Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) k.


k.
őstag

:F :W :Y
Mié növelné 1 avi a letöltést....... :(
Ez olyan hogyha halgatsz a kocsiba zenét gyorsabban megy...... :W

(#2) A6ON válasza k. (#1) üzenetére


A6ON
csendes tag

Ne kifestőzz a smyleok-kal

Processzor tuning, Bios frissítés? ''Csak saját felelősségre'' AMD 5200+ brisbane

(#3) (Kolombusz) válasza A6ON (#2) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Az smiley.

Egyébként nem, nem lehetséges.

(#4) stangli


stangli
senior tag

Mu Ha Ha Ha :DDD vicces egy gyerek vagy :D
:W

(#5) Agostino


Agostino
addikt

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#6) DeadMeat


DeadMeat
veterán

Latom szeretsz blogolni :)
Csak azt nem ertem,miert zavar titeket,hogy hujesegeket hujen ir le,foleg ha szemelyes a bejegyzes. :F

[ Szerkesztve ]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#7) twollah


twollah
nagyúr

(#8) cizoe


cizoe
őstag

Ma nem gonoszkodom, csak megjegyzem, ilyen pillanatokban tudok darwinista lenni...
Amúgy csalóka a dolog. Az az ember időérzékétől függ. Sokszor pl úgy tűnik, gyorsabban tölt be a youtube ha az egérrel birizgálod a sávot.. :K :))

(#9) didyman válasza cizoe (#8) üzenetére


didyman
őstag

Sokszor pl úgy tűnik, gyorsabban tölt be a youtube ha az egérrel birizgálod a sávot..

Te is észrevetted? :DDD

"Az Antióchiai Szent Kézigránát. Mínár atya az őrizője e kegyes ereklyének"

(#10) stangli válasza DeadMeat (#6) üzenetére


stangli
senior tag

Csak azt nem ertem,miert zavar titeket,hogy hujesegeket hujen ir le,foleg ha szemelyes a bejegyzes.

mert vicces :DDD

(#11) cizoe válasza didyman (#9) üzenetére


cizoe
őstag

:DDD Gyakran mókázom ezzel...

(#12) sztikac


sztikac
őstag

Az avi tömörítésétől függ mennyit gyorsít a letöltésen, de ez csak a windows updatera vonatkozik. De te ezt nem igen tapasztalhattad meg mert az AviSpdUP.dll csak az eredeti Vista Ultimate verziókban található meg és ott is csak egy registry hackkel kapcsolható be :K

Ha érdekelnek a részletek dobj egy pü-t, ide nem írom be mert elég veszélyes...

[ Szerkesztve ]

(#13) cizoe válasza sztikac (#12) üzenetére


cizoe
őstag

:DD Te állat... :C

(#14) Agostino válasza sztikac (#12) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

az AviSpdUP.dll csak az eredeti Vista Ultimate verziókban található meg

Igazság szerint ez már DOS alatt is megvolt. Csak a pontosság végett mondom...

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#15) Cathfaern válasza Agostino (#14) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

És mi a helyzet a nosmoke.com-al? ;]

(#16) cizoe válasza Agostino (#14) üzenetére


cizoe
őstag

Ezt nem tudom, de én mindig kikapcsoltam a DosUpdate-et, mert nem eredeti 6.22-esem volt. :DDD

(#17) Thrawn válasza Cathfaern (#15) üzenetére


Thrawn
félisten

Na ez végképp betette a kiskaput...

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#18) cucka


cucka
addikt

furcsa, nálam mpg formátumú videók nézésénél gyorsul be a letöltés, de azoknál is csak akkor, ha darabolós metál videóklippekről van szó. vudu magic.

(#19) Yutani


Yutani
nagyúr

Kedves Á6on,

Vannak DivX filmek, ami gyorsítanak bizonyos folyamatokat. Például a felnőtt bírkózós témakörbe illő filmek nagy hatékonysággal segítik el a bohócpolírozást a végkifejletig. 1-2-3 év múlva javaslom kipróbálni.

