Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Yany


Yany
addikt

No igen, a hír tartalmát szépen türközik a részvények. Lássuk év elejétől:

AMD vs Intel stock - Nasdaq

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#52) Chaser válasza antikomcsi (#42) üzenetére


Chaser
titán

10db-bol 2-3 cpu amd, 7-8 intel, eddig kb 0,5-1 amd volt es 9-9,5 intel, ha.igy nezed a szamokat ez bizony jelentos es meredek emelkedes, plane annak tukreben, h amd-nel lassan uj gyartastech, intelnel meg semmi

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#53) Komplikato válasza Bici (#48) üzenetére


Komplikato
veterán

Hmmm. Ha lenne sok pénzem egy fasza TR rendszerre, akkor lehet beújítanék egy SuperMicro lapot.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#54) Cathulhu válasza opr (#19) üzenetére


Cathulhu
addikt

Mi az hogy nincs árverseny? Ryzen előtt 100 ezres kategóriában 4 mag volt a csúcs, utána lett Intelnél is hirtelen elérhető árú 6 magos. Idén meg a 8 magvas csúcs ryzen nyitóára is max 100 volt. Alsó kategóriába is leszivárgott a 4 mag. APUk is kaptak egy erős upgradet, illetve a HEDT 8-10 magról, 18-32-re nőtt. akárhogy is nézem, ez 1.5 év alatt kb teljesítmény duplázás minden kategóriában, bőven a szokásos IPC növekedés felett, gyakorlatilag kicsit visszahozva a 90-es évek őrült tempóját. Milyen árversenyt akartok még ennél jobban?

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#55) exedoc


exedoc
senior tag

Érdekes ez most. Az Intel botladozik, nyűglődik, az AMD meg jól jön ki belőle. Eddig azt mondtam játékra még mindig Intel, ha sokmagos megoldás kell munkára akkor meg egyértelműen AMD. Most már a gaming vonalban sem vagyok biztos, az Intel procik ára ebben a szegmensben nagyon felszaladt a készlethiány miatt. Szóval ez most egyértelműen az AMD malmára hajtja a vizet. Nagyon kíváncsi leszek mi lesz ha beindul majd az Intel-nél a 10nm. Bár tartok tőle ezt a lemaradást most nehéz lesz ledolgozniuk, de láttunk már csodát.

(#56) Picco válasza Cathulhu (#54) üzenetére


Picco
addikt

Ugyanezt, megegyszer, feleennyiert :DDD

It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#57) Tidus válasza runingman (#11) üzenetére


Tidus
addikt

+1

(#58) Remus389 válasza Tidus (#57) üzenetére


Remus389
veterán

Trumpot is megmosolyogták, aztán mégis nyert

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#59) Picco válasza Tidus (#57) üzenetére


Picco
addikt

Ryzen megjelenese elott ha valaki azt allitotta hogy ca. 2 ev alatt ipc-ben felzarkoznak es 25% piaci reszesedesuk lesz, azon is csak a mosolygas ment :K

#58) Remusz911 az mondjuk eleg sok ember arcarol lefagyott nagyon gyorsan...bevallom en is ebbe a csoportba tartoztam :B

[ Szerkesztve ]

It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#60) s.bala31


s.bala31
őstag

"most a Vega asztali GPU-k frontján elért sikereitől tekintsünk el" Ez irónia akart lenni vagy a bányászláz miatti eladásokat már sikernek lehet nevezni? Szerintem az AMD mindent egy lapra tett fel a Ryzen-el és bejött neki. Még a GPU részleget is hanyagolták emiatt, vélhetően azért lett ilyen félkész a Vega széria. Nekem az Athlon 64-es idők sejlenek fel, akkor dobbantott hasonlót az AMD CPU vonalon. Sajnos később ráültek a kezdeti sikerre és az Intel újra elhúzott. Remélem mégegyszer már nem esnek ebbe a hibába és tudják tartani majd a lépést. Engem a Ryzen 1-es széria nem győzött meg (többek között a memóriák inkompatibilitása miatt). A refreshnél meg már megvolt az i5. Amit nem bántam meg és köszönhetően az AMD feltámadásának sikerült igen csak baráti áron beszerezni. Azért az intelt nem kéne még temetni itt a piros fanboyoknak :)

(#61) Remus389 válasza Picco (#59) üzenetére


Remus389
veterán

Nem baj, legalább lehet röhögni: [link] [link] :D

Már csak akkor örülnék még jobban ha az AMD elérné az 50%-os részesedést, tizedakkora cég, mármint ha az alkalmazottak számát nézzük.

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#62) hokuszpk válasza lemusz (#3) üzenetére


hokuszpk
nagyúr

ezzel kezdem, ha nem Abu irja, el se olvasom.
de mindjart bepotolom ezt a mulasztast.

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

(#63) Dr. Akula válasza lemusz (#3) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Mert nem mindegy ki írja le a tényeket?

(#64) Egon


Egon
nagyúr

a várakozások szerint a korábban 99%-ban az Intel birtokában lévő piacon ez év végére 5%-ra növelheti jelenlétét az AMD.

Abu meg 25-30%-okat vízionált az AMD szerverpiaci részesedéseként, azóta is ezen röhögök... :C
Ha jól rémlik, az AMD-nek 20% körül volt az asztali procik piacán a részesedése korábban, ez ugrott fel 30%-ra. Hát ezért tényleg nem fog senki eret vágni magán.
Mondjuk az is tény, hogy elég mély gödörbe sikerült ásnia magát az Intelnek, hogy évek (és nem hónapok) kellenek a helyzet rendezéséhez.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#65) Remus389 válasza Egon (#64) üzenetére


Remus389
veterán

Abu meg 25-30%-okat vízionált az AMD szerverpiaci részesedéseként, azóta is ezen röhögök.. Szerintem nem az év végére gondolt Abu, hanem inkább jövő évre.

Valamit fejtegetett hogy az Epyc processzorok fogyasztás/teljesítmény mutatója nagyon kimagasló, akár 80%-al is jobb mint az Intel, mondjuk egy 7nm-es 64 magosnál már elképzelhető.

Hát ezért tényleg nem fog senki eret vágni magán. Ez azt jelenti viszont, hogy az Intel leesik 80-ról 70-re és 6x%-ra, ha azt nézzük hogy az Intelnek tízszer több alkalmazottja van, igenis fáj nekik.

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#66) Cathulhu válasza Egon (#64) üzenetére


Cathulhu
addikt

Tudtommal idénre ”high single digit” volt a becslés epyc fronton, az 5% ettől valóban elmarad, pedig volt ugye meltdown meg spectre, de mégis lassabban adoptálja a piac, rendes designok is csak év eleje óta vannak. Mondjuk a phoronix legújabb tesztje szerint kb mostanra ért be az epyc, köszönhetően a kernel és a gcc optimizálásoknak, szépen megy az adok kapok a 32 magos epyc és a 2x20 magos xeon között, az Epyc 2 kifejezetten erős ajánlat lesz.

[ Szerkesztve ]

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#67) tecsu válasza GrotESC (#13) üzenetére


tecsu
addikt

Milyen 20%? Olvasd el mégegyszer. Jelenleg van 20%-os részesedése, amiből akár 30% is lehet negyedik negyedévre.

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#68) Picco válasza Cathulhu (#66) üzenetére


Picco
addikt

pont tegnap olvastam hogy mar az MS is berendelt belole az Azure-hoz, tehat alakul ez.

Egon a 20%ot a volt intel ceo brian "kraxcjhdsfk" mondta, hogy az alatt kellene tartani oket az elkovetkezendo 2 evben. ha mar valaki mas szavaival dobalozol, legalabb tudd hogy mivan :P

[ Szerkesztve ]

It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#69) Tidus válasza s.bala31 (#60) üzenetére


Tidus
addikt

Hát igen nem kéne temetni ahogy visszaolvasok.
Átmeneti problémákkal küzdenek, olyanokkal amik az AMD-nél soha nem lesznek, mert bérgyártóval gyártatnak.
Mielőtt valaki megjegyezné, nem húzok egyik gyártóhoz sem.
Felső kategóriás Intel CPU-t, és Felső kategóriás AMD VGA-t használok.

(#70) _drk


_drk
őstag

Az a durva hogy a sok VS topic átment hajrá topicba annyira szét nyírták utóbbi években a PC-t :D

(#72) csongi válasza Chaser (#52) üzenetére


csongi
veterán

Igen, igazad van. Viszont egy alacsonyabb mutatot konnyebb duplazni.
Onmagukhoz kepest hatalmasat leptek elore.
Ettol az Intel meg nem fog bepanikolni szerintem.
Valahol a 35-40% piaci vesztesnel kezdodik el a felhasznaloknak kedvezo arverseny. Ezert mar csataba megy az intel, mert nagy mennyiseg.
A 10-20%kozott a bevetel kiesest armelessel kompenzalhatja. De csak rovidtavon, ha az AMD tovabb nepszerusodik. Szerintem valahol 2020 kornyeke lesz a varhato ar csata.
A jelenlegi VGA es memoria arak mellett es az eddigi befektetett munka hullamait meglovagolva lehetne vasarlokat szerezni, ha jobban tolnak az APU-kat.
Ha mar plattformot valt valaki, akkor kesobb a kedvezo aru cpu-kal lehet megtartani a vasarlokat.
Azert gondolom ezt, mert a jelenlegi VGA arak nagyban hozzajarulnak a pc szegmens zsugorodasahoz.
A memoria arak, egyenlore maradnak szerintem. Hiszen kereslet van, smart vilag zabalja a memoriat. :)

(#73) Vektast


Vektast
aktív tag

Hát ha jól tudom a jövőben a Wayland-Yutani David androidjaiban is AMD poci lesz, szóval a sikerük garantált a messzi jövőben! :DD

A nehéz idők erős embereket formálnak. Az erős emberek jó időket hoznak el. A jó idők gyenge embereket formálnak. A gyenge emberek nehéz időket hoznak el.

(#74) E.Kaufmann


E.Kaufmann
addikt

Erről a régi vicc jutott eszembe, ma az egyharmada, de holnap akár az egynegyede, egyötöde vagy akár egyhatoda is. PS: nem vagyok intel fan, gyözzön a jobb

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#75) Jacek


Jacek
veterán

Inkább az a szomorú hogy vannak ezek a mongoloid idióták akik tapsolnak hogy ne legyen verseny mert intel/nvidia/helyetesitsd be amit akarsz, mert ő idíóta fanboy... mért baj az neki ha a kedvence termékét esetleg olcsobban veszi meg? Akkor kevésbé érzni menőnek magát a retardja?
Tényleg sokkal jobb ha még mindig 120-ért vennénk a 4 magot, mert ha nincs ryzen akkor ez lenne...
Most az istenbarma mehet azt veheti a félmillás videókártyát....

(#76) Tyrel válasza Jacek (#75) üzenetére


Tyrel
őstag

Hát sok ilyen birka van, Steve Jobs egyetlen jó lépése az ennek a korai felismerése volt... ők is nagyon messze jutottak az elvakult fanboy-ok hátán. Az Intel meg az nVidia már csak a példáját követték....

[ Szerkesztve ]

Turenkarn

(#77) Chaser válasza csongi (#72) üzenetére


Chaser
titán

de ez a duplázás rövid idő alatt történt, nem hosszú évek alatt, ez veszélyes
árverseny rég van, ha nem úgy lenne nem kapnál intelnél 6 magot 50-60e alatt:)
nem kellett volna az utóbbi években semmi mást nem csinálniuk, mint h a kényszerből előrehozott sokmagot' hamarabb kiadják, és akkor nem verte volna őket így pofán az amd
ehhez kellett az intel pocsék vezetője, és az amd kimagaslóan jó vezetője, összetett dolog ez, de a vevőknek szerencsésen alakult a történet, ha igaz a linkelt részvény árfolyam, az mindent el is mond a történtekről

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#78) eldiablo válasza MSI.Navi (#38) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Nem tudom sajnálni őket sem. Most az Intel csinálja ugyan azt, évekig árulja ugyan azt a szart apró finomításokkal.

(#79) sh4d0w válasza s.bala31 (#60) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Az idő mindent megszépít. Valójában az AMD nem ült rá az A64 sikereire, hanem az Intel fizette le és zsarolta meg a gyártókat és kereskedőket, hogy ne forgalmazzanak AMD-s cuccot.

https://www.coreinfinity.tech

(#80) Vektast válasza Chaser (#77) üzenetére


Vektast
aktív tag

Hol kapok én most Inteltől 6 magot 50-60-ért? Komolyan kérdezem? Mert a legkisebb nevenincs oldalon is 70 ezer felett van egy nyamvadt i5-8400, a normálisaknál meg 80+ezer.

Jelenleg egy árkategóriába van az i3-8100 és a Ryzen 5 2600. :DDD

[ Szerkesztve ]

A nehéz idők erős embereket formálnak. Az erős emberek jó időket hoznak el. A jó idők gyenge embereket formálnak. A gyenge emberek nehéz időket hoznak el.

(#81) slett27 válasza E.Kaufmann (#74) üzenetére


slett27
addikt

A "PS:"-ről jutott eszembe hogy a konzolok is az AMD Jaguar CPU-val mennek mind a PS4-re mind az XBOX-ra. Az mekkora szelet bevételi volument tekintve ? Azért a konzol piac sem elhanyagolható...

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#82) secretgarden


secretgarden
aktív tag

Végre egy kis egészséges verseny :-)

(#83) Cathulhu válasza slett27 (#81) üzenetére


Cathulhu
addikt

Azon nagyon kicsi a haszon, a nagy volumen kompenzal valamennyire. Az a baj kulon nem szoktak reszletezni, egybe van veve az osszes server, beagyazott es egyeb semi-custom eladassal, igy nehez megmondani, ingadozva olyan 25-50%-at teszi ki ez a reszleg az AMD bevetelenek.

2018Q2 2018Q1 2017Q3

[ Szerkesztve ]

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#84) schawo válasza Chaser (#77) üzenetére


schawo
titán

Pont hogy nem kapsz. Intel a forgalomcsökkenést áremeléssel kompenzálja. A korábbi 55 helyett most 70 a 8400. Kő? Vigyed. Nem kő? Le vagy szarva. Úgyis elfogy. Szóval az árverseny az úgy néz ki, hogy AMD próbál árveresenyezni. Azt viszont nem szoktuk versenynek hívni, ahol csak egy induló van.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#85) zolomon17 válasza Solten (#37) üzenetére


zolomon17
senior tag

Hozzátéve, hogy a Nokia azért pillanatnyilag a világ egyik, ha nem a legnagyobb mobiltorony óriása, szóval akkorát azért nem estek, csak más lett a profil :U Ugyanakkor igaz, hogy a kézi mobileszközöket illető piaci helyüket iszonyúan elbarmolták :R

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#86) Chaser válasza schawo (#84) üzenetére


Chaser
titán

Ez most van, de volt olcsobban jo darabog, 50-ert is tudtam volna venni boltbol
Ezt mondtam fentebb, az nem fog mukodni hosszu tavon, h a kevesebb db szamot magasabban adjak, ideig-oraig, aztan egyre tobben atportolnak inkabb amd-hez, mar a hangzatos korajhet' propagandaval nem sokra mennek, akinek kifejezetten magas ipc kell annak kell intel, tobbieknek mar minden teruletre van amd megoldas
Ha a 4. negyedevre realisan varhato +5-10% amd novekedes, azt jelenti h intelbol kevesebb fogy, ezt pedig a piaci reszesedesenek csokkenese miatt nem engedheti meg maganak az intel, ha a reszvenyek tovabb esnek azt a reszvenyesek nem fogjak turni
Akkir tudna tartanai az arakat, ha amd oldalrol is jelentosebb emeles lenne, ha ez nem tortenik meg, ido kerdese es kenytelen csokkenteni az arakon

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#87) hokuszpk válasza slett27 (#81) üzenetére


hokuszpk
nagyúr

az AMDnek nem tul nagy penz ez, de arra eleg volt, hogy eletbentartotta a ceget.
a konzoloknal az igazi biznisz a szoftverben van.

[ Szerkesztve ]

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

(#88) b. válasza Tyrel (#76) üzenetére


b.
félisten

Fogalmam sincs miért van egy lapon emlegetve állandóan Nvidia-Intellel az AMD sek szemében.Ez ugyan olyan elvakult fanboyság,.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#89) koko52


koko52
veterán

Remélem az OEM is átpártól és lesz ott 50% is. Ekkora áremelést a vásárlók már nehezebben nyelnek le. I5 8400 = R5 2600 70000 vs 54 000! Nincs kérdés, 20 év Intel után jöhet az AMD! Egy volt Intel fan...

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#90) Man0gatya válasza schawo (#84) üzenetére


Man0gatya
aktív tag

az intel árat emelt? mikor? nem a hiány miatt lett áremelés? pl a vga piacon ugyanez volt

(#91) schawo válasza Man0gatya (#90) üzenetére


schawo
titán

nem a hiány miatt lett áremelés?

Csökken a forgalom, de hiány alakul ki, ami miatt épp áremelést lehet bevezetni. Oszd be.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#92) slett27 válasza hokuszpk (#87) üzenetére


slett27
addikt

Hasznos info volt, thx. :R

Pinky Demon : vágom. :)

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#93) eldiablo válasza b. (#88) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Szerintem meg nem elvakultság. Mondom ezt Intel és nV tulajként. :U

(#94) Fred23


Fred23
nagyúr

Jövő hónapban két gépet is építek, mindkettő AMD-s lesz. A Ryzen előtt eszembe nem jutott volna az Intelről leszállni, most viszont szerintem már lehet nagyon jó ár-érték arányú AMD-s konfigokat építeni sokféle felhasználási területre. :K

(#95) jedis


jedis
senior tag

Ha most az AMD-nek van egy kis esze, nem emel árat. Had emeljen csak az Intel. Minél jobb lesz az AMD-k ár/érték aránya, annál többen nyergelnek át a pirosakhoz. A kereskedelem nagy mondása, hogy egy vevőt megtartani töredék annyi energiába kerül, mint megszerezni. Most van itt a legjobb alkalom, hogy vevőket szerezzen. Dupla cumiban van az Intel. A 10 nanós szopóroller, és az ebből adódó kapacitáshiány miatt kialakult készlethiány durva áremelkedést hozott magával. Most néztem az Ipont. Egy 6/12 -es Ryzen olcsóbb, mint egy 4/0-ás I3 ! :Y :Y :Y Nagyon "Intelfannak" kell lenni annak, aki az I3-at válassza jelen viszonyok mellett. :K

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#96) Tyrel válasza jedis (#95) üzenetére


Tyrel
őstag

Az 4/4-es, legyünk azért polkorrektek... :P

Turenkarn

(#97) Clay válasza b. (#88) üzenetére


Clay
senior tag

Azért, mert az Intel csak procikat gyárt, az NVidia meg csak gpu-kat, és nagyon hasonló az "üzletpolitikájuk", az AMD meg mindkettőt.

A processzorok füsttel működnek.Ha kijön belőlük a füst,nem működnek tovább!

(#98) Qtya123 válasza Tyrel (#96) üzenetére


Qtya123
őstag

Én pont a hetekben gondolkodtam el azon, hogy lecserélem az i7-3770-es konfigomat, de úgy döntöttem kivárok. Az AMD kétségtelenül nagyon ugrott előre, az Intel meg teljesen lutri, hogy mit tud majd lépni.
Mindenesetre 2020-ig biztosan kivárok. Addig talán az Intel is magára talál, illetve az AMD is hozhat ki további jó processzorokat. Majd akkor döntök.

2013 év elején nagy dilemmában voltam, hogy FX legyen, vagy core i. Csak játék volt a szempont. Akkor úgy emlékszem valahol olvastam, hogy az FX után már nem lehet abba a tokozásba processzort tenni, illetve láttam, hogy az i7 odaver az FX 8350-nek, hiába a 8 magja. Így gondoltam próba szerencse és anno vettem egy i3-3220 procit és egy nem túl acélos Gigabyte B75-D3V alaplapot. Az elképzelés az volt, hogy ugyan a tokozásba újabb generációs intel nem megy majd bele, de ha kell ott van az i7. Teltek az évek, az i3 kevés lett multira, mikor bejöttek a 64 fős Bf-ek. Jött kb 8.000 Ft ráfordítással egy i5, majd később 20.000 Ft ráfordítással egy i7-3770. Azóta persze videokártyát is cseréltem kétszer, illetve egyszer jó áron hozzájutottam egész jó ramokhoz, így azokat anno lecseréltem. Úgy érzem, hogy még mindig nem kevés multira a 3770. Ha szerencsém van még 2 évig nem is lesz az, vagy csak minimális kompromisszummal. Single playre meg szinte biztos vagyok benne, hogy nem lesz kevés egy jó videokártyával.

Anno nem gondoltam volna, hogy amit 2013-ban megvettem mezei b75 alaplap még 2018-ban is kiszolgál úgy, hogy a 2020 környéke sem reménytelen.

Akármi lesz Intel, vagy AMD fronton, remélem a következő váltásnál lesz olyan időtálló Intel vagy AMD, amellyel ugyanúgy maradhatok az adott tokozáson 5-7 évig.

[ Szerkesztve ]

(#99) Vektast


Vektast
aktív tag

Közben OFFTOPIC:
Ma jelentette be az Nvidia, hogy megint csúsztatják a 2080-asok megjelenését október 9-ig. ;] Eredetileg Szept. 20. lett volna a release date.

A nehéz idők erős embereket formálnak. Az erős emberek jó időket hoznak el. A jó idők gyenge embereket formálnak. A gyenge emberek nehéz időket hoznak el.

(#100) Dtomka


Dtomka
veterán

Lassan át kell állni AMD-re, mivel Intel CPU árak drágulnak... ;]
Egy 6700k-t mire lenne érdemes? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.