Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) mistvan68 válasza veressjanos (#799) üzenetére


mistvan68
tag

Szia!

Pedig elhiheted,miért írnám! Van Bip-em az is elment 35 napot általában,van Stratos 2-m az is nálam 6-7 napot tudott.Ahogy írtam én iPhon-al használom mindegyiket,természetesen egyszerre csak az egyiket.Jelenleg a GTR-t használom.Majd jelzek mikor merül le.Üdv.István

[ Szerkesztve ]

(#802) veressjanos válasza mistvan68 (#801) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Nem tudom miért írtad. 70 napot "butaóra" üzemmódban megy el. Azokkal, amiket írtál és a gyári akksival 30 napot esetleg elhiszek, de többet nem. Az enyém hozza a gyári ígéretet, max 25-26 nap, a Tiédhez hasonló használattal, ahogy már írtam korábban.🙂
Az, hogy ios vagy droid számít bármit is az órának? Nem hiszem. 🙂
Ha mégis így van, ahogy írtad, akkor nagyobb akksi van benne, vagy van valami titkod, amit nem árulsz el! 🙂

(#803) zodo


zodo
nagyúr

Mivel még nincs itt az órám és eddig sosem volt ezért az appokat sem ismerem.
Amit eddig megtudtam hogy több app-al is lehet párosítani az órát.
Valamelyik app nem tud olyat hogy statisztikát készít az aksi használatról?

Telefonomon (Xiaomi Redmi Note 5) pl.: töltéstől a következő töltésig grafikonon mutatja a merülés szintjét, meg lehet nézni hardver vagy szoftver szinten melyik mennyit merített.

Szerk:
Nem a hiszem vagy sem kérdés végett kérdezem, majd saját magam szeretném tudni hogy ha létezik ilyen szolgáltatás valamelyikben hogy mi mennyit fogyaszt.

[ Szerkesztve ]

(#804) Kutykurutty7 válasza veressjanos (#802) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

Ilyenkor szoktak idetenni egy Amazfit-es (Mi Fit-es) képernyőképet bizonyítéknak arról, hogy az utolsó teljes feltöltés óta hány nap telt el... :) Csak azt szokták ilyenkor elhallgatni, hogy ha rövidebb ideig felteszik tölteni akár többször is az órát, akkor azt nem teljes töltésnek veszi a program. Így el lehet játszani akár egy éves üzemidőt is egy teljes feltöltéssel... :)

Ez ment a Mi Band-eknél is. Időnként előjött egy-egy vicces ember, hogy bosszantsa a többieket (és figyelmet kapjon) és mutogatta a "bizonyítékot", hogy az ő órája kétszer-háromszor annyi ideig megy egy feltöltéssel, mint a többieké... és mindig volt, aki jött és áradozott, hogy "Húúú, ez nagyon jó!"

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#805) veressjanos válasza zodo (#803) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Én még nem találkoztam ilyen app-al.

(#806) Dadpool válasza Kutykurutty7 (#804) üzenetére


Dadpool
aktív tag


Én tényleg nem töltöttem még :D :D :D

https://www.youtube.com/user/cehaeries1 A játékban nem az számít, ki nyer vagy ki veszít.

(#807) veressjanos válasza Kutykurutty7 (#804) üzenetére


veressjanos
aktív tag

5 napja volt teljesen feltöltve -> 1. kép.
Feltettem pár percre töltőre -> 2. kép.
Levétel után -> 3. kép.
Úgy látom, hogy ha kap egy kis plusz töltést, akkor újra kezdődik a számolás.
Szóval várom mistvan68 kolléga képernyőfotóját 30, 40, 50, 60 és 70 nap üzemidőről. 🙂



(#808) veressjanos válasza Dadpool (#806) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Ez melyik app?

(#809) Dadpool válasza veressjanos (#808) üzenetére


Dadpool
aktív tag

[Notify & Fitness for Amazfit]

https://www.youtube.com/user/cehaeries1 A játékban nem az számít, ki nyer vagy ki veszít.

