Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) zodo válasza brainticket (#447) üzenetére


zodo
nagyúr

Én már kivárom, hiába a hónapos várakozás és még legalább két hét mire postázzák plusz szállítás mert ez az első óra ami küllemre megfogott és tudása is bőven elegendő.
Ha minden igaz és időközben meggondolnád magad akkor kár volt lemondani mert a 42mm órák kizárólagos forgalmazása a Gearbest-é.

(#452) esox


esox
senior tag

Megjött a Brotect fólia, fel is raktam szépen.

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#453) belashx


belashx
senior tag

Megmondaná valaki, hogy mennyi idő után nem reagál a csuklóforgatós ébresztésre? Említik tesztekben, hogy egy idő után csak gombbal lehet bekapcsolni a kijelzőt, de azt nem, mennyi idő után.
Hamarosan megtudom, mert éjjel már Ausztriában járt, de azért furdalja az oldalam a kíváncsiság.

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#454) Smeló válasza belashx (#453) üzenetére


Smeló
tag

Ahogy beállítod az időpontokat.

(#455) belashx válasza Smeló (#454) üzenetére


belashx
senior tag

Igazán nem szeretnék értetlennek tűnni, de nem csak azt lehet beállítani, meddig legyen aktív a kijelző? (15 sec max) Olyan menüpontot nem láttam, hogy mennyi idő múlva menjen aludni az óra.

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#456) jozsi252 válasza zodo (#446) üzenetére


jozsi252
veterán

Köszi de sajnos az AppStore-ba nincs fent ez a app, csak a droid store-ba.

iPhone 13 Pro Max

(#457) Smeló válasza belashx (#455) üzenetére


Smeló
tag

Amazfit alkalmazásban a telefonon.

(#458) belashx válasza Smeló (#457) üzenetére


belashx
senior tag

Kifejtenéd kicsit bővebben?

Mondok egy helyzetet:
Nekiállok enni, de már 4 órája nem néztem rá a telefonra, viszont zsíros kézzel elkezd érdekelni, hogy mennyi az idő. Forgatom a csuklóm, és bekapcsola a kijelzőt?

[ Szerkesztve ]

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#459) veressjanos válasza belashx (#458) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Igen. Ezt tudod ki és bekapcsolni, hogy csuklómozdulatra ébredjen az óra.

(#460) zodo válasza jozsi252 (#456) üzenetére


zodo
nagyúr

Upsz ne haragudj, láttam a linket de nem nyitottam meg!

(#461) Danex


Danex
addikt

Na tegnap már a nemzetkozi elosztóban volt magyar honban. Remélem péntekre megjön
:U

(#462) kicsako


kicsako
őstag

Mai naptól elérhető a Lurdyban is a 47mm-esm röpke 50 rongyért. Webshopba 1-2heten belul varhato, egyelore csak az uzletben lehet megvásárolni.

(#463) < CyberBob > válasza kicsako (#462) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Ki is van téve? Be lehet kapcsolni? Alumínium, króm?

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#464) belashx válasza veressjanos (#459) üzenetére


belashx
senior tag

Persze, ezt vágom.
A kérdésem erre irányult:
YouTube videóban említik, ha egy darabig nem cseszteted az órát, akkor csak gombbal lehet ébreszteni a kijelzőt. Utána egy darabig működik a csuklómozgatós ébresztés.
Szóval mennyi idő utan megy "deep sleepbe" az óra, ahonnan csak a gomb ébreszti?

Lehet erre válaszoltatok, akkor bocsi, de én úgy nézem, nem. :)

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#465) besti válasza belashx (#464) üzenetére


besti
csendes tag

Ha jól értelmeztem, a képernyő "felélesztése", belépés a menübe nem működik egy idő után ha nem nyomsz gombot, de az idő kijelzése kézmozdulatra az más dolog és az nem múlik el. De még nekem sem jött meg az óra, csak a videókból mintha ezt szedtem volna ki.

(#466) Kutykurutty7 válasza besti (#465) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

Nekem több mint 2 hete megvan az óra és én is ugyanezt tapasztaltam, amit leírtál.

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#467) morfeus08 válasza < CyberBob > (#463) üzenetére


morfeus08
tag

Face oldaluk alapján mind2 változat. De az h a webes rendeléshez hetek kellenek az egy vicc.

(#468) belashx válasza besti (#465) üzenetére


belashx
senior tag

Köszi a választ!
Én úgy értettem a videókban, hogy hiába mozgathatod a kezed, mikor "elaludt" az óra, nem történik semmi, míg gombbal nem ébreszted, de aztán megint műxik a csuklóforgatásos ébresztés (míg megint el nem alszik..) :D

Kutykurutty7:
Neked is köszi!

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#469) veressjanos válasza belashx (#468) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Csuklómozdulatra mindig működik.
Beállítási lehetőség van, hogy mikor ne ébredjen a kijelző csuklómozdulatra.

