Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Protezis válasza venember83 (#5) üzenetére


Protezis
őstag

"...hisz valamennyire minden pasiban megvan ez..." - csak a nok kiolik belolunk

Ubiquiti EdgeRouter 4 eladó

(#52) donsergiooo


donsergiooo
senior tag

"- hűséges – ami nem jelenti azt, hogy meg kell vakulnia, és nem nézhet meg más nőket. Viszont azt sem, hogy félrelép, még akkor sem, ha egyéjszakás kalandról van szó."

Hát ilyet még ide senki nem írt! De mi a hűség? A megcsalás nem csak tettel igazolható, hanem bizony a gondolatok a szívből jönnek ki! - az is amikor valaki "megkíván" valakit, tehát már szívében paráználkodott, vagyis megcsalta a társát!

Ugyanez, h ne kívánd felebarátod (itt jó sok mindent felsoról Isten igéje) javait!
Ez egy és ugyanaz a kategória!

Ahogy mondja továbbá, hogy szív bőségéből szól a száj, hiszen a jó és gonosz gondolatok is szívből indulnak ki, nem a fejből! :D

Jah bocs nem olvastam végig a cikket, csak kiragadtam belőle! OFF ha nem normálisan válaszolnak rá!

Üdv!

ui: Isten félelme a bölcsesség kezdete, kutakodj mert nem vagy távol az igazságtól! :)

[ Szerkesztve ]

ASUS P5QL, Q6600 (3400mhz), CM HyperTX , 8GB Ram (1060mhz), Ati 4850 512MB, Samsung 750GB + 2x500GB + 120GB HDD, LG DVD-RW, ASUS 550W táp, BENQ 22" TFT (1680x1050)

(#53) blueMerle válasza donsergiooo (#52) üzenetére


blueMerle
veterán

Abszolut tiszteletben tartom a hited de ezt itt ebben a formában nem kellene eröltetned, mert ku*vanagy flame lesz belöle. :U

(#54) donsergiooo válasza blueMerle (#53) üzenetére


donsergiooo
senior tag

igazad van! :) ..nem is ez volt a szándékom, csak ha tényleg belegondol az ember akkor bííz így van! :) ..nah téma felejtve! Köszi blueMerle! :D

ASUS P5QL, Q6600 (3400mhz), CM HyperTX , 8GB Ram (1060mhz), Ati 4850 512MB, Samsung 750GB + 2x500GB + 120GB HDD, LG DVD-RW, ASUS 550W táp, BENQ 22" TFT (1680x1050)

(#55) Bici válasza donsergiooo (#52) üzenetére


Bici
félisten

Nos, anélkül, hogy vitáznék a hiteddel, megjegyeznék valamit:
Azt senki, de senki nem tilthatja meg senkinek, hogy gondolatban ne csalja meg a másikat!
Az viszont igaz, hogy ha már ez megtörtént, és nem csak egy "felfrissítő kaland" volt (még mindig gondolatban), akkor már el kell kezdenie gondolkodnia annak, aki ezt elkövette (nyilván ez lehet bármelyik fél egyforma eséllyel), hogy van-e valami gebasz a kapcsolattal. Jobb minél hamarabb. Lehet, hogy ez (még) nem jelent semmit, de lehet, hogy igen.
Amúgy a nők gyakrabban csalják meg a férfiakat (tettekben, statisztika szerint), mint fordítva, csak ezerszer ügyesebbek ennek eltitkolásában, többek között azért, mert fontosabb nekik az ügy, és több energiát fordítanak rá.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#56) donsergiooo válasza Bici (#55) üzenetére


donsergiooo
senior tag

mindenkinek szívügye mit tesz és cselekszik ...

..utolsó mondataidra annyit, hogy én sem voltam más. De már nem az az ember vagyok aki voltam. Ezért írtam amit írtam! :)

[ Szerkesztve ]

ASUS P5QL, Q6600 (3400mhz), CM HyperTX , 8GB Ram (1060mhz), Ati 4850 512MB, Samsung 750GB + 2x500GB + 120GB HDD, LG DVD-RW, ASUS 550W táp, BENQ 22" TFT (1680x1050)

(#57) Bici válasza donsergiooo (#56) üzenetére


Bici
félisten

Okés, elfogadom, hogy nem értem. :)

