Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] A dunsztos

Hozzászólások

(#27) Xpod válasza Vakegérke (#21) üzenetére


Xpod
addikt

Ha jól értem, nagyi lapátolja bele a lekvárt a dunsztosba függetlenül attól, hogy Döncike feje csökkenti a térfogatot?

Ezt nem teljesen így értettem. Mivel a lekvár általában jól ragad, arra gondoltam Döncike kezét esetleg lábát valami módon be lehetne lekvározni és akkor pókemberest is játszhatna több kevesebb sikerrel. Így további lehetőséget kínálva a lekvár mennyiségének csökkentésére, illetve a fal és egyéb lakástartozákok lekvározásával, a család néhány tagjának idegállapota is tovább fokozható. Esteleg ha lenne ott a lakásban valami szőrös állatka, pl macska vagy kisebb kutya ők is hasznosan tudnának segíteni a történet szálának tovább fonásában.

A nadrágom ifjúkori koporolásával mostmár egyet értek, de akkor nagyon nem éreztem szükségességét.

Azért az udvar közepén történt a lyuk készítés, mert ott volt egy szép nagy homokrakás nem túl messze, ami takarta a műveletet, illetve ha a szüleim szóltak azonnal tudtam jelezni, hogy pozíciómat.

Bevallom nem vagyok rendszeres olvasód, de írásaid egy részével képben vagyok. Hozzászólni nem nagyon szoktam, inkább élvezem a történeteket és jókat derülök a hozzászólásokon.

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] A dunsztos
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.