(#470) bucsupeti válasza veressjanos (#469) üzenetére


bucsupeti
senior tag

Pontosan így van!
A helyzet a következő. Csuklómozdulatra mindig bekapcsol 3 mp-re, ami nem állítható. Tehát csuklómozdulatra mindig 3 mp-ig látod utána kikapcsol. A csuklómozdulatos bekapcsolás kikapcsolható, illetve időzíthető hogy milyen időpontok között működjön.
Bármelyik fizikai gombot megnyomva is bekapcsolhatod és ekkor addig marad bekapcsolva amit beállítottál az app-ban (max 15 mp), vagy a felső gombbal bármikor kikapcsolható. Az alsó gombbra állítható hogy mi jelenjen meg ha megnyomod (quick start)

[ Szerkesztve ]

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#471) jozsi252 válasza bucsupeti (#470) üzenetére


jozsi252
veterán

És ezt hol lehet beállítani? Mármint hogy a csuklós bekapcsolás milyen időközönként működjön? Mert én az órán csak azt találtam meg hogy gombnyomásra a kijelző meddig világítson.

iPhone 13 Pro Max

(#472) veressjanos válasza jozsi252 (#471) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Amazfit appban.

(#473) jozsi252 válasza veressjanos (#472) üzenetére


jozsi252
veterán

iOS-en kerestem de nem találtam ilyen beállítási lehetőséget. Esetleg egy screenshotot tudnál küdleni hogy droidon hol van, hátha okosabb leszek?

:R

iPhone 13 Pro Max

(#474) veressjanos válasza jozsi252 (#473) üzenetére


veressjanos
aktív tag

(#475) jozsi252 válasza veressjanos (#474) üzenetére


jozsi252
veterán

Így már meg van köszi!

iPhone 13 Pro Max

(#476) belashx válasza veressjanos (#469) üzenetére


belashx
senior tag

No, így már világos. Köszi mindkettőtöknek(bucsupeti)!

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#477) veressjanos válasza belashx (#476) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Ezer bocsánat mindenkitől, de belashx aláírásáról az alábbi kép jut eszembe:

[ Szerkesztve ]

(#478) Cortez863


Cortez863
csendes tag

Sziasztok!

Tudja valaki, hogy Eustock-nál mikor lesz elérhető? :F

(#479) GuruZone


GuruZone
őstag

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#480) belashx


belashx
senior tag

No, megérkezett az enyém is. Alu, spayol raktárból. Pont 1 hét alatt jött meg.

GPS pöpec, még bent is talált jelet, igaz nem panelben vagyok.

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#482) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Sziasztok! Mi band 3 után kedvet kaptam az órákhoz, mik az átfogó vélemények eddig a GTR-ről? :)

Megyen!

(#483) Kutykurutty7 válasza Brekecs (#481) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

Lehet tudni, hogy mivel nem vagy elégedett? A nappali alvás követést hiányolod?

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#484) Brekecs válasza Kutykurutty7 (#483) üzenetére


Brekecs
aktív tag

Igen! az előző órám tudta, általában 24-be dolgozom így van hogy nappal is pihenek kicsit,
szoktam nézni, mennyit és hogy pihenek.
azt meg nem tudni mikor kerül bele ez a funkció .

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#485) Kutykurutty7 válasza CptAdamica (#482) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

Szia!

Én is Mi Band 3-ról váltottam. Én egy óra szerű (bárhol, bármihez viselhető) eszközt szerettem volna minimum a Mi Band 3 tudásával. Ezt be is váltotta a GTR, mindent legalább úgy, de inkább sokkal jobban tud, mint a Mi Band 3. A készenléti idejük hasonló (bár úgy érzem, hogy az enyémben nem 100%-os az akkumulátor). Az értesítésfigyelés és a sportok követése sokkal használhatóbb a GTR-ben. Az alvásfigyelés ugyanazon a szinten van mindkét eszközben.

Hiretelen ennyi jut eszembe összehasonlításként. A Mi Band 3 is nagyon jó ár-érták arányú kütyü volt, ezt a pozitív tulajdonságot GTR is nagyrészt megőrizte, de azért a GTR-nek már-már akadnak kihívói. Kicsit összefoglalva nekem az ára mellett a GTR legvonzóbb tulajdonsága 2 hét használat után továbbra is a kinézete és az üzemideje.

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#486) Kutykurutty7 válasza Brekecs (#484) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

Értem és teljesen megértem! Nekem is hiányzik (bár kevésbé, mint Neked) ez a funkció a GTR-ből.

Mivel tudomásom szerint a gyártó minden terméke csak az éjszakai alvást érzékeli alvásnak már sok éve, ezért én egy kicsit szkeptikus vagyok azzal kapcsolatban, hogy bele fog-e ez egyáltalán kerülni a GTR-be.

