Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:26:06

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) draco31 válasza DjDreams (#1000) üzenetére


draco31
veterán

Ha nem érted a szerviz menüt akkor hagyd.
Screenshot hangerő le plusz power gomb egyszerre.
Nekem Power Amp van AKG fejessel, nincs gond.
Javítások: ébresztő javítva, rendszer gyorsabb, kamera jobb, hívásnál jobb hang, viszont pár program nem indul el. Most ennyi jut eszembe.

[ Szerkesztve ]

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1002) misterrabbit


misterrabbit
csendes tag

Sziasztok! Edigitalba van 15%-os kupon akció. 33-34e körül lehet vinni Dual simeset. Igaz sajna csak 512mb ram-al. Szal FM rádió az milyen benne? Mennyire érzékeny? 32GB-os memóriakártyát vagy 64GB-t látja még?Válasz fontos lenne mert ma él még az akció :)

(#1003) DjDreams válasza draco31 (#1001) üzenetére


DjDreams
csendes tag

Aham.. Ertem. Screenshot sikerult. A szervizmenuben egyetertunk, hagyom mert meg elba..ok valamit. Az AKG fulesek nagyon jok, tapasztaltam. Szerinted a gyari fules a hibas hogy az fm radioval nem fogok egy adot se? FW frissites utan mennyivel lesz jobb a fotok minosege? Csak mert ha minimalisan akkor hagyom a pi..aba.. :)

DjDreams

(#1004) JOEPAPA


JOEPAPA
tag

Csak nekem zavaro hogy videozaskor a mikrofon karakterisztika szar. Azaz a hatso jo kameraval videozva az operator lihegesere erzekenyebb mint a tema iranyabol erkezo zajokra? Hamar ket mikrofonos... Tenyleg hol a masik mijrofon?

Csöves audiophil 6P3S SE 2x4W 50e.

(#1005) #86973952 válasza DjDreams (#997) üzenetére


#86973952
törölt tag

Az hogy mivel lesz jobb ott van a hsz -ek között, én is leírtam legalább 2 - 3x. Szóval ezt meg tudod te is nézni, az előző 2 - 3 oldalon. Nem kell sokat visszaolvasni.

Fülesből a gyáriak ritkán jók, ebben a kategóriában meg aztán főleg nem várható extra minőség. Érdemes külön vásárolni, szerintem össze sem lehet hasonlítani.

Akkunál meg ajánlom Neked - ami a mostani droidos készülékeknél már alap, főleg ha nincs ROOT -, hogy használj Task kezelőt. Nekem nincs kifejezetten nagy problémám az akksival, vállalható szerintem, de pl. a launcher -ek is sokat le tudnak enni belőle.

Szervízkóddal kapcsolatban, aki nem ért hozzán, annak szerintem első körben annyit érdemes megtanulnia és használnia, amit leírtam. Pontosabban arra gondolok, hogy meg tudod nézni, hogy független -e a telefon. Ezt korábban leírtam, ha használod a keresőt (jobb felső saroknál), akkor kidobja.

Szerintem a fotók minősége a frissítés után érzékelhetően jobb lett. Legalábbis számomra, de az előzőleg felsorolt hibákat (amit a frissítés eredményez) nem szabad elfeledni. Ebből adódóan én nyugodt szívvel nem tudnám javasolni, hogy frissíts. Még ha sok előnye is van.

misterrabbit:
Én 512 -vel nem vennék telefont. Illetve nem tudom, hogy mire használnád?!

Saját weboldaluk és a gsmarena szerint is 32 gigáig kezel, tehát vélhetően az a maximum. Én még nem próbáltam, de sanszos, hogy igazat írnak.

[ Szerkesztve ]

(#1006) #86973952 válasza JOEPAPA (#1004) üzenetére


#86973952
törölt tag

Én még nem videóztam eddig vele. Majd meglesem én is, délután megyek ki egy építkezésre, ahol majd jól le lehet ezt tesztelni.

Egyébként már más telefonnál is találkoztam ezzel a problémával, magasabb árkategóriában is. Hol írták amúgy azt, hogy van másik mikrofon?

