Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6151) Dyrg válasza DJSPIDEBOY1 (#6149) üzenetére


Dyrg
aktív tag

Na örülök, hogy sikerült!
Csak annyit kérdeznék, hogy 10 svájci frankért, te most kártyásan vetted, vagy előfizetéssel? Mert ha kártyásan akkor az marha jó vétel volt! :C
Most próbáld meg a telót frissíteni! (azért lennénk rá NAGYON kíváncsiak, hogy akinek eredeti Alcatel telója van annak mit frissítene az upgrader, lehet arra már kiadták a 2.3-at! )

Matepalfi kolléga! Én a helyedben ennyire nem hírdetgetném az oldalad, mert lehet, hogy egy jó modorú moderátor megdorgál érte! :Y Szerintem aki kérdez itt valaki olyan dolgot ami ott szépen le van írva, akkor annak kéne a címet megadni!
Félreértés ne legyen, én örülök az oldaladnak és meg is fogom adni annak akinek hasznára válik, csak nem szeretném, hogy baj legyen belőle...

[ Szerkesztve ]

Megvenni és megszerelni...

(#6152) istvan47 válasza DJSPIDEBOY1 (#6147) üzenetére


istvan47
senior tag

Szia!

ugye én megmondtam a tutit!
Grat :C :C :DD

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

(#6153) matepalfi válasza Dyrg (#6151) üzenetére


matepalfi
aktív tag

Köszi, hogy figyelmeztetsz! Én is gondolkoztam ezen , hogy nem kellene hírdetni ennyire, csak jó lenne ha a fórumára regisztrálnának. :)
Am meg jó lenne ha az 1. HSZbe beírnák a linket. :D

(#6154) handrash válasza matepalfi (#6153) üzenetére


handrash
őstag

Most már, hogy fórumot is csináltál, te se gondolhatod komolyan. :Y :Y

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#6155) matepalfi válasza handrash (#6154) üzenetére


matepalfi
aktív tag

A fórumot nem én akartam, azt mondták páran nekem (pü és itt) hogy legyen és azt is csak arra csináltam hogy ötleteket adjatok hogy mivel kellene még kiegészíteni meg persze ott lehet a saját leírásokat beküldeni, hogy majd be tudjam rakni a leírások közé.
De ha ti itt leírhátok hogy mik legyenek még benne nekem az is jó. Csak ugye a sok üzenet után visszakeresni nem kis munka. Esetleg akkor PÜ-ben írtok.

[ Szerkesztve ]

(#6156) Lasy válasza vigyori78 (#6142) üzenetére


Lasy
veterán

lg camera appal akár mp4 ben is tud...

+36702778032

(#6157) DJSPIDEBOY1 válasza Dyrg (#6151) üzenetére


DJSPIDEBOY1
csendes tag

Kártya nélkül árulták. idén Szeptemberben.

Az Upgrade ezt dobta ki: .......actual version of your phone is the latest.
....... Please try again later.

Szóval nem talál más frissítést nálam.

(#6158) Bagira01 válasza DJSPIDEBOY1 (#6157) üzenetére


Bagira01
veterán

Abba a 10 frankba valami nagyon nem kerek :U . Azért, hogy ezt a telót 2600Ft-os áron meg lehessen venni az elég irreális. Előfizetéssel tarifahűséggel úgy már más.

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#6159) BotaN válasza Bagira01 (#6158) üzenetére


BotaN
senior tag

Svájcban vette, az más világ. Magyarországon azért ennyi még előfizusan is, meg azért kell 30k előleget letenni mert nem bíznak benne hogy lesz rajta hasznuk. De ott mivel nem hiszem hogy bárkinek is fizetési problémája lenne, vagy bármi ilyesmi megéri még ennyiért is eladni, mert beszélnek eleget az emberek, és simán visszajön az ára. Plusz biztos valami speckó akció volt.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/kristofkulcsar/

(#6160) Bagira01 válasza BotaN (#6159) üzenetére


Bagira01
veterán

Jól van, de azért Svájc se a paradicsom. Miért adnának vmit hozzánk képest 10-ed áron?

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#6161) Braddock válasza Bagira01 (#6160) üzenetére


Braddock
őstag

Jó kérdés.