(#810) zodo válasza Dadpool (#806) üzenetére


zodo
nagyúr

Köszi!
Gondolom ez a max. és nincsenek további részletes elemzések.
Az értesítéseket látom hogy naplózza.
Nyilván az edzések stb. nullázható így arról lesz infóm.

(#811) Dadpool válasza zodo (#810) üzenetére


Dadpool
aktív tag

Őszinte legyek én csak a watch face miatt használom. Három kattintas és már tölti fel a kívánt óra lapot az internetről.😀

https://www.youtube.com/user/cehaeries1 A játékban nem az számít, ki nyer vagy ki veszít.

(#812) zodo válasza Dadpool (#811) üzenetére


zodo
nagyúr

Hát nekem a számlapcsere még csak a távoli jövő de ha sikerül majd saját/egyedi számlapot szeretnék.
Biztos hogy csak az első időben fogom figyelni az aksi merülést/napi használat de jó hogy lesz rá mód aztán majd úgy is elmúlik az újdonság varázsával.

(#813) M0RGI válasza zodo (#812) üzenetére


M0RGI
őstag

Miért távoli jövő? Felteszed az AmazFaces appot és kész.

(#814) mistvan68 válasza Kutykurutty7 (#804) üzenetére


mistvan68
tag

(#815) veressjanos válasza mistvan68 (#814) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Akkor is hihetetlen! 🙂

(#816) mistvan68


mistvan68
tag

Szia!

Pedig a képek bizonyítják.Apropó.Ha jól tudom aTe hozzászólásaiddal már találkoztam a Bip vagy a Stratos 2 fórumon is,de lehet mindkettőn.Ott is valami hasonló hozzászólásaid voltak,ha jól emlékszem,de rá fogok keresni,ha lesz időm.Nekem,ahogy korábban írtam a BIP is minimum 35 napot tudott hasonló beállításokkal és a Stratos 2 is tudta nálam a 6-7 napot átlagosan,de volt,hogy 8 napot is működött.Én ezeket csak iPhon-al használom.Android alatt más órákat használok és használtam.Pár hét múlva meglátjuk,hogy tudja.e nálama kb. 70 napot.Szerintem igen.Üdv.István

(#817) Kutykurutty7 válasza mistvan68 (#814) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

Egyetértek az előttem szólóval. Én sem hiszem el, hogy normál használat mellett 85 napot el fog menni az órád egy töltéssel (a napi százalékos fogyasztásból kb. ez következik). De ha azt mondod, hogy 40 nap normál használat mellett, azt sem hiszem el. A normál használat egész pontosan definiálva van és benne van a folyamatos bluetooth kapcsolat, a percenkénti pulzusmérés, heti (ha jól emlékszem) 30 perc GPS, értesítések kijelzése és alváskövetés.

De biztosan van itt is olyan, aki elhiszi... :)

[ Szerkesztve ]

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#818) Kutykurutty7 válasza mistvan68 (#816) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

Ha ez nekem szól, akkor segítek, hogy sem a Bip, sem a Stratos 2 fórumon nem fogsz megtalálni tőlem hozzászólást. A Mi Band-ek témájában igen, ott havonta legalábbis előjöttek hasonló képernyőképekkel. A Mi Band-eknél a Mi Fit applikáció még régebben biztosan így működött, ahogyan írtam (a résztöltést nem jelezte töltésnek) és lehetett a képernyőképekkel trükközni, meg a többieket bosszantani. Ráadásul a Mi Band-eknél is az volt a helyzet, hogy pl. állandó pulzusméréssel (én így használtam) le lehetett meríteni 8 nap alatt is a kütyüt, de a legtöbb funkció kikapcsoásával (kb. a fiókban hagyva) kibírhatott 40 napot is.