(#1007) DjDreams válasza #86973952 (#1005) üzenetére


DjDreams
csendes tag

Persze, persze szoktam olvasni a topicot attol fuggetlen hogy nem irok. Csak ti neha szuperlativuszokban irtok, nem mindig erzem. Par napja amikor ide regiztem, irtam hogy nem ismerem az androidot. En szimbicimbi parti vagyok, voltam. Neha elakadok mert noha a ket rendszer hasonlo, irtok olyan szakszavakat amiket nem vagok.. Peldaul a root.. Fingom sincs mi lehet. :) De igerem utana olvasok. A leancerek (no ez biztos hogy nem helyes de mindjart kijavitom) se tudom mik. Az fw frissitest meg biztos hogy nem fogom megtenni, mert nagyon egybe van a telim, a hibakat amiket tapasztaltam nem az fogja megoldani.. Hanem pl. egy jobb felhalgato. A szervizmenuben csak arra lettem volna kivancsi hogy a kijelzon lehet-e valamit allitani. Elesseg, kontraszt, stb... Apropo! Szoveget hogy lehet masolni? Ertem itt azt hogy a jegyzetbol valamit kiemelni az uzenetekbe. Nokiaknal volt egy cerka bill. amit hosszan nyomva kivagta a szovegreszt.. Tenyleg nem akarok az agyatokra menni, majd ezutan csak sasolom amit irtok..

DjDreams

(#1008) DjDreams


DjDreams
csendes tag

Jav.: launcher :)

DjDreams

(#1009) #86973952 válasza DjDreams (#1007) üzenetére


#86973952
törölt tag

Dehogy. :D Ezért van a fórum. A visszaolvasást meg azért írtam, mert a saját dolgodat könnyíted meg vele. Persze ha valamit nem értesz kérdezz nyugodtan.

Itt is hosszan kell nyomni, utána meg kiválaszthatod, hogy másolod, kivágod vagy egyebek. Ez programtól függ, hogy merre lesz elérhető a szerkesztési menü. Valahol kijön egy buborékban és ott tudod kiválasztani, hogy másolás vagy kivágás. Valahol jobb felső sarokban ikonokkal, valahol meg szintén jobb felső sarokban egy nyillal lehet legördíteni. Ez változó. Tehát itt is lehet másolni, illetve kivágni.

Szerk.: Még valami. Hosszan nyomáskor megjelenik 2 "pálcika", amivel a másolni kívánt szövegrész elejét, illetve végét tudod meghatározni. Az ujjaddal el kell csúsztatni őket, azzal jelölöd ki.

[ Szerkesztve ]

(#1010) draco31


draco31
veterán

A WiFi Analizer kapott egy frissítést, újrra működik.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1011) gustavsson válasza #86973952 (#992) üzenetére


gustavsson
csendes tag

Jelentem, semmi baja a vasnak :)
Hazavittem, töltőre tettem, pöcc-röff indult. Pontosabban pöcc-röff nélkül, de egyből töltött, kicsit később be is kapcsoltam. Megnéztem, megcsinálta a backup-ot is rendesen.

Ma csinálok egy factory reset-et, ha úgy az eredeti 040-re áll vissza, akkor frissítem 'üresen' (tehát nem belakva) a 070-re, hátha akkor nem jönnek elő a problémák (SD-n lévő appok eltűnése a főképernyőről, illetve a hangerő változás újraindítás után).

Ja, a töltőt ma nem felejtettem otthon, köszi a tanácsot :R

(#1012) misterrabbit válasza #86973952 (#1005) üzenetére


misterrabbit
csendes tag

Tudom,hogy 512mb-os memória sajnos,de dual simes telefonra lenne szükségem árkategóriába ez a legjobb. Ha rendszer nem eszik sokat akkor lehet elég lehet 512mb is. WT19i-m van jelenleg tudom milyen 512mb-al és 1magos 1GHZ procival tiszta lassú :)

[ Szerkesztve ]

(#1013) JOEPAPA válasza #86973952 (#1006) üzenetére


JOEPAPA
tag

Jah... Egy miki van akkor nem szoltam.

