Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) arnyekxxx válasza rii (#199) üzenetére


arnyekxxx
veterán

világbéke

ez se kapcsolódik ide, lécci köss bele csakazértis.

(#202) arnyekxxx válasza rii (#200) üzenetére


arnyekxxx
veterán

ki mondta h igen?

a földön egyetlen egy dolgonak van értelme: a szeretetnek


ezt írtad te. Mások szerint pl az esernyőnek is van értelme.

de az önellatasban tapasztaltam meg a növények-allatok szeretetét.

Az állattartás nagyon messze van az önellátástól. Te jelenleg állatot tartasz nem önellátsz. Makó lovag és Jeruzsálem

Harmadrészt meg mi a francért kellene érzelmi kapcsolatot kialakítani a táplálékkal? Egy oroszlán ír szonetteket a zebrának mielőtt kitépi a gerincét? Tudom a te életedből ez hiányzik ezért potcselekvésbe menekülsz, de a szeretet elsősorban a családtagjai, leginkább a gyermekei iránt érzi az ember. Tudom, vaknak a színekről...

(#203) andor80


andor80
senior tag

" Ugyanakkor elfogadható álláspont, hogy a hibák puszta jelenléte felfogható nemzetbiztonsági kockázatnak." akkor az intel miért nincs felsózva mára?

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#204) andor80 válasza UnA (#23) üzenetére


andor80
senior tag

nemcsak a felbontás a bitráta és hang is jobb lett a 4k hozományaként ne égesd már magad egy tech oldal korrektoraként..

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#205) #06658560 válasza rii (#200) üzenetére


#06658560
törölt tag

Te mondod, hogy a szeretet a fontos.

(#206) janeszgol válasza andor80 (#203) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez nemzetbiztonsági kérdés. Logikát ne keress benne. :)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#207) dokanin válasza #06658560 (#168) üzenetére


dokanin
aktív tag

A mostani 4G-s 40 ms-os késleltetés miatt nem tudják az önvezető autók időben megbeszélni az adott forgalmi helyzetet, de majd 10 ms mellett már igen? És, hogy fogja megbeszélni az önvezető autó a helyzetet, az offline autóssal?
Hát ez elég viccesen hangzik.

[ Szerkesztve ]

(#208) atok666 válasza dokanin (#207) üzenetére


atok666
őstag

Szerinted te otthonrol a fotelbol kitalaltal vmit, amire a fejlesztok nem gondoltak? Latency csak egy dolog a sok kozul, amiben az 5g mas. Olvass utana, ha erdekel.

Arok

(#209) d@vee válasza arnyekxxx (#202) üzenetére


d@vee
őstag

Jesszus, hagyd a francba. Végigolvastam az elejétől, kisült az agyam a marhaságoktól.
Bocsi, az igazság jórészt a saját nézőpontodon múlik. Tehát ő mindent amit leírt kőbevésett igazságnak hisz.
Otthol meg két kecske szeretgetése közben húz egy fóliasapkát.
Volt egy két igaz gondolat benne, de ezek a mérleg könnyebbik felére estek.

Ja

(#210) #06658560 válasza dokanin (#207) üzenetére


#06658560
törölt tag

Ha onnan indulok ki, hogy egy ütközésnél mennyit számít 30ms, akkor rengeteget.

(#211) k-adi válasza dokanin (#207) üzenetére


k-adi
nagyúr

40 és 10ms között hatalmas különbség van.. és úgy fogja megbeszélni egymással hogy az offline autós ki lesz tiltva a 3.14-ba a jövőben.. az indok: túl nagy kockázat lesz a gép elleni reagálásban... akinek meg nem tetszik az mehet az AI vezérelt shared economival vagy gyalog.