És miért volt rajta korlátozás?
1. Lehet valami kártyás csomaghoz volt, kedvezményes árú készülék?
Külföldön van ilyen. Ha sok feltöltésed van, akkor kaphatsz hozzá új telót.
2. Vagy előfizetéshez kapták hűségben.

Simán boltban nem hiszem, mert akkor független lett volna.

Majd az érintett segít nekünk :K

[ Szerkesztve ]

(#6162) Bagira01 válasza Braddock (#6161) üzenetére


Bagira01
veterán

Ja csak megtévesztő amit ír, mert akkor nálunk is lehet kapni 0 meg 990Ft-ért 2 év tarifahűséggel.

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#6163) matepalfi válasza Bagira01 (#6162) üzenetére


matepalfi
aktív tag

Lehet hogy valami nagy előfizetésre vette.
Nálunk a propelleres szolgáltatónál 4000Ft-os előfizetésig 9000-15000Ft ig lehet megvenni, de 4000-15000Ftos előfizetésre mér ingyen is meg lehet venni.

(#6164) matepalfi


matepalfi
aktív tag

Ti melyik videó/ médialejátszó programot használjátok? Olyan kellene nekem, ami nem foglal olyan sok helyet, de tud sok formátumot, és esetleg nem kell hozzá/ vagy könnyen letölthető kodek is van hozzá

(#6165) tpeti78 válasza matepalfi (#6164) üzenetére


tpeti78
senior tag

Nekem a Mobo Player vált be, a hozzá tartozó kodekkel. Igaz nem a legkisebb, de ez legalább jól működik.

Stefi kolléga oldalán megtalálod a magyar változatot is!

[link]

Galaxy Tab2 CM. 4.2.2

(#6166) mkRoland válasza matepalfi (#6164) üzenetére


mkRoland
senior tag

MX Video Player, codecet automatán szedi Marketről, de vannak videók, amiknek kevés a hardver. QQ Player jobban bírja szaggatásmentesen, de néha hibázik a renderelő algoritmusa (pl. vízszintesen tükrözi a képet).

[ Szerkesztve ]

(#6167) attis86_zeg


attis86_zeg
csendes tag

hello mindenki!

olyan gondom lenne, hogy mikor wifore akartam kapcsolódni véletlenül azt találtam nyomni neki, hogy felejtse el azt a hálózatot, hogyan tudnám újra előhozni?

(#6168) Lasy válasza attis86_zeg (#6167) üzenetére


Lasy
veterán

menü
beállítások
vezeték nélküli
wifi
ha be van kapcsolva, éa a közelben van is akkor ott látni fogod...

+36702778032

(#6169) attis86_zeg válasza Lasy (#6168) üzenetére


attis86_zeg
csendes tag

köszi szépen :), sikerült

(#6170) szaszapi


szaszapi
őstag

Hello!

Valaki próbálkozott microusb-hdmi kábellel?Több fajta is létezik amik nagyjából samu meg HTC-vel kompatibilisek,vajon jó lehet az alcatelhez is?Ha valakinek van tapasztalata,kérem jelezze,köszi

(#6171) mkRoland válasza szaszapi (#6170) üzenetére


mkRoland
senior tag

Nem próbáltam, de nem tartom valószínűnek, hogy képes lenne erre ez a telefon. Nem hinném, hogy beletettek egy modult, ami képes lenne microUSB-csatlakozón HDMI-jelet kiadni. Ez csak a csúcskészülékek kiváltsága. USB OTG kábellel próbáltam a telefont, meg se nyikkan a rácsatlakoztatott eszköz.

[ Szerkesztve ]

(#6172) Lasy válasza mkRoland (#6171) üzenetére


Lasy
veterán

ez teljesen természetes.
ahhoz még kell egy kis idő, hogy minden telóban legyen olcsó kategóriában...

+36702778032

(#6173) DJSPIDEBOY1


DJSPIDEBOY1
csendes tag

Tényleg Svájc nem paradicsom, de náluk van egy olyan érdekesség, hogy ha kártyás előfizető vagy náluk, legyen az bármelyik szolgáltató, akkor a cég vagy cégek meg tudnak téged ajándékozni valamivel, legyen az egy ingyen pénzbeli feltöltés vagy legyen egy telefon,stb.
És az érdekesség az, hogy van választási lehetőséged is.
Én a telefont választottam, igaz kellett fizetnem 10 frankot. Kártyát nem adtak hozzá. És boltban
kaptam meg 10 frankért.
Állítólag függetlenül kellett volna, hogy megkapjam a telefont, de sajnos kiderül, hogy függő Orange telefont kaptam. Ezt én sem tudtam. De érdekes volt, hogy mivel Svájcban van 3 szolgáltató mind a 3 szolgáltatónak a SIM kártyája működött. De bezzeg ahogy megérkeztem Magyar területre, SIM kártyát teszek a telóba és kéri a hálózati kódot.
Szóval elég érdekes ez a Svájc, de meg lehet szokni, igaz időbe telik.
Szóval szerencsém volt ilyen téren.

