Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#137) b. válasza komi77 (#136) üzenetére


b.
félisten

persze tök korrekt volt amit leírtál, nincs vele gond. A sztereotípiákból építkező kommenntekre vagyok kibukva, nem is neked szólt.
Intel piaci helyzete megérdemelten tart arra amerre tart, bár nagyon meglepő, hogy még a gyáraikkal sem képesek dülőre jutni, de azt tudom erre mondani, hogy abszolút megérdemlik a zuhanást.
Sajnos a probléma még mindig az, hogy a részvényeikre nem gyűrűzött rá ez igazán, mert akkor lesz az igazi probléma náluk.
Hosszú évekig aki játszani akart, az Intelt vett, mert jobb volt ez tény. 2 éve jött a ryzen, ami játékos fronton azért nem volt egyértelmű választás, legyünk őszinték. Most jött el az idő, hogy igen a 2- vagy az érkező 3. sorozat már ott lesz ahol kell.de ez hosszú folyamat alatt került ilyen mélypontra és van hova feljönni, 6-8 év hátrány / előny nem fog egyik pillanatról a másikra eltűnni.
Ugyan ez igaz Nvidia fronton, hogy 6 éve középkategóriában késéssel, nagyobb fogyasztással, végletekig kihegyezve érkeznek az AMD kártyái, felső házat szinte válasz nélkül hagyva. Tehát itt is tök evidens a piaci részesedésük., hogy itt tart most.( sőt köszönhetnek sokat a bányászatnak) Nvidia Intellel szemben generációról generációra előre lép,fejleszt. Nem egy kategória a két cég, ennyit a lényege a mondandómnak, ráadásul AMD -Intel viszony szerintem jobb, mint Nvidia másik két céghez való viszonyulása.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.