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#487) CptAdamica válasza Kutykurutty7 (#485) üzenetére


CptAdamica
veterán

Köszönöm a választ, nekem is az elsődleges szempont a kinézet és az üzemidő. Megszerettem, hogy mindig van valami a csuklómon. Még a GTS-t néztem, de elvileg üzemidőben gyengébb lesz. Szóval a GTR-nél maradok, 2 hét múlva a Lurdy-s Xiaomi webshopban is kapni, azt írták, hogy azért csak 2 hét, mert nincs kapacitásuk feltölteni a termék adatlapot a szabadságolások és családi elfoglaltságok miatt, ami kicsit érthetetlen. Munka időben nincs valakinek 1 órája, hogy megcsinálja? Mert nem igazán kerül többe. :)

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#488) GuruZone


GuruZone
őstag

Nálam az alvásfigyelés teljesen kuka.
Mi lehet az oka? MiBand 2, 3, Amazfit BIP alatt ilyennel még soha nem találkoztam.

Amióta megvan ez a példány (47 mm alu), azóta nem aludtam semmit a program szerint. Ma sikerült valahogy rögzítenie 1 órácskát. Persze nem 4:54-kor feküdtem.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#489) Kutykurutty7 válasza CptAdamica (#487) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

Szubjektív vélemény:

Nyilván ez ízlés kérdése, de nekem a GTS nagyon komolytalanul néz ki. Tudom, hogy miről koppintották, de nekem az sem tetszik... :)

Ha a kinézetet kellene 1-től 10-ig értékelnem, akkor nálam a GTR kapna 9-et, a GTS pedig 3-at.

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#490) Kutykurutty7 válasza GuruZone (#488) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

Nem néz ki túl jól! Itt vagy az órával van valami komoly gond, vagy szoftveresen zavarodott valami össze.

Nálam gyakorlatilag ugyanazok az alvásadatok vannak, mint a Mi Band 3-nál voltak. Ha a Gearbest-nél vetted, akkor ez egy kérdést megérhet a support-juk felé.

[ Szerkesztve ]

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#491) szabosasito


szabosasito
aktív tag

Szép napot mindenkinek, egy napja van meg az óra 47 mm alu. Sok órát kipróbáltam már Bip, Verge, Galaxy Watch, Pebble, Stratos stb. A GTR nagyon rendben van, tökéletes kinézet, kijelző, eszméletlen akkumulátor idő. Reggel 7 kor vettem le a töltőről most 18.30 -kor is 100 % -on van.Az értesítések is rendben jönnek és a Vergénél Stratosnál sokkal jobban olvashatók. Egy valami sajnos hiányos, memóriát egy kicsivel többet tehettek volna bele. Így plusz watch face is csak egy tehető fel.
Ha az Amazfaces által feltettem "kicseréltem egy gyári Watchface-t.és azt szeretném visszakapni, van e rá megoldás? Sajnos a kevés használható közül pont egy viszonylag jó volt használatban amikor cseréltem.

Előre is köszönöm. :R

(#492) Danex


Danex
addikt

Na délután megjött az óra.

Frissült is a 1.3.4.06-ra

Most megint jött egy frissités a 1.3.4.11-re

(#493) jozsi252 válasza Danex (#492) üzenetére


jozsi252
veterán

Always On Display került bele.

iPhone 13 Pro Max

(#494) Danex válasza jozsi252 (#493) üzenetére


Danex
addikt

nem lenne rossz, de úgy lenne értelme, ha témával összeillő lenne, igy kicsit bazári még

(#495) Kutykurutty7 válasza Danex (#494) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

Igen, mint a mesében... Van is Always on Display, meg nincs is. :U

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#496) GuruZone válasza jozsi252 (#493) üzenetére


GuruZone
őstag

Jó ez. Többi mint a semmi. Ha kéthetente jönnek frissítések, nem lesz itt gond.

Válaszolt ez a Pavel gyerek a két héttel ezelőtt írt emailemre.
Anno csatoltam neki mindenféle ripirtot, infót. Azt írta most (miután elnézést kért a késői válaszért), hogy minden adatot továbbított a Huaminak, valószínűleg GPS szolgáltatót fognak váltani.

a téma szakértői magyarázzák majd meg , köszi :))

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#497) bucsupeti válasza szabosasito (#491) üzenetére


bucsupeti
senior tag

töröld a .bin fájlt és ezután ha ujra felteszed akkor letölti az eredetit.

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#498) veressjanos válasza Danex (#494) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Nekem sem jön be ...

(#499) szabosasito válasza bucsupeti (#497) üzenetére


szabosasito
aktív tag

köszönöm a segítséget. :R

(#500) oldman96


oldman96
csendes tag

/GB 42mm fekete update/

Úgy néz ki, hamarabb jött a várt szállítmány, 15-e helyett már tegnap csomagolva lett:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.