[ Szerkesztve ]

(#6174) Braddock válasza DJSPIDEBOY1 (#6173) üzenetére


Braddock
őstag

Köszi! :R

Kipróbálnám azt a furcsa svájci életet :DD

(#6175) Lasy válasza DJSPIDEBOY1 (#6173) üzenetére


Lasy
veterán

Ez csak azért van, mert ország-ra is lehet korlátozni egy készüléket.

+36702778032

(#6176) szaszapi válasza mkRoland (#6171) üzenetére


szaszapi
őstag

azt hittem hogy maga a kábelben végződik az átalakítás és onnan továbbitja a jelet hdmi-n.Itthon 7-8 ezer pénz egy ilyen kábel,ebayről 2500 ft-ért meg lehet venni.Lehet be kéne kockáztatni,ha nem lesz jó jó lesz másnak samsunghoz vagy HTC-hez :)

(#6177) Lasy válasza szaszapi (#6176) üzenetére


Lasy
veterán

próbáld ki, de leírta, hogy nem ment neki vele.

+36702778032

(#6178) szaszapi válasza Lasy (#6177) üzenetére


szaszapi
őstag

Ő otg-vel próbálkozott nem az általam említett kábellel.

(#6179) Dyrg válasza Lasy (#6175) üzenetére


Dyrg
aktív tag

Mik vannak.... ez olyan mint a DVD régió kódok...

Szaszapi! 600Mhz-es teló alapból nem is bírná kezelni... az Andreno 200 Grafikus proci se kezeli... sajnos. Na jó, most hülyeséget írtam... :DD Kicsi az esélye, de engem is érdekelne.

[ Szerkesztve ]

Megvenni és megszerelni...

(#6180) szaszapi válasza Dyrg (#6179) üzenetére


szaszapi
őstag

Berendelek egyet,ha nem jó eladom,a tapasztalatokat majd megírom.

(#6181) Lasy válasza szaszapi (#6180) üzenetére


Lasy
veterán

itt a ph-n is van skynet-nek, éd igaz. hogy 4000.- de egyből használhatod, nem kell 30 napot várni.. igaz 99% hogy nem fog menni. :(

+36702778032

(#6182) Bagira01 válasza szaszapi (#6180) üzenetére


Bagira01
veterán

Már csak azért is felesleges, mert maga a telefon se tudja igazán kezelni a hd videókat. Mondjuk képnézegetésre talán jó lenne, ha működne, de én se találam sehol arra utaló jelet, hogy a micro usb csatoló valamiféle multifunkciós ki/bemenet lenne :( Én 4-5$-ért láttam micro usb hdmi átalakítót. Már annak is örülnék, ha ebay-en akkora termékpaletta lenne hozzá mint a Zte Blade-hez. Azért ez se egy mai telefon.

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#6183) Dyrg válasza Bagira01 (#6182) üzenetére


Dyrg
aktív tag

A ZTE Blade viszi? (Már mint a HDMI-t) Mindjárt utána nézek...

Megvenni és megszerelni...

(#6184) Bagira01 válasza Dyrg (#6183) üzenetére


Bagira01
veterán

Az se viszi szerintem. Nem arra értettem a termékpalettát. Hanem ahhoz van egy csomó kiegészítő olcsón. 2-3$-ért elég jó kis szilikon tokok, akkuk stb.

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#6185) alba-regia


alba-regia
aktív tag

Eléggé eltér a svájci árképzés a magyar szolgáltatókéhoz képest. A telefonok általában olcsóbbak, pre-paid előfizetéssel is. A percdíjak jóval magasabbak, de (ha jól emlékszem), a három szolgáltatónál találtam korlátlan beszélgetést (vagy SMS-ezést) tartalmazó opciót.

