Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#145) Dobrika válasza Timer (#144) üzenetére


Dobrika
tag

Jaaaj... :W

Igen, az órajel miatt van különbség, ezért gyenge EGY SZÁLON az AMD és leszaorm, hogy az IPC vagy az órajel miatt, de gyenge! Te racionalizálsz azzal, hogy C2C már felzárkóztak, ami senkit sem érdekel, amíg nincs órajel mellette.

Itt szó sincs fanboyságról, nézz játékteszteket, meg bármi tesztet, ami hétköznapi felhasználást vesz alapul és máris egyértelmű a dolog, ma a benchmarkokat leszámítva semmi sem tud mit kezdeni a ryzen sok szálával, leszámítva néhány speciális területet, mint nálad a virtualizálás péládul.

Egy kezemen meg tudom számolni hányan virtualizálnak még az egykori céges ügyfeleket is beleértve, viszont a játékosokra az összes ujjam sem lenne elég, tized annyi ember közül. A mostani melóban is magas órajel kell a konstruktőröknek például, mert a legújabb CAD még mindíg egy szálon rajzolgat és elhetne sorolni hajnalig, hogy mennyi mindennek fontos a mai napig az egy szál, ahol nem lehet kompromisszumot kötni még olcsóbban sem.

Értem én, hogy valakinek jó a ryzen olcsón, de mégegyszer, ne gyere nekem azzal, hogy mindenki birka aki kifizeti az intel felárát...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.