Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:26:06

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) dunc válasza mckangi (#300) üzenetére


dunc
nagyúr

Ár/érték arányba tényleg jó. Amiért megváltam a telefontol. gyenge fényképező (havi szintem van szükségem dokumentum fényképezére, arra kevés volt, és összeségébe is gyenge) Zenehallgatásnál , bármilyen füllhallgatóval nagy hangerőn torzit. (nem a túlvezérlés miatt, ez sajnos hiba) Valamint a kijelzőn lett két pötty. (nem pixelhiba, talán porosodás, pedig tokba hordva nagyon vigyázva rá)
Gps borzasztó lassan, nehezen talál jelet.(ritkán kell a gps, de akkor viszont kell, és gyorsan) Nos röviden ennyi, a kijelző minösége, betekintési szöge nekem elég volt! Egy F6 lett az utód! :-)

(#302) SirKero válasza dunc (#301) üzenetére


SirKero
őstag

Hát nem tudom de az én készülékem hamarabb talál holdat mint a wayteq 920bt -m :K
A kamera tényleg nagyon gyenge sajnos :O Az előző telóm Xperia Mini Pro is 5MP volt de sokkal szebb képet csinált :K

[ Szerkesztve ]

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#303) Acesanyi válasza dunc (#301) üzenetére


Acesanyi
tag

Akkor hamar túladtál a POP-on! :DDD

Nem volt rossz kézbe venni az LG F6- t a POP után. Mármint arra gondolok, hogy egy régebbi androidra tértél vissza valamint az LG-nek egy sajátos móricka felületével találkozol :B ?

Aláírom, hogy gyárilag több testre szabhatóságot kínál az LG de nekem valahogy sohasem tetszett a felület és rendszerének látványa! Így érzek a Samsungok menüjénél is valamint a Galaxy S5 lehúzható értesítő sávjánál is---Förtelmesek azok a színes bogyók :F ---- Imádom azt ahogy a Samsung felsőkategóriája is belassul a kezemben pillanatok alatt kissebb márkákhoz képest :C !

Mondjuk ha a POP előtt is hasonló sémákkal volt a telód, akkor érthető "izlések és pofonok"!!!

Még az a szerencse, hogy a kissebb "nem említett" ,márkák ha árba nem is fér bele nagy hardver vagy drága anyaghasználat, akkor legalább a rendszert igényesen maguknak átszabják. Persze nekünk!

(#304) dunc válasza Acesanyi (#303) üzenetére


dunc
nagyúr

A LG kezelőfelületét egyből megszoktam, megszerettem a kijelző élénk színű gyönyörű. . (régi rendszer? e hóba ígérik a KK-t ) F6 negatív a hátlap , ergo azonnal szilikon tok! ;) C7 is egy nagyon jó készülék, :R pár probléma miatt adtam túl rajt. :))

(#305) Acesanyi válasza dunc (#304) üzenetére


Acesanyi
tag

Mit tudtok ? A POP-ra lessz KITKAT mert rebesgették, hogy lessz!

Ma pedig találtam egy olyan nevű telót (FIGYU?!), hogy HDC Galaxy S5 LTE! Ami azért érdekes nekünk mert azt mondják ebbe MediaTek 6582 SOC van :F

Na, ha ez igaz akkor biztosan számíthatunk rá szerintem, de vannak itt nagyobb szakértők akik remélem felvilágosítanak ebben.

Hirtelen egy link hozzá : http://www.talkingmobi.com/hdc-galaxy-s5-lte/?lang=hu

(#306) dunc válasza Acesanyi (#305) üzenetére


dunc
nagyúr

F6 ra jön arról beszéltem.

(#307) Acesanyi válasza dunc (#306) üzenetére


Acesanyi
tag

Tudom, hogy arról beszéltél! ;)

(#308) domos válasza dunc (#301) üzenetére


domos
senior tag

Kamera tenyleg nem a legjobb, viszont nekem nagyon szepen szol rajta a zene, habar en beats Studio-val hallgatom, lehet azert. :)

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#309) SirKero


SirKero
őstag

Az mitől lehet,hogy bejövő sms-nél nem azt a zenét játszotta le ami be van állítva :U

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#310) domos


domos
senior tag

A kovetkezo problema merult fel nalam: nem valami reszponziv a kijelzo. Ez igy "termeszetes", vagy az en keszulekemben van a hiba? Foleg a kijelzo feloldasanal es weblapok nagyitasanal ilyen.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#311) Tommee válasza domos (#310) üzenetére


Tommee
aktív tag

Szerintem nagy a szórás eme készülék egyes darabjainál: nálam például a feloldáskor(zsebben hordva tok nélkül) túlzottan reszponzív, utcán sétálva felveszi/elutasítja a hívásokat.
Nagyításnál nálam tökéletes, viszont böngészőben sokszor rosszul érzékel/mellé érzékel.
De mintha az idő előrehaladtával érzéketlenebb lenne. Másoknál hasonló?

