Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) temes69 válasza M0RGI (#250) üzenetére


temes69
aktív tag

prority lane eu, meg dhl hozta de nem a leggyorsabb, asszem a 10-15naposat választottam, valami 1000párszáz ft-ért. Én is meglepődtem, hogy ilyen hamar postázták mert nekem is azt írta az oldal 5-8napon belül lesz csak postázva. Amúgy délelőtt rendeltem hozzá két szíjat szintén gearbest-től és azt már most elküldték :) Viszont ezeket már csak sima szállítással.

(#252) veressjanos


veressjanos
aktív tag

Megjött végre!
Nekem szebb, mint a Stratos2, sokkal kényelmesebb viselni. 😃
A helyet az időjárásnál nekem is kínaiul írja, majd kitalálok valamit.
A szíját lecseréltem az S3 szíjra, a barna bőr nem tetszik. Majd nézek hozzá esetleg másikat.

(#253) S@c@


S@c@
őstag

Milyen edzesmodokat ismer?

(#254) S@c@ válasza S@c@ (#253) üzenetére


S@c@
őstag

Megtaláltam 12-tud. A rozsdamentes acel es az aluminium tok egyforma arban van?

(#255) Kutykurutty7 válasza S@c@ (#254) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

Egyforma árban van a rozsdamentes acél és az alumínium ötvözet tok.

Szerintem az alumínium ötvözetnek nagy előnye, hogy sokkal könnyebb (36g), mint a rozsdamentes acél (48g) és nekem sokkal jobban is tetszik a sötét szürke tok, mint a fényes csillogó, de ez teljesen egyéni ízlés kérdése. :) Azt nem tudom, hogy melyik az ellenállóbb a mindennapi használat során.

[ Szerkesztve ]

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#256) Terka0812


Terka0812
csendes tag

Végre volt időm, és le tudtam tesztelni az órát edzés közben.
8Km-ert futottam 50 perc alatt.
A táv az megszokott volt, tehát mondanám, hogy pontos a GPS, de a térképen visszanézve kiderült, hogy elég pontatlan. :((
Volt olyan rész, ahol egy utcával arrébb rakott. Még tegnap megkerestettem vele a GPS-t, kb 3 perc kellett neki, ma edzés előtt már olyan 5 másodperc alatt megtalálta.
Edzés közben egyszer sem dobta el a GPS-t, és az auto pause mód is jól működött.
A pulzus és a magasság mérés viszont elég pontosnak tűnik.
Egyébként nem aggódok, mert tuti fogják szoftveresen javítani a GPS pontosságát.
Ami viszont elég nagy pozitívum, hogy az edzés alatt, kemény 1%-ot merült az óra. :D
Így a mai nap összesen 3%-ot merült. :DD

(#257) Victoryus94


Victoryus94
őstag

A nagyobbik már itthon is kapható. Akinek megér +8-10 ezret hogy azonnal a kezébe van, vagy a gari, érdemes megfontolni.

(#258) M0RGI válasza Victoryus94 (#257) üzenetére


M0RGI
őstag

Hol kapható 48-50 ezerért itthon? :O

(#259) S@c@ válasza M0RGI (#258) üzenetére


S@c@
őstag

52 speedshopnal az acel valtozat.

[ Szerkesztve ]

(#260) veressjanos válasza S@c@ (#259) üzenetére


veressjanos
aktív tag

"Külső készleten".
Ez nem azt jelenti, hogy ők is Kínából rendelik?

(#261) temes69


temes69
aktív tag

Én szerdán töltöttem fel, most 89%on van. Napi 2x séta gps-el(30perc, ezt indítom workoutnak)), folyamatos pulzus mérés, és még mostanában éjjel is rajtam van. Egész jól monitorozza az alvást.
Céges mail, privát gmail, meg hívások van rá beállítva jelzésnek. SMS-t nem tudtam. Valakinek ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#262) veressjanos válasza temes69 (#261) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Pedig működik az sms is. Milyen telefon?