Csöves audiophil 6P3S SE 2x4W 50e.

(#1014) draco31 válasza JOEPAPA (#1013) üzenetére


draco31
veterán

Kettő van, egy a kamera mellett, egy pedig a home gomb alatt a lyuk.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1015) misterrabbit


misterrabbit
csendes tag

Megvettem Dual Sim-es csodát így 15%-os kuponnal 33e-ért edigitalba. Annyira nem vészes 512mb ram most még :) Majd meglátjuk,ha 1-2 program ami rárakok megakasztja-e. Remélem,hogy nem. WT19i után mindenféleképpen nagy előre lépés számomra.

(#1016) #86973952 válasza misterrabbit (#1015) üzenetére


#86973952
törölt tag

Az tuti. :)

Azért kérdeztem, hogy mire használnád (a memória kapcsán), mert alavetően az emberek 512 -vel is elvannak. Ez használati szokástól függ. Az emberek többségének egyébként az is elég lenne, de magamról tudom, hogy 2, illetve 1 gigát szeretek használni.

(#1017) Tufako válasza draco31 (#1010) üzenetére


Tufako
tag

Kösz, jó infó, frissítettem, s működik. Vérszemet kaptam, a hívásrögzítőt is frissítettem, s az is működik most már. Lassan túl jó lesz ez a telefon. :)

Nem vagyok magamnál. Kérem, hagyjon üzenetet.

(#1018) misterrabbit válasza #86973952 (#1016) üzenetére


misterrabbit
csendes tag

Amire én használom. Az zenehallgatás. Telefonálás, rádió, internet. Játék annyira nem izgat mivel GTA SA-zni nem akarok rajta :)

Aki gyári zenelejátszót használ annak ajánlom Rocket Music playert. Legjobb ingyenes lejátszó vagy PowerAMP ,de az fizetős.

Amire kíváncsi leszek még az üzemidő mert 1900mah-es aksi kicsit karcsú.
Egyébként 3G mind2 simen működik? Van itt valakinek dual-os itt? Mert amikor behelyeztem egyikkel csak 2G-s felirat van telefon alján.

[ Szerkesztve ]

(#1019) misterrabbit


misterrabbit
csendes tag

Hozzászólást már nem bírtam szerkeszteni. Még azt akartam megkérdezni,hogy kijelző mennyire ellenálló? Kell rá fólia vagy sem?

Tokot érdemes venni? Szilikon vagy valami ha igen akkor hol?

(#1020) sly160


sly160
csendes tag

Sziasztok. Van ötlete valakinek, hogy miért állhat mindig vissza a csengőhangom alap beállításra némítás után? Valamint a személyhez rendelt csengőhangok is visszaállnak az alap Gene hangra!!
Bosszantó.

(#1021) misterrabbit válasza sly160 (#1020) üzenetére


misterrabbit
csendes tag

Telefonon vagy memkártyáról használod csengőhangokat? Mert ha memkártyáról akkor lehet ilyen probléma. Huawein találkoztam egyik ismerősömnél,hogy memkártyáról beállított csengőhangokat nem kezeli le normálisan rendszer.

(#1022) sly160 válasza misterrabbit (#1021) üzenetére


sly160
csendes tag

Memóriakártyáról. Megpróbálom áthelyezni, hátha. De eddig (3 hónap alatt) ez a probléma nem jelentkezett. Köszi a segítséget.

(#1023) elektropocok válasza sly160 (#1022) üzenetére


elektropocok
tag

Nálam is van ilyen Sony z2n

[ Szerkesztve ]

(#1024) DjDreams válasza misterrabbit (#1019) üzenetére


DjDreams
csendes tag

Na hogy en is segitsek, ne csak mindig kerdezzek. Nekem sikerult mindossze 20centirol leejtenem a teliot, a negy sarkabol harmon meglatszik. Nem veszesen de latszik. A kijelzot(mivel sajnos nagyon meglatszodnak rajta az ujlenyomatok) eleg surun takaritom, nem akarmivel jelzem, tesomnak az lcd tv-hez kapott torlokendojevel, de mar van rajta egy icurka-picurka karc.. Na most egy a bibi. Gondolkodtam hogy foliaztatom, de bakker a kijelzo igy is elegge tre, a foliatol meg fosabb lenne. Szerintem legalabbis.. Te dontsd el ezt a kerdest.

