Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#71) imibogyo válasza exception (#70) üzenetére


imibogyo
veterán

Ez sajnos minden szakmára igaz. :(

Mire eljutottam oda szerszámilag ahol most vagyok bőven egy milla felett költöttem, pedig szinte semmim nincs és azok is öregek. :D

Ráadásul nem a legdrágább eszközökből vásárolok, hanem a "még nem szar és valami neve is van azért" kategóriából szoktam venni, meg amiben eddig még nem csalódtam (Skil, Bosch, keveset használt gépekhez Einhell), nekem legalábbis eddig beváltak. Amik pedig komolyabb gépek azokból sokat inkább én és édesapám készitettünk, úgy, mint faszterga (ez később szétbontásra került), egyengető gyalu, körfűrész stb..

Később ugyan "örököltem" az esztergámat, de mire ahhoz is bevásároltam extra késekből, vésőkből, nem beszélve az anyagról, amit nem tudok magam önteni ha fémről van szó, és az időközben elkopó dolgok cseréjéről, hát van benne költség rendesen. Főleg úgy, hogy én nem ezzel "dolgozom", még csak nincs is ilyen szakmám, ez csak hobbi nálam. Tehát még "termelni" sem szoktam vele, hogy visszahozzon valamennyi pénzt. Maximum csak ilyen haveri alapon csinálgatok dolgokat, elsődlegesen a család és a saját igényeim kielégítésére született meg a gépparkom. Főleg most, hogy az nagy pesti lettem szegények csak porosodnak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.