(#263) temes69 válasza veressjanos (#262) üzenetére


temes69
aktív tag

samsung note8

(#264) veressjanos válasza temes69 (#263) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Most, hogy visszagondolok, nekem sem jött át először az sms. Valahol máshol is engedélyezni kellett.

(#265) Brekecs


Brekecs
aktív tag

Napközbeni alvást nem rögzíti sehol, vagy csak én nem találom ?

Windows 11 Enterprise x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#266) veressjanos válasza Brekecs (#265) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Szerintem nem. A Stratos is csak éjjel rögzített.

(#267) Victoryus94 válasza Brekecs (#265) üzenetére


Victoryus94
őstag

Az enyém még nem jött meg, de a Xiaomi órák nem szokták nézni a nappali alvást.
A MiFit-nél csak az éjszakai alvást jelzi a program, gondolom az Amazfit app is ilyen. Mi band 3 esetén 3rd appal viszont van rá mód, hogy nappal is jelezze -tehát a mobil appon múlik, nem az órán- (viszont nem olyan pontos ha leülsz egy fél órára és nem lóbálod a kezed, simán azt hiszi alszol)

[ Szerkesztve ]

(#268) veressjanos válasza Brekecs (#236) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Kérhetek segítséget? A Mi-Fit nekrm nem latja az órát. Vagy elöbb le kell törölni az Amazfitet? Thx!

(#269) Brekecs válasza veressjanos (#268) üzenetére


Brekecs
aktív tag

Nálam mindkét app fent van egyszerre ,mikor melyikbe lépek be ,mi-fit írja néha hogy jelentkezzek be újra , előbb az amazfitett telepítettem fel majd a mi-fitet .

Windows 11 Enterprise x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#270) zodo válasza Victoryus94 (#267) üzenetére


zodo
nagyúr

Mit vesz estének az óra?
Este 20 és reggel 8 között vagy mi?

Más:

Aki érez magában némi lelkierőt, leírhatná a Mi-Fit, stb app hasznosságát és beüzemelését/használatát.
Sosem volt még okos órám, telefonon sem használtam ilyen statisztikai appokat.
Bicajjal járok melóba, néha megnézném hogy mit mutat.

(#271) veressjanos válasza Brekecs (#269) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Nekem csak 2 db órát ajánl fel, a Verge-t meg a Bip-et.
Te hogy csináltad?

(#272) Brekecs válasza veressjanos (#271) üzenetére


Brekecs
aktív tag

Automatikusan csatlakozik hozzá, lehet azért mert mindkét appba a gmail fiókommal vagyok belépve ! ?

Windows 11 Enterprise x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#273) S@c@


S@c@
őstag

Nektek is a rezges eleg hogy is mondjam gagyi erzete van?
Mas oramnal sosem volt ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#274) GuruZone válasza S@c@ (#273) üzenetére


GuruZone
őstag

a rezgőmotor nekem is "kevés"

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#275) S@c@ válasza GuruZone (#274) üzenetére


S@c@
őstag

Nem szeretném senki kedvét elvenni,de a mi band 3-as motorja jobb volt nekem.

(#276) veressjanos válasza temes69 (#263) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Ez is megvan?

(#277) veressjanos válasza Brekecs (#272) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Én a Mi fiókkal. Lehet ez a gond?

(#278) veressjanos válasza S@c@ (#273) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Csak a Stratossal tudom összehasonlítani, és most, hogy így mondjátok, tényleg gyengébb, de nem tragikus.
Lehet egyéni "mintát" is beállítani, az se javít az érzeten?

(#279) Ruszki


Ruszki
senior tag

Csatlakozom a táborhoz nekem is megjött az óra!
A párosítás nem volt egyszerű, nagyon a QR kódra koncentráltam és nem láttam alatta a szöveget, ha nincs QR kód akkor nyomja meg, szóval itt volt egy kis szentségelés!
Nem volt okos karkötőm, sem okos órám eddig, szóval összehasonlításai alap nincs.
Tegnap volt egy kis tekerés, azt elég jól monitorozta!
Továbbiakban majd meglátjuk!

Ruszki

ui.: egyszerre csak 3db háttér lehet fent és csak a 3. lehet cserélni!?