DjDreams

(#1025) DjDreams


DjDreams
csendes tag

Amugy meg kezdek Alcatel buzzanat lenni.. Elolvastam az Idol X tesztjet. Rohadt jo kis telcsi.. Ismerve magam, karacsonyra meglepem magam eggyel. Raadasul az ara is sokat bukott a teszt ota. 70alatt meglehet venni, hasznaltan meg megolcsobb. Ja, karacsonyra veszek egyet.. :)

DjDreams

(#1026) Acesanyi válasza DjDreams (#1024) üzenetére


Acesanyi
tag

Szia!
Adok egy linket:http://www.tokcenter.hu/alcatel_ot_7041d_pop_c7_kepernyovedo_folia_torlokendovel_crystalantireflex_2_db_11075?keyword=pop%20c7

2 van benne, a Crystal semmit nem ront a kijelzőn észrevehetetlen! Hiddj nekem én is ezt használom és nem csak ezt próbáltam.
Ja, a hajszálkarcok is simán eltűnnek alatta és ingyen hozzák házhoz :C

(#1027) #86973952 válasza DjDreams (#1024) üzenetére


#86973952
törölt tag

Ahogy Acesanyi írja a Crystal fólia nem fog rontani. Régen voltak olyan problémák vele, hogy túlzottan visszaverte a napfényt. Ez igazából már nagyon kevés típusnál áll fenn. Mattnál lehet minőségi romlás (bár ez sem mindegyiknél), ahol kicsit sötétíti a képet, illetve a betekintésit rontja.

Kijelző egyébként a strapát jól bírja. Persze ha leesik, akkor nincs az a kijelző, aminek ne lenne baja (kivéve a zafír), illetve ezeknek a gyengéje a mikro szemcse, ami szét karcolja a kijelzőt. A legnagyobb probléma azzal van, amit te is írtál. Még 3 méterről is meglátszik rajta az ujjlenyomat... Emiatt mindenképp érdemes rá fóliát venni, mert brutál...

sly160:
Nincs mellette olyan problémád, hogy eltűnnek újraindításkor kijelzőre pakolt alkalmazások? Nem launcher -ben, hanem a saját felületen.

(#1028) #86973952 válasza misterrabbit (#1019) üzenetére


#86973952
törölt tag

Én új hátlapot vettem rá tok helyett. A gyári hátlap/akkufedél szerintem nagyon kényes, nem nehéz felsérteni vagy maradandó hibát okozni rajta. Nekem a tok nagyon bumszlivá tette a telefont. Nem vészesen, csak nekem nem igazán jött be. Ettől függetlenül az általános szilikon tok szerintem alap. Illetve ha jól emlékszem láttam rá olyan tokot ami flipes, de a hátsó része maga az akkufedél.

(#1029) draco31 válasza DjDreams (#1024) üzenetére


draco31
veterán

Tekerjetek vissza 2 hónapot kb. az én kijelzőmtől egyik sem karcosabb. :D

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1030) DjDreams válasza Acesanyi (#1026) üzenetére


DjDreams
csendes tag

Ez a folia erdekelne.. Mar csak az erdekelne hogyan tudnam kimasolni a linket. :)) Nem geprol netezek hanem teloval.

DjDreams

(#1031) #86973952 válasza DjDreams (#1030) üzenetére


#86973952
törölt tag

Használjátok a link gombot az üzenet írásakor. Így vagy így: [link] :D

Mindkét link ugyanaz, így egyszerűbb lesz.