Nem írtam, hogy valótlant állítasz, én csupán a kételkedésemet jeleztem. Egyébként pont arról írtam, hogy a képernyőkép sem bizonyít semmit ma, amikor már a takarítónő is rutinból használja a Photoshop-ot. :)

Ha mégis úgy van, ahogy írod (80 nap, általános használat), akkor tényleg szerencsésnek érezheted magad, jó példányt fogtál ki! :R

[ Szerkesztve ]

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#819) veressjanos válasza mistvan68 (#816) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Szia!
Csak Stratos2-m volt. Ott olvashattál tőlem. Várom, hogy mit nyomozol ki rólam! 😀
A Stratos hozta nekem is a 6-7 napot.

Ne vedd magadra, de azért hihetetlen amit Írsz, mert a gyári adatoknál, amit szinte mindenkinek produkál az óra, Te nem 10-20%-al állitasz többet, hanem több, mint 100%-al. Hogyan? Miért? Ezt magyarázd meg hiteltérdemlően és akkor készséggel elhiszem! 🙂

(#820) mistvan68 válasza Kutykurutty7 (#817) üzenetére


mistvan68
tag

Szia!

Nem igazán érdekel,hogy mit hiszel el.Ott a kép.80 napról nem írtam csak Te írsz,maximum 70-ről.Ezt pedig tényleg nem sértésnek szánom,távol álljon tőlem,de nyugodtan "kutykuruttyolj" tovább.
I don't care this dispute, sorry. Best regards and have a nice day, István

(#821) Kutykurutty7 válasza mistvan68 (#820) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

Ahoz képest, hogy nem érdekel amít írok, eléggé sértegetsz engem ezzel a "kutykuruttyolj" tovább megjegyzéssel... :DDD

Szóval, mégis csak bánt a dolog, hogy van aki nem hisz neked és biztos benne, hogy van valami csavar, vagy elhalgatott dolog a történetben! :) Miért írnád, ha nem igaz? Miért bosszantod fel magad, ha igaz?

I agree, don't care! Have a nice day!

[ Szerkesztve ]

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#822) mistvan68 válasza veressjanos (#819) üzenetére


mistvan68
tag

Szia!

Semmit nem nyomozok ki rólad,mert nem érdekel,hogy egyébként ki vagy.Csak emlékeztem rád és ezek szerint jól.
Idézet:'Két új modellt mutatott be a Huami Amazfit GTR néven. A nagyobb verzió 47 milliméteres átmérővel, és állítólag alapfunkciók mellett hetvennégy napos üzemidővel rendelkezik.'
Magyarázkodni sem akarok és nem is fogok.Amikor lemerül az óra teszek fel megint képernyő fotót.
Itt én lezártam.
Szép napot! Üdv.István

(#823) Kutykurutty7 válasza mistvan68 (#822) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

Hetvennégy napos üzemidő? Tisztában vagy vele, hogy ezt hogyan lehet "előcsalni" az órából? Ez a 74 nap nagyon nem a normál használatot jelenti... :)

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#824) mistvan68 válasza Kutykurutty7 (#821) üzenetére


mistvan68
tag

Szia!

Nem sértésnek szántam,ezt komolyan mondom.A 'nick' neved adta hirtelen a kifejezést.
Ezt pedig Te választottad magadnak.Csak hirtelen idepasszolt.I'm so sorry.Üdv.István

(#825) mistvan68 válasza Kutykurutty7 (#818) üzenetére


mistvan68
tag

Szia!
Nem Neked írtam.Üdv.István

(#826) Kutykurutty7 válasza mistvan68 (#825) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

Rendben! Részemről nincs harag, de megbántani sem akartalak. :R

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#827) veressjanos válasza mistvan68 (#822) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Egy kicsit be vagy feszülve! 😀
Na mindegy.
A 70 napos üzemidőt "butaóra" üzemmódban hozza, ezt írták róla hivatalos gyári adatnak.
Én örülnék neki, ha 70 napot tudna az óra, és kérlek oszd meg velünk, hogy hogyan csinálod és mi mit rontunk el!

