Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#173) Nartaas


Nartaas
tag

Oh igen a jó kis 520. Első tapis "okos" telefonom volt és tényleg kiváló ár/érték aránnyal bírt. Talán 35-ért vettem anno. Akkortájt én is hangosan ágáltam a WP mellett mert én csak azt láttam, hogy a hasonló árú droidos telók szörnyen belassultak a kis 520 meg 1 év után is ugyanolyan fürge maradt. Szimpi volt, hogy jól optimalizált a rendszer nem zabálta az erőforrásokat.
Nekem tetszett a csempés UI és szerintem a Nokia telók klasszul néztek ki dizájn ügyileg. Sose volt igényem kiscicás háttérképre, a minimalista dolgokat szeretem. Nekem a droidos/iOS-es szivárványszínű ikon parádé sose tetszett. Azért is volt számomra jó az a telefon mert akkor még közel sem volt annyira központi eleme az életemnek, nem hiányoztak az extrább appok.
Később 640-em lett és igazából azzal is meg voltam elégedve bár az app gap néha már zavart de volt fasza HERE maps meg a legjobb keyboard amit valaha használtam. Olvasta a gondolataimat az a cucc egy-egy betűt elég volt beírnom és adta a jó javaslatot:O (Elvileg swift key volt WP-n akkoriban de tuti volt valami extra okosság mert hiába teszem fel androidra messze nem hozza ugyanazt az élményt:S)
A WP 8.1 Denim számomra teljesen okés volt. Aztán jött a W10m amire kár is volt frissíteni. Odalett a HERE az álom billentyűzetet elqurták sőt én pontatlanságokat véltem felfedezni a bevitelben a frissités után. Vissza mentem 8.1-re aztán addig tudtam használni míg végül a messenger megszűnt létezni rajta. Az azért kell na.
Vergődtem még kicsit w10m-el de nem volt mese váltani kellett androidra. Ma már nincs az nagy hátránya mint régen, hogy belassul illetve már zabálhatja a memót kedvére mert 3-4gb az alap manapság.
Én azért sajánlom, hogy így elkefélték ezt a projektet MS-nél.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.