem kevesünknek volt irányadó vásárláskor az 5". Eleve a specifikációk voltak ingyen a többi 5000 ft-os készülék között és ezzel szerintem mindenki egyetért. Az 5" csak ráadás volt.
Melyik készülékre gondolsz, amikor azt mondod ugyanebben az árban kissebb kijelzővel de jobb specifikációkkal rendelkezik?:
-én ilyet nem láttam mikor vettem a készüléket, pedig jól szétnéztem!
-a kéknél még mindig kapható egyébként, a napokban sípolt be nekem mikor megemeltem éppen ;]

A flexis-ről én véleményem pedig az, hogy ilyen 50-000ft-os kat.-ban nem tom milyen lessz ha esetleg farzsebben ráülünk vagy rálépünk a szobába papuccsal stb? Mert ebbe a kategóriába (ha szerinted lessz ilyen)
biztos, hogy anyagminőségi problémák meglesznek. :K

Az én véleményem az, hogy akinek már van ilyen az nagyon örülhet neki ennyiért, aki meg még nem vett az tényleg várjon egy hónapot az isikezdésre. Csak elne bukja a jó lehetőséget akkorra :C

Azért gyanus volt nekem ez a hosszú részletes lebeszélő hsz. ;)

(#440) jopont


jopont
senior tag

Nagyon jó telefon. Én csak ajánlani tudom. Wi-Fi iszonyat erős. Eddig nekem minden rendben van. Nem fáj a kijelző felbontás se. Pedig másik telefonom full hd. De épp emiatt lassú. Annyi, hogy a nyaralásra vigyél normális fényképezőgépet.

(#441) Danykahh90 válasza Acesanyi (#439) üzenetére


Danykahh90
csendes tag

+1
A kékeknél elvből se vennék semmit...
A teló jó, de persze mindig lesznek jobbak és jobbak szóval akkor felesleges lenne telefont venni mert fél év múlva jön egy jobb...
Egyébként aki tisztában van azzal, hogy mit vesz/vett az kellemesen fog csalódni :)

"Kevés megfigyelés és sok okoskodás tévedésekhez vezet, sok megfigyelés és kevés okoskodás az igazsághoz"

(#442) Acesanyi válasza Danykahh90 (#441) üzenetére


Acesanyi
tag

Ott a pont!
:R

(#443) fiesta14


fiesta14
tag

üdv! ma erült hozzám egy popp c7 és az a baja hogy
Vissza és a Home gomb nem működik.
ez szoftveres lehet?
ötletetek?

(#444) algyuka válasza fiesta14 (#443) üzenetére


algyuka
újonc

szia!
Mihamarabb vidd vissza, mert még 3 napon belül van, ki kell hogy cseréljék!

Amúgy még új vagyok itt és nekem is lenne egy kérdésem hozzátok!
Én is két napja lettem boldog tulaja egy ilyen telónak (vodás verzió), egy gondom van csak:
Se a böngészővel, se a youtube alkalmazással nem tudok lejátszani 360p-nél nagyobb felbontásban :O
Wifin jön és nem azzal van a gond, frissítettem is meg minden ami kell(ene)...
Nektek ez normálisan megy HD-be is??
Valaki tud segítsen, mi lehet a gondja?

(#445) draco31 válasza algyuka (#444) üzenetére


draco31
veterán

A Youtube alkalmazásban nekem is 360p a plafon.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#446) factis


factis
tag

Üdv ! Tegnap este vettem meg a telefont egy ZTE Blade G-ről váltottam , számomra óriási a különbség..
Érdeklődnék, hogy a telefonra mi érhető el? (Gondolok itt , recovery, ROM-okra)..Elkezdtem átolvasgatni a topicot, de nem igazán volt időm, így hátha valaki összegezne nekem egyet gyorsba c(:

(#447) Danykahh90 válasza algyuka (#444) üzenetére


Danykahh90
csendes tag

Nekem is ugyan ez a problémám, viszont kíváncsiságból letöltöttem egy 1080p-s reklám videót, amit a VLC hibátlanul visz (és igazán szép persze a kijelző adta lehetőségekig).
Szóval ez tuti valami szoftveres hiba, mert a 480, 720 sőt még az 1080-al is megtud bírkózni a gép :)

"Kevés megfigyelés és sok okoskodás tévedésekhez vezet, sok megfigyelés és kevés okoskodás az igazsághoz"

(#448) Glober válasza Danykahh90 (#447) üzenetére


Glober
csendes tag

Tesco most elég jó áron adja kártyás csomagban:
http://www.tescomobile.hu/K%C3%A9sz%C3%BCl%C3%A9kek/Alcatel/POP%20C7

(#449) draco31 válasza Glober (#448) üzenetére


draco31
veterán

De ebben csak 512 mega ram van ha jól tudom.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#450) ludla válasza Glober (#448) üzenetére


ludla
őstag

A dual sim-es telefonban csak 512mb ram van.

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.