(#828) zodo válasza M0RGI (#813) üzenetére


zodo
nagyúr

Nem ért még ide a 08.06.-án pre order rendelt Red 42mm órám aztán meg meg kell tanulnom számlapot gyártani mert nem az neten elérhetőeket szeretném használni. :)

(#829) oldman96 válasza zodo (#828) üzenetére


oldman96
csendes tag

Abba még ne éld bele magad nagyon, sajnos a 42-es watchface-ek ki/becsomagolását még nem sikerült megoldani. :( Erre várok én is. A saját testreszabott wf-em már kész, csak még nincs működő eszköz a becsomagolásra. Jó hír, hogy orosz "barátaink" elvileg már rajta vannak az ügyön. ;] (Lásd-> kommentek)

[ Szerkesztve ]

(#830) jozsi252


jozsi252
veterán

Alza-ról vegyetek órát, 38 150ft-ért iszonyat jó áron van! Köszi g_g_g a tippet a glamour-os kuponra, egyik ismerősömnek kellett, aztán már tegnap be is engedte aktiválni, reggel meg már Alzabox-ba át is vehettem neki.

:R

iPhone 13 Pro Max

(#831) zodo válasza oldman96 (#829) üzenetére


zodo
nagyúr

Köszi az infót!
Ráér a történet, majd beindulnak a srácok.

(#832) g_g_g válasza jozsi252 (#830) üzenetére


g_g_g
őstag

Akkor nem is idegesítelek, hogy még egy plusz kupon használatával 34.800 ft-ért sikerült rendelnem 😉

(#833) jozsi252 válasza g_g_g (#832) üzenetére


jozsi252
veterán

Nem érdekes, akinek kellett ennek az árnak is nagyon örült. Kb. mintha kintről vásárolta volna.

iPhone 13 Pro Max

(#834) Victoryus94 válasza jozsi252 (#830) üzenetére


Victoryus94
őstag

Én vettem. :) Bár az alu verziót, mert az jobban tetszett.
A 42mm-es meg megy vissza kínába. Sajnos kifogtam egy hibás példányt (szar volt az OLED panel). Remélem a pénzt utalják, de ha nem, akkor év elején lesz egy eladó órám. :D :U

[ Szerkesztve ]

(#835) morfeus08


morfeus08
tag

Sziasztok!
Nagyon fontolgatom egy ilyen óra, ennek is a 47mm acél verziójának vásárlását. Így kérdéseim főleg az olyan tulajokhoz szólnak akik már birtokolnak ilyet.
* Tényleg annyira botrányos/pontatlan a GPS mint sok helyen írják? Vagy egy frissítés óta már működik rendesen?

*A rezgés erősségéről is olvastam negatív véleményeket. Gyerek miatt főleg a telefon le van némítva így pont azért lenne jó az óra hogy érezzem ha hívnak.

*Mennyire érzékeny a bekapcsolást vezérlő érzékelő? Értem ez alatt hogy felemelem a csuklóm, magam felé fordítom,mennyi idő míg bekapcsol a kijelző?

*Ékezetek megjelenítése értesítésekkor mennyire problémás?

A válaszokat előre is köszönöm!

(#836) belashx


belashx
senior tag

Valaki megmondaná, hol kell beállítani, hogy az AmazFit appban ne csak az óra töltöttségét lássam? Látom, itt mindenkinek kiírja, mikor volt utoljára töltve, csak nekem nem.

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#837) Victoryus94 válasza morfeus08 (#835) üzenetére


Victoryus94
őstag

ő, ű betűket, és a smiley-kat nem kezeli (talán majd custom font-tal - ha lesz).
A képernyő bekapcsolása szerintem rendben van. Előfordul hogy nem villan fel azonnal, meg olyan is hogy felvillan amikor nem szeretném, de alapvetően ez jó. (mi band 3-nál sokkal rosszabb hatásfokkal működött).

A rezgés szerintem rendbe van, de hosszútávú tapasztalatom még nincs.
GPS nekem egész jónak tűnt (buszozás közben teszteltem pesten) még nem volt időm normális tesztre, fent pedig vegyes véleményeket olvastam.

