Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) KisTopi95 válasza seaofcalm (#250) üzenetére


KisTopi95
aktív tag

Én 4 tápot vettem mire elég lett az x850pronak meg a 2500+nak :D. Hát igen, én egy 375ös enermaxot vettem 2000ft-ért, egy ismerőstől azzal már semmi baja nincs. A többi 450es volt. Szerezze egy chifi tápot és próbáld meg azzal.

Mit is kéne ide írni?

(#252) FoLey-v válasza KisTopi95 (#251) üzenetére


FoLey-v
addikt

3k ropiért vettem 360W-os Chieftec tápot PFC-vel :)

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#253) Flashcash


Flashcash
Közösségépítő

Régen frissült már a topic, így teszteltem egyet én is:

-Asrock Conroe865PE
-Intel E5700 (3GHz)
-2GB CL2.5 DDR1 memória
-ATI X800XT All-in-Wonder AGP VGA

Minden gyári alapórajelen: 35096

(#254) KisTopi95 válasza Flashcash (#253) üzenetére


KisTopi95
aktív tag

Szép eredmény.

Gondolkozom, hogy csináljak-e én is egy versenyt. Leginkább egy külön oldalra tenném ki, de sehol sem tudok olyan webtárhelyet, ahol úgy tudnánk elérni ahogy én azt megcsináltam.
Ki lenne benne?

[ Szerkesztve ]

Mit is kéne ide írni?

(#255) DarthSun válasza Flashcash (#253) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem is jó eredmény :C

KisTopi95 : Akosf már sajna nem frissíti, lement a térképről :U Milyen versenyt akarsz?

(#256) KisTopi95 válasza DarthSun (#255) üzenetére


KisTopi95
aktív tag

Igen sajnos elég régóta "halott" a lista.
Még annyira nem gondoltam ki, de már-már elkezdtem csinálni egy lista tervet. Gondolok itt például ugyan így agp listára azon belül 3dmark01, 03, 05 eredményeket. 06ot is lehetne, de nagyjából ugyan olyan kártyák lennének mivel nv-nek nincs dx10es agp-s kártyája. De pci-e listát is lehetne csinálni. Mondjuk annyi kikötéssel, hogy ne legyen benne egy atomreaktor, gondolok itt már a c2q szériára. Azokkal nem lehetne felvenni a harcot amd fronton. Vagy lehetne külön "újabb" foglalatokra csinálni pl többkártyás rendszereket. Ha gondolod akkor kigondolhatjuk egy, és meg lehetne valósítani.

Mit is kéne ide írni?

(#257) DarthSun válasza KisTopi95 (#256) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Én csak a meglévő szerény AGP- s rendszerekkel tudnék résztvenni, melyeket a listában is látsz.Egyedül a laptopom újkeletű.PCIe rendszert egyelőre tiltja a pénztárcám :DDD Esetleg egy AthlonXP- s rendszer van plusszba amiről itt van eredmény asszem, de már nem került listára.A 939 gépem meg szerepel a bacsis 939 fanklubban.Esetleg evvel még lehetne jobb eredményt elérni jobb hűtővel + az oprendszer újrarakásával, mivel nagyon tele van.Meg egy PIII lett még közben Ti4200- al. A többi már újraragozás lenne.

Legutóbb egy 486- ot építettem, mely nagyon jól pótol egy 386-286- ot. Kompakt, koproci beépítve :D , turbo nélkül 9Mhz, de itt lehet UMB- be tölteni ;] Rendezzünk 486 lassúsági versenyt :))

(#258) KisTopi95 válasza DarthSun (#257) üzenetére


KisTopi95
aktív tag

És mit szólnál ahhoz, ha csinálnák 2 versenyt, lenne egy csak ati és egy csak nvidia.
Olyanra gondoltam, hogy ne szaladjon el a ló az eredményekkel, hogy például egy 6800gt-t ne lehessen i7es konfiggal hajtani. Arra mondjuk egy erősebb 2 magos intel pproci, illetve egy első szériás phenom x4es, vagy alatta lenne a maximum limit. Tudom, ez így most hülyén jöhet ki, de volt 9600am, és jóval gyengébb volt mint egy 6000+os windsor magos atomreaktor. Vagy még olyat is lehetne, hogy AMD/ATI verseny, azt is hasonlóan. Bár lehet hogy nem mindenkinek tetszene ez a limites dolog. Bár azt sokan figyelmen kívül hagyják, hogy hiába csinál pl egy 4200as kari 18.000pontot 3dmarkba, lehet hogy egy gyengébb konfig egy 9800se/pro-val kevesebbet hoz, de például játékok alatt kicsit sem biztos hogy a 4200 nyerne. Lenne itthon egy pár ínyencség amivel neveznék is ezeken a versenyeken. Ha gondolok, egyeztetek bacsissal, és meglátjuk.

A 486osra, pedig személy szerint, életembe nem találkoztam még így szemtől szemben 486ossal, nekem egy p1es mmx volt az első gépem, lehetne ilyet is csinálni, csak nem sok jelentkező lenne.

[ Szerkesztve ]

Mit is kéne ide írni?

(#259) DarthSun válasza KisTopi95 (#258) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Ok, én a meglévő konfigokkal benne vagyok. De mivel komplett retro gépeket gyűjtök, már nem variálom az alkatrészeket, a jól működő gépeket nem piszkálom, ez mindíg hibalehetőséget rejt magában.

(#260) #95904256


#95904256
törölt tag

Frissítve!

Sajna egyik-másik eredménnyel gondok voltak ( kép nem elérhető, nem 16 bites eredmény, stb. ), így azok nem kerültek fel.

[ Szerkesztve ]

(#261) DarthSun válasza #95904256 (#260) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Szuper :C

Mars-utazáson voltál? :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.