Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:26:06

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) DonaTTT válasza #86973952 (#600) üzenetére


DonaTTT
csendes tag

Néztem a lumiát és az l70 is sőt az l9ii is, de sajna most az nem megy...Nem idegenkedek én a wp től sem, de a lumia 520 nekem nagyon kicsi.Lényegében amíg megvolt a ThL addig a gép be se volt kapcsolva.Mindent telefonon intézek ezért fontos a képernyő méret.Szinte biztos hogy maradok ennél.De h tudtok konkurenst ami árban ezen a szinten van nyugodtan mondjátok.Egyébként voda go ba lesz véve a minimális képernyő 4.3-4.5col a max 5.

[ Szerkesztve ]

(#602) #86973952 válasza DonaTTT (#601) üzenetére


#86973952
törölt tag

Én leírtam mindent ebben a konstrukcióban, amit tudtam, jelen helyzetben. :)

(#603) l86544


l86544
aktív tag

Ha valaki próbálkozik az xposed - gravity box-al óvatosan.
Nekem boot loop lett.

https://mowned.com/lajos-szab

(#604) #86973952 válasza l86544 (#603) üzenetére


#86973952
törölt tag

Köszi hogy szóltál. Én nem próbálkoztam semmivel még, mert egyelőre ROM -ot sem találok, ami jó lenne. Lehet MIUI lesz a vége, de előtte jó lenne egy Kitkat.

Más:
Az előző témához: még talán ami szembeállítható lesz most ezzel a telefonnal az márkán belül fog kikerülni. Név szerint a POP S9, ami 5,9 colos kijelzővel fog kijönni rövidesen a szolgáltatókhoz (szerintem kék és/vagy piros) 45 - 50 ezer körül kártyás csomagban. Alapvetően nálam nem játszik az 5,9 col, szóval engem biztos nem érdekel. Számomra 5 col az ideális, max. az 5,5 col, de az már annyira nem kényelmes.

(#605) l86544 válasza #86973952 (#604) üzenetére


l86544
aktív tag

Én szinte 0% esélyt látok hogy erre a telcsire lesz főzött rom. Ezért is próbálkoztam plusz testreszabással de ez nem jött be.

https://mowned.com/lajos-szab

(#606) #86973952 válasza l86544 (#605) üzenetére


#86973952
törölt tag

Nézegettem pár dolgot a neten, de 99% -ban számomra nem megbízható. Én azon is csodálkozom, hogy frissítésről sehol semmi, pedig azért már eltelt nem kevés idő, mióta megjelent...

Azon gondolkoztam, hogy megkérdezem a szervízt, mi a fejlemény náluk, mert volt már, hogy olyan dologgal álltak elő up téren, amiről infót sem találtam a neten. Azért az Alcatel még mindig nem rendelkezik olyan nagy mókolós körrel.

(#607) zozinho


zozinho
csendes tag

Sziasztok, kategóriaváltás miatt eladó lett a C7-esem. 05.20-án a pirosnál vásárolt, hibátlan, tokban tartott, fóliázott.
Privátban elérhető vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#608) #86973952 válasza zozinho (#607) üzenetére


#86973952
törölt tag

Tilos a fórumon hirdetni. Jobb ha tudod. Erre van a hardverapro oldaluk. Ott eleve több sikerrel is jársz, mert ide a tulajdonosok járnak általában, oda meg vásárlók.

(#609) DonaTTT


DonaTTT
csendes tag

A mai naptól én is beálltam ebbe a táborba.A telefon nagyon tetszik, gyors, a kijelzője is egész korrekt, és nem is csinál olyan rossz fotókat :D Ha szabad fel is töltenék egy tesztfotót: A színeket elég jól eltalálja a telefon, ez a kép pedig felhős körülmények között készült.