(de persze minden csak jó sok év múlva lesz, addigra már lesz 6G is)

[ Szerkesztve ]

(#212) arnyekxxx


arnyekxxx
veterán

azért mire az utakról ki lesznek tiltva az emberes autók addigra kétszámjegyűG-nél fog tartani a mobiltechnológia és az itt kommentelők jelentős része már egyébként se kapna jogsihosszabbítást mert nem tudná szemüveggel sem elolvasni a betűket a táblán. Nálam egyébként 20 alatt szokott lenni a ping telenor hálózaton LTE routerrel kábellel rákötött PC-n mérve

(#213) Alchemist válasza k-adi (#211) üzenetére


Alchemist
addikt

Természetesen a tömegbaleseteket így majd a hackerek fogják okozni. :)

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#214) Alchemist


Alchemist
addikt

https://index.hu/gazdasag/penzbeszel/2020/05/25/egy_orszag_egy_rendszer_felebredes_a_hongkongi_alombol

[ Szerkesztve ]

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#215) Tetsuo válasza Alchemist (#214) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

A cikk írója, Kovács Krisztián szerint Kína maga az ördög, míg a Nyugat a szentek szentje.
Ennyit az Indexről. :U

[ Szerkesztve ]

(#216) #88470784 válasza Alchemist (#214) üzenetére


#88470784
törölt tag

A linkelt cikk szemérmesen hallgat arról, hogy az amerikai demokrácia védőbástyájaként bemutatott Hong Kong a 2. ópiumháború után kapta meg a nyugat kínától.
Ugyanis úgy tették tönkre kínát, hogy ópiummal árasztották el az országot és az ország nagy része drogfüggő lett. ( társadalmi, gazdasági, erkölcsi romlásba döntötték kína nagy részét ). Persze emellett rengeteg pénzt is bezsebeltek.

Az akkori kínai vezetésnek lett emiatt elege a rendes és becsületes nyugatból kitört az ópiumháború.
Azért hogy felhagyjon a szándékos drogterjesztésével kínába kapta meg nyugat x időre HongKongot kínától.
1-2 ópiumháború [link]

Milyen szép és megható története egy igazi demokrácia születésének.

[ Szerkesztve ]

(#217) dokanin válasza #88470784 (#216) üzenetére


dokanin
aktív tag

Bármelyik ország történelmében lehet találni mocskos dolgokat, de ha a jelenben ezeken rugózunk akkor garantáltan csak egy újabb hasonló eseménynek ágyazunk meg. Elégtételre viszont hiába számítunk, az sosem következik be.
Mindenesetre egy amerikai most szabadabban él, mint egy kínai, ami tény.
Úgyhogy el lehet dönteni, ki merre akar inkább haladni.

(#218) Tetsuo válasza dokanin (#217) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

100 - 110 évvel ezelőtt a törökök is szabadabban éltek, mint az örmények, x évvel ezelőtt a nácik a zsidóknál, úgyhogy el lehet dönteni ki merre akar haladni? Miféle érvelés ez?!

(#219) #88470784 válasza dokanin (#217) üzenetére


#88470784
törölt tag

A linkelt cikkhez nagyon is szorosan kapcsolódik az ópiumháború. Ugyanis ennek következményekényt kapta meg a HongKong-i terület feletti rendelkezés jogát a nyugat.

A szerződésben foglalt idő amíg Hong Kong területét megkapta a nyugat, már lejárt, ha akarná Kína visszavehetné teljesen a területet. Gazdasági okok miatt nem akarta eddig.
Nem véletkenül telepítik at a TSMC gyárát az Usa-ba.

Vagyis ennek a gonosz kína szegény honkongi történetnek van bizony egy előzménye.
Azok az amerikai, angol stb zászlók nem a földből nőttek ki.
A linkelt cikk emiatt csúsztat kicsit és nem mutatja be a teljes történetet.

Különben van itt egy kis video a Hong Kongi szabad életről.
Nem tűnnek annyira boldognak ezek az emberek.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#220) Juhaszatti válasza #88470784 (#219) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Hong Kong jelenleg a nem a nyugathoz tartozik, nincs kitől visszavenni. A függetlenségükért küzdenek, mert a legkevésbé sem szeretnének visszakerülni.

Tetsuo:

Ez a
100-110 évvel ezelőtti Török - Örmény
náci - zsidó
jelenlegi nyugat - jelenlegi Kína párhuzam ugye nem komoly?

(#221) #88470784 válasza Juhaszatti (#220) üzenetére


#88470784
törölt tag

Ugyanezt írtam én is, hogy már letelt a szerződésben letelt idő, gazdaságilag élvez csak különleges bánásmódit.
Nem kell ugyanazt leírnod amit én is említettem.

(#222) Juhaszatti válasza #88470784 (#221) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Te azt írtad, hogy ha akarná Kína visszavehetné teljesen a területet. De kitől, a hong kongiaktól?