#tarcsad

(#20) sghc_toma válasza Agostino (#14) üzenetére


sghc_toma
senior tag

tévedsz, DOS-ban még AviSpdUP16.com volt a neve ;)

in asm we trust

(#21) cizoe


cizoe
őstag

na ezt az estét is végigröhögöm úgytűnik.. :C

(#22) djtoomi válasza Yutani (#19) üzenetére


djtoomi
addikt

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Bohócpolírozás vazzeg.... :)) :)) :)) :DDD

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#23) VladimirR


VladimirR
nagyúr

ket oka lehet annak, hogy a letoltes felgyorsult, akar joval a letoltesi maximumod fele, de egyik sincs osszefuggesben a windoze update-tel

egyfelol ha tomoritetlen, vagy gyerul tomoritett avi-t toltesz, az atvitelt vegzo szoftver (pl a webszerver es a bongeszo) tomorithet
masfelol megeshet, hogy un. faek, vagyis hamis allomanyt toltesz le,mely igazabol nem video, csak egy annak alcazott (tobbnyire ures, vagy szemet) file - itt is vegezhet tomoritest az atvitelt vegzo szoftver

mindket esetben a tenylegesen atvitt adat merete kevesebb (masodik esetben sokkal kisebb, mert az ures, csupa 0 byte-ot tartalmazo file remekul tomoritheto), ezert tunhet ugy, hogy gyorsabban toltesz, mint az elvileg lehetseges

a kotekedoknek pedig halkan megjegyeznem, hogy lehet, ok jol szorakoznak, viszont meglehetoen visszataszito amit csinalnak
ha csak f***sagokat tudtok irni, azt inkabb tartsatok magatokban, mert igy legjobb esetben is felreinformaljatok az olvasot/kerdezot
koszonom

p.s.: persze tudom, ti mind zsenikent jottetek a vilagra, mitobb, kozosen sz**tatok a spanyol viaszt is

[ Szerkesztve ]

(#24) sghc_toma válasza VladimirR (#23) üzenetére


sghc_toma
senior tag

a Windows Update-es letöltése gyorsult be állítólag, attól, hogy filmet nézett....

[ Szerkesztve ]

in asm we trust

(#25) Yutani válasza VladimirR (#23) üzenetére


Yutani
nagyúr

Kikérem magamnak a gyanúsítgatást. Abszolút nem félreinformáló az, amit én mondtam. :DDD

Egyébként nem tudom, hogy sz**tam-e már spanyol viaszt, de időnként életet adok egy 3 kilós néger babának. Főleg, ha előtte való nap sokat eszek.

[ Szerkesztve ]

#tarcsad

(#26) cizoe válasza VladimirR (#23) üzenetére


cizoe
őstag

"csupa 0 byte-ot tartalmazo file remekul tomoritheto"

Valóban! :P

"mert igy legjobb esetben is felreinformaljatok az olvasot/kerdezot"

Ha nem tennénk mindig nevetségessé ezeket a topikokat, épp a vendég olvasók lennének félreinformálva a "blogger" által, mivel nem lenne jel, hogy full fa#sságot ír.. :o

[ Szerkesztve ]

(#27) VladimirR válasza sghc_toma (#24) üzenetére


VladimirR
nagyúr

hopp, valoban ^^

(#28) VladimirR válasza cizoe (#26) üzenetére


VladimirR
nagyúr

egy kerdest tett fel a szerzo, azzal eleg nehez felreinformalni valakit
mellesleg cafolni lehet anelkul is, hogy kozben hulyegyerek modjara poenkodnal
persze megertem, igy talan paran azt hiszik majd magukorol, hogy de k***ara okosak is, mert talaltak valakit, aki meg naluk is kevesbe ert a dologhoz

(#29) spirit007


spirit007
senior tag

Nos nálam van olyan film ami 1 perc alatt akár 100%-ra növeszti .... :DDD

(#30) cizoe válasza VladimirR (#28) üzenetére


cizoe
őstag

Jol gondolod, éppen ezért csinálom. De megyek is, mert ha megy a Firefox a Media Playerben halkabban szól a zene.

spirit007: ;]

[ Szerkesztve ]

(#31) lesaux válasza k. (#1) üzenetére


lesaux
veterán

Ez olyan hogyha halgatsz a kocsiba zenét gyorsabban megy......

Ez viszont igaz. Egy jó pörgős nóta, és máris 70-nél van a mutató.

(#32) rii


rii
nagyúr

nekem volt már ilyen, vagyis ehhez hasonló

DC++-ben

a munkahelyi sávszéll 200K-volt le/fel.
és kb 5 perc alatt lent votl a film, mindkét része, elősször azt hittem, hogy sikerült megtalálnom a szomszéd szobában a másik felet. bár akkor is csak max 200kval jöhetett volna

amikor bele akartam szkeptikusan nézni, az mplayer-elszállt mint a vadliba

valszeg valami fake megosztás volt, vagy programhiba, de tényleg keletkezett egy 700 megás file percek alatt .... ami asszem 1000kbyte körüli értékkel jött le ...

régen volt, talán igaz se volt

uff....