[ Szerkesztve ]

(#610) Atas76 válasza #86973952 (#604) üzenetére


Atas76
csendes tag

Biztos ,hogy az S9 nem fog ennyibe kerülni itthon mert a kis testvére az S3 41000 ft-ba kerül a T-nél :https://webshop.t-mobile.hu/webapp/wcs/stores/ProductDisplay?catalogId=2001&storeId=2001&langId=-11&productId=706108&paidType=newPostPaidPrice&loyaltyTime=twoYear&package&productSearchUrl=https%3A%2F%2Fwebshop.t-mobile.hu%2Fwebapp%2Fwcs%2Fstores%2FWSPhoneSearchCmd%3FcompareList%3D%26actPage%3D%26processMode%3Dsearch%26couponGenerationDisabled%3D0%26paidType%3DnewPostPaidPrice%26loyaltyTime%3DtwoYear%26packages%3D%26sort-top%3Dnew%26autoSuggestText%3D%26sort-bottom%3Dnew%26autoSuggestText%3D%26priceZone%3Dall%26brand%3D2%26parameter%3Dall%26style%3Dall%26camera%3Dall%26camera_resolution%3D0%26autoSuggestText%3D%26opsys%3Dall

(#611) #86973952 válasza Atas76 (#610) üzenetére


#86973952
törölt tag

Olvasd el ezt a cikket: [link]

Amúgy linkeléshez találsz egy gombot a szöveg ablak alatt, az van ráírva "Link". Ott beilleszted a linket és kész.

(#612) elektropocok


elektropocok
tag

Valaki kitudja próbálni Vodkás telóját,hogy megeszik-e másik simet? Pl: T-mobilnál vett Sony Z2 az kiderült,hogy független :)

(#613) jopont válasza elektropocok (#612) üzenetére


jopont
senior tag

Ez nem független

(#614) elektropocok válasza jopont (#613) üzenetére


elektropocok
tag

Ok rendben. Köszi azért. Nekem független kellene de az nem játszik,hogy csak 512mb ram van benne. Mért kellet ezt így el****ni....

[ Szerkesztve ]

(#615) draco31 válasza elektropocok (#614) üzenetére


draco31
veterán

Kérdezd meg a vodát, hogy mennyiért ütik ki. A Pannon azt hiszem 8000-ért csinál ilyet.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#616) yaso


yaso
csendes tag

Sziasztok!

Ne haragudjatok, ha volt már ez a kérdés, de nincs időm visszaolvasni a kislányomtól.

Az lenne a kérdésem, hogy a halk hangszóró másnak is probléma? És ha igen, akkor ez szoftveres vagy hardveres?
Ha én hívok vkit, hallanak engem rendesen, de én nem hallom a másik felet csak nagyon halkan. És igen a hangerő maxon van.

Előre is köszönöm a válaszokat!!!

(#617) Atas76 válasza #86973952 (#611) üzenetére


Atas76
csendes tag

Hali ! olvastam a cikket és örültem is neki ,hogy lesz egy jó árban lévő új Alcatel és ebből arra következtettem hogy a kistestvérei még olcsóbbak lesznek ezután vettem észre hogy már kapható az S3-as szerintem elég drágán. A cikk írója egyébként mire alapozza az S9-es árát mert kint azt mondták neki ,hogy magyarba feltöltő kártyásan 45-50 ezer lesz? Nálunk minden drágább mint kint.

(#618) draco31 válasza yaso (#616) üzenetére


draco31
veterán

Szia

Nálam semmi probléma nincs.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#619) #86973952


#86973952
törölt tag

DonaTTT:
Azért szerintem van baja a fotónak, de az kétségtelen, hogy te viszont tehetséges vagy. :D Elég jó a téma, tetszik a fotó is. Melyik programmal készült? Alappal? Próbáltaggam néhány (más fajta) fotós programot hozzá és azzal egész vállalható képeket tud csinálni. Egy frissítés nem ártana neki, egy új gyári kamera szoftverrel sem, mert azért az is ludas benne, nem csak a hardver.

Most egyelőre a Kitkat -ot akarom felrakni, aztán MIUI.

elektropocok:
Ez más márkánál, illetve szolgáltatónál is így van. Pl. teli árason vett készülékeknél. Illetve a szolgáltató szerint (ezt náluk erősítették meg) vannak olyan készülékek, amik külföldről jönnek úgymond visszáruzva keletebbre (pl. Angliából Magyarországra). Ezek rendszerint függetlenek szoktak lenni. Huawei, Sony, Alcatel...stb.

draco31:
Én úgy tudom, hogy csak a hűségidő lejárta után függetlenítenek, nem tudom ez mennyire valós. Mármint hivatalosan a szolgáltató.

yaso:
Nekem nincs ilyen gondom, de ez szoftveres és hardveres is lehet. Úgy tudom szervízben is első körben szoftvert frissítik, teszik újra és utána nézik meg, hogy hardveres -e a gond. Szerintem mindenképp vidd el szervízbe, mert ez nem normális.