(#312) l86544


l86544
aktív tag

Egy hete van meg és meg vagyok vele elégedve. Volt pár dolog ami problémás volt de szerencsére ezek szoftveresen megoldhatók voltak.
A kamerával nincs problémám ha jók a fények jó a kép.
Egyedül a kijelző színe és a betekintési szög problémás de ezzel együtt lehet élni.
Azt sajnálom hogy az XDA-n nem fogok rengeteg főzött rom-ot találni hozzá, de hátha lesz valami hozzá értő aki talán egy 4.4-es verziót összehoz rá. :)

https://mowned.com/lajos-szab

(#313) Tommee válasza l86544 (#312) üzenetére


Tommee
aktív tag

Érdekelnének milyen szoftveres problémáid voltak.

(#314) l86544 válasza Tommee (#313) üzenetére


l86544
aktív tag

Profil kezelőt használok és ott nem lehetett saját csengőhangot választani, hiába adtam hozzá, a media process FC--zet. Ezt megoldottam hogy a gyári csengőhang könyvtárba másoltam be a zenéimet(root).
A gyári tárcsázónál a keresés nem jól működött ezért ezt cserélni kellett.
Illetve az összes felesleges alcatel és egyéb olyan programot amit nem használok lefagyasztottam hogy még csak véletlenül se induljon el.
Még egy dolog van de erre még keresem a megoldást, ha navigálok néha a GPS nem hajlandó működni.
Ezt a reboot megoldja de próbálok valami olyan megoldást keresni amivel nem kell újra indítani.
Amúgy teljesen normális a GPS is max 30 másodperc alatt pozíciót fog.
Egyenlőre így 1 hét után ennyi.

https://mowned.com/lajos-szab

(#315) SirKero válasza SirKero (#309) üzenetére


SirKero
őstag

Erre valaki? Értesítési hangnak be van állítva egy zene és egy másikat játszik le :W

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#316) domos válasza Tommee (#311) üzenetére


domos
senior tag

Lenne egy keresem: Szedd le a multitouch test-et es nezd mar meg azon legy szives. Ha egy ujjal "izgatom" akkor tokeletesen mukodik, de mihelyt ket ujjal kellene kezelnem, total megbolondul a kijelzo. Egymastol 1 cm-re levo ujjaimat pl. egy erintesnek erzekeli. Nalad is igy van? Elore is koszonom. :))

SirKero: Masold be a gyari csengohangok koze a fajlt amit szeretnel.

[ Szerkesztve ]

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#317) SirKero válasza domos (#316) üzenetére


SirKero
őstag

Ott van. :K Telefon tárhely - Ringtones :U Különben nem is jelenítené meg az értesítési hangok között gondolom.

[ Szerkesztve ]

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#318) Tommee válasza domos (#316) üzenetére


Tommee
aktív tag

Kipróbáltam 3 féle multi touch test-el: mindegyiknél ha két távoli érintést közelítek egymás felé, akkor utána már csak egynek érzékeli, távolítva már kettő lesz bizonyos(0,5-1cm) távolság után.
Mindemellett nálam a nagyítás megfelelően működik, ha nálatok nem, meg lehet próbálni az egyujjas nagyítást használni: kétszer ráböksz egy pontra, ott tartod majd átlósan húzod az ujjad.

(#319) domos válasza Tommee (#318) üzenetére


domos
senior tag

Koszi! :R

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#320) domos


domos
senior tag

Arrol nem tud valaki valamit hogy lesz-e 4.4?

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#321) Acesanyi válasza domos (#320) üzenetére


Acesanyi
tag

Én is ezt kérdem már mióta de úgy néz ki más sem tud többet róla mint mi!

:))

(#322) Bejja87 válasza Acesanyi (#47) üzenetére


Bejja87
újonc

Szia!
Lehetne egy kérdésem a telóval kapcsolatban? :) Nem tudom az automata fényerősség kikapcsolását, hogy hogyan is kell. Szeretném beállítani az időkorlátot, hogy ne olyan hamar menjen el a világítás a telómon. Nem olyan rég kaptam a férjemtől, és egyszerűen annyira idegesít, hogy nem tudom beállítani :D nagyon meg vagyok különben elégedve vele :) meg amiket itt írtatok egyes beállításokról, nagyon hasznos volt :) eredetileg Lg l70-et akartam, de nem volt a vodánál, igaz nem voltam felkészülve a B-tervre, hogy milyen is legyen, de ezt az alcatelt választottam, és nem bántam meg...sőt ... szerintem így jártam a legjobban :)
Ha valaki tud segíteni, megköszönöm előre is :)