(#6186) matepalfi


matepalfi
aktív tag

Üdv!
Tudjátok van ez az oldal amit csinálok a leírásoknak.
Na annyi hogy egy gyerek rám írt az forum.se-portal.hu-n. hogy neki tetszik az oldal, de ő is akar ilyen oldalt mint a leírásomé, és tőlem fogja lopni a leírást. És megkérdezte hogy nem baj-e.
Most hogy én is úgy gyűjtöttem, nem mondhatom, hogy ne lopja, de legalább ne legyen könnyű munkája.
Hogyan tudnám levédeni, hogy ne tudja kimásolni? Nincs hozzá valami olyan html kódotok ami a copy, pastet akadályozza meg valahogyan?
Üdv

(#6187) barsony0


barsony0
csendes tag

http://forum.joomla.org.hu/szoveg-levedese-javascripttel-t1359.html

Hátha müködik!

(#6188) istvan47 válasza matepalfi (#6186) üzenetére


istvan47
senior tag

Szia!

akkor mi értelme a leírásoknak ha nem lehet lementeni????? :U

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

(#6189) Dyrg


Dyrg
aktív tag

Sziasztok! Metapalfi kollégának írtam egy "kis" összefoglalót az akksival kapcsolatban, amit itt most megosztanék nektek. Kérlek benneteket, ha találtok benne hibát, vagy kiegészítenétek valamivel, akkor ne tartsátok vissza magatokban! :R

Akkumulátor töltése, üzemideje, kalibrálása

A töltésről

A lítium-ion akkumulátorok töltését CSAK A SAJÁT töltőjével szabad tölteni!
Az úgynevezett "csodatöltők" és "gyorstöltők" a lítium akkumulátorok esetében NEM LÉTEZNEK.
A lítium-ionos akkumulátorok NEM igényelnek FORMÁZÁST, az első és az ötvenedik, vagy ötszázadik töltési ciklus semmiben nem különböznek egymástól. Bár a lítium-ionos akkumulátorok celláit 4,2 Voltra lehetne tölteni, a töltők általában 4,1 Voltnál megállnak. Ezzel a kapacitás 10%-kal csökken, de az élettartam nagyban javul.
Nézzük mi történik töltés közben: a cellafeszültség gyakorlatilag az első órában eléri a kívánt szintet, ekkor a töltőáramot a töltő elkezdi csökkenteni. A következő 20 percben csökken a töltőáram és az akkumulátor eléri a maximális töltöttségi szintjét. Ekkor e töltőáram drasztikusen elkezd csökkenni és az ezt követő 3 órában gyakorlatilag a töltésnek nincs is értelme.
A lítium-ion technológia kényes, de bizonyos szabályok betartása mellett biztonságos. Ennek érdekében az akkumulátorokat - bár ez kívülről nem látszik - ellátják különböző védelmi rendszerekkel. A túltöltés, a túlnyomás és a túlmelegedés ellen is védettek, ahogyan az alulmerülés ellen is. Általában akkor kapcsol szét a biztonsági renndszer, ha a cellafeszültség eléri a 4,3 Voltot, vagy a hőmérséklet eléri a 90 Celsiust, illetve amikor a nyomás eléri az adott szerkezetre számított értéket.
Ha túlmerül az akkumulátor, akkor a saját töltőjével nem hozható már vissza. Vannak viszont úgynevezett gyógytöltők, amelyek mintegy újraéleszthetik az alulmerült akkumulátorokat is, de 1,5 Voltos cellafeszültség alatt már ezekkel sincs remény.

Amellett, hogy NEM igényelnek formázást, a lítium-ionos akkumulátorok már az első használatkor leadják a maximális teljesítményüket és nem érzékenyek arra sem, hogy az élettartamban meghatározott töltési-ürítési ciklusszámot hány részletben kapják meg. Ennek ellenére havonta egyszer érdemes teljesen lemeríteni és feltölteni őket, hogy a cellák között keletkezett különbségek megszűnjenek. Ezek ugyanis hibás diagnosztikához vezethetnek, azaz például a telefon azt mutatja, hogy már csak félig van az akkumulátor, miközben még majdnem televan, vagy éppen fordítva.

