Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Még csak beleolvasni volt időm. De elfogom olvasni az egészet. Köszi! :R

dugo_: Volt ilyen telóm. Abban az időben jó volt szerintem, szerettem.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#52) gabber01


gabber01
addikt

Egyébként szerintem bárki bármit is mond, a csempés dizájnja a WP-nek marha jó volt, és személy szerint sokkal jobban tetszett akár a droidnál akár főleg az iOS-nél. Tök jó volt ránézni és használni. WP8.1 után már a testreszabhatóság is elfogadható volt.
Én nagyon sajnáltam anno, hogy hagyták kivérezni az egészet és baromi mérges is voltam. Üde színfolt volt minden hülyeségével egyetemben.

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#53) NoNick


NoNick
tag

Gratula a cikkhez, nem semmi összefoglaló. Jó volt olvasni, hogy milyen sz@rt használtam több mint 4 évig.:) (625,640,650,950,950XL). Tele van számomra új dolgokkal, egyedül a 950-es kameráját elmarasztaló véleménnyel nem értek egyet.

Ez év nyarán váltottam Xiaomira egy app miatt. Pár hétig csak anyáztam, nagyon hiányoznak a csempék, úgy általában a WP "egyszerűsége", és nagyon nem a hülyeségei és a rosszul megírt appok.
Szégyellje magát a Microsoft, hogy ezt a 9-es verzióra feltákolt f$s Androidot nem tudták még utolérni sem.

(#54) seniman válasza quailstorm (#49) üzenetére


seniman
addikt

Volt nekünk is kettő,a vége felé már gyötrelem volt használni.Az enyémet saját kezűleg csaptam agyon,az asszonyé megoldotta házon belül a végelgyengülést. :D

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#55) TunerJoe


TunerJoe
senior tag

Biztos sok munkád van ebben a cikkben, kedves szerző, előre is gratulálok, nekem biztos nem lett volna egy ilyesmihez türelmem, a téma nagyon érdekesnek tűnik, amint lesz rá időm, végigolvasom.

instagram.com/albert__gyorgy

(#56) kovy79 válasza quailstorm (#49) üzenetére


kovy79
őstag

Jah, a mi "nagy" piacunkon. Elégedettek is voltak ám vele az emberek/fórumozók. Pár napig, hétig... ;]

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#57) TunerJoe válasza kovy79 (#56) üzenetére


TunerJoe
senior tag

így van, ez teljesen igaz. Az ismertségi körömben van 5db 520/530, amik közül 2 tönkrement, 1-et földhöz vágtak, 2-t pedig kb 6-10 hónapig használtak egészséggel.

instagram.com/albert__gyorgy

(#58) Zotya84 válasza AxBattler (#33) üzenetére


Zotya84
őstag

Látom nem csak én vagyok vele így – anníi diffivel, hogy sosem volt droidos telefonom, anno pár napra kaptam kölcsön tesztelésre olyat, de sosem állt rá a kezem, meg olyan dolgok vannak(voltak) benne túlbonyolítva, amiknek nem kéne. Egy dolog viszont biztos: mivel a telefon továbbra is atomstabil, megtartom cégesnek, mert a 6230i-m már kezd eléggé köhögni így lassan 12 éves korára, oda meg tök jó lesz így is.

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#59) #77646080 válasza kovy79 (#56) üzenetére


#77646080
törölt tag

...vagy akár évekig. Ez tény. :)

(#60) troviko válasza kovy79 (#48) üzenetére


troviko
senior tag

Az alcím megvan?

https://www.oldtech.hu/

(#61) Dark Archon


Dark Archon
addikt

"Mielőtt tovább mennénk, érdemes lenne foglalkoznunk a WP rajongók két sarkalatos állításával. Az egyik, hogy a Nokia nem lett volna sikeres az androidos vonalon.

[...]

Ez a felvetés - szerintem - egy gigantikus nagy ostobaság, mindjárt ki is fejtem, hogy miért gondolom én ezt."