Az optimista a fényt látja az alagút végén, a pesszimista a sötétet az alagútban, a realista a közeledő vonatot, a mozdonyvezető pedig a három idiótát a síneken.

(#280) Victoryus94


Victoryus94
őstag

Az Amazfit és a MiFit között mi a különbség? (én csak a MiFit-et ismerem)
Melyiket miért érdemes használi hozzá?
Többen írtátok hogy mindkettő fent van. Ennek mi az oka?

[ Szerkesztve ]

(#281) Weelard


Weelard
újonc

Megoldás a kínai betűs város névre:
Sokat kutakodtam én is, sajnos 2 nyelvet kezel megfelelően jelenleg appon keresztül, az angolt és a kínait. Tehát angol valtozatnál normális betűk fognak megjelenni az időjárásnál, minden más esetben kínai.

Állítsátok át a telefon nyelvét angolra, utána elvileg az Amazfit app is angol lesz, viszont az órán és az appon belül a városnál megjelennek az ékezetes, normális betűk.

Nekem jelenleg ez a megoldás vált be. Kellene találni megoldást arra, hogy csak az app nyelvét módosítsuk és akkor szerintem teljesen járható út lenne :D

(#282) veressjanos válasza Weelard (#281) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Aztán ha visszaállítom magyarra, addig nem jönnek vissza a kínai betűk, amíg meg nem nyitom az appban az időjárást a beállításokban.
Legalábbis 10 perce így van. 😃

[ Szerkesztve ]

(#283) Looserke válasza veressjanos (#282) üzenetére


Looserke
őstag

Vissza fog állni kínai betűsre a következő szinkronizálásnál.

(#284) veressjanos válasza Looserke (#283) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Nekem nem állt vissza.

(#285) Victoryus94 válasza Weelard (#281) üzenetére


Victoryus94
őstag

Én egyszer kezdtem el így állítgatni a nyelvet, azóta az Air purifier német, és sehogy nem lehet se angolra se németre állítani. (app reinstall, adat törlés se segített)

Az a baj, hogy a nyelv állítgatásával 1000 másik app fog meghülyülni a telón. Ha épp nem neked (mert nincs rajta semmi extra app), majd a 3. usernek aki állítgatja.

Root joggal elvileg van mód beletúrni, és 1-1 adott app nyelvét átírni androidba, de a google álláspontja az, hogy oldja meg a fejlesztő a nyelvválasztást.

[ Szerkesztve ]

(#286) temes69 válasza veressjanos (#276) üzenetére


temes69
aktív tag

Ezt nem láttam, mert csak az egyéb-re bökve jött fel az sms. Most már ok :)

(#287) Kutykurutty7 válasza Victoryus94 (#280) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

Úgy emlékszem néhány hete olvastam, hogy az Amazfit alkalmazás lesz a Mi Fit utódja. Még nem tudták akkor a cikk írói, hogy egy alternatíva lesz-e, vagy idővel teljesen le fogja váltani a Mi Fit-et. A cikket sajnos nem találom.

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#288) GuruZone válasza Kutykurutty7 (#287) üzenetére


GuruZone
őstag

nem az amazfit appról volt szó, hanem a Mi Health -ről

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#289) Victoryus94 válasza GuruZone (#288) üzenetére


Victoryus94
őstag

Egyre jobb... :D

(#290) Kutykurutty7 válasza GuruZone (#288) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

Valóban! Lehet, hogy a Mi Health-ről volt szó... :R

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#291) Smeló


Smeló
tag

Nézegetem én is az órát. Az időjárás angol nyelven nekem úgy állt be, hogy a Notify & Fitness programmal állítottam be a várost, és szinkronizáltam az órával.
Kérdésem az lenne, hogy a letöltött .bin óraface-eket hogy lehet az órára varázsolni?

(#292) Victoryus94 válasza Smeló (#291) üzenetére


Victoryus94
őstag

Nem tudom, honnan töltötted le, de általában van FAQ / link fórumra, leírásra.
Én ezt találtam: https://amazfitwatchfaces.com/forum/viewtopic.php?f=14&t=783

(#293) Smeló válasza Victoryus94 (#292) üzenetére


Smeló
tag

Köszönöm!