Jótanácsok a lítium-ionos akkumulátorok töltéséhez

-Próbáljuk az akkumulátort minél kevesebb ideig a maximális cellafeszültségen tartani, azaz például ne kikapcsolt, hanem bekapcsolt állapotban töltsük a telefont;

-3,92 Volt/cella a legideálisabb töltöttségi szint, ezen a várható élettartam a duplája, mint a maximális cellafeszültségnél. A gyártók általában e fölé hangolják a töltőket, így magunkon úgy segíthetünk, ha háromnegyed óra elteltével lehúzzuk a töltőről az akkumulátort;

-A töltőáramot nem szabad a maximálisan leadható áram 50%-a felé vinni, a töltők így is vannak hangolva. Akkor kell odafigyeljünk erre, ha nem a készülékhez járó töltővel töltünk. (Szóval az akksi 1300mha, ezért a töltő 550mha, vannak 1000mha töltők is, amik jval gyorsabban feltöltik az akkut, de sajnos ez nagyon megrövidíti az akksi élettartamát. A számítógép USB-jén keresztül is max 500mha-t kap, vigyázni kell az autó szivargyújtójába dugható töltővel, érdemes megnézni, hogy 600mha-nél ha lehet ne legyen nagyobb...)

Alacsony és magas hőmérsékletek

Az akkumulátorok szobahőmérsékleten adják le a legjobb teljesítményt.
TÖLTENI NEM SZABAD ŐKET ha nagyon hidegek, vagy forróak! Előbb fel kell melegíteni, vagy le kell hűteni és csak ezután szabad megkezdenia töltést. A télen, az autóban hagyott telefont egyetlen óvatlan töltéssel elintézhetjük, ha nem várjuk meg, amíg felmelegszik, a töltő ugyanis adja neki a 0,5 C-t, míg az akkumulátor ilyenkor maximum 0,1 C-t képes elviselni. A következményeket a kedves olvasó képzeletére bízom.

Forrás: http://www.technet.hu/hir/20090831/akumulator_akademia_-_amit_az_akksikrol_tudni_erdemes/

Üzemidő

Ez egy kényes téma. A telónak 1300mha-s akkuja van, ami a gyártó szerint ez készenléti időnek 550 óra (majd 23 nap :-), beszélgetési időnek pedig 6 óra tulajdonítható. Az Android rendszernek viszont iszonyatos étvágya van, ezért jó ha 2-3 napig elmegy. Persze sokan arról panaszkodnak, hogy 1 napot is alig bír ki, vagy a második nap felében hagyja őket cserben. Találkozunk olyan jelenséggel is, hogy az Android nem írja ki pontosan a töltöttségi szintet, az OT-990-nél pedig gyakori, hogy 95%-nál megál a töltötségi szint és csak várunk és várunk...

Ha nagyon gyorsan merül a telefon a következőket állítsd be:

-az első legfontosabb az energiafogy. ellenőrző widget használata (az üres képernyőre hosszan ráböksz/aztán Widget)
Ezzel gyorsan és egyszerűen be ki kapcsolhatod a wifit, a bluetooth-t, a GPS-t, a szinkronizációt és állíthatod a kijelző fényerejét. Pl .egy bekapcsolva hagyott wifi marha gyorsan leszívja az akkut...

-ha nem használsz mobilinternetet akkor érdemes átállítani csak 2G-re. A 3G-n a készenléti idő elvileg több, viszont beszélgetésnél már sokkal jobban meríti. Az is probléma, ha olyan helyen laksz, ahol a 3G nem annyira erősen tud bejönni, ezt látni is lehet, hogy csak 1,2 csíkot mutat a toronynál. Ilyenkor szó szerint küzd a telefon, hogy térerőhöz jusson, ergó több energiát ad az antennának, hogy erősebb legyen... (ennek a beállítása: beállítások/Vezeték nélküli kapcs/Mobilhálózatok/Hálózat üzemmódja/Csak GSM