Motorola meg van? Szóval nem, önmagában az Android nem jelent automatikus sikert.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#62) Chaser válasza quailstorm (#46) üzenetére


Chaser
titán

nekem sokáig a hw is használhatatlan volt, sw is, elvoltam én a butatelómmal' nagyon sokáig, note1-en talán már droid5 volt, de passzolom, v 4.x.x. akármi, előtte levők nekem használhatatlan kategória, rezisztív kijelző is akkor pfffffffffff h nem igaz:) szóval én már akkor vettem droidos telefont mikor mondhatni már kiforrt a rendszer, és nem kellett rajta hackelnem semit, ahogy a mostanin sem, "out of the box" működik minden, stabil, ezeket nem lehet überelni, xiaomi a note1-et 2013 nyarán vettem, note4-et pedig tavaly

szerk: azasszonynak' is valami lumiája volt - most mondja h 640d -, hát nem bírtam nézni mit szenved vele, karácsonyra kapott egy redmi 4x-et, örömbódogsá' ( : pár ismerősnek van még lumiája, mielőtt rákezdene közlöm nem vállalok semmit, dobja ki és vegyen egy droidost:)

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#63) kovy79 válasza troviko (#60) üzenetére


kovy79
őstag

Persze, de az megvan, hogy én nem arról írtam?

(#59) German_TD, a kivétel erősíti a szabályt. :)

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#64) #77646080 válasza Chaser (#62) üzenetére


#77646080
törölt tag

Rendben, az tisztán kiolvasható, hogy nem te voltál a célközönség, vagy neked semennyire sem vált be. Csakis negatív élmény, szenvedés és eldobnivaló stb., amit benned emlékül hagyott.

Ezt mind tiszteletben tartva csak arra kérlek, fogadd el, hogy voltunk pár millióan itt, a 3. bolygón, akik egy ideig elégedetten használtuk. Minden kíntól mentesen. :D

(#65) #77646080 válasza kovy79 (#63) üzenetére


#77646080
törölt tag

Legyen úgy. :)

(#66) Kisgépkezelő


Kisgépkezelő
senior tag

Nekem a WP7 teljesen kimaradt, WinMo6.5-ről váltottam egyből egy WP8-as Nokiára. Szerencsétlen WP8, de még a 8.1 is olyan korlátolt volt, a WinMo-hoz képest, mintha visszaváltottam volna butatelefonra. A vicc, hogy a WinMo egy normálisabb felülettel, pl: TouchFlo, SPB Shell... meg egy jó hardverrel egész szépen bírta a versenyt az Android 1.x verziók ellen. Volt ez is, az is, mindkettőnek megvolt a maga előnye és hátránya. Azt viszont sosem fogom megérteni, hogy hogyan sikerült egy a korábbi rendszerüknél rosszabbal előhozakodniuk . Mondjuk én a Metro UI-t mobilon nem utáltam, 8.1-re már egész jól kezelhető is lett, de azok a megkötések amik voltak benne, nagyon fel bírtak idegesíteni. Mintha az lett volna az egész mögött a koncepció, hogy a user inkább ne piszkáljon semmit, mert hülye hozzá.
Maga a Lumia 625 egyébként egy marha jól összerakott készülék volt, sok éven át bírta a gyűrődést, pedig én azért nem szoktam "megvigyázni" a mobiljaimat. Dizájnra is nagyon egyediek voltak a Nokia készülékek. Sajnálom, hogy így beleálltak a földbe, mert azért jó volt látni a "Made in hungary" feliratot néhány készüléken.