(#323) l86544 válasza Bejja87 (#322) üzenetére


l86544
aktív tag

Beállítások -> Megjelenítés
Automata fényerőből kiveszed a pipát, akkor kézzel tudod beállítani a fényerőt.
Legalul ott az alvómód, ott pedig a kijelző kikapcsolásának idejét tudod beállítani.

https://mowned.com/lajos-szab

(#324) szobitom


szobitom
csendes tag

Üdv!
Lenne egy kis problémám a telefonnal, esetleg, ha valaki tud rá megoldást az tudna segíteni? Szóval a problémám az lenne, hogy a telefon mindig kikapcsol, úgy, hogy a kép kifehéredik és ezután leáll. Van, hogy kikapcsol, próbálom bekapcsolni bejön a felirat, viszont utána az animáció nem indul el, mivel akkor is egy tök fehér képet ad a telefon. Próbáltam az egyszerűbb megoldást, visszaállítottam gyári helyzetbe, ez nem segített rajta. Garanciába való visszavétel most számomra problémás ezért kellene valami házi megoldást találni rá.

(#325) domos válasza szobitom (#324) üzenetére


domos
senior tag

Esetleg probald ujrarakni a gyari ROM-ot?

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#326) szobitom válasza domos (#325) üzenetére


szobitom
csendes tag

XDA-n láttam, hogy vki feltöltötte, de nem töltöttem le, az lenne a kérdésem, hogy a Mobile Upgrade S mire jó?

(#327) Barell


Barell
senior tag

Sziasztok, telefon vásárlás előtt állok és most találtam rá erre a készülékre vodánál de nem teljesen értem a dolgot. A lényeg az lenne hogy ez a verzió most akkor 1 giga ramos? Illetve van led villanó vagy nincs? Na meg azt írják hogy nincs autófókusz, máshol meg azt hogy van. Akkor most ezt hogy? Kedden szeretnék készüléket vásárolni, egyelőre ezek között nem tudok dönteni: Lumia 630, LG L70 illetve ő lenne a 3. variáns.

[ Szerkesztve ]

(#328) szobitom válasza Barell (#327) üzenetére


szobitom
csendes tag

A vodafone-nál kapható variáns (7041X) 5 megapixeles autófókuszos kamerát kapott LED villanóval megtoldva, ez FHD-ban vesz fel és 1 GB RAM-ot kapott a készülék.

(#329) Barell válasza szobitom (#328) üzenetére


Barell
senior tag

És ez 100%? Mert akkor lehet hogy ő lenne az elsődleges célpont. A képeken vaku nélküli van de van youtube videójuk ott pedig már vakuval rendelkezik.

(#330) l86544 válasza Barell (#329) üzenetére


l86544
aktív tag

Én egy hete vettem a vodától és 1GB-os vakus.

https://mowned.com/lajos-szab

(#331) Barell


Barell
senior tag

Köszönöm a válaszokat! Kijelzője videókon nagyon ergyának tűnik, olyan színtelennek, fakónak. Vodánál adnak kézbe telefont megnézni? Mediaban volt kiállítva.

(#332) l86544 válasza Barell (#331) üzenetére


l86544
aktív tag

Az Arénában van kiállított darab én ott vettem.

https://mowned.com/lajos-szab

(#333) Acesanyi válasza Barell (#327) üzenetére


Acesanyi
tag

Szia! Ha vissza olvasol a 47-es Hsz.-omhoz akkor ott részletesen leírom, hogy hány félele tipusa van neki és hol kapható.

De egy rövidet beillesztek ide neked:

"Egy dolog -egyben a legfontosabb-, hogy pontosan 6 tipusa van a POP C7-nek:
7040A, 7040F, 7041X Single Sim
7040D, 7041D, 7040E Dual Sim

Ezek közül pedig a vodánál a 7041X kapható ami nekem is van, ez hardverikusan (a vodánál 1GB RAM és led villanóval) erősebb a többinél valamint auto és "touch focus" is van benne( a független változatokban ha jól tudom ez nincs,pl.:8MP). Amiben alul marad az X tipus az A,F és az E vel szemben, hogy az X 5Mp az A,F és E 8Mp kamerával vannak ellátva de hardverikusan gyengébbek."

(#334) domos válasza Barell (#331) üzenetére


domos
senior tag

Szia, a kijelzoje szembol okes, amugy tenyleg ergya, de hat telefont szembol szokas nezni. A Vodafone-s verzio 1GB RAM, 5MP AF kamera + LED villano. Ennyi penzert egyebkent szerintem jobb telefont nem kapni, nagyon eros hardver van benne, a tobbi resze meg boven hasznalhato, hatlap is kellemes tapintasu.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#335) Barell válasza domos (#334) üzenetére


Barell
senior tag

A betekintési szög engem sem érdekel, szemből szeretném nézegetni, de fakónak és pixelesnek tűnik. Vagy élőben azért jobb a helyzet? Holnap végre eljutok telefon vásárlásig de erős az esély rá hogy Lumia 630 lesz belőle.