Atas76:
Mobilarénás a cikk, amit meg ők leírnak az általában úgyis szokott lenni. Tehát nem itteni lelkes cikkíró kreálmánya. Számomra 100% hiteles, de amúgy nem mindig van összefüggés az "S" vagy a "C" szérián belül a készülékek esetében az Alcatel -nél, tehát nem lehet náluk egymáshoz viszonyítani.

Nekem már közel 6 col nagyon kényelmetlen, tehát nálam nem játszik be. Eltenni meg hordani sem olyan egyszerű. Ráadásul mivel nem is drágább készülék, a káva is nagyobb.

(#620) draco31 válasza #86973952 (#619) üzenetére


draco31
veterán

De ha kártyásan vette, akkor nincs hűségidő. Más esetbe ki kell fizetni a hűségidőből fennmaradó részt, és még plusz valamit.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#621) #86973952 válasza draco31 (#620) üzenetére


#86973952
törölt tag

Igen, ebben igazad van, ezt nem figyeltem, hogy írta -e.

(#622) ozre


ozre
újonc

Sziasztok!
Mai nappal lettem büszke tulajdonosa egy C7-nek :D
Ami nem tetszik elsőre a telefonban a billentyűzet az üzeneteknél. Már mindkettőt használtam, de egyik sem olyan jó mint amiről váltottam (Samsung Galaxy Gio S5660). Az a billentyűzet sokkal jobban kezelte a T9 bevitelt (meglehetett nézni 10-12 lehetőséget egy szóvégződésre). Valaki tud jó T9-es billentyűzetet? Vagy esetleg valaki tudja milyen billentyűzet van a Gio-n?

(#623) Tufako


Tufako
tag

Ha jól belegondolok, a kamera gyengeségét némi utómunkával lehet kompenzálni, bár ebben az esetben sem valószínű, hogy a National Geographic térden állva könyörögjön a képek közlési jogáért.

Nem vagyok magamnál. Kérem, hagyjon üzenetet.

(#624) Tufako válasza Tufako (#623) üzenetére


Tufako
tag

Nekem a TouchPal X jött be.

Nem vagyok magamnál. Kérem, hagyjon üzenetet.

(#625) #86973952


#86973952
törölt tag

ozre:
Nézd meg a Play -en, sok fajta billentyűzet van. Én nem szoktam SMS -t írni, de mail -t meg szöveget szerkeszteni már annál inkább, szóval meg tudod érteni. Huawei készüléken a saját billentyűzetét használom, nálam az nagyon bejött, nem tudom ez hozzáférhető -e a Play -en. Szerintem igen.

Tufako:
Igen, nekem pont ez a problémám vele, kicsit festményszerű képeket csinál. Viszont szerintem ezen már egy optimalizálás is segítene, nem csak a hardver nem jó. Majd feldobok erre is egy fizetős szoftvert aztán megnézem mit csinál vele. Az viszont biztos, hogy pixelekben "gazdag", helyenként, nem ritkán elmossa az éleket.

(#626) ozre válasza Tufako (#624) üzenetére


ozre
újonc

Szia, Van magyar billentyűzete? Mert nekem jelenleg Z-Y helycsere van, ami nagyon zavaró és nem akarok csak magyart

(#627) Tufako válasza #86973952 (#625) üzenetére


Tufako
tag

A Huawei meg tudta oldani, hogy kikapcsolt állapotban is ébresszen a telefon, nekem tetszett.

Sajnos, a megapixeles parasztvakítás működik, bár én nem dőlök be neki, kínai kamerától nem szoktam csodát várni, a Sony Ericsson P910 2 megapixeles kamerája kenterbe verte a POP C7-ét. Jobb optika, jobb képfeldolgozó algoritmus. Ennyi.

Nem vagyok magamnál. Kérem, hagyjon üzenetet.

(#628) Tufako válasza ozre (#626) üzenetére


Tufako
tag

Van.