OFF
Már milliószor próbáltam megérteni vallásos embereket, hogy miért és mitől hisznek, de még sosem sikerült. Olyan indokokat fogalmaztak meg, amik számomra érdektelenek, vagy nem helytállóak. Talán azért, mert az én értékrendem is közel áll az övékhez, és csak néhány helyen tér el. És ha már így van, akkor minek a hit? Olyan, mint egy bilincs. Ha nincs rajtam, akkor is ugyanazt teszem, csak szabadabb szívvel, és nem azért, mert valaki azt tanította, hanem mert így érzem jónak. Na mindegy, nem offolok tovább...
ON

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#58) groth99 válasza joghurt (#3) üzenetére


groth99
tag

"időnként barkácsmester" - Hát, ott tart a mai világ, hogy villamosmérnökként is csak vonogatom a vállam, hogy mi a baja a DVD-nek. Amíg a hokedli volt a legbonyolultabb háztartási felszerelés, addig ez működött.
Vágd földhöz izomból. Természetesen utána sem fog működni,de legalább tudni fogod,hogy miért nem. :DDD

Amúgy egyetértek ezzel a cikkel, várom a "folytatást" - a tökéletes házasságról :K
És szerintem is a "tökéletes férj" címre nem a nők kellene inkább vágyakozzanak,hanem a férfiak :)

Még valami: nem értem ezt a mai trendet...rengeteget hallok olyan sztorikat,hogy vki meglátott vkit az utcán,és a "megismerkedés" 2. lépése (az első a rövid bemutatkozás) máris a szex,és néhány aktus után rájönnek,hogy az Isten is egymásnak teremtette őket,és hogy megtalálták a Nagy Ő-t. Aztán meg pár hét,vagy jobb esetben pár hónap után szakítanak,mert valamiért a Nagy Ő átváltozott Nagy Ó-ra. Aztán szakítás után megint látnak vkit az utcán/buszon/diszkóban/akárhol,és kezdpdik az egész elölről. És így szépen végigzongorázzák az ábécét,mire tényleg rátalálnak a Nagy Ő-re... Igazából kell ez az embereknek? Jó,tudom,jó kis kalandozós életük lehet az ilyenek emberkéknek (ha más nem,szex terén biztos),de lelkileg és erkölcsileg teljesen kifordulnak közben - már ha egyáltlán lesz erkölcsük még ezekután -, felborul az értékrendjük,és sztem 90% az esély,hogy az igazi Nagyon Nagy Ő-t is előbb-utóbb megcsalják,mert ehhez az éltestílushoz,beállítottsághoz szoktak hozzá. És innentől megindul a lavina,hacsak a híres Nagy Ő nem egy hihetetlenül megbocsátó és szerető úriember,aki még a félrekúrást is képes megbocsátani. Természetesen nem nehéz kitalálni,hogy a férfiak hány százaléka ilyen: baromira nem sok.
Tanulságot meg végső következtetést meg hasonlókat nem vonok le az egészből,aki ezt olvassa,biztos elég nagy ahhoz,hogy ezen végig tudjon gondolni,és leszűrje a megfelelő következtetéseket.

Metalt a népnek \m/

(#59) Johnny Cage válasza groth99 (#58) üzenetére


Johnny Cage
addikt

Pedig jól mondtad. Kérlekszépen, ez trend. Ez a szabados, liberalista életszemlélet, ami a rendszerváltás óta beáramlott hozzánk (is).

(#60) brownus válasza Johnny Cage (#59) üzenetére


brownus
veterán

hmm, majd keresek nektek svéd o.-i trend-ről linkeket... ott átlagban egy nőnek minimum 2 férfitől gyereke van de már egy harmadikkal él:) rengeteg válás van náluk (is)

(#61) legiaap válasza blackberry7 (#28) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ebben a pontban nem sok mindenben értek egyet veled.
- A nők hűségesebbek...na ez az amit a mai világban kizártnak tartok. Sajnos a ami világ a feje tetejért állt. A tehén ba...a a bikát. És elég csak körbe néznem és mit látok...a nők csalnak többet...a nők szedik fel a pasikat. Játszadoznak vele, azt ott hagyják.
- A lányok korábban vállnak felnőtté...na ez a másik dolog, amiben nem adok igazat. Lehet testileg igen, de fejben abszolúte nem.
A többi mondókát rendben van.
A cikkírónak annyit: Jó cikk lett.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#62) Anulu76


Anulu76
csendes tag

Öreg barátom mondogatja, 35 évi házasság után:
"Akkor lesz tartós egy házasság, ha el tudjátok viselni egymás sz@ros bugyiját is..."