(#294) Smeló


Smeló
tag

Sziasztok! Nem volt még okosórám, ez az első, próbálgatom. Lenne egy kérdésem: Elkezdtem használni a Strava-t. Az Amazfit-ben hozzáadtam a Strava fiókom. Ha elindítok vmilyen workout tevékenységet, akkor annak végeztével miért nem lesz annak adatai a Strava-ban láthatók? Autómatikusan oda (is) kellene szinkronizálnia nem? Mi lehet a gond nálam?

(#295) netcore válasza Smeló (#291) üzenetére


netcore
tag

AmazFaces alkalmazást letöltöd, regelsz a beta-ra és már ott is lesz az óra a listában , katt a kiválasztott számlapra és telepíti magától.

Üdv Laci

(#296) Victoryus94


Victoryus94
őstag

Gearvita válaszolt végre. Én közben meggondoltam magán és inkább a nagyobb órát veszem (ha vissza utálják a pénzt, nem náluk, hanem itthon, cégesre...) Viszont hamarosan érkezik a kisebből is, aki esetleg innen rendelte még.

[ Szerkesztve ]

(#297) esox


esox
senior tag

Nekem is megjött (47es), 62%os akkuval...egész nap nyomogattam, nézegettem, még most is 62-n áll :)

[spoiler] :)
A kijelző gyönyörű, tűéles. Az üzenetek nagyon szépen olvashatóak, de ez a szíj... sajna nem érklezett meg még az utólagosan rendelt szilikon szíj. Egyrészt rövid, másrészt olyan, mint ha kartonpapírból lenne, olcsó vacsak hastása van ha megfogja az ember. A bújtatókba alig tudom beledogni a kis kilógó véget.
Menü gyors (le-föl), szép.Oldal scroll kicsit lassú, iránytű nagyon lassúcska, de nem igazán érdekel. Sportmódok közül bicajt megpróbálom tesztelni hamarosan. Összességében szép darab a szíj is, csak ne fogja meg az ember, mert akkor csökken az összélmény.
[/spoiler]

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#298) Smeló


Smeló
tag

Sziasztok! Felbosszantott az órám. Még nem volt sok alkalmam próbálni, de GPS-t nem akar sehogy sem találni. Hogy lehet rávenni? Azt írja, menjek nyílt terepre. Utcán, házak között első alkalomra kevés neki. Küldjem vissza az órát egyből???

[ Szerkesztve ]

(#299) Kutykurutty7 válasza esox (#297) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

Én a szíj minőségével nagyon meg vagyok elégedve. Nekem a barna színnel van problémám... ezért szeretném lecserélni. De nem tudom még, hogy mi lenne a megfelelő. Bőr-, fém-, szilikon-, vagy szövetszíj? :) Mindenesetre rendeltem már egy szilikon és egy tiszta bőr szíjat próbaként, hogy mit adnak 1-1 ezresért.

Írtam is a megérkezéskor, hogy hozzám teljesen lemerülve érkezett az óra. Fel kellett töltenem az appal való összekapcsoláshoz is, mert még a "boot" sem ment végig. Talán a telefonokhoz hasonlóan néhány töltés-lemerítés ciklus után éri majd el teljes kapacitását az akku, de eddig a legelső töltés után nekem meglepően gyorsan merül. Igaz, hogy a percenkétni pulzusmérésre van beállítva az óra, de napi 10 százalékot merül. Így ez kb. hetenkénti feltöltést fog igényelni, ha nem javul a helyzet. Másnak is érkezett teljesen lemerülve az óra? Aki próbálta, annak mennyit merül egy nap alatt folyamatos (=percenkénti) pulzusméréssel?

[ Szerkesztve ]

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#300) Kutykurutty7 válasza Smeló (#298) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

Elindítottad a Compass (iránytű) alkalmazást és megcsináltad a kalibrációt szabad ég alatt? Ha nem, ezt tedd meg!

[ Szerkesztve ]

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.