(#67) #77646080 válasza Kisgépkezelő (#66) üzenetére


#77646080
törölt tag

Hű, mennyi emléket hoztál elő azzal, hogy szóba hoztad az SPB Shell-t... :R

Utolsó mondatodhoz: én is így gondolom, jól esett látni. :-)

(#68) _drk


_drk
őstag

Amiben a Nokia igen is jó volt, hogy masszív, kompakt telefonokat adott ki. Ügye a 3310-es poén meg van mindenkinek. De ez maradt a későbbiekben is.
A 800-as szériának a design-ja, az a lekerekített kijelző, plusz az a fekete szín, nem sok telefonban volt meg.
De ezt levitte a 700-as szériába is még. Szegény asszonyt egy 735-ösre beszéltem rá...
De nálunk egész család,baráti kör WP-t használt. Sikeresen rábeszéltük egymást.
Én mikor megvettem, pont a 7.8-as frissítéssel, már nem volt gáz. Akkor pont jól működtek az appok is, az androidnál akkor még csak a Huawei volt feltörekvő kínai cégnél ami ebben az árban normális alternatíva lett volna.
A magyar piacnak rettenetesen jó volt akkor ez a 5-6-700-as sorozat. A 735-ös volt előfizuval 35 talán, amiért egy egész jó fényképező gépet,HERE és akkor még volt rá mindenféle app is.

(#69) chipesz válasza Adamyno (#15) üzenetére


chipesz
őstag

Szép volt. Hol is erőlteti a Bing-et? Szabadon választhatsz keresőszolgáltatót (ahogy egyébként Edge-ben is). Nem vagy rákényszerítve a Bingre.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#70) _drk válasza chipesz (#69) üzenetére


_drk
őstag

Jah csak a lenti Home, meg vissza gomb mellett a Bing-volt az alapértelmezett. Na azt nagyon utáltam...
Max arra volt jó, ha gyorsan kellett a HERE, az egyből útvonallal dobta fel a helyszínt, már ha talált valamit...

(#71) quailstorm válasza Kisgépkezelő (#66) üzenetére


quailstorm
nagyúr

HTC HD2 gyári WinMO6 az valami mesteri volt a Sense-szel. Egyéb TouchFlo-hoz nem volt szerencsém.
Omnia II-hez igen, van is, na az egy tragédia, TouchWiz az S5230-ról, WinMO-n :DDD

(#72) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Android éledéskor vettem 5530-at, Wildows halálkor l640-et... Pár dolog történt párhuzamosan... kíváncsi leszek mim lesz legközelebb...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#73) judas13


judas13
addikt

Tanulmánynak is beillő részletgazdag cikk. Gratula!

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#74) Grenki


Grenki
csendes tag

Nekem is (mint sokaknak) az első windowsos phonom egy lumia 520-as volt, (olcsón adták kb feleáron mint egy hasonló hardverű androidost)...hááát kevés telefon "idegelt" úgy fel mint az....Az állandó fagyások,akadozások,hirtelen lemerülések...csak a rossz elmlékeim vannak róla :(( Aztán került egy lumia 640 windows 10-el...na azzal már semmi probléma nem volt, kategóriájába nagyon jó kamera, jó kis ips-s panel, és a vége felé már a rendszerrel sem volt semmi gond...Azt már csak is a wp-s programok hiánya miatt adtam el,alig készültek programok WP-re, szinte üres volt a store...

(#75) kpityu2


kpityu2
őstag

Majdnem vettem egy lumiát, azután az egyik ismerősömnek lett egy és megkért, hogy tegyem át bele a sim-et. Megtörtént, és képtelen voltam megtalálni a telefonszámokat. Egy telefonban. Mindenáron valami microsoft accountot akart csinálni. Eddig tartott a kapcsolatom az Windows Phone-nal.

Okos mérnök a hülyeséggel is kalkulál. Avagy, a "Figyelj oda jobban" tábla nem munkavédelmi eszköz....

(#76) chipesz válasza _drk (#70) üzenetére


chipesz
őstag

Igen, Windows-on, de itt az MS launcherről van szó.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#77) chipesz válasza kpityu2 (#75) üzenetére


chipesz
őstag

Mondjuk Androidon is kell Google fiók, meg iOS-en is iCloud fiók, ha a telefont nem butatelefonként akarod használni.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#78) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Imádtam az Omnia 7-et

Bele integrálva Facebook, Messenger
Ez volt a legjobb része

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#79) kpityu2 válasza chipesz (#77) üzenetére


kpityu2
őstag

"Mondjuk Androidon is kell Google fiók, meg iOS-en is iCloud fiók, ha a telefont nem butatelefonként akarod használni."