Sok-Sok türelem kell egy kapcsolathoz. ;)

Más

Haver azért nem vette el eddig a barátnőjét (10 éve együtt vannak) mert nem akarta lekötni magát. De azért 2 éve felvettek egy 8millás hitel, közösen :))

mod: Ja, és a 2 gyerekem kisebbséginek fog számítani, ha nem válnak el a szüleik? :F Ez is trend??? Sztem beteg a világ :O

[ Szerkesztve ]

"Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot"

(#63) Gh0sT válasza donsergiooo (#52) üzenetére


Gh0sT
addikt

''Jól mondtad, a hűség egy ígéret. S mint minden ígéret, felelőtlen, erőszakos és hazug. Azért felelőtlen, mert a hűség felvállalásakor olyan áruval üzletelsz, amely felett nincs hatalmad, amellyel nem rendelkezel. Ez pedig a jövőd.''

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#64) VIC20


VIC20
őstag

Terjed már itt is a hülyeség...

Inkább meghallgatom a régi "A nő"-t, meg "A férfi"-t a L'art pour l'art Társulattól, és egyből jókedvre derülök! :))

(#65) Realradical


Realradical
őstag

[link]

Nos ez kell a nőknek itt remekül össze van foglalva! :DDD

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#66) Boxiné válasza Realradical (#65) üzenetére


Boxiné
tag

Ebből látszik, milyen egyszerű a férfi lélek! :DDD

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#67) Realradical válasza Boxiné (#66) üzenetére


Realradical
őstag

Valahogy úgy!

Mondom ezt mint nős ember

Egyszerűen a nők nem látják, hogy a férfiak szeme sokkal fejlettebb, mint a nőké. Van ugyanis egy speciális filter beépítve ami csak a lényeges dolgokat engedi eljutni az agyig. (opcionálisan a hallásra is kiterjedhet)
Ezért van az , hogy a férfi egyszerűen nem észleli a zoknit a földön, vagy a csíkot a kádban (sose láttam szerintem nem is létezik :DDD )
Úgy tudnám összegezni, hogy szívósabbak vagyunk. :))

[ Szerkesztve ]

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#68) Boxiné válasza Realradical (#67) üzenetére


Boxiné
tag

Dehogy a férfiak szeme fejlettebb. Pont, hogy a nőké, mert minden apróságot észrevesznek, amit ti nem. :) Pl. a filmes bakikat! :)

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#69) blackberry7 válasza Realradical (#67) üzenetére


blackberry7
csendes tag

Bezzeg ha véletlen nem találtok a szekrényben tiszta zoknit eléggé morcosak tudtok lenni. :P :)

Mily` különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié! Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja, miért, de néha azt hiszi, hogy sejti. (A.E.)

(#70) blackberry7 válasza legiaap (#61) üzenetére


blackberry7
csendes tag

Az azonban tény (szerintem), hogy a férfiak mindig is nagyobb fizikai késztetést éreztek, hogy más nőkkel is együtt legyenek, és könnyebben beleugranak egy kapcsolatba és szakítják is meg.

Mily` különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié! Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja, miért, de néha azt hiszi, hogy sejti. (A.E.)

(#71) Bici válasza blackberry7 (#70) üzenetére


Bici
félisten

Ha csak a fizikai késztetést nézzük, akkor lehet, hogy igazad van, mert a nőknek nem mindig fizikai eredetű a késztetés. De ez a lényegen nem változtat.
Azon pedig el lehet vitatkozni, hogy mi a rosszabb; megszakítani, és evvel fájdalmat okozni, vagy titkolni, hónapokig, évekig, és folyamatosan hazudni.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#72) pink75 válasza blackberry7 (#70) üzenetére


pink75
aktív tag

á, hülyeség

xxx

(#73) Realradical válasza blackberry7 (#69) üzenetére


Realradical
őstag

Igen mondjuk előfordult már olyan, hogy az asszony szexi félmosollyal, sokat ígérő arccal azt mondja:
-becsüld meg azt az egy boxeralsót ami rajtad van, mert holnapig nem mosok! :DDD

Amúgy szerintem a kapcsolatból való kikacsintás az nem nem-függő...a nők legalább annyit lépnek félre, mint férfiak. Annyi, hogy a nők sokkal jobban tudnak titkot tartani és jobban figyelnek az apróságokra (nem mennek haza parfümszagúan, vagy talál az ember rúzsfoltot a ruháján).