Nem vagyok magamnál. Kérem, hagyjon üzenetet.

(#629) draco31 válasza ozre (#626) üzenetére


draco31
veterán

Én LG-ről váltottam L5 II-ről, abban nagyon szerettem a billentyűzetet. Itt a SwiftKey-t használom, sokat tanult, van amikor elég csak az első betűt megnyomni, és már nyomhatok is a szóra, csak jól be kell állítani. Eleinte le akartam cserélni, most már nem adnám.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#630) #86973952 válasza Tufako (#627) üzenetére


#86973952
törölt tag

Ez mondjuk nem minden Kínai telefonnál van így. De akár azt is írhatjuk, hogy más területen is ilyen felemás az arány/kínálat. P7 és Mate 7 kamerája már igen jó.

Az mp -s parasztvakítás teljesen igaz, sajnos. Alcatel- nél elég sok fajtánál van kamera gond...nem értem miért, pedig egyre jobb minőséget gyártanak, de itt valahogy spórolnak.

Kis összehasonlítás, régi modell régi kamerája. Más kérdés, hogy más szempontból meg nem a legjobb. Samsung Galaxy Ace (sima, régi).

[ Szerkesztve ]

(#631) ozre válasza Tufako (#628) üzenetére


ozre
újonc

Köszönöm, elsőre tetszik!

(#632) ozre


ozre
újonc

Kamera szoftvert tudtok ajánlani?

(#633) #86973952 válasza ozre (#632) üzenetére


#86973952
törölt tag

Ami nem fizetős és jobb a használata, mint a gyárinak, az a Cameringo Lite. Fizetősben vannak jobbak is, de abból erre még nem tettem mostanában. Majd ha lesz időm beírom ide mit tapasztaltam, hátha mást is érdekel.

Legtöbb szoftver jobb - ami fent van Play -en -, viszont néhánynál nagyon banális problémák akadnak. Pl. sötétben használhatatlan, mert nem jó időben nyomja a vakut... de nappali fényviszonyok között meg verhetetlen.

(#634) DonaTTT válasza #86973952 (#619) üzenetére


DonaTTT
csendes tag

Igen az alap programmal készült, majd ha lesz lehetőségem kipróbálom egy másikkal is.És itt vége is a jókedvnek.Ma úgy gondolta a telefon hogy neki nincs kedve működni.Reggel elvittem 59%on suliba, tesi előtt ami az 5. órám minden oké, telefon ha jól emlékszem 51%on áll.Jövünk ki tesiből veszem elő nem indul.Biztos lemerült.Most 2 óra töltés után már úgy gondolom mégsem ez a hibás.Az értesítő led világít, szóval tölt, de akkor se kapcsol be :( Lehet vele valamit csinálni, vagy vigyük gariba?Ha elvisszük gariba adnak újat vagy elviszik javítani és majd valamikor 2 hónap múlva hallok felőle(erős túlzással)?

(#635) draco31 válasza DonaTTT (#634) üzenetére


draco31
veterán

Vedd ki az akkut 1-2 percre, hátha.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#636) DonaTTT válasza draco31 (#635) üzenetére


DonaTTT
csendes tag

Sajnos nem segít :(

(#637) #86973952 válasza DonaTTT (#636) üzenetére


#86973952
törölt tag

Milyen az értesítő led színe? Milyennel jelez? Illetve változott a színe a 2. óra végén a töltés kezdetéhez képest?

Amúgy szerintem ebből szervíz lesz.

(#638) DonaTTT válasza #86973952 (#637) üzenetére


DonaTTT
csendes tag

Hidegfehér, nekem még nem is volt más :D Nem volt még teljesen feltöltve, max 95% ig.Egyébként nem változott.

(#639) #86973952 válasza DonaTTT (#638) üzenetére


#86973952
törölt tag

51% környékén még más színnel kellene jeleznie. Én úgy emlékszem, majd megnézem. Valaki meg tudja ezt cáfolni vagy erősíteni? (mert ugye azt írtad, hogy utoljára 51% körül volt)

draco nálad?

[ Szerkesztve ]

(#640) DonaTTT válasza #86973952 (#639) üzenetére


DonaTTT
csendes tag

Na hát mind1 holnap vissza visszük.Jobb lett volna ha tegnap jön elő ez a probléma mert ma jár le a 3 napos cseregarancia.Remélem majd csipkedik magukat a javítással...