Csakhogy ezt sehogyan se lehetett használni. Vagy legalábbis nagyon ismerni kellett volna a masinát hozzá. Minimális elvárás, hogy az alapfunkció, úgymint a telefonálás, esetleg az SMS, minden fakszni nélkül működjön a megszokott módon. Sokan itt cseszik el. Lehet színes-szagos új funkciókat bevezetni, de lennie kell egy alapműködésnek ami minden körülmények között elérhető.

Okos mérnök a hülyeséggel is kalkulál. Avagy, a "Figyelj oda jobban" tábla nem munkavédelmi eszköz....

(#80) Chaser válasza #77646080 (#64) üzenetére


Chaser
titán

előbb a kezdeti droidokról beszéltem, azokat sztem senki nem használta kínoktól mentesen ( : l520 meg ahogy írta is a szerző a wp-vel még félkész os volt, várnom kellett pár évet egy normális telefonra de megérte

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#81) quailstorm válasza Chaser (#80) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Hát ja, egy Xperia X8-at kötelező volt kb. szétbarmolni, különben semmire se volt jó.
Igazából nem is tudom mik voltak az elsők, amik out of the box jól működtek, én a Snapdragon 600-800-400 szériát mondanám, ha volt mellette elég RAM és belső tárhely. (Tehát Galaxy S4 és újabb, ha valaki úgy érti)
Addig a csúcsmodellek se nagyon.
S3 LTE esetleg, megoldotta izomból a RAM miatt.

(#82) mdraco


mdraco
őstag

Jó volt végigolvasni, nosztalgiázni, köszönöm :)
Első okostelefonom megjelenéstől Lumia 520 volt, elégedett voltam vele, sokat használtam, minden app megvolt rá amire szükségem volt, appot is vásároltam, és jó pár játékot nyüstöltem vele. Kb 2 év után kezdtem gyengének érezni, aztán eladtam. Egy napig volt valami belépő szintű droidos telefon, kiábrándultam belőle, vissza vittem, kipótoltam és vettem a Lumia 640-et, egyik fő oka volt, hogy megígérték rá a windows 10 mobilet.
Nagyon tetszett a 640 is, szép képernyő, jó kamera, végre gyorsabb 1 gb rammal és 4 maggal. Aztán windows 10 mobile insiderrel kezdődtek a bajok, a beta szoftver éles telefonon jó párszor megszívatott, én hülye... Majd megjelent a márciusban is insideren kivül, de sajnos csak problémák voltak vele, de én végig reménykedtem, bíztam, hogy jobb lesz, pedig látható volt, hogy régóta vergelődnek, csak nem láttam be. Aztán mikor beláttam, hogy problémás a w10m, visszatértem 8.1-re, de erre jó pár app megszűnt, majd a w10-en is lassan eltűntek az appok. Itt betelt a pohár és Redmi 4X-re váltottam. Most is használja valaki a 640-et, csodálva nézem, milyen jó telefon volt, csak sajnos már majdnem semmi nem megy rajta.

(#83) bakter24


bakter24
őstag

Ez egy nagyon jó, részletes írás. Szép munka!

"Negyvenkettő - mondta Bölcs Elme végtelen méltósággal és hidegvérrel."

(#84) Tim82 válasza Chaser (#41) üzenetére


Tim82
nagyúr

szépséghiba, h kb 2, max 3 hétig használhattam, logikátlan is volt, és rohadt unalmas a csempe első nap után, no meg a viber, nem lehetett rajta állítani talán mikrofon hangerőt, androidos verzión természetesen igen, néha elővetem még utána csak a navi miatt, semmi másért

Akkor idézzük meg az akkori Chasert, aki annak idején ódákat zengett a Lumia 520-ról. [link]

Az internet nem felejt. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#85) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Jo cikk lett nagyon, koszi! Nekem meg 950 ott figyel a fiokban tartalek telonak. Szerettem a csempeket, meg eleg biztonsagos volt a rendszer ceges hasznalatra is, de mar alig van ra rendesen karbantartott app.