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#74) Crystalheart válasza Realradical (#73) üzenetére


Crystalheart
senior tag

"Annyi, hogy a nők sokkal jobban tudnak titkot tartani és jobban figyelnek az apróságokra (nem mennek haza parfümszagúan, vagy talál az ember rúzsfoltot a ruháján)."

Én hapsi vagyok, de elképzetlhetetlennek tartom, hogy ha netalán megesne velem egy ilyen félrelépés (nem fog), ilyet elkövessek. :DDD Ahhoz nagyon pancsernak kell lenni...

(#75) Realradical válasza Crystalheart (#74) üzenetére


Realradical
őstag

A filmekből ismert, "hahh Bobby, hogy tehetted?!" jellegű szappanoperás jelenetekkel akartam csak szemléltetni. :)

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#76) Crystalheart válasza Realradical (#75) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Hmm, a szappanoperák sablonos világában persze minden egyszerűbb. :)

(#77) Crystalheart válasza blackberry7 (#70) üzenetére


Crystalheart
senior tag

"és könnyebben beleugranak egy kapcsolatba és szakítják is meg."

Az én esetemben ez úgy néz ki - néhányszor megesett -, hogy jön egy lány, aki a barátnőm szeretne lenni, kommandózik körülöttem egy kicsit, aztán mikor rájövök, finoman megbeszélem vele, hogy ez így, velem nem fog menni. Senkinek sem menne :DDD No, ezt nevezze akárki is "könnyű beleugrásnak". :P

(#78) legiaap válasza blackberry7 (#70) üzenetére


legiaap
nagyúr

Mert a nők nembírnak magukkal és rámásznak a pasikra és nehéz ellenállni ugye-ugye...
Ki is szakította le anno azt az almát a fáról?
Hát az Éva...ti visztek minket a kísértésbe.
;]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#79) blackberry7 válasza Crystalheart (#77) üzenetére


blackberry7
csendes tag

Ilyen példát én is tudnék írni... Van egy kollégám, aki cirka 5 éve "kommandózik" körülöttem. Hiába mondom neki 150xre, hogy NEM, akkor is bepróbálkozik sokszor. Nem kapcsolatot akar, ez egyértelmű, csak kalandot. Még ha bejönne, mint férfi, akkor sem ugranék bele egy ilyenbe, hiszen ismerem az élettársát, és még sorolhatnám...... Mondhatom, hogy jó barátok is vagyunk, mert elég sokat, sokmindenről tudunk beszélgetni, őszintén, és számíthatunk is egymásra sokmindenben. Szóval nekem elég érthetetlen, mért viselkedik így egy elvileg kiegyensúlyozott kapcsolatban élő, gyermekes apa?

Mily` különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié! Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja, miért, de néha azt hiszi, hogy sejti. (A.E.)

(#80) Crystalheart válasza blackberry7 (#79) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Na azt látod én sem tudom, de ezek szerint valami mégsincs nála rendben, csak max. elvilag és látszólag.

Bár édesanyám már többször kifejtette húgomnak, amit véletlenül meghallottam, hogy szerinte minden pasi egyforma, mind csak dugni akar és nincsenek érzéseik, attól függetlenül azonban szerintem azért a többségre ez nem igaz. Legalábbis merem remélni, még ha inkább az én viselkedésem is tűnik rendellenesnek a többiek között (az is). Van nekem 7 osztálytársam, mind fiú, 20-25 évesig, és közülük 5-en nagyjából minden szünetben az iwiwen meg a myvipen csorgatják a nyálukat a lányok fotóira, nem is beszélve arról, ha néha betéved egy nőnemű egyed a "gyár" folyosóira. Szünetekben pedig a kocsik és a PC mellett még a "csajok" merülhet föl témaként. És tőlem ez a világ annyira messze áll... Persze ésszel nem képesek fölérni, és csak mondják, hogy majd "én is elkezdem", meg majd "én is elég érett leszek" meg ilyenek. Pheh...

(#81) Komondor


Komondor
csendes tag

Na igen...
Valaha én is azt hittem, hogy a nők valóban ezt akarják.
Lovagias, megértő, humoros, romantikus satöbbi.
Igyekeztem is ilyen lenni, de kiderült, hogy így egyetlen nő nem is vett komolyan.

Amikor már tele lett a hócipőm a csalódottságommal, paraszt lettem velük, és azt vettem észre, hogy minél inkább lábtörlőnek használok egy nőt, annál inkább ragaszkodik, és annál férfiasabb vagyok a szemükben.
Valahogy még a fejük sem szokott fájni.

Igazából kurvára unalmas és megterhelő, mert valójában pont az a romantikus balek vagyok, mint ami a cikkben le van írva, de mélyen titkolom.

[ Szerkesztve ]

(#82) Crystalheart válasza Komondor (#81) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Jó kifogás :) Nekem inkább ne legyen barátnőm egész életemben, de nem adom föl az elveimet :P (Úgyis van fontosabb dolog is...)

(#83) venember83 válasza Crystalheart (#82) üzenetére


venember83
nagyúr

Fontosabb mint mi? :U

(#84) Crystalheart válasza venember83 (#83) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Mármint fontosabb, mint a barátnő megléte. Most szokásomtól eltérve én fogalmaztam kicsit kuszán :)

(#85) blackberry7 válasza Komondor (#81) üzenetére


blackberry7
csendes tag

De ez nem igaz!! Most én mondom, hogy nem kellene általánosítani! Úgy tűnik, te még nem találkoztál egy normális csajjal, aki úgy fogad el, ahogy vagy! De ami késik, nem múlik! :)

Ezért tényleg nem kellene "kivetkőznöd" magadból és parasztként viselkedni. Mert ha így teszel, szerinted olyan csajt fogsz vonzani, aki komolyan érdekelne téged? :U

Mily` különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié! Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja, miért, de néha azt hiszi, hogy sejti. (A.E.)

(#86) tildy válasza blackberry7 (#85) üzenetére


tildy
nagyúr

Azért za úgy fogad el ahogy vagynak is vanna határai. :U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#87) ladybug válasza Komondor (#81) üzenetére


ladybug
őstag

Az arany középutat kellene megtalálnod.

Nem kell úriembernek lenni minden helyzetben. Hízelgő ugyan, hogy a férfi kinyitja a nő előtt az ajtót, hogy lesegíti a kabátot, hogy kóstolja a bort az étteremben...stb. Egy ideig. Egy idő után már a nő is vágyik egy kis "vezetésre", egy kis önállóságra.

A másik véglet is sántít. Ne legyél tapló, mert a nő egy ideig csak nyeli a megjegyzéseket, beszólásokat, egy idő után kaffog, majd ordít, és utána jön a nagy kirohanás, amit a férfiak időnként kevernek a hisztivel. Aztán pedig elege lesz, és otthagy.

A tökéletes férj egy kicsit egyvelege mindennek. Úriember, ha kell. Romantikus lovag, ha a helyzet úgy adja. Suttyó, lusta disznó is időnként. Ső, néha tapló bunkó is. :D És ez így van rendjén.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#88) fordfairlane válasza ladybug (#87) üzenetére


fordfairlane
veterán

A tökéletes férj egy kicsit egyvelege mindennek. Úriember, ha kell. Romantikus lovag, ha a helyzet úgy adja. Suttyó, lusta disznó is időnként. Ső, néha tapló bunkó is. :D És ez így van rendjén.

Kissé amorf ez a fajta személyiség. Vagy inkább polimorf. :)

x gon' give it to ya

(#89) bLaCkDoGoNe válasza Gambit (#17) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Irónia volt csak szerintem, manapság mindenki elvesztette a humorérzékét?

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#90) Bici


Bici
félisten

Mit jelent az, hogy "ha kell" és az hogy "ha a helyzet úgy adja"??
A férjnek egyfolytában azt kell lesnie, hogy a feleség éppen mit szeretne?
Úgy értem, mi van, ha pl. a férjnek romantikus hangulata van, a nőci meg arra vágyik, hogy jól megmondják neki a tutit, vagy fordítva?
Tényleg érdekel, hogy ezt a hölgyek hogy gondolják, mert sajnos nekem még nem sikerült kitalálnom, és sosem jó, amit alakítok, hiába erőlködöm, és akkor sem, ha nem erőlködöm...

Bennem kezd kialakulni az a kép, hogy: Az ideális férj gondolatolvasó. Pont, nincs tovább.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#92) ladybug válasza Bici (#90) üzenetére


ladybug
őstag

Nem, egyáltalán nem kell lesnie felesége minden kívánságát. Nem is ezt írtam. De ha mondjuk éppen romantikus hangulatban vannak, akkor ne az jusson az eszébe, hogy "hú, most kezdődik a F1-es futam" - bevallom erős túlzás, de látom te is csak azt ragadtad ki az előző hsz-emből, hogy kell.

Ha összhangban vannak, és érzik egymást, illetve kiismerik egymást, akkor szerintem ritka ez az extrém eset, amit felhozol, és semmi szükség a gondolatolvasásra. A párkapcsolatban nincs olyan, hogy az egyik fél mindig lesi a másik kívánságait, és folyton ő igazodik a másikhoz. Pont az lényeg, hogy egymást elfogadják olyannak, amilyen, és egymáshoz alkalmazkodjanak. Néha még a kívánságlesés is belefér, de annak szerintem mindenki tudja, hogy mikor van helye.

Ha pedig van ilyen eset, amit felhozol, akkor azt is megoldják együtt. Meg kell találni "a fonalat" a másikhoz, hogy segítsünk neki, ha baja van, hogy örüljünk vele, ha nagy öröm éri, hogy netán békén hagyjuk, ha elege van.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#93) bambano válasza ladybug (#87) üzenetére


bambano
titán

"A tökéletes férj egy kicsit egyvelege mindennek. Úriember, ha kell. Romantikus lovag, ha a helyzet úgy adja."

Az egyik tökéletes férj úriember, a másik gazdag, stb. stb. a lényeg, hogy ezek sose találkozzanak?:)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#94) bambano válasza blackberry7 (#70) üzenetére


bambano
titán

Azt nem értem, ha annyira késztetettek a pasik, de nem annyira a nők, akkor a pasik hova ugrálnak?
Miután a pasiknak van hova ugrálni, ebből következik, hogy a nők se olyan szendék ma már...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#95) bambano válasza Crystalheart (#74) üzenetére


bambano
titán

Majdnem teljesen kizárt, hogy ne bukj le. És nem a parfümön fogsz, hanem máson.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#96) bambano válasza blackberry7 (#79) üzenetére


bambano
titán

mert különbség van a kiegyensúlyozottnak látszó és a kiegyensúlyozott között.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#97) Bici válasza ladybug (#92) üzenetére


Bici
félisten

Értem, hogy mit mondasz, de ne hidd, hogy ez egy extra eset, amit felhoztam, mert pl. nekem hosszú ideje csak ilyen eseteim vannak.
Írtad, hogy "ha mondjuk éppen romantikus hangulatban vannak", vagyis mindketten. Ha ez egyszer összejönne, akkor úgy örülnék neki, mint majom a farkának.
Feltételezem (a magabiztosságodból, és a szavaidból), hogy harmónikus kapcsolatban élsz, amin már csak keveset kell/lehet csiszolni. Vannak viszont olyanok, akiknek az alapoknál vannak a problémák, és ezért hoznak fel extrém példákat. Nekik (pl. nekem) ezek nem extrém esetek, hanem mindennapos problémák.
Igazad van, azért emeltem ki a hozzászólásodból a "kell" szót, mert ezt hallom évek óta, és már borsózik tőle a hátam.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#98) Pala válasza ladybug (#87) üzenetére


Pala
veterán

Tehát a tökéletes férj nem más, mint egy kaméleon. :)

Költői kérdés: miért kell egyáltalán tökéletes társat keresni? :F Én sose vágytam tökéletes nőre.

(#99) ladybug válasza Pala (#98) üzenetére


ladybug
őstag

Azt hiszem, nem értitek, mit akarok mondani.

A tökéletes férj a tökéletlenségével tökéletes. Nem kaméleon, nem egy csodabogár, nem egy szőke herceg. Egy ember, a maga hibáival, aki azáltal lesz tökéletes, mert szereti a nő és a nő viszont, mert társa és barátja a nőnek, mert ketten alkotják meg a tökéletes (tökéletlen) egészet.

Mod: És, hogy ne csak mindig a férifakról essen szó... A tökéletes feleség is olykor hisztis liba, olykor házisárkány, olykor idétlen fruska, de ha a férj szereti és társának tekinti, akkor ő is tökéletes lesz neki.

[ Szerkesztve ]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#100) degu


degu
senior tag

Az alapelvvel/oszinteseg,folyamatos kommunikacio/ egyeterek,de a kifejtest feluletesnek,es elnagyoltnak tartom.
A szemleletet is helytelennek tartom,mert igy,hogy tokeletes no-tokeletes ferfi olyannak tunik az elemzes,mint ha a futas kepesseget ugy vizsgalnank,hogy mit csinal a bal lab,es mit csinal a jobb...A futas arrol szol,hogy ezek mit csinalnak egyutt! :R
A tartos parkapcsolatban szerintem az a legfontosabb,hogy soha ne felejtsuk,szinte nap,mint nap ujra fel kell epiteni,karbantartani,meg kell kuzdeni erte!
Nem azt nehez elviselni,ha egyszer-egyszer faradt a sexhez,vagy...faj a fejem/nincs kedvem hozza,hanem a masik fel egyeniseget ! esetleg minket bosszanto szokasait,
tulajdonsagait,nem az elvart modon valo reagalasat szituaciokra/problemainkra.Es a megertes/elfogadas nem aldozatkent valo felfogasat,mert ha ugy erezzuk,hogy *aldozatot hoztunk* akkor azert cserebe varunk valamit! Amit,ha nem kapunk meg,akkor becsapva,
kihasznalva erezzuk magunkat! :W
Szoval ez a *tokeletes no,tokeletes ferfi* humor szinten lenyugozo,de az elet nem arrol szol-szerintem-hogy a tokeletes no megtalalja a tokeletes ferfit,es az eredmeny a tokeletes parkapcsolat... :( /hogy mast ne mondjak a szadista,es a mazochista paros! :DDD /
Mindezt mondom hosszu parkapcsolat utan,amit ket teljesen kulonbozo,idegesito,sok rossz,es jo tulajdonsaggal rendelkezo ember mukodtet-eddig sikerrel...
A masik lenyeges parameter,hogy...valtozunk! Megtalaljuk a tokeletes ferfit/not,es az ido mulasaval a tokeletes ferfi/no bosszanto,idegesito,unalmas partnerre valik! Es ha ilyenkor arra gondolunk,hogy ez nem az az ember,akit megismertem,es megszerettem,akkor mar vege is van a dolognak.
Igy hat azt is mondhatnam,hogy meg lehet talalni a tokeletes ferfit/not,de nagy
valoszinuseggel az csak deltate ideig letezik! :D
Hat akkor tegyuk egy picit lejjebb a lecet! :K

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#101) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

El akartam olvasni a hsz.-eket, de 100! :Y

Az íráshoz:
A házasságban a tartósság titka, hogy ne legyen olyan a másikban, amit abszolút nem tudsz elviselni. Ami nincs meg a másikban, annak a hiányát ki lehet bírni, de ha valami végképp taszít, azt nem szokod meg évtizedek alatt se...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#102) burgatshow válasza groth99 (#58) üzenetére


burgatshow
veterán

Nálunk 10 nap telt el az ismerkedéstől az együttlétig.

Ennek lassan 10 hónapja, augusztusban összeköltözünk. Szóval kivétel is akad....

(#103) burgatshow válasza Realradical (#73) üzenetére


burgatshow
veterán

Nagy cucc, akkor berakom én a mosógépbe és mosok egyet. :DDD

(#104) Crystalheart válasza bambano (#95) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Áh, mondjuk nem próbáltam és valszeg nem is fogom, de az alkalmi kapcsolatban való lebukásnak nem nagyobb a veszélye szerintem, mintha titokban fagyizásban való lebukásnak. :) Miért lenne más?

(#105) ladybug válasza philoxenia (#101) üzenetére


ladybug
őstag

Így van. Az ember hasonló érdeklődésű embert keres párjának. Ha annyira nagyon külünböznek, előbb-utóbb visszaüt, és oda a kapcsolatnak.

tom: 1,5 év együttlét, fél év együttélés után összeházasodtunk... :B

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#106) burgatshow válasza ladybug (#105) üzenetére


burgatshow
veterán

Most mondta párom, hogy akkor beelőzünk titeket! :)

Amúgy ti sem apróztátok el...

(#107) ladybug válasza burgatshow (#106) üzenetére


ladybug
őstag

Ez nem erről szól. ;)

Örülök a bodlogságotoknak, és vigyázzatok egymásra.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#108) degu válasza philoxenia (#101) üzenetére


degu
senior tag

Hat ez parameterezes kerdese!
Azt hiszem mindenki maga allapitja meg,hogy mi az,amit a masikban meg el tud viselni.
Azzal egyetertek,hogy alapvetoen,az elet fontosabb dolgaiban meg kell egyezniuk,de hogy ezen felul/kivul mi az,ami belefer a kompromisszumba az az elo kapcsolatban dol el.
Evekkel ezelott tortent,hogy egy izben kimosta az edzocipomet a parom,miutan kifuzte belole /mind az 1000 lyukbol!/ a cipofuzot.Reggel,amikor felkeltem,hogy bevonszoljam magam a *banyaba* kirazott a hideg,amikor eszembe jutott,hogy be kell fuzni a cipofuzot!
/Q*rvara nem birom a pepecselos,idegolo melokat/
Legnagyobb megdobbenesemre a cipokbe befuzve a fuzo! A parom addig nem fekudt le,amig meg nem csinalta nekem... :K
Bagatell aprosagnak tunhet a dolog,de engem nagyon meghatott.Egy kinos melot atvallalni a masiktol,csak azert,mert tudom,hogy Neki nehezebb,mint nekem...hat ez az onzetlenseg! Ezek utan nem erzem terhesnek,hogy reggel /mivel nagyon nehezen ebred/elerakjam a kv-t tejjel,cukorral.Es ez nem egy egyedi aprosag meseje akart lenni,hanem egy mentalitas peldaja./Persze ettol meg nem lettunk *tokeletesek* :D /

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#109) ladybug válasza degu (#108) üzenetére


ladybug
őstag

Kedves történet, és tényleg megható. Ilyen az önzetlen szeretet.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#110) Bici válasza degu (#108) üzenetére


Bici
félisten

Ezer lyukú cipő???? Atya-gatya... :Y

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#111) burgatshow válasza degu (#108) üzenetére


burgatshow
veterán

Mondták már, hogy nem sajtot kell a lábra húzni hanem cipőt? :D:D:D

Amúgy ilyen nálunk is van, és igaz amit mondasz... A legszebb dolgok a szürke hétköznapokban.

(#112) degu válasza burgatshow (#111) üzenetére


degu
senior tag

Hat igen!
Amikor megprobalok elsurranni a mosogato mellett...akkor az jut eszembe,hogy O meg dolgozik /ejjel!/...es mar suhan is a *galya*...
Az 1000 lyuku cipot meg ne cikizzetek! Honnan tudjatok,hogy mekkora a labam? :DDD

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#113) groth99 válasza burgatshow (#102) üzenetére


groth99
tag

10 hónap még nem a világ, 10 év már inkább :D Na jó,nem szivatlak tovább. Én még csak másfél éve "jöttem össze" a barátnőmmel (elnézést a szóhasználatért,de most nem jutott eszembe valami jobban ide illő kifejezés), és reményeim szerint jövőre lesz esküvő is :B Apropó: Te nem gondolkodtál még esküvőn? :)

[ Szerkesztve ]

Metalt a népnek \m/

(#114) ladybug válasza groth99 (#113) üzenetére


ladybug
őstag

10 év... Na, igen. :)
Épp ma jöttem rá ismét, hogy milyen jól döntöttem 9 évvel ezelőtt, amikor igent mondtam. 10 éve vagyunk együtt. Még mindig szerelmes vagyok belé. Nagyon..... :B

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#115) groth99 válasza ladybug (#114) üzenetére


groth99
tag

Isten tartsa jó szokásod :R

Metalt a népnek \m/

(#116) LLKobe


LLKobe
veterán

Üdv mindenkinek!

Engedelmetekkel elmondanám mit gondolok:

- megértő a szexben/jó szerető - Nos ha asszonkának valóban fáj valamije/beteg, akkor nyilván az az első ami eszembe jut hogy hogyan tudnék segíteni neki, hogy kényelmesebben feküdjön, és nem állok neki drámázni. Viszont mikor egyhuzamban xedszer jön valami béna dumával, akkor igenis kiverem a hisztit. Ha én képes vagyok fél órán át sikálni az egy hete száradt pörköltös edényből a félig oszlásban lévő dzsuvát, akkor ő se hőbörögjön azon hogy megint lesz 3 orgazmusa:D

Ahogy többit végigolvastam nem találtam kivetnivalót:) Azokban 99%-ban egyetértek:)

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#117) ladybug válasza LLKobe (#116) üzenetére


ladybug
őstag

A megértőhöz hozzátartozik, hogy ne térjen ki mindig minden hülye dumával a szex elől. Bizony szükség van a testi kapcsolatra is renszeresen, mert frusztrált lesz a férfi és nő is.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.