Egyébként sosem értettem hogy miért, de számomra kivitelezhetetlen feladat a fólia felrakása. Pedig mindennel nagyon jól elvagyok, de ez valamiért mindig problémás... Nekem megéri elmenni egy boltba, ahol megveszem az 1 darabot 1.000 HUF körül és szakszerűen fel is teszik. :) Persze edzett üvegesnél nincs ilyen gond, a másiknál viszont mindig marad alatt egy szemcse...

(#1032) #22743424


#22743424
törölt tag

Ma megrendeltem én is , remélem a héten kihozza a futárszolgálat. Azután beindul a projekt: frissítés (megnézem a gyári szoftvert ), rootolás ( megnézem towelrottal ) pucolás , telepítés beállítás. :)

(#1033) #86973952 válasza #22743424 (#1032) üzenetére


#86973952
törölt tag

ROOT -ra egyre nagyobb szükség lesz, mivel a Google emelni fogja az előre telepített programok számát, kb. a duplájára, szóval...:D Az újabb készülékeknél.

(#1034) #22743424 válasza #86973952 (#1033) üzenetére


#22743424
törölt tag

Ez érdekes ám mert például anno az EU beperelte ( megbüntette ) az MS-t mert úgy készítették az operációs rendszert, hogy bizonyos programok előnyben voltak részesítve. Ez miért nem vonatkozik például az androidra is ?

(#1035) #86973952 válasza #22743424 (#1034) üzenetére


#86973952
törölt tag

Én ha jól emlékszem ott az volt a gond, hogy ingyenes böngészőt adtak és azzal a fizetősek (ami akkoriban jellemzőbb volt) kárt szenvedtek. Aztán elkezdtek szaporodni a használható ingyenes böngészők. Vagy nem erre gondolsz? Másra nem emlékszem.

Szerintem a Google most már sokkal nagyobb falat, jóval nagyobb befolyással. Itt viszont egyszerűbb a piac, mert rengeteg az ingyenes alkalmazás, fizetés nélkül is simán lehet érdemlegesen Play -t használni. Nagyobb fizetős cégeknek meg annyira nem piszkál be szerintem. Mint a vírusírtók. Bár a Play -ben is nem véletlenül van szerintem helyük, a konkurenciának is. :D Tehát igazából ő diktál.

[ Szerkesztve ]

(#1036) Trk.Adam87 válasza draco31 (#1029) üzenetére


Trk.Adam87
aktív tag

draco31: Találtam megoldást a téged is érintő leálló, indíthatatlan appok problémájára.

Úgy esett, hogy nálam is megjelentek az említett fagyások bizonyos alkalmazásoknál, ezért vettem a fáradtságot és leellenőriztem, hogy az általad felsoroltakkal is ugyanez-e a helyzet az én készülékemen és igen, mindegyik ugyanazt produkálta... A legbizarrabb az egészben, hogy nálam mindez a firmware frissítés véghezvitele nélkül jelentkezett, ebből adódóan sejthető volt, hogy ez nem a firmware hibája.
Következő lépésem egy gyári állapotba való visszaállítás volt, ahol az alapbeállítások elvégzése után első dolgom volt leellenőrizni, hogy a kérdéses appok közül valamelyik is hajlandó-e elindulni. A pofon egy nagy NEM-ként csattant az arcomon, amint láttam, hogy a szűziesített rendszer ellenére továbbra is fennáll a szóban forgó hiba. Innentől kezdve már csak egyetlen lépés maradt hátra, egy újabb factory reset, méghozzá úgy, hogy mindenféle net kapcsolatot lelövök, még Google fiókot sem regisztrálok (természetesen előtte SD kártyára mentettem az egyik problémás applikáció telepítőjét). Ebből a teljesen alap állapotból kiindulva, mindenféle beállítások, buherálgatások mellőzésével telepítettem, majd indítottam az appot, ami csodák csodájára végre hajlandó volt elindulni, persze ettől még nem nyugodtam meg, mert az előző visszaállításból okulva tudtam, hogy a problémát valamelyik kezdeti lépés okozza, így elhatároztam, hogy minden apró kis mozzanat végrehajtását követően újra és újra megvizsgálom az alkalmazás működőképességét, így is tettem, elvégeztem minden olyan személyre szabást az android beállítások menüpontban, ami Google fiók és Net kapcsolat nélkül elvégezhető. A program továbbra is működőképes maradt... Folytattam a vizsgálódást a Google fiók létrehozásával és az ahhoz kapcsolódó alkalmazások frissítésével (amit a rendszer alap esetben automatikusan elvégez az első Wi-Fi kapcsolat létrehozásakor), így esett, hogy végre megleltem a probléma forrását, ugyanis a már említett alkalmazások újra elkezdtek leállni, ezért egyértelművé vált, hogy valamelyik Google alkalmazás frissítése okozza a hibát.
Elkezdtem sorra eltávolítani ezen alkalmazások frissítéseit, míg nem a Google Play Szolgáltatások frissítéseinek eltávolításával végre végérvényesen fellélegezhettem, örvendve a vitatott alkalmazások újbóli működésének.
Végső dolgom az volt, hogy a Google Play Szolgáltatások frissítéseinek törlésén felül magát az alkalmazást teljesen letiltottam/fagyasztottam, hogy még véletlenül se legyen képes újra frissíteni magát. (ez az alkalmazás nem követelmény a Play Áruház és az Android rendszer megfelelő működéséhez, letiltása csakis azokat érinti, akik Google+-ot és annak meglétét igénylő alkalmazásokat használnak.)