(#86) radírfej válasza Tim82 (#84) üzenetére


radírfej
senior tag

:D ez hatalmas.

Másolat másolatának a másolata, de eredetileg is ilyen volt.

(#87) AxBattler válasza Tim82 (#84) üzenetére


AxBattler
félisten

Gonosz. ;]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#88) Kisgépkezelő válasza Tim82 (#84) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Asszem erre szokták mondani a 12 éves counterstrikeosok, hogy REKT. Azért ahhoz is kell egyfajta tudatállapot, hogy valakit 5 évvel ezelőtt írt fórumbejegyzéseivel szembesíts. :D

(#89) #77646080 válasza Chaser (#80) üzenetére


#77646080
törölt tag

Ezt értem, nem is vitattam a poszt első részét (sőt, nem is arra válaszoltam).

Ezt írtad, ami viszont NEM Android tematika:

azasszonynak' is valami lumiája volt - most mondja h 640d -, hát nem bírtam nézni mit szenved vele, karácsonyra kapott egy redmi 4x-et, örömbódogsá' ( : pár ismerősnek van még lumiája, mielőtt rákezdene közlöm nem vállalok semmit, dobja ki és vegyen egy droidost:)

...erre válaszoltam neked...

(#90) Tim82 válasza Kisgépkezelő (#88) üzenetére


Tim82
nagyúr

Abban a topikban én is jelen voltam (másfél évig használtam Lumia 520-at, utána még kb. ugyanennyi ideig Lumia 820-at). Naná, hogy emlékszem, bár nekem rosszabb a memóriám, mint az internetnek. :B

Amúgy nem, nem lehetett kihagyni. :N

*
Hogy a témához is hozzászóljak, engem ott vesztett el az MS végleg mobil-fronton, hogy a 820-am nem kapta meg az amúgy beígért W10M-et. Addig a WP8/8.1 (és előtte a WP7 is) számomra egy remek, gyakran jobban használható Android-alternatíva volt. (Nem volt igényem másra - ma sincs nagyon -, mint telefonálásra, sms-re, emailezésre, böngészésre és Office/pdf doksik, képek megtekintésére, eBay natív appra, alkalmi navigációra és kocafotóra, nem DSLR minőségben.)

Sajnálom amúgy, hogy elszúrták, sőt, ennyire elszúrták.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#91) Chaser válasza Tim82 (#84) üzenetére


Chaser
titán

Stimm, nem mondtam ellenkezojet, az akkori droidos felhozatalhoz kepest 25-30e-ert alom volt, annyiert droidban kalap sz@rt sem lehetett kapni, sokkal dragabb is kuka volt - szamomra,, epp eleget meg eztem ismerosoknel - viber volt az egyik app ami kellett, akkor meg nem volt korlatlan elofizetesem, utanaolvasva kiderult, droidon van olyan beallitas benne ami kell, wp-n nincs
Az h 2-3 utan v tobb, de kerult a fiokba es ajandek lett, fotelefonkent nem hasznaltam

Szerk:
German_TD
En meg a kezdeti hianyossagok miatt nem tudtam ugy hasznalni ahogy akarom , pl viber, o pedig mar a kesobbi hianyossagok miatt nem tudta hasznalni ( : ezert kerult oda, mindkettonknek vegul xiaomi lett, par ev eltolassal

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#92) Tim82 válasza Chaser (#91) üzenetére


Tim82
nagyúr

logikátlan is volt, és rohadt unalmas a csempe első nap után

OK, persze.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#93) Chaser válasza Tim82 (#92) üzenetére


Chaser
titán

Tovabbra is ott tartunk, engem most sem erdekel az os neve, akkori droidhoz kepest jo volt, ettol eltekintve viszont meg nem hozta azt amit kicsit kesobb pl a xiaomik, minden kezre esik, mindent konnyu megtalalni, gyari megoldasokkal is lehet annyit valtoztatni h egyedi legyen, mivel a lumia 520 volt az elso okostelefonom', nyilvan nem tzdtam mit varok el tole, annyi gyorsan kiderult nem azt amit tud adni
Es azert a penzert viszont megbocsathato volt a hianyossag, mivel nem volt droidos alternativaja, ettol fuggetlen nem lettunk baratok, akkor, annyiert most is megvennem