(#223) #88470784 válasza Juhaszatti (#222) üzenetére


#88470784
törölt tag

A kiemelt gazdasági övezetből, de ezt is írtam, gazdasági okok miatt eddig ezt nem tette meg.
Szívesen leírom újra :)

(#224) btprg válasza #06658560 (#198) üzenetére


btprg
senior tag

Ez volt az eddigi egyik legutálatosabb hozzászólás, gratulálok. Márpedig szeretet nélkül semminek nincs értelme!

"Tepid! Tepid is no good for a star, but it'll do for stardust." (nmlorg/naim)

(#225) k-adi válasza btprg (#224) üzenetére


k-adi
nagyúr

a valóság sem cukormáz

(#226) vndlczndr


vndlczndr
tag

Mivel már úgyis széjjeloffoltuk a topikot, válaszolok a hozzám intézett hozzászólásokra.
(#15) rii: Nem barmoztam le senkit, a hozzászólásban feltett kérdéseit tituláltam blatáns baromságnak. Ne keverd a kettőt. A hozzászólásod többi részére már reagáltak többen.
(#22) dokanin: Nem, és nem is értem miért kell valakinek tűz közeli gázszerelőnek lennie ahhoz, hogy megértse az 5G fejlesztéseit és a benne rejlő potenciált.
(#24) UnA: Forrás? Nekem nagyon úgy tűnik, hogy (profithajhászatból vagy a világ jobbításáért, döntse el mindenki maga) az 5G az évtized legnagyobb piaci tőkét felemésztő kommunikációs fejlesztése. Namármost ha a (jobbára profitorientált, de nem ritkán állami) cégek "2 éve nem tudnak valós piaci igényt és üzleti megtérülést felmutatni", akkor miért öntik éppen bele a dollármilliókat?

Szerk.: az eredeti hozzászólásom mellett kiállok, sőt, itt kijelentem, hogy a felhasználó csak kötözködni akart, nem volt kíváncsi a válaszra, ezt kiválóan tükrözik a további hozzászólásai.

[ Szerkesztve ]

ex AtomNyúl

(#227) #06658560 válasza btprg (#224) üzenetére


#06658560
törölt tag

Mindenki döntse el. Szeretetből éhen fogsz halni, van millió egyéb szükséglet is mellette. Néha előtte. Amúgy nem tudtam, hogy ennyi mimóza van ezen az oldalon.

(#228) arnyekxxx válasza btprg (#224) üzenetére


arnyekxxx
veterán

Ez volt az eddigi legröhejesebb hozzászólás és szinte helyből, nekifutás nélkül, pedig rii elég magasra tette a lécet. Gratulálok!

(#229) rii válasza arnyekxxx (#228) üzenetére


rii
nagyúr

akkor mondjal értelmesebb dolgot a szeretetnél.

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#230) rii válasza k-adi (#225) üzenetére


rii
nagyúr

" .... a valóság sem cukormáz .... "
nem, .... a szeretet nem egy nyalas dolog ... hanem akit szeretsz arról gondoskodni is akarsz ( mivel szereted ) de a gondoskodas az nem megy persze varazsütésre, csak azért mert szereted.

csak a mai vialgban aki ezt kimondja az ilyen meg olyan meg amolyan lesz masok szemében ... nem egy "menő" téma a haverek közt. ... végképp nem vall egy hetero férfira ... nem egy férfias dolog ilyet mondani ...

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#231) arnyekxxx válasza rii (#229) üzenetére


arnyekxxx
veterán

pl az ép elme

tudom, vaknak a színekről... Mondjuk a szeretet mindenekfelettiségéről észosztás is minimum fura attól aki a disznóival alakít ki érzelmi kötődést mert úgy jobban esik neki megenni őket, de nem vagyunk egyformák.

hanem akit szeretsz arról gondoskodni is akarsz ( mivel szereted )

Ez mifelénk a család, nem a baromfiudvar. És tök menő a hetero barátaim körében. Lehet meg kellene ismerkedned hetero többgyermekes férfiakkal.