Remélem tudtam segíteni! Ha ezáltal hibátlanná válik a firmware frissített készüléked, akkor jómagam is elgondolkozom ez utóbbi lépés megtételén, mert a sokak szerint "gyorsabbá vált készülék" miatt igen nagy a kísértés.

(#1037) #22743424 válasza #86973952 (#1035) üzenetére


#22743424
törölt tag

Az MS-nél az volt a gond, hogy előnyben részesítették a saját készítésű programjaikat , azóta települ fel például a böngészőválasztó . értem én, hogy azt töltök le hozzá amit akarok és azt telepítek de, miért nem lehet törölni amit akarok ami nincs hatással a rendszerre , engem csak ez zavar és ugye a root garanciavesztéssel jár legalább is MO-on. Ez már tényleg nagyon off :) Várom a készüléket, legalább majd összehasonlítom az SP-vel.

(#1038) draco31 válasza Trk.Adam87 (#1036) üzenetére


draco31
veterán

Töröltem a Play szolgáltatások frissítését, most indul minden. Nekem nem lett volna türelmem így végigzongorázni.
Többiek próba?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1039) Tommee válasza draco31 (#1038) üzenetére


Tommee
aktív tag

Tegnap frissült a Play szolgáltatások ha minden igaz...ez csak akkor frissül ha elindítod a Play Áruházat. Feltehetőleg ezután már jol futnak a korábban emlitett appok,nálam mindegyik előtte emlitett elindul és fut,most próbáltam a Telvirát,pár napja kifagyott,most az is működik.

(#1040) draco31 válasza Tommee (#1039) üzenetére


draco31
veterán

Nálam egyenlőre még nem.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1041) #86973952


#86973952
törölt tag

Tudomásom szerint úgy van beállítva a Play, hogy csak kompatibilitási listát látsz. Nagyon régen ugye úgy volt, hogy jelezte a program a Play felületén, ha nem volt kompatibilis az eszközöddel. Jelenlegi verziónál nem is látod az olyan app -okat.

Majd megnézem én is, hogy mennyire futnak azok a programok, de egyelőre én elvagyok nélkülük is. Majd meglesem, hogy indulnak -e, mert néhány program már nem áll le.

(#1042) Acesanyi válasza #86973952 (#1031) üzenetére


Acesanyi
tag

Köszi, hogy javítottál helyettem! Szivesen adok tanácsot a fólia felrakásában, én már mester fokon űzöm! Munkatársaknak családtagoknak én raktam fel. Előnye ennek a fóliának még hogy hajszál pontosan van rászabva, az érzékelőknek és kamerának is valamint a hangszórónak is hajszál pontosan van perfolálva. Nem úgy mint a legtöbb üzletben drágábban kapható elnagyolt fóliák!! Ez totál észrevehetetlen. A felrakásához ebben a csomagban adnak segítségül pár db levonót ami a felhelyezésben segít.

