Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szakatsa


szakatsa
csendes tag

Csak egy apró megjegyzés: Az oké, hogy működik. Viszont a Google DNS-e, szerinted miből él? MINDEN névfeloldást naplóz, és statisztikákat, felhasználói szokásokat gyűjt...

(#2) adika4444 válasza szakatsa (#1) üzenetére


adika4444
addikt

És a net más részei nem ugyanezt csinálják? Jelszavakat nem tud naplózni, ameddig meg azt naplózza hogy én este a logout.hu-t megnézem, egészségére, legyen boldog a Guugli.

üdv, adika4444

(#3) csozsi válasza adika4444 (#2) üzenetére


csozsi
tag

Így közel három év, valamint gugli, face, és android használat mellett sajnos már nem a vicc kategória.
Némely telefonoknak éjjel-nappal "nyitva a füle" (mint az Amazon dobozkának volt), és bizony már egy beszélgetésből kiszűrt téma is képes megjelenni reklámként valami tartalom mellett.

''Ha már minden kisérleted csődöt mond, olvasd el a használati utasítást'' (Murphy)

(#4) VIPowER válasza szakatsa (#1) üzenetére


VIPowER
senior tag

Szerencsére ez rám nem vonatkozik, mivel azt is megosztom milyet kakáltam, pisiltem, ha hánytam azt is facebook-on youtube-on, milyen volt a legutóbbi "szeksz", anyósom hogy van, adóbevallásom, hány szál hajam hullott ki aznap, fanszőrzet ápolás, orrszőr eltávolítás, ha aranyerem van azt is megosztom, mert máshol azt nem szerezhetek. Tehát számomra használható, és nem káros a google DNS.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.