(#641) draco31 válasza #86973952 (#639) üzenetére


draco31
veterán

Nem vettem még észre, hogy más színe lenne, majd megfigyelem, most tele van.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#642) #86973952


#86973952
törölt tag

(#640) DonaTTT + (#641) draco31:

Én sem tudom most így hirtelen, mert több telefonom van és nem tudom már melyik - milyen módon jelez. Csak azért kérdeztem, mert ha ennél alacsonyabb szinten másképp jelez, akkor már ott gond van, ha 50% környékén felteszed és "jégszínű" a világítása. Meg az sem biztos, hogy az akksi töltését jelzi, lehet csak szimplán azt, hogy hálózaton van. Lehet több gond is vele, de lehet hardveres és szoftveres is.

(#643) l86544 válasza DonaTTT (#640) üzenetére


l86544
aktív tag

Recovery menü bejön?
Ha igen csinálj egy factory resetet.

https://mowned.com/lajos-szab

(#644) bohoc71 válasza l86544 (#643) üzenetére


bohoc71
aktív tag

Hasonlóan jártam èn is, factory reset után bootlop lett... Szervíz lett a vège, 1 hét volt a javítás.

Meghajlás...Puszi...Taps....

(#645) rezi69


rezi69
csendes tag

Sziasztok !

Olyat produkál a kis telefonom, hogy csak kikapcsolt állapotban tölt.
Tegnap este csippant, hogy 15% -os az akksi, ezért fölraktam töltőre, neki is állt tölteni, majd kb 10mp múlva csippant újra. Kihúz - bedug, újra eljátszotta ugyanezt még háromszor. Kikapcsoltam, akksi ki, újraindít, majd ugyanez a szitu. Ha kikapcsolom akkor tölt, de bekapcsolva már neki sem áll tölteni.
Szerintetek ez mitől lehet?

(#646) #86973952 válasza rezi69 (#645) üzenetére


#86973952
törölt tag

Azt nézted már, hogy kicsit mozgatod a töltőfejet a telefonnál és minden esetben tölt -e? Nem durván, csak kicsit, minden irányban.

(#647) rezi69 válasza #86973952 (#646) üzenetére


rezi69
csendes tag

Igen, ez megvolt... semmi. Sőt, most is épp töltőn van (kikapcsolva), megmozgattam így is, de tölt tovább.

(#648) #86973952 válasza rezi69 (#647) üzenetére


#86973952
törölt tag

Lehet ennek igazából szoftveres meg hardveres oka is. Én az utóbbit tartom sanszosnak, de én mennék egy kört a szervízzel is. Egy hívást mindenképp megér, hátha tapasztaltak már ilyen gondot ezzel a fajtával és nem egyedi probléma. Nekem mondjuk ilyen gondom nem volt (bár ami nálam van, az még csak 1 hónapos).

Amikor vakargatom a fejem egy-egy problémánál, akkor fel szoktam hívni egy szervízt, hogy ők erre mit mondanak. Végső esetben meg beviszem hozzájuk.

[ Szerkesztve ]

(#649) rezi69 válasza #86973952 (#648) üzenetére


rezi69
csendes tag

Ha más nem lesz akkor szervíz, de az 2 hónap.
Töltés alatt bekapcsoltam, felugrik az első "kép" (Alcatel One touch pop c7- fekete alapon fehér írással) és ennyi volt a töltés. Megmozgattam újra, de semmi.
Ha kikapcsolom, úgy, hogy csatlakoztatva van a töltő, akkor kikapcsolás után neki áll tölteni.
Lehet tolok egy factory restet...
Ha Super Backup-al mentem az alkalmazásokat, akkor az abban lévő adatokat is menti? (pl. játékoknál, a kész pályákat)

(#650) thegtageri


thegtageri
csendes tag

Nekem megevett 2 töltőt. Most dr csamcsungtöltő orvosoli a helyzetet.(csak nyomni kell hogy töltsön) Mellesleg suliba alvó állapotban 2 óra alatt 31-ról lement 3ra az akksi, az érintő meg nem a legjobb.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.