[ Szerkesztve ]

(#232) rii válasza arnyekxxx (#231) üzenetére


rii
nagyúr

hat éppen ez az
hogy őket nem fogom sem megenni, sem eladni
( sem a két disznókat, sem a bakkecskét )
mert szamomra a vilag minden kincsénél ( és ezt úgy képzeld el ahogy leírom ) többet ér az hogy szeretet van a szivükben felém ... ha a vilag minden kincsét leraknak körülöttem a megyében ( mert kb. mo egy megyényi területe kellene hozza ) akkor sem adnam oda őket senkinek, mert szükségük van ram ... én jelentem szamukra a biztonsagot. ( a személyen jelen esetben lényegtelen, a gondozójukról beszélek, de ez most én vagyok )
de még ha meg is enném őket ... akkor is megadnam nekik a törődést, a szeretet, a természetes körülményeket, és azt a különleges dolgot, hogy nevük van.
ha valaki nem is szereti szívből őket, akkor is el kéne nekik jatszania, kedvesen beszélni nekik, - hiszen az életüket adjak h legyen hús ...

most nézd meg a nagyipari allattartast. ott is le lesznek vagva, csak épp a fent leírt dolgokat, amikkel meg lehetne adni nekik a boldog életet, esélyük sincs megkapni ... pedig az életüket vesszük el, hogy legyen az asztalon hús, de hogy cserébe adni is valamit? hat az nem épelméjűségre vall szerinted ... pedig tisztelni kellene az életet ... a növények életét, az allatok életét .... mert mi, az emberek, a felvilagosult és értelmes faj vagyunk a letéményesei, hogy a növények és az allatok - akikkel együtt élünk a föld nevű bolygón - boldog életet élhessenek.

de mi a nagy hajózasi forgalmunkkal arra kényszerítjük a halakat, hogy masfele menjenek ... allatkisérleteket végzünk szencsétlen _allatokon_ hogy nekünk _embereknek_ milyen vegyi mosószerek nem karosak a bőrünkre, ahelyett, hogy természetes mosószereket hasznalnank - teljesen feleslegesen kínozzuk ezeket az allatokat.

amúgy én arról beszélek amit megtapasztaltam.
az allatok szivében lakozó szeretetről.

... de te miről beszélsz?

ép elme .... szerinted az ép elmére vall hogy vannak még éhezések a földön, de az 5G-ehz tözz tízezer műholdat felküldtek?
mennyi pénz az?
mennyi szenvedőn lehetett volna segíteni ...

ép elme ... szerinted ép elmére vall, hogy még mindig haborúzunk?
szerinted ép elmére vall, hogy rengetegen szeretik a fegyvereket, mikor a fegyverrel csak ölni és sebesíteni lehet?

" .... Lehet meg kellene ismerkedned hetero többgyermekes férfiakkal. ... "

többet is ismerek.
de amilyen szinten eltavolította a fogy. tarsadalom az embereket a természettől, nem csak őket, de kb. senkivel se szeretnék mar megismerkedni ...

amúgy jelenleg a férfiak vilagat éljük - a felelősségvallalas nélküli kockazattevés idejét.

faj latni amit művelünk a természettel.
maradok a növényeknél meg az allatoknal.

" ... baromfiudvar ... "

így csak elveszel a természettől ... de semmit se adsz vissza.
pedig varjak a szeretet ... egy életen at.

[ Szerkesztve ]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#233) rii válasza arnyekxxx (#231) üzenetére


rii
nagyúr

" .... nem a baromfiudvar .... "
ha nem tudod tisztelni az allatok életét akkor ne egyél húst
meglatjuk meddig bírod

ha nem tudod tisztelni a növények életét akkor ne egyél növényt
meglatjuk meddig bírod

ja'hogy neked van szükségük rajuk nem pedig nekik rad

az ember a természet nélkül ott halna meg ahol van
de az arrogancia, a lenézés, a lekezelés az megvan a növények és az allatok felé.
a semmibevevés
a levegőnek nézés
a magatól értetődőnek vevés

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#234) arnyekxxx válasza rii (#232) üzenetére


arnyekxxx
veterán

na várj, ha el se adod, meg se eszed a háziállataidat csak szereted őket és költöd rájuk a pénzed, akkor hogy leszel "önellátó"?

Hacsaknem a phubon biztos van fizetőképes kereslet a kecsékre és az őket nagyon szerető gazdájukra.

az allatok szivében lakozó szeretetről.
... de te miről beszélsz?

