Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kormoskandur


kormoskandur
tag

szép és jó cikk, grat

(#2) bb0t válasza kormoskandur (#1) üzenetére


bb0t
senior tag

:R

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#3) macilaci78 válasza kormoskandur (#1) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én olvastam el előbb, bibibí!

bb0t: Szlovéniából nincs hasonlóan alapos élményed?

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#4) bb0t válasza macilaci78 (#3) üzenetére


bb0t
senior tag

De van :K Tavaly Boka vízesés - Vintgar-szurdok - Savica vízesés - Bledi tó megvolt 2 különböző napban.

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#5) Redneck


Redneck
veterán

Jó cikk lett, szép képekkel! Nagyon szép a kutyátok, az a kép ahol az út közepén áll, zseniálisan sikerült. Kedvet kaptam hozzá hogy mi is meginduljunk barátnőmmel, köszönöm a tippet! :K

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#6) bb0t válasza Redneck (#5) üzenetére


bb0t
senior tag

Köszi szépen, ez nagy öröm, ezért írtam - hátha más is kedvet kap. :B :R

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#7) Redneck válasza bb0t (#6) üzenetére


Redneck
veterán

Hétvégén megmutatom neki a cikket, és ráhagyom. Úgyis tudom mi lesz belőle... :D

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#8) bb0t válasza Redneck (#7) üzenetére


bb0t
senior tag

:DDD

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#9) macilaci78 válasza bb0t (#4) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Bled-i tóhoz foglaltunk szállást 5 napra, akkor a környéken szétnézünk. :R

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#10) vanye válasza macilaci78 (#9) üzenetére


vanye
senior tag

Ha már ott vagy, akkor érdemes bicajt bérelni, aztán azzal bejárni a környéket. Térképet is adnak, különféle nehézségű útvonaltippekkel. A barátnőmmel kettőnknek 6 órára 20 ojró volt két Scott-monti; mi pl. azzal mentünk fel a Vintgar-szurdokhoz. Nagy élmény volt azon a környéken tekerni (még egy szervzett bicikliversenybe is belekeveredtünk :D ), így ha szeretsz és szoktál is biciklizni, ki ne hagyd! ;)

Stern des Südens!

(#11) bb0t válasza macilaci78 (#9) üzenetére


bb0t
senior tag

Nagyon ajánlom akkor a Bohinji-tavat. Ott van az a nagyon szép vízesés amit említettem, és sokkal nyugodtabb, mint a Bledi tó. Ott mi nem is jutottunk a vízhez, persze ha ott van szállásotok akkor nyilván ti le tudtok majd menni. :D Viszont a másik tó is óriási élmény, más...

A térképen a bal alsó sarokban van az említett vízesés, ami a linkelt képen is látszik. Az utolsó kép a Vintgar szurdokban készült, az is közel van hozzátok.

Ha pedig le szeretnéd majd nyűgözni a hallgatóságot a helyismereteddel akkor ezt a rövid cikket ajánlom figyelmedbe. Az úton nagyon sok ilyen szénaszárítót láttunk és akkor még nem tudtuk miért hagyták meg őket, mi a funkciójuk. :)

Bohinji tó

A vízesés

Vintgar szurdok

[ Szerkesztve ]

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#12) Viszlát


Viszlát
addikt

Koszi a beszamolot, remek kedvcsinalo volt. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#13) bb0t válasza Viszlát (#12) üzenetére


bb0t
senior tag

:R

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#14) -Skylake-


-Skylake-
addikt

szabad tudni milyen geppel keszultek a kepek ? ( az adatlapodon lattam egy gepet feltuntetve de meglepne ha abbol jottek volna ki )

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#15) bb0t válasza -Skylake- (#14) üzenetére


bb0t
senior tag

Pedig igen, az Olympus E-PL3-mal készültek. :K

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.