Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35) N.GÁBOR


N.GÁBOR
aktív tag

Legyen igazatok és tényleg sikerüljön a Sonynak. De szerintem ez nem lesz egyszerű.

Azt hiszem semleges vagyok a korábbi készülékeik iránt, de alá kell írnom, hogy az xperia család nagyon megtetszett, így elhatároztam pár hónapja, hogy megtöröm a samsung érát, és veszek egy x8. Azért azt mert tetszik, első okostelefonnak tökéletes és úgy volt, hogy ingyen kapom a vodánál.

Nem így lett, nem kaptam volna ingyen. Függetlenül pedig azért nem szívesen adtam volna érte normális csomagban 40 000 Ft-t, így szerintem egy dual simes 918d nevű Alcatel lesz.

Nah, de nem is ez a lényeg.

Valamit nem csináltak jól eddig:
- az xperiak nagyon jók lettek és szerintem karakteresek is
- nem tekinthetőek másolatnak, "saját külső"-vel rendelkeznek ami szerintem szép is
- a saját felület szuper
- árban talán kicsit magasabb mint a többi (nem mindig), de az előző három pont miatt, legyen
- ezek miatt veszik is mint a cukrot és idén 65%-kal több xperia fogyott mint tavaly. Ez bámulatos!

DE

- a fenti tények ellenére veszteséges volt a cég. Nem is kicsit, hanem nagyon!
- minden adat, minden tény őket igazolnál a mobil részleg mégis veszteséges!
- A samsung lehet, hogy több bőrt húz le egy készülékről, mégis rekordokat döntöket, elképeztőek a pénzügyi eredményeik.

Ha csak a készülékeket nézzük, "ott van a szeren" a sony, de ha az eredményeket, ami hosszú távon ugye feltétele a jó készülékeknek, akkor valamit nagyon-nagyon rosszul csinálnak. Kívánom, hogy ez változzon, hisz minél többen vannak pariban, nekünk annál jobb. Csak azt akartam mondani, hogy jelenleg nincs olyan helyzetben a gyártó, hogy egyeduralomra törjön, messze nincs.

May the force be with you!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.