A családomról. De neked jó a kecske meg a két kandisznó is.

Komolyan beszélned kellene egy szakemberrel ha mindezt nem trollkodásból nyomod és sajnos valszeg nem trollkodásból nyomod..

(#235) rii válasza arnyekxxx (#234) üzenetére


rii
nagyúr

" .... na várj, ha el se adod, meg se eszed a háziállataidat csak szereted őket és költöd rájuk a pénzed, akkor hogy leszel "önellátó"? .... "

högy jön össze a kettő?
attól még h önellatósagra törekszem - mert valójaban nem értem még el - attól még életben tarthatom őket .... naluk tapasztaltam meg h mennyire szeretnek, itt van meghúzva a hatar ... ha megint jön egy bakkecske pld., akkor neki mar mennie kell .. idén szerencsére 4 kislanykecske született, úgyhogy nem kell szembenézni ilyen nehéz-szomorú kérdéssel most.

" ... A családomról. ... "
az embereknek is fontos a szeretet, de az allatoknak is van igény erre a szivükben ... ezt ismertem fel ... nem tudtam ... csak meglattam h ez van ...

" .... De neked jó a kecske meg a két kandisznó is. ... "
örülök h megtapasztalhattam milyen csodas a lelkük.
az allatok legalabb őszinték ( de szerinted biztos az emberek is azok )
és a hazi-allatok vagynak az emberek tarsasagara ... csak az emberek nem vagynak az allatok tarsagara ...

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#236) rii válasza arnyekxxx (#234) üzenetére


rii
nagyúr

" ..... Hacsaknem a phubon biztos van fizetőképes kereslet a kecsékre és az őket nagyon szerető gazdájukra. .... "

undorító ez a fajta stílus
alpari

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#237) arnyekxxx válasza rii (#236) üzenetére


arnyekxxx
veterán

nem én élek kecskével mély érzelmi kapcsolatban...

[ Szerkesztve ]

(#238) k-adi


k-adi
nagyúr

miért offoljátok szarrá a topikot? értem én hogy uncsi az 5G téma, de azért mégis hogy a fenébe jutottunk el a kecskékig (már megint) :F

(#239) arnyekxxx válasza k-adi (#238) üzenetére


arnyekxxx
veterán

Ha a kérdésedben ott a válasz akkor tök felesleges azt a kérdést feltenned.

(#240) FattyDove válasza k-adi (#238) üzenetére


FattyDove
őstag

Az emberek kretének. Így.

(#241) Robitrix válasza k-adi (#238) üzenetére


Robitrix
senior tag

ööö a kecske ott legelhet az 5G adótorony tövében? :)
vagy nem lesz a kecskében Bill Gates nano robotjaiból, hogy aztán az aktivált robotok bekerüljenek az emberekbe a kecsketejjel? :)
Esetleg a kecske rágja el valamelyik kábelt... ő lesz az 5G vak komondorja? :)
szóval látok potenciált 5G kapcsán is a kecskében. :)

(#242) k-adi válasza Robitrix (#241) üzenetére


k-adi
nagyúr

ja értem.. így teljesen logikus. :DDD

(#243) NandoXXL válasza #90088192 (#2) üzenetére


NandoXXL
senior tag

Ez egy gazdasági tech háború, ahol a várható következmnyeket is 'elemzik'. A politika, mint politizálás nem ide való, sőt senkinek nem való mert jellemtelen alak mind, gyűlöletet szűl, megoszt.

(#244) klepto


klepto
addikt

Sokat akar a szarka. Azért az az amerikai álom, miszerint Kína kivéreztetésével technológiailag is ők lehetnek a világhatalom olyan, mint Hitler világhódító terve. Én eddig még nem voltam tudatos kínai fogyasztó, azt vettem, ami jobb volt ár/érték arányban, de ezek után tudatosan fogom keresni a kínai termékeket, és igencsak kedvem támadt kipróbálni a Huawei saját oprendszerét. Én őszintén drukkolok nekik, hogy sikerüljön új bérgyártót találni, vagy saját erőből húzzanak fel minél hamarabb egy chipgyártósort, és túrják ki az USA-t mindenhonnan. És ennek csak egy oka van, a pofátlanság. Amit az USA művel, az pofátlanság, és arrogáns lépés, arról nem is beszélve, hogy egy ilyen jellegű támadás ha fegyverekkel történne, az már világháborúnak számítana. :U