Mi előtt bármit teszel a fóliával!1. Alaposan letakarítod,portalanítod-2. Ráteszed a fóliát a képernyőre de semmit nem húzol le róla. Majd mikor szépen beopcionálod a majd kívánt helyére akkor leragasztod az egyik oldalán alul é felül 2 db levonóval amit adtak hozzá(úgy hogy félig a fólián-félig a telefonon legyen)-3. Oldalrahajtod az egészet ujra portalanít majd lehúzod az alsó fedőfóliát majd az egészet szépen óvatosan visszahajtod a kijelzőre!
4.A buborékokat most középről kifelé haladva tologatjuk ki és csak ezután távolítod el a legfelső védőfóliát!!
5. És most jön a nagy trükk fogol egy hagyományos celluksz ragasztót, levágsz belőle 2 cm kb. felét ráragasztod a fóliára amit feltettél azon részére ahol esetleg porszem maradtt alatta. Majd levágsz mégeggyet aminek az egyik végét a mutató a másikat pedig a hüvelyk ujjadra ragasztod így kapsz egy domború részt ragasztós felével kifelé.
Így a rátett cellukszal megtudod emelni a kijelzőről a fóliát a domborúval pedig odanyomó mozdulattal eltávolítod a kijelzőről vagy a fólia ragadós felületéről a szöszöket. Bátran csináljátok nem tesz kárt a fólia tapadó felületében ha egyszer kétszer odanyomjátok. A szinekben sem befolyásol semmit!!
Ennyi az egész, leírva nehezebb és sokkal hosszabb, de ez így a legkönnyebb. Én nem hagyok alatta egy buborékot sem és szöszt sem. :N
Remélem kedvet és segítséget adttam nektek hozzá?!

(#1043) #86973952 válasza Acesanyi (#1042) üzenetére


#86973952
törölt tag

Rendes tőled :) , de alapvetően nálam ott van a gond, hogy nincs türelmem hozzá. Nem is nagyon hiszem, hogy lesz. Ezért éri meg nekem inkább felrakatni. Amúgy van néhány video fent errő a youtube -on, ha valaki meg szeretné nézni.

(#1044) draco31


draco31
veterán

Amikor kijött a frissítés, akkor megkérdeztem az Alcatelt, hogy mit tud az. Most válaszoltak, hogy hibajavítások. :DDD

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1045) #86973952


#86973952
törölt tag

Sajnos az UCCW -nél is vannak leállások... Nagy ez már nagy szívfájdalmam. Nem tudom beállítani ezen a telefonon a letöltött tartalmat...:

draco31:
Már csak az a kérdés, hogy mikor lesz a hibajavítás hibajavítása. :D

[ Szerkesztve ]

(#1046) #22743424 válasza draco31 (#1044) üzenetére


#22743424
törölt tag

Hibajavítások hibával , sajnos ez a tendencia járja manapság minden téren.

(#1047) JOEPAPA


JOEPAPA
tag

Az akku nagyon jo. Az eddigi legjobb az androidos korszakbol.

Csöves audiophil 6P3S SE 2x4W 50e.

(#1048) DjDreams


DjDreams
csendes tag

Mondjatok mar egy divx lejatszo alkalmazast mert foldhoz ba..om a telefont. Egyiket lejatsza, a masikat nem de van hang, aztan olyan is van hogy forditva..

DjDreams

(#1049) #86973952 válasza DjDreams (#1048) üzenetére


#86973952
törölt tag

Én BSPlayer -t és VLC -t használok, ha videót szeretnék nézni.

(#1050) l86544 válasza DjDreams (#1048) üzenetére


l86544
aktív tag

MXPlayer

https://mowned.com/lajos-szab

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.