[ Szerkesztve ]

(#838) ArN!


ArN!
csendes tag

Miért lehet az, hogy sok esetben nem jelez az óra, ha hívnak? Folyamatos bluetooth kapcsolat van mindig. Sok esetben viszont csak órákkal később veszem észre, ha megnézem a telefonomat, hogy hívtak, mert az óra nem jelzett!? Hatótávolság sem szokott nagy lenni a telefon és az óra között. :Y :F

(#839) Victoryus94 válasza ArN! (#838) üzenetére


Victoryus94
őstag

Nem lehet, hogy jelzett, csak nem érezted? (pl buszon a mi band 3-nál nekem is volt olyan).
A másik gyakori opció, hogy valami energiatakarékos beállítás miatt kilövi a mifitet/amazfitet a teló, és ezért nem küldi el az órának az infót.

(#840) M0RGI válasza morfeus08 (#835) üzenetére


M0RGI
őstag

- nekem botrányos, de csak városban próbáltam, nyílt terepen nem

- rezgés pont elég, érezhető

- én minimális késést veszek észre amikor magam felé fordítom az órát, és van amikor egyáltalán nem érzékeli, de az esetek többségében ez nem zavaró

(#841) veressjanos válasza Victoryus94 (#839) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Én pl. változtattam a rezgésen, mert kicsit gyenguska volt a gyári beállítás nekem is.

Morgi! Az emelés érzékenységet is lehet állítani.

[ Szerkesztve ]

(#842) M0RGI válasza veressjanos (#841) üzenetére


M0RGI
őstag

Érzékenyre állítva sem volt jobb. :(

(#843) ArN! válasza Victoryus94 (#839) üzenetére


ArN!
csendes tag

Nem tudom, lehet volt ilyen is, de ma töltőn volt a telefon, hívtak, de nem jelzett óra (pedig kb. 10 m-re voltam a telefontól (nem hallottam, szólt a zene)... :F a másik meg az, hogy miért nem jelez az óra is, hogy volt egy nem fogadott hívásod!? Vagy belehet állítani? Egyik haverom óráján jelzi...
Hogy lehet változtatni a rezgésen? Köszi! :)

Megvan a szerkesztés... :DD

[ Szerkesztve ]

(#844) still2


still2
tag

Sziasztok,

Most vettem egy 47mm alu verziót. A telefon Iphone 5SE. A problémáim illetve kérdéseim.
Lehet-e a kéz emeléses képernyő bekapcsolást koppintásra változtatni?
Lehet-e az értesítésekben levő betűk nagyságát állítani?
A Viber és Messenger üzenetek az érkezést követően eltűntek ellentétben a Linkedin-el amit még törölni sem tudok. Mit kell állítanom hogy minden megmaradjon í Notificationsban.
Az SMS be van állítva de nem jön át órára. Mi a megoldás?
A GPS-t még nem próbáltam.
Köszönöm előre is a segítséget!

(#845) M0RGI válasza still2 (#844) üzenetére


M0RGI
őstag

"Lehet-e a kéz emeléses képernyő bekapcsolást koppintásra változtatni?"
Mindkettő működik egyszerre. Külön-külön nem lehet.

(#846) bonobutor válasza veressjanos (#841) üzenetére


bonobutor
csendes tag

Hogy lehet a rezgesen állítani?

(#847) veressjanos válasza bonobutor (#846) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Meg fogsz lepődni! A rezgés menüpontban az Amazfit app-ban 😁
Itt, a + jelre kattintva:

(#848) bonobutor válasza veressjanos (#847) üzenetére


bonobutor
csendes tag

Köszönöm. Megvan😁

(#849) zodo válasza zodo (#800) üzenetére


zodo
nagyúr

Végre, hazai földön jár az órám. :)

(#850) ro3000


ro3000
tag

Csak és kizárólag az Amazfit app-al müködik? A Mi Fit nem jó hozzá?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.