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#94) Tim82 válasza Chaser (#93) üzenetére


Tim82
nagyúr

Oké, én meg továbbra is azt tartom viccesnek, hogy utólag tolod azt, hogy "ja, mégsem tetszett már akkor sem, mert első naptól szarnak tartottam", kissé átírva a múltat. De mindegy is, a poén-faktoron kívül eleve nincs jelentősége.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#95) pikszel válasza OddMan (#12) üzenetére


pikszel
őstag

Nálam is aktív használatban van egy Lumia 950. Frissítés egyébként rendszeresen jön rá, minden hónap második keddjén.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#96) atike


atike
nagyúr

Le a kalappal a cikk előtt... Nem semmi lehetett így összeszedni mindent! :R

Részemről sajnálom, hogy megbukott a rendszer... Segítene a versenyhelyzeten ha három (vagy akár több :) ) résztvevő lenne a piacon...

(#97) jbcs


jbcs
tag

Mai napig egy Lumia 630-at használok, kb. 4 eves, még aksit se kellett benne cserélni, kiválóan működik. Annó nevettem az androidosokat, hogy mennyit panaszkodtak szoftveres hibákra. És hozzáteszem a felségem Galaxy J3-a több hibát generalt most fél év alatt, már egyszer elvesztek a képei, minden adat és újra kellett rakni a rendszert, mint az enyém 4 év alatt. Már tervezgetem a váltást, de még kitartok, mivel jól működik.

(#98) MongolZ


MongolZ
addikt

Szuper cikk!

Sajnos egyet kell, hogy értsek. WP 8-al (520) kezdtem, én a kezdetektől fogva szerettem, pedig hány ismerősöm akart lebeszélni róla... aztán 720, 730 DS, páromnak meg 940 XL van. Az 520 kb. 1 hónapja halt meg, nem találja az oprendszert. Ettől függetlenül a többi telefon is értékelhető sebességgel megy, pedig már hány évesek... a korabeli Androidok meg fasorban sincsenek már.
A WP a 10-es verziónál teljesedett ki, az már egy tényleg nagyon jól használható rendszer szerintem, a mai napig imádom. A csempéket is szeretem, amit WP-n egy oldalon megjelenítek, Androidon 5 (!!!) oldalba tudtam beszuszakolni.

Azért most már nekem is Androidos lett a cégesem, egy Nokia 7 Plus, amit őszintén szólva szeretek, mert tök gyors, meg minden, de magamnak tuti nem vennék ilyet, 30e-nél többet eddig még nem adtam ki telefonra... Az 520-at 15e-ért vettem újonnan telekomtól 3e Ft lebeszélhetőséggel...

Nekem pont az Android rendszere tűnik logikátlannak, idegesít a csok csilli-villi buziság, meg a töménytelen reklám, és hiányoznak a csempék. A here nagyon jó volt, de az MS mostani térképe is szuper. Waze hozzá képest lehet, hogy több/jobb utat ismer, de az UI annyira komolytalan...

[ Szerkesztve ]

(#99) robotjatek


robotjatek
tag

Idén februárban cseréltem le az Omnia 7-emet mert már hullott szét. Imádtam azt a telefont.
Persze az utolsó néhány évében már tényleg csak telefonálásra volt alkalmas.

[ Szerkesztve ]

(#100) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Nekem volt több windows mobil telóm és PDA-m és több win phone-om is, de míg előbbi túl volt bonyolítva és lasú volt, addig utóbbi egy app szegény fos markettel ellátott gagyi rendszerű tákolmány. Még értékelhető youtube sem volt rá. Az MS magának kereste a bukást, szánalom volt az egész rendszer, esélye sem volt a két nagy vetélytárssal szemben.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.