(#336) Kickass válasza Barell (#335) üzenetére


Kickass
őstag

Attól függ mihez hasonlítod.
Személy szerint nem látom pixelesnek igaz nem is vizsgálom emiatt 2centiről, mindennapi használatban fel se túnik.
Fakónak se fakó, pláne ha nem egy retina kijelzős ipadhez hasonlítom.

(#337) Barell válasza Kickass (#336) üzenetére


Barell
senior tag

Hát holnap remélhetőleg a kezembe tudom venni aztán megnézem. 4990-ért ajándéknak érzem de érdekelne ez a Windows dolog is, bár tartok tőle. Majd kiderül hogy marad-e a droid. Bár megmodom őszintén ha az a kijelző nem 5" hanem 4.5 lenne akkor lehet még jobban izgatna. :)

(#338) Kickass válasza Barell (#337) üzenetére


Kickass
őstag

Desire310, Lumia 630 és a POP C7 közül maradt ez
én is 4990ért jutottam hozzá, egyéni preferencia dönt, én úgy gondolom hülye lettem volna nem elhozni :DDD

(#339) Barell válasza Kickass (#338) üzenetére


Barell
senior tag

Játékokkal hogy áll? Data fájlt lehet helyezni külső SD-re? Tablettel jártam úgy hogy 6 giga úgy van felosztva hogy 2 mint telefon memória és 4 mint egy sd kártya és ha belerakok egy memória kártyát akkor az még egy sd kártya. És a bele rakottra nem tudtam rá erőszakolni mókolás nélkül a játék dataját. Ez ennél a telefonnál is így van esetleg? Xperia PLAY-em van 3 éve, nnak a maga kis belső memóriája 400 mega, erre települ az alkalmazás a szükséges fájlok pedig az sd-re. Ez lenne számomra fontos hogy az új telefonomnál is maradjon így.

(#340) Tomo77


Tomo77
újonc

Nekem van egy amit eladnék. 2 napja vettem Belgiumban.Független.Egy Idol S2-őt akartam venni, de mire betértem az üzletbe elfogyott.Erre meg rábeszélt az eladó.Tetszik nagyon, meg jó teló.De nekem nagy!Vissza is raktam a dobozába.Ha kell valakinek írjon. t.tomcsi@ free mail.hu
Adok hozzá egy flip case-t is.

[ Szerkesztve ]

(#341) Tommee válasza Barell (#339) üzenetére


Tommee
aktív tag

Memoriakartya behelyezése után alapértelmezett tárhely lesz az és simán telepíthetők a több GB-os alkalmazások. Én a walking dead-et(1.3GB) és Real racing 3-at(2.3GB) próbáltam.

(#342) Barell válasza Tommee (#341) üzenetére


Barell
senior tag

Rendben, nagyon köszönöm a választ neked és mindenkinek, szerintem kap egy esélyt ez a telefon! :R

(#343) coyotex válasza Tomo77 (#340) üzenetére


coyotex
tag

Akkor az Idol S2 is nagy lett volna mert az is 5"-os

(#344) domos válasza Barell (#342) üzenetére


domos
senior tag

Ennyi penzert nincs jobb, hidd el. :))

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#345) Tomo77 válasza coyotex (#343) üzenetére


Tomo77
újonc

Bocsi hülye voltam.Idol minit akartam írni. :D Csak közben olvastam az S2 tesztet és bekavartam.

(#346) draco31


draco31
veterán

Ma találkoztam egy elejtett C7-essel. Szép pókhálósra törött az érintője. :D Viszont szerencséje volt a csávónak, mert érzékel mindenütt.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#347) domos válasza draco31 (#346) üzenetére


domos
senior tag

Ha rosszul ejted el, barmelyik telefon pokhalosra torik.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#348) draco31 válasza domos (#347) üzenetére


draco31
veterán

Tudom, ezért nem ejtem el az LG-met. :)
Egyik ismerősömnek már a harmadik Lumia 625-ösevan ilyen okból. :D

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#349) domos válasza draco31 (#348) üzenetére


domos
senior tag

Hala az egnek meg nem sikerult osszetornom egy telefont sem, habar mer ejtettem el iPhone 4S-t, hatlappal laposan kore, de egyben maradt. :))

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#350) draco31 válasza domos (#349) üzenetére


draco31
veterán

Nekem sem tört még egy sem, pedig nem most kezdtem. Vagyis egyszer tört az enyém, de nem én ejtettem el, így fizették a felújítást, de akkor is csak a kaszni tört. :)

Milyen a GPS benne?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.