-a mozgó háttérkép, és a háttérben futó programok is meríthetik a telefont. Az Androidot direkt úgy írták meg, hogy az elindított programot sokszor ne is lehessen bezárni, egyszerűen fut a háttérben, ha kell ha nem. Task killer-rel ki lehet lőni ezeket, bár nem ajánlatos. Jól megírták az Androidot és automatán kezeli a programokat. Akkor történik probléma ha beragad egy program.
Ebben a telóban egy 600Mhz-es processzor fut és képes a rendszer ennek a sebességét állítani. Ha nem használjuk akkor "elvileg" akár 122 Mhz-re is le tudja venni a sebességet, ami nagyban megnöveli készenléti időnket. Sajnos ez nem mindig működik. Vagy egy program beragadás miatt hajta a procit feleslegesen, vagy egyszerűen nem működik ez az automatikus rendszer. A beragadt programot nem egyszerű megtalálni, arra most nem is térnék ki, mert ez ritkán fordul elő, viszont sokan számoltak be arról, hogy a proci 600Mhz-en megy és ez meríti. Erre vagy egy upgrader (frissítés) a megoldás, vagy egy processzor vezérlő alkalmazás pl: SetCPU. Ez sajnos nem egy ingyenes program, de a http://filecrop.com -on érdemes beírni és letölteni a legfrissebbet. :-)
A program működéséhez Root szükségeltetik!
Használata: telepítésnél autodetect-et válasszuk.
A Scaling-nál állítsuk conservative módba, alatta Set on Boot bepipáljuk.
Fent az advenced menüt választva (lehet vissza kell menni a mainra aztán újra ha mindenhol -1-et látsz megadva) Set on Boot bepipa, fentről le az adatokat változtasd ha kell: 200000, 21, 20, 0, 100. Ez most azt jelenti, ha a processzor használat eléri a 21%-ot akkor 100%ban azaz 600 Mhz-re felskálázza, ha 20% alá megy akkor 122mhz-re súlytja a procit. Ha nem használod sokat a telót akkor simán rádob egy nap készenléti időt!!!

Kalibrálás

Az Android telefonunk létrehoz egy kalibrációs file-t, mely tárolja az aksi adatait, mikor mennyit töltöttük, mennyi üzemideje volt és az akksi töltöttségi szintjéből próbálja nekük kiszámolni, hogy hány % van még hátra, mikor kell tölteni stb... Ez a file sajnos pontatlan is lehet.
Szerencsénkre létezik egy program, mely ezt a fájlt törli, és akkor 'tiszta lappal' kezdhetünk.
Sok esetben az akkumulátor élettartama akár 30-40%-al is növekedhet ez után!
A program futtatásához ROOTOLT telefon kell.
Törlés után az Android ezt a fájlt ismét létrehozza csak már a legaktuálisabb adatokkal.
Ha valaki új ROMot tett fel, akkor ezt mindenképp érdemes megejteni.

Akkumulátor kalibrálás menete:
- Teljesen fel kell tölteni a telefont. Ilyenkor érdemes eljátszani azt, hogy kikapcsoljuk a telót akksit kivesszük egy percre, aztán akku vissza és töltés. Egy pár percig megint elindul a töltés. Ezt érdemes max 3szor megcsinálni. A végén ne húzzuk le e töltőt.
- Telepítsük fel a [Battery Calibration] nevű programot.
- A program kalibráció gombját megnyomni, majd ezután lehúzni a telefont a töltőről.
- Ha lehet merítsük le a telefont kikapcsolásig és utánna töltsük fel csutra.

[ Szerkesztve ]

Megvenni és megszerelni...

(#6190) matepalfi válasza istvan47 (#6188) üzenetére


matepalfi
aktív tag

Nem azt mondom hogy ne mentse le, majd én is csinálok doc ban fájlokat és belinkelem a leírás alá hogy le lehessen tölteni, csak hogy most valaki úgy csináljon egy oldalt, hogy csak lemásolja az én leírásaimat copy/pasteval vagy még a html fájlaimat is letölti, akkor legalább legyen nehezebb dolga és szenvedjen vele.
[SZERK]: Legalább én megnevezem Milangfxet meg Mjocikát akiktől a leírás 60%át kaptam, és ha aki meg lemásolja az oldalam legalább a forrást linkelje be

[ Szerkesztve ]

(#6191) matepalfi válasza barsony0 (#6187) üzenetére


matepalfi
aktív tag

Köszi

(#6192) istvan47 válasza matepalfi (#6190) üzenetére


istvan47
senior tag

oké! :U

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

(#6193) matepalfi válasza istvan47 (#6192) üzenetére


matepalfi
aktív tag

Sőt én írtam is neki hogy tőlem lemásolhatja, csak írja ki legalább hogy a szerzők Milangfx, Mjocika és én (meg persze majd akik még írnak) .