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#245) #88470784 válasza klepto (#244) üzenetére


#88470784
törölt tag

Ez a mostani lépése az USA nak csak ideiglenes előnyt jelent, amit hamarosan le fog küzdeni kína. Főleg most, hogy HongKong is visszakerült végre ténylegesen hozzájuk. Amit azután vesztettek el, hogy a nyugat elárasztotta kábítószerrel kínát.
Szóval ezt a pillanatnyi előnyt, el fogja veszíteni az usa, aztán nem tudom mihez fognak kezdeni, mert atöbbi ország is elgondolkozik majd azon ugyanez velük is megtörténhet ami a kínaiakkal is.

Amúgy vicces, ahogy elfelejtik a szerepüket az amerikaiak.
Eddig kémkedéssel vádolták kínát és a huaweit, emiatt kellett az intézkedéseket hozniuk most már gazdasági háborúról beszélnek aminek a gazfasági lemaradásuk az oka és emiatt kell intézkedéseket hozni. :DDD

[link]

[ Szerkesztve ]

(#246) Tetsuo válasza #88470784 (#245) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

Ámerikánál az igazság mindig relatív és a széljárástól függ. A hazug "demokratikus" kommunikáció ellenére Szaúdi az barát, mert megegyeztek az üzletben, Irán az ellenség, mert független akar maradni.

(#247) klepto válasza #88470784 (#245) üzenetére


klepto
addikt

Szerintem nincs olyan belbiztonság, aki ne kémkedne. Még a magyar mobilszerződésekben is benne van, hogy hozzájárulsz a mobilforgalom megfigyeléséhez. Amíg ez törvényileg szabályozva van, addig ok, de amikor a Google havonta küldi az e-mailt, hogy az előző hónapban percre pontosan mikor hol jártam, na az már nálam is kiverte. Na nem azt, hanem a biztosítékot. Ha más meséli, el sem hiszem. Ez azóta vált rendszeressé, mióta kirobbant a kínai botrány. Szóval ennyit arról, hogy melyik ország kémkedik. Ami meg a kínai mobilokat illeti, azok is kibírnak annyit, mint a nyugatiak, sőt. Most a párom egy Xiaomi A2Lite telefont használ, és az Android 10 óta szoftveresen vacakol (pl. rendszeresen átdobja a mobilnetet az egyik kártyáról a másikra), de hardveresen röhögve bírja, és lényegében semmi baja a korához képest. Nekem most egy Honor Band 5 karkötőm van, és meglepően pöpec még a nyelvi honosítása is, és maga a telefonra telepített szoftver jelez, ha frissítés érkezik az aktivitásmérőre. Igaz, a Huawei már fel sem töltötte a Honor 5-höt tartozó Huawei Healt szoftver legfrissebb verzióját az Android áruházba, de tökéletesen megvan egymás mellett az Android és a Huawei áruház, és abszolút nem akadnak a Huawei programok az Android rendszerrel. Tudom, hogy az alapkódolás azonos, de mégis nagyon el tudják rontani még az Androidot használó mobilgyártók is az optimalizációt.
Szóval a Huawei ilyen apróságnál is odatette magát rendesen, ami mindenképp bizalomgerjesztő! :C

[ Szerkesztve ]

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#248) Bluesummers


Bluesummers
őstag

Te jó ég. Véletlenül idetévedtem, elolvastam az első kb 150hozzászólast. Gratula, nem semmi ez az egész. Egyik tag nem bírta, törölte magát, lehet jól tette.

Röviden annyit az önfenntartó gazdálkodáshoz, hogy majd dakkor lesz ebből valami, ha mondjuk:
1. lakatlan szigetre kerülsz és nincs választásod
2. olyan apokaliptikus helyzet áll elő, hogy mindent a kezdetekről kell kezdeni.

Addig meg mindenki azt csináljon, amit akar, ha valaki otthon akarja taníttatni a gyerekét tanárok nélkül, tegye, ha valaki PhD-s akar lenni, legyen. Egy matek professzornak kell a 10.000$-s legújabb CPU, Mancikának jó lesz az Intel Core2Duo P8600 SSD-vel.
The End.

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.