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#33) spirit007 válasza lesaux (#31) üzenetére


spirit007
senior tag

Jaja , van ilyen nóta pl.: [link] ;)

(#34) eddie17 válasza spirit007 (#33) üzenetére


eddie17
addikt

Legjobb :R

(#35) Thunderzolee

wazz, elmegyek dolgozni éjszakára, hazaérek, erre mi volt itt az este.. :D

Ez olyan hogyha hallgatsz a kocsiba zenét gyorsabban megy......

Egyszer édesanyám épp akkor látogatott meg, amikor takarítottunk otthon, és porszívóztam, felmostam az előszobát meg ahol nem szőnyeg van, közben meg szokásom szerint (szerinte) iszonyatos hangerővel szólt a hifi. Nem is vettük észre, h bejött, csak letekerte a hangot (csoda, h tudta/emlékezett rá, h hol kell :D ), sz'al mondta: "-Miért kell így bömböltetni? Így gyorsabban szárad a padló?"

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#36) k. válasza lesaux (#31) üzenetére


k.
őstag

Nem igy értettem...
Hanem pl az opelod nem fog azért 170nel menni(pedig megy az :) ) mert elinditottál vlaami pörgös számot....A lábad na az reagál rá.Tiszta fizika.A zenei hanghullámok eröt fejtenek ki a lábadra ami a gázpedálra és már süvitesz is.Tetszikérteni?
Ui:A hszeken még mindig röhögök

(#37) lesaux válasza k. (#36) üzenetére


lesaux
veterán

Nem igy értettem...
Pedig tisztára aszittem. ;]

(#38) Sensei válasza sghc_toma (#20) üzenetére


Sensei
tag

Tévedés. Ez nem lehet DOS-os filenév, kicsit sok a karakter. ;)

Nem vagyok hülye, csak van a fejemben néhány hibás szektor.

(#39) sghc_toma válasza Sensei (#38) üzenetére


sghc_toma
senior tag

hoppáhoppá.. tényleg... ezt benéztem :B

in asm we trust

(#40) k. válasza lesaux (#37) üzenetére


k.
őstag

:P Megintcsak:
Én kérek elnézést :DD

(#41) Tim82


Tim82
nagyúr

ezt csak most láttam, de nagyon jó... :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#42) sztikac válasza Sensei (#38) üzenetére


sztikac
őstag

Nemnem rosszul tudod! A command.com /allowverylongfilenames kapcsolóval indítva engedélyezte a hosszabb fileneveket is. Ez azért kellett mert a dos-ban még nem volt registry sajnos :(
Egyébként nekem a DosUpdate sose működött pedig eredeti DOS-om volt. Lehet az 56.6-os modem kevés volt neki (vagy a 386SX16, 4 Mb RAM-mal pedig a DosÉlményIndexem 3,5 volt ezzel a konfiggal)?

(#43) cizoe válasza sztikac (#42) üzenetére


cizoe
őstag

Nekem dosban még a shader 2.0-ás norton commandert se engedélyezte az élményindex miatt.. :( És a 2d-s ablakváltás sem működött.. :O

Arról nem is beszélek, hogy az Intranet Unexplorer 0.7 is fagyott állandóan.

[ Szerkesztve ]

(#44) Viktor0610 válasza sztikac (#42) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

command.com /allowverylongfilenames

És tényleg elindul!? :Y
Bár kiírja, h. "Érvénytelen kapcsoló." :U

( ;] )

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#45) Tim82


Tim82
nagyúr

a post írójának: próbáld ki HD-rip nézés közben. hidd el, hasítani fog az update.

:DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#46) cizoe válasza Tim82 (#45) üzenetére


cizoe
őstag

sajnos nem jó amit mondasz... mivel a 720p és 1080i stb az 7x20p=140p és 10x80i= 800i
Ahhoz hogy jó legyen 864k video codec kell, mivel 8x60k=512k
512k pedig jó. A windows tartalmazza ezt a ritka kodeket, a windows\system32\ultrasecret_developer_folder\864k\ mappában van.

[ Szerkesztve ]

(#47) Tim82 válasza cizoe (#46) üzenetére


Tim82
nagyúr

akkor nem is olyan ritka, hiszen hány vindózos gép található széles e világon... :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.