[ Szerkesztve ]

(#6194) istvan47 válasza matepalfi (#6193) üzenetére


istvan47
senior tag

ez így lenne korrekt! :K

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

(#6195) matepalfi válasza istvan47 (#6194) üzenetére


matepalfi
aktív tag

igen, persze majd nézem az oldalát annak a gyereknek aki másolni akar, de ha nem lesz ott hogy forrás:matepalfi.try.hu vagy szerzők:x.y.z akkor baj lesz

(#6196) Dyrg válasza matepalfi (#6195) üzenetére


Dyrg
aktív tag

Amúgy nem értem miért kell még egy ilyen oldal ami az OT990-ről szól, inkább segítsen a meglévőben nem?

Megvenni és megszerelni...

(#6197) matepalfi válasza Dyrg (#6196) üzenetére


matepalfi
aktív tag

De csak sajnos mindenki a saját neve alatt akarja látni. Látod én legalább oda írtam hogy kik szerezték a leírásokat.
Am Dyrg, téged is odaírtalak hogy szerző vagy (az akkus+ toogleheadsetes írásod után). Ugye nem baj :D

(#6198) matepalfi


matepalfi
aktív tag

Üdv!
MOST VALAMI IGAZÁN JÓ HÍRREL SZOLGÁLHATOK!
Írtam az alcatelnek hogy mi van a 2.3-al vagy a forráskóddal.
Erre tegnap az alábbi üzenetet kaptam:
Dear Mate,
We have been developed One Touch 990 kernal source code package.When the time comes,we will contact your with email.Please kindly to give us some time.Thank you!

Should you have another request, do not hesitate to contact us.
Thank you for choosing Alcatel

AZTÁN MA PEDIG EZT KAPTAM ÚGY, HOGY NEM IS ÍRTAM NEKIK (rendesek voltak és megkerestek e-mailben :)):

Dear Mate,
Now we have developed software to upgrade one touch 990 from Android 2.2 to android 2.3, but not all one touch 990 can be upgraded; it depends on requirement from service provider.
You can try to use one touch upgrade at that moment. If your phone Android version isn't update after the upgrade, then it means your phone doesn't support: http://www.alcatelonetouch.com/support/download/ot-990.html

Az elsőben arról ír, hogy már csinálják a forráskódot de még nincs készen, de ha meglesz írnak nekem e-mailt.

A második levélben az van, hogy már ELÉRHETŐ a 2.3 Az OT 990-re , de ki kell próbálni hogy a frissítő program engedélyezi-e frissíteni, mert szolgáltatótól függ.

ÜDV.

Ha kell PrintScreen (képernyőfotó) esetleg továbbított (Fw.) email a levélről (nem hiszitek el), akkor küldjetek egy PÜ-t egy email címmel együtt meg hogy mi kell(PrintScreen, Fw)

Remélem a Telenornál lehet majd frissíteni a telefont

[ Szerkesztve ]

(#6199) Bagira01 válasza matepalfi (#6198) üzenetére


Bagira01
veterán

Miért ne hinnénk el? Semmi hasznod nem származik belőle, hogy átverj minket. (vagy mégis :DDD ) Én ma frissítettem a telefont kb 4 órája, de maradt az R-es firmware és a 2.2.

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#6200) 0xmilan válasza matepalfi (#6198) üzenetére


0xmilan
addikt

Nem akarok elszomorítani senkit, de mindkettő sablonüzenet, legalábbis már mindkettőt olvastam vagy itt vagy xda-n (vagy mind2 helyen). A másodikból kiszedték azt, hogy nov. vége/ dec. elején kész lesz, mert elég vicces lett volna így dec. végén. Szóval nem mai cucc, és így nem is értelmes, de eszerint már 2.3-t rakna fel az upgrade(ami ugye nem így van) vagy ha nem megy, akkor nem is lesz (szolgáltató miatt?).. talán majd custom ha lesz kernel..., de miért nem adják ki ha már kész van?? Sebastiannak szó szerint ezt írták dec. 2.-án... (mármint a kerneles levelet) és hogy egy-két hónap míg kiadják (azt ami már rég kész van?!?) szóval február eleje legkésőbb.. én már nem hiszek nekik.

...most nézem egy az egyben copy-paste, "kernal" megint 'a' betűvel :D:D:D vicc ez a cég..

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.