Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#187) MongolZ válasza chester91 (#180) üzenetére


MongolZ
addikt

Én is nemrég raktam föl, nekem (sajnos) kötelező volt. Úgy indultam neki, hogy annyit szidták a 8-at és a 8.1-et, hogy tényleg tuti rossz lett, a Startmenü hiányát én is kritikusnak éreztem. Aztán felraktam. Csodák csodája: pillanatok alatt bejön az OS, villámgyorsan lehet használni (A4-5300, 8 Gb RAM, SSD...). A Startmenü hiánya egy picit először bezavart, eltartott vagy fél percig, mire rájöttem, hogy hol vannak az alkalmazásaim... meg hogy hogyan lehet kikapcsolni... De ez után már marha jó volt használni, a csempés felület és annak egyénire szabhatósága nekem nagyon tetszik. Ami viszont közben a fejemben jár, az az, hogy hát igen, PC-n tényleg furcsa a kezelése, de egy Tableten iszonyat nyerő lehet.

Ha fel kellene hozni néhány problémát, akkor azok a következők lennének:
- az alkalmazások sorrendjét nem lehet megszabni, furcsa a csoportosításuk (vagy még nem jöttem rá, hogy hogyan lehet változtatni rajtuk)
- néha eléggé bezavar az, hogy néhány program az asztalon, néhány meg nem ott indul el

De így, hogy közel 2 hete használom, tényleg megszerettem. A Win7 sem rossz, a többi gépemen